Zvaz potapacov Slovenska

STARTOVNA LISTINA

Majstrovstva Slovenskej republiky 2019

Plávanie s plutvami Rýchlostné potápanie Bi-fins


1/H01/ 101 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 11.05.2019 9:10 3 Šoška Šimon 03 DELFÍN 20.58 4 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 24.37

1/H03/ 103 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 11.05.2019 9:14 2 Bielka Marián 99 DELFÍN 17.11

2/H01/ 201 Kategoria: 50 RP zeny Bratislava 11.05.2019 9:17 4 Heglasová Simona 04 DELFÍN 24.39

2/H02/ 202 Kategoria: 50 RP zeny Bratislava 11.05.2019 9:19 1 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 21.87 6 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 21.02 7 Ondrušková Nina 05 DELFÍN 21.62

2/H03/ 203 Kategoria: 50 RP zeny Bratislava 11.05.2019 9:21 3 Bielková Beáta 01 DELFÍN 19.35 6 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 19.35

5/H03/ 503 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 11.05.2019 10:12 4 Gabèo Lukᚠ05 DELFÍN 1,12.14

5/H04/ 504 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 11.05.2019 10:15 1 Serbín Matej 06 DELFÍN 1,11.45 2 Hudec Roman 04 DELFÍN 1,10.64

5/H05/ 505 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 11.05.2019 10:18 6 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 1,02.47

5/H06/ 506 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 11.05.2019 10:22 2 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 52.50 7 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 53.21

6/H01/ 601 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 11.05.2019 10:27 5 Baránková Terézia 01 DELFÍN

6/H02/ 602 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 11.05.2019 10:31 2 Pivková Alexandra 08 DELFÍN

6/H06/ 606 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 11.05.2019 10:44 4 Heglasová Simona 04 DELFÍN 56.14

6/H07/ 607 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 11.05.2019 10:47 4 Ondrušková Nina 05 DELFÍN 52.09 8 Miartušová Silvia 03 DELFÍN 55.83

6/H08/ 608 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 11.05.2019 10:50 2 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 49.42 3 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 49.07

6/H09/ 609 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 11.05.2019 10:53 2 Bielková Beáta 01 DELFÍN 45.77 3 Šimiaková Miroslava 00 DELFÍN 43.40 7 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 46.64

9/H02/ 902 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 11.05.2019 11:19 2 Lupták Jakub 06 DELFÍN 39.62

9/H04/ 904 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 11.05.2019 11:24 3 Hudec Roman 04 DELFÍN 30.42

9/H05/ 905 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 11.05.2019 11:26 1 Serbín Matej 06 DELFÍN 28.92 4 Gabèo Lukᚠ05 DELFÍN 27.19

9/H06/ 906 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 11.05.2019 11:29 3 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 25.46 8 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 27.02

9/H08/ 908 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 11.05.2019 11:34 5 Šoška Šimon 03 DELFÍN 22.17

9/H09/ 909 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 11.05.2019 11:36 5 Bielka Marián 99 DELFÍN 20.53

10/H02/1002 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 11.05.2019 11:41 4 Pivková Alexandra 08 DELFÍN 35.10

10/H03/1003 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 11.05.2019 11:44 3 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN 32.45 6 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 33.67

10/H06/1006 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 11.05.2019 11:52 1 Jambrichová Alžbeta 07 DELFÍN 29.16 2 Miartušová Silvia 03 DELFÍN 28.67

10/H07/1007 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 11.05.2019 11:54 6 Baránková Terézia 01 DELFÍN 27.74

10/H08/1008 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 11.05.2019 11:57 2 Ondrušková Nina 05 DELFÍN 26.79 3 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 26.57

10/H09/1009 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 11.05.2019 11:59 2 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 25.41 4 Bielková Beáta 01 DELFÍN 25.01 5 Heglasová Simona 04 DELFÍN 25.05

10/H10/1010 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 11.05.2019 12:01 2 Šimiaková Miroslava 00 DELFÍN 23.52

13/H03/1303 Kategoria: 400 PP muzi Bratislava 11.05.2019 14:33 6 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 4,29.86 8 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 4,55.28

14/H03/1403 Kategoria: 400 PP zeny Bratislava 11.05.2019 14:57 2 Ondrušková Nina 05 DELFÍN 4,28.65 3 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 4,23.80

14/H04/1404 Kategoria: 400 PP zeny Bratislava 11.05.2019 15:04 6 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 3,45.85

15/H01/1501 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 11.05.2019 15:16 4 Lupták Jakub 06 DELFÍN 6 Serbín Matej 06 DELFÍN

15/H03/1503 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 11.05.2019 15:21 1 Hudec Roman 04 DELFÍN 33.02

15/H04/1504 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 11.05.2019 15:24 6 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 28.34 8 Gabèo Lukᚠ05 DELFÍN 30.10

15/H06/1506 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 11.05.2019 15:29 7 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 23.17 8 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 23.54

16/H01/1601 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 11.05.2019 15:33 4 Pivková Alexandra 08 DELFÍN

16/H02/1602 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 11.05.2019 15:36 3 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 34.76

16/H04/1604 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 11.05.2019 15:41 5 Jambrichová Alžbeta 07 DELFÍN 28.55

