Zvaz potapacov Slovenska

STARTOVNA LISTINA

Finale - Liga mladeze a Slovenska liga 2019

v plutvovom plavani a rychlostnom plavani pod vodou


1/H01/ 101 Kategoria: 50 RP muzi Zilina 23.11.2019 10:00 5 Hudec Roman 04 DELFÍN

1/H02/ 102 Kategoria: 50 RP muzi Zilina 23.11.2019 10:01 5 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 23.69 7 Mrveèka Oliver 05 DELFÍN

1/H03/ 103 Kategoria: 50 RP muzi Zilina 23.11.2019 10:03 1 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 22.42 2 Šoška Šimon 03 DELFÍN 19.58 3 Vandlík Tomᚠ89 DELFÍN 18.48 8 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 22.46

1/H04/ 104 Kategoria: 50 RP muzi Zilina 23.11.2019 10:05 1 Štalmach Michal 98 DELFÍN 17.81

2/H01/ 201 Kategoria: 50 RP zeny Zilina 23.11.2019 10:07 2 Ïugelová Anežka 05 DELFÍN 3 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN 7 Halajová Bianka 05 DELFÍN

2/H02/ 202 Kategoria: 50 RP zeny Zilina 23.11.2019 10:09 2 Baránková Terézia 01 DELFÍN 24.65 6 Miartušová Silvia 03 DELFÍN 24.50

2/H03/ 203 Kategoria: 50 RP zeny Zilina 23.11.2019 10:11 3 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 21.32 4 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 20.84 6 Ondrušková Nina 05 DELFÍN 21.50 7 Heglasová Simona 04 DELFÍN 21.72

2/H04/ 204 Kategoria: 50 RP zeny Zilina 23.11.2019 10:13 2 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 19.35 3 Bielková Beáta 01 DELFÍN 18.77

3/H01/ 301 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 23.11.2019 10:15 3 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 40.37

3/H02/ 302 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 23.11.2019 10:17 6 Lupták Jakub 06 DELFÍN 34.13

3/H04/ 304 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 23.11.2019 10:22 2 Serbín Matej 06 DELFÍN 29.18 6 Malý Matúš 07 DELFÍN 29.06

3/H05/ 305 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 23.11.2019 10:24 1 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 27.05

4/H03/ 403 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 23.11.2019 10:30 5 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 33.13

4/H04/ 404 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 23.11.2019 10:32 5 Štalmachová Nina 07 DELFÍN 30.16

4/H05/ 405 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 23.11.2019 10:34 2 Jambrichová Alžbeta 07 DELFÍN 28.55

5/H01/ 501 Kategoria: 400 PP muzi Zilina 23.11.2019 10:43 5 Mrveèka Oliver 05 DELFÍN

5/H02/ 502 Kategoria: 400 PP muzi Zilina 23.11.2019 10:51 6 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 4,55.28 8 Hudec Roman 04 DELFÍN 6,08.88

6/H02/ 602 Kategoria: 400 PP zeny Zilina 23.11.2019 11:05 2 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN 4 Heglasová Simona 04 DELFÍN 4,49.88 7 Halajová Bianka 05 DELFÍN 8 Ïugelová Anežka 05 DELFÍN

6/H03/ 603 Kategoria: 400 PP zeny Zilina 23.11.2019 11:12 4 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 3,43.04 6 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 3,58.85 8 Ondrušková Nina 05 DELFÍN 4,21.21

7/H01/ 701 Kategoria: 800 PP muzi Zilina 23.11.2019 11:17 3 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 6 Malý Matúš 07 DELFÍN

7/H02/ 702 Kategoria: 800 PP muzi Zilina 23.11.2019 11:29 5 Serbín Matej 06 DELFÍN

7/H03/ 703 Kategoria: 800 PP muzi Zilina 23.11.2019 11:41 1 Lupták Jakub 06 DELFÍN 6 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 10,03.15 8 Štalmach Michal 98 DELFÍN

7/H04/ 704 Kategoria: 800 PP muzi Zilina 23.11.2019 11:53 1 Šoška Šimon 03 DELFÍN 8,51.92

8/H01/ 801 Kategoria: 800 PP zeny Zilina 23.11.2019 12:04 5 Funtíková Miriam 06 DELFÍN

8/H02/ 802 Kategoria: 800 PP zeny Zilina 23.11.2019 12:17 1 Jambrichová Alžbeta 07 DELFÍN 3 Štalmachová Nina 07 DELFÍN

8/H03/ 803 Kategoria: 800 PP zeny Zilina 23.11.2019 12:30 2 Baránková Terézia 01 DELFÍN 11,38.94

8/H04/ 804 Kategoria: 800 PP zeny Zilina 23.11.2019 12:44 6 Bielková Beáta 01 DELFÍN 8,25.04 7 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 9,00.66

9/H02/ 902 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 23.11.2019 13:58 8 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 1,30.64

11/H01/1101 Kategoria: 100 RP muzi Zilina 23.11.2019 14:17 7 Štalmach Michal 98 DELFÍN

11/H02/1102 Kategoria: 100 RP muzi Zilina 23.11.2019 14:20 1 Šoška Šimon 03 DELFÍN 2 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN

12/H01/1201 Kategoria: 100 RP zeny Zilina 23.11.2019 14:31 4 Bielková Beáta 01 DELFÍN

12/H02/1202 Kategoria: 100 RP zeny Zilina 23.11.2019 14:34 4 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN

12/H03/1203 Kategoria: 100 RP zeny Zilina 23.11.2019 14:38 1 Kušnierová Nina 04 DELFÍN

13/H02/1302 Kategoria: 15/35 RP muzi Zilina 23.11.2019 14:51 3 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN

15/H01/1501 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 23.11.2019 15:08 8 Malý Matúš 07 DELFÍN

15/H03/1503 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 23.11.2019 15:17 1 Lupták Jakub 06 DELFÍN 3 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN

15/H05/1505 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 23.11.2019 15:26 5 Hudec Roman 04 DELFÍN 2,32.51 7 Serbín Matej 06 DELFÍN 2,36.00

15/H06/1506 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 23.11.2019 15:30 2 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 2,21.60 4 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 2,17.59 7 Mrveèka Oliver 05 DELFÍN 2,23.30

15/H07/1507 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 23.11.2019 15:34 1 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 2,08.33 8 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 2,13.03

15/H08/1508 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 23.11.2019 15:38 6 Šoška Šimon 03 DELFÍN 1,50.94 7 Štalmach Michal 98 DELFÍN 1,54.32

16/H02/1602 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 23.11.2019 15:47 5 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 6 Halajová Bianka 05 DELFÍN

16/H03/1603 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 23.11.2019 15:51 5 Miartušová Silvia 03 DELFÍN 8 Bielková Beáta 01 DELFÍN

16/H05/1605 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 23.11.2019 16:01 3 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 2,50.87

16/H06/1606 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 23.11.2019 16:06 3 Jambrichová Alžbeta 07 DELFÍN 2,32.34 4 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN 2,31.53 8 Štalmachová Nina 07 DELFÍN 2,40.72

16/H07/1607 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 23.11.2019 16:10 5 Ïugelová Anežka 05 DELFÍN 2,26.44

16/H08/1608 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 23.11.2019 16:14 7 Baránková Terézia 01 DELFÍN 2,21.77

16/H09/1609 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 23.11.2019 16:18 1 Ondrušková Nina 05 DELFÍN 2,13.52 3 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 2,06.45

16/H10/1610 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 23.11.2019 16:21 7 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 2,01.56 8 Heglasová Simona 04 DELFÍN 2,02.64

MATES Timing & Management www.mates.sk