Zvaz potapacov Slovenska

STARTOVNA LISTINA

Majstrovstva Slovenskej republiky 2019

Plávanie s plutvami Rýchlostné potápanie Bi-fins


17/H01/1701 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 11.05.2019 16:01
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Dvorák Andrej 08 ŽRALOK 3 Vershak Vadym 02 NEPTÚN 4 Lupták Jakub 06 DELFÍN 5 Barczi Benjamín 04 Barakuda 6 Štekláč Dominik 08 PCP RAK 7 Štulajter Samuel 04 ŽRALOK

17/H02/1702 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 11.05.2019 16:06
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Adamík Bruno 09 ŽRALOK 2 Klimek Michal 09 NEPTÚN 3 Turanyi Jakub 09 Hurrican 4 Hupka Filip 06 NEPTÚN 5 Machunka Boris 08 VS ZVOLE 6 Gál Hugo 06 VS ZVOLE 7 Baroš Patrik 07 VS ZVOLE 8 Beer Tomáš 07 VS ZVOLE

17/H03/1703 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 11.05.2019 16:12
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Stískala Šimon 09 ŽRALOK 2 Varga Jozef 09 VS ZVOLE 3 Remenec Martin 07 PCP RAK 2,58.39 4 Štulajter Dominik 04 ŽRALOK 2,44.74 5 Buczacki Andrej 09 PCP RAK 2,49.02 6 Marchenko Igor 03 NEPTÚN 3,19.67 7 Lehocky Stevko 10 Hurrican 8 Heglas Ladislav 06 DELFÍN

17/H04/1704 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 11.05.2019 16:17
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Klimek Martin 07 NEPTÚN 2,40.14 2 Serbín Matej 06 DELFÍN 2,36.19 3 Lička Daniel 06 ŽRALOK 2,32.58 4 Csikós Peter 07 Barakuda 2,29.93 5 Hudec Roman 04 DELFÍN 2,32.51 6 Toth Jakub 07 NEPTÚN 2,35.31 7 Sečkár Oliver 08 NEPTÚN 2,39.94 8 Zuberec Kubo 08 PCP RAK 2,44.54

17/H05/1705 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 11.05.2019 16:22
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Janits Matúš 06 PCP RAK 2,25.65 2 Oboňa Alexander 06 PCP RAK 2,20.43 3 Hraško Jakub 05 Swim war 2,15.15 4 Pankiewicz Jakub 04 SC Senec 2,05.29 5 Bezdek Andrej 02 NEPTÚN 2,07.81 6 Senko Ondrej 05 PCP RAK 2,19.95 7 Valjent Adam 06 PCP RAK 2,21.39 8 Gabčo Lukáš 05 DELFÍN 2,28.15

17/H06/1706 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 11.05.2019 16:26
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Čapkovič Richard Carlos 04 ŽRALOK 2,03.92 2 Varady Noel 04 SC Senec 2,00.68 3 Just David 03 Viena Do 1,59.00 4 Anderle Šimon 04 ŽRALOK 1,58.42 5 Přibyl Petr 03 CochtanK 1,58.56 6 Hofstätter Stefan 03 Viena Do 2,00.00 7 Kovács Michal 04 SC Senec 2,01.33 8 Taraba Dominik 04 ŽRALOK 2,05.00

17/H07/1707 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 11.05.2019 16:30
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Šoška Šimon 03 DELFÍN 1,50.94 2 Bielka Marián 99 DELFÍN 1,47.45 3 Rekoš Alexander 97 SC Senec 1,42.72 4 Musil David 97 CochtanK 1,42.04 5 Schmidt Patrick 98 Viena Do 1,42.38 6 Osuský Adam 02 ŽRALOK 1,44.81 7 Zedník Vojtěch 03 CochtanK 1,49.00 8 Szarka Gergo 03 Barakuda 1,54.41

MATES Timing & Management www.mates.sk