16/H05/1605 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 11.05.2019 15:44 5 Baránková Terézia 01 DELFÍN 26.51

16/H06/1606 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 11.05.2019 15:46 2 Miartušová Silvia 03 DELFÍN 25.30

16/H07/1607 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 11.05.2019 15:49 2 Heglasová Simona 04 DELFÍN 23.05 4 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 22.65 5 Ondrušková Nina 05 DELFÍN 22.79

16/H08/1608 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 11.05.2019 15:51 2 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 22.26

16/H09/1609 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 11.05.2019 15:54 1 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 21.30 3 Šimiaková Miroslava 00 DELFÍN 19.93 6 Bielková Beáta 01 DELFÍN 20.16

17/H01/1701 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 11.05.2019 16:01 4 Lupták Jakub 06 DELFÍN

17/H03/1703 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 11.05.2019 16:12 8 Heglas Ladislav 06 DELFÍN

17/H04/1704 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 11.05.2019 16:17 2 Serbín Matej 06 DELFÍN 2,36.19 5 Hudec Roman 04 DELFÍN 2,32.51

17/H05/1705 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 11.05.2019 16:22 8 Gabèo Lukᚠ05 DELFÍN 2,28.15

17/H07/1707 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 11.05.2019 16:30 1 Šoška Šimon 03 DELFÍN 1,50.94 2 Bielka Marián 99 DELFÍN 1,47.45

18/H04/1804 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 11.05.2019 16:50 2 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN 2,46.90 7 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 2,50.87

18/H05/1805 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 11.05.2019 16:55 1 Jambrichová Alžbeta 07 DELFÍN 2,35.47

18/H06/1806 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 11.05.2019 17:00 6 Baránková Terézia 01 DELFÍN 2,21.77

18/H07/1807 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 11.05.2019 17:04 2 Heglasová Simona 04 DELFÍN 2,03.16 7 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 2,04.19

21/H02/2102 Kategoria: 200 PP muzi Bratislava 12.05.2019 9:05 5 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 2,03.30

21/H03/2103 Kategoria: 200 PP muzi Bratislava 12.05.2019 9:09 3 Štalmach Michal 98 DELFÍN 1,43.23 8 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 1,59.21

22/H01/2201 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 12.05.2019 9:13 7 Miartušová Silvia 03 DELFÍN

22/H04/2204 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 12.05.2019 9:28 4 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 1,51.18 5 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 1,52.60 8 Ondrušková Nina 05 DELFÍN 2,03.44

22/H05/2205 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 12.05.2019 9:32 3 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 1,43.81 5 Šimiaková Miroslava 00 DELFÍN 1,38.45 6 Bielková Beáta 01 DELFÍN 1,44.71

23/H02/2302 Kategoria: 400 BF muzi Bratislava 12.05.2019 9:44 2 Lupták Jakub 06 DELFÍN 3 Serbín Matej 06 DELFÍN 5 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 6 Gabèo Lukᚠ05 DELFÍN

23/H03/2303 Kategoria: 400 BF muzi Bratislava 12.05.2019 9:53 3 Hudec Roman 04 DELFÍN 5,43.69

23/H05/2305 Kategoria: 400 BF muzi Bratislava 12.05.2019 10:08 7 Šoška Šimon 03 DELFÍN 4,14.35

24/H02/2402 Kategoria: 400 BF zeny Bratislava 12.05.2019 10:23 4 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 5 Heglasová Simona 04 DELFÍN 8 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN

26/H01/2601 Kategoria: 800 PP zeny Bratislava 12.05.2019 11:00 5 Ondrušková Nina 05 DELFÍN 9,25.95

27/H01/2701 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 12.05.2019 11:24 1 Lupták Jakub 06 DELFÍN

27/H03/2703 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 12.05.2019 11:31 1 Hudec Roman 04 DELFÍN 1,09.05 2 Serbín Matej 06 DELFÍN 1,07.61

27/H04/2704 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 12.05.2019 11:34 2 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 1,01.28 3 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 58.12 8 Gabèo Lukᚠ05 DELFÍN 1,02.60

27/H05/2705 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 12.05.2019 11:37 8 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 56.57

27/H06/2706 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 12.05.2019 11:40 3 Štalmach Michal 98 DELFÍN 50.70 5 Šoška Šimon 03 DELFÍN 50.01

27/H07/2707 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 12.05.2019 11:43 2 Bielka Marián 99 DELFÍN 46.96

28/H01/2801 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 12.05.2019 11:46 6 Pivková Alexandra 08 DELFÍN 1,40.55

28/H02/2802 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 12.05.2019 11:49 5 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 1,15.85

28/H03/2803 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 12.05.2019 11:53 1 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN 1,12.17 3 Jambrichová Alžbeta 07 DELFÍN 1,09.42

28/H06/2806 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 12.05.2019 12:02 2 Miartušová Silvia 03 DELFÍN 1,02.21 3 Baránková Terézia 01 DELFÍN 1,01.55

28/H07/2807 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 12.05.2019 12:05 2 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 56.73 3 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 56.01 4 Heglasová Simona 04 DELFÍN 55.71 6 Bielková Beáta 01 DELFÍN 56.18

28/H08/2808 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 12.05.2019 12:08 8 Šimiaková Miroslava 00 DELFÍN 54.58

MATES Timing & Management www.mates.sk