Výsledky pretekov

2019

 

logoPotapacVelke02.jpg (4441 bytes)

Výsledky pretekov sú zverejňované  zväčša počas  pretekov.   


 Šaľa,  Liga mládeže a Slovenská liga, 2. kolo (06. 04. 2019, 50 m,  Plaváreň Aquasport - Areál Duslo, a.s. Šaľa)  

propozície  program  kompletná štartová listina  časový rozpis  Kompletné výsledky   štatistika     protokol     prihláška na štafety     

Štartové listiny pre kluby aktualizované k 18.00h 05.04.2019: Barakuda   Delfin   FinsTeam   Hurrican   Neptun   RAK   Senec   Swim warrior   VS Zvolena   Zralok

Por.c.pretekov Diciplina Startovne listiny Vysledkove listiny (spolu) Vysledky po rozplavbách Vysledkove listiny (po kategoriach)
1 50 PP st.list Muži Muži A B C
2 50 PP st.list Ženy Ženy A B C
3 50 BF st.list Muži Muži D E E0
4 50 BF st.list Ženy Ženy D E E0
5 100 BF st.list Muži Muži A B C D E0
6 100 BF st.list Ženy Ženy A B C D E0
7 100 PP st.list Muži Muži E E0
8 100 PP st.list Ženy Ženy E E0
9 200 PP st.list Muži Muži A B C D
10 200 PP st.list Ženy Ženy A B C D
11 400 BF st.list Muži Muži E E0
12 400 BF st.list Ženy Ženy E E0
13 4x100 BF st.list Muži Muži A B C D E E0

wave

 Žilina,  3FINS CUP (02. 03. 2019, 50 m,  Mestská krytá plaváreň Žilina)

propozície  program  kompletná štartová listina  časový rozpis  Kompletné výsledky   štatistika     protokol    Výsledky 3FINS:  ŠPRINT   DISTATNCE   BF    

Štartové listiny pre kluby aktualizované k 18.20h 01.03.19: Barakuda   Delfin   FinsTeam   Hurrican   Neptun   RAK   Senec   Swim warrior   VS Zvolena   Zralok Tábor  Ždár  Pardubice  Olomouc  Zlín  Matrai  Jastrzebie  Přerov 

Por.c.pretekov Diciplina Startovne listiny Vysledkove listiny (spolu) Vysledky po rozplavbách Vysledkove listiny (po kategoriach)
1 800 PP st.list Muži Muži A B C D
2 800 PP st.list Ženy Ženy A B C D
3 200 BF st.list Muži Muži A B C D E
4 200 BF st.list Ženy Ženy A B C D E
5 100 PP st.list Muži Muži A B C D E
6 100 PP st.list Ženy Ženy A B C D E
7 400 PP st.list Muži Muži A B C D E
8 400 PP st.list Ženy Ženy A B C D E
9 50 BF st.list Muži Muži A B C D

SPRINT; BF

E
10 50 BF st.list Ženy Ženy A B C D

SPRINT; BF

E
11 50 RP st.list Muži Muži A B C
12 50 RP st.list Ženy Ženy A B C
13 100 BF st.list Muži Muži A B C D E
14 100 BF st.list Ženy Ženy A B C D E
15 50 PP st.list Muži Muži A B C D E
16 50 PP st.list Ženy Ženy A B C D E
17 200 PP st.list Muži Muži A B C D E
18 200 PP st.list Ženy Ženy A B C D E

 

wave

 

 Trenčín,  Liga mládeže a Slovenská liga 1. kolo (09. 02. 2019, 25 m,  Mestská krytá plaváreň, Trenčín)

propozície  program  kompletná štartová listina  časový rozpis  Kompletné výsledky   štatistika     protokol     prihláška na štafety     

Štartové listiny pre kluby aktualizované k 19.00h 08.02.19: Barakuda   Delfin   FinsTeam   Hurrican   Neptun   RAK   Senec   Swim warrior   VS Zvolena   Zralok

Por.c.pretekov Diciplina Startovne listiny Vysledkove listiny (spolu) Vysledky po rozplavbách Vysledkove listiny (po kategoriach)
1 50 PP st.list Muži Muži F0
2 50 PP st.list Ženy Ženy F0
3 100 PP st.list Muži Muži A B C D
4 100 PP st.list Ženy Ženy A B C D
5 15 RP st.list Muži Muži E E0
6 15 RP st.list Ženy Ženy E E0
7 25 RP st.list Muži Muži D
8 25 RP st.list Ženy Ženy D
9 400 PP st.list Muži Muži A B D
10 400 PP st.list Ženy Ženy A B D
11 100 BF st.list Muži Muži E E0
12 100 BF st.list Ženy Ženy E E0
13 400 BF st.list Muži Muži C
14 400 BF st.list Ženy Ženy C
15 200 PP st.list Muži Muži E E0
16 200 PP st.list Ženy Ženy E E0
17 50 BF st.list Muži Muži A B C
18 50 BF st.list Ženy Ženy A B C
19 4x50 BF st.list Muži Muži A B C D E E0

wave

Home

envelope   Posledná zmena: 28. 01. 2018