Klub sportoveho potapania DELFIN Zilina

STARTOVNA LISTINA

3 FINS CUP


2/H02/ 202 Kategoria: 800 PP zeny Zilina 02.03.2019 10:24 2 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 8,09.87

3/H01/ 301 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 02.03.2019 10:35 6 Serbín Matej 06 DELFÍN

3/H03/ 303 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 02.03.2019 10:46 3 Hudec Roman 04 DELFÍN 2,36.63 4 Mrveèka Oliver 05 DELFÍN 2,34.16 7 Gabèo Lukᚠ06 DELFÍN 2,44.79

3/H04/ 304 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 02.03.2019 10:51 7 Bielik Daniel 02 DELFÍN 2,23.17

4/H02/ 402 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 02.03.2019 11:05 2 Halajová Bianka 05 DELFÍN 5 Ïugelová Anežka 06 DELFÍN 6 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 7 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN

4/H04/ 404 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 02.03.2019 11:16 2 Èandíková Vilma 05 DELFÍN 2,50.40

4/H05/ 405 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 02.03.2019 11:21 1 Baránková Terézia 01 DELFÍN 2,29.51 5 Heglasová Simona 04 DELFÍN 2,10.85

4/H06/ 406 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 02.03.2019 11:26 2 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 2,04.97

5/H01/ 501 Kategoria: 100 PP muzi Zilina 02.03.2019 11:30 6 Heglas Ladislav 06 DELFÍN

5/H02/ 502 Kategoria: 100 PP muzi Zilina 02.03.2019 11:33 5 Štalmach Michal 98 DELFÍN 45.60 8 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 55.83

6/H01/ 601 Kategoria: 100 PP zeny Zilina 02.03.2019 11:36 8 Jambrichová Alžbeta 07 DELFÍN

6/H02/ 602 Kategoria: 100 PP zeny Zilina 02.03.2019 11:39 2 Miartušová Silvia 03 DELFÍN 57.27 5 Ondrušková Nina 05 DELFÍN 54.70

6/H03/ 603 Kategoria: 100 PP zeny Zilina 02.03.2019 11:42 3 Bielková Beáta 01 DELFÍN 45.77 5 Šimiaková Miroslava 00 DELFÍN 43.40 7 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 49.51

8/H02/ 802 Kategoria: 400 PP zeny Zilina 02.03.2019 12:59 2 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 3,51.27

9/H01/ 901 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 02.03.2019 13:06 6 Serbín Matej 06 DELFÍN

9/H02/ 902 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 02.03.2019 13:08 8 Malý Matúš 07 DELFÍN

9/H03/ 903 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 02.03.2019 13:11 5 Hudec Roman 04 DELFÍN 31.53

9/H04/ 904 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 02.03.2019 13:14 5 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 28.20 8 Gabèo Lukᚠ06 DELFÍN 29.95

9/H05/ 905 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 02.03.2019 13:16 1 Mrveèka Oliver 05 DELFÍN 26.96 2 Bielik Daniel 02 DELFÍN 26.15

10/H01/1001 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 02.03.2019 13:21 5 Ïugelová Anežka 06 DELFÍN

10/H02/1002 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 02.03.2019 13:24 5 Halajová Bianka 05 DELFÍN 7 Pivková Alexandra 08 DELFÍN

10/H03/1003 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 02.03.2019 13:27 1 Rzeszotová Natália 08 DELFÍN 8 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN

10/H04/1004 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 02.03.2019 13:29 3 Èandíková Vilma 05 DELFÍN 32.92 6 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 33.67

10/H05/1005 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 02.03.2019 13:32 2 Jambrichová Alžbeta 07 DELFÍN 31.86

10/H06/1006 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 02.03.2019 13:34 3 Baránková Terézia 01 DELFÍN 29.74

10/H07/1007 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 02.03.2019 13:37 4 Heglasová Simona 04 DELFÍN 25.91

10/H08/1008 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 02.03.2019 13:39 7 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 25.41

11/H01/1101 Kategoria: 50 RP muzi Zilina 02.03.2019 13:42 5 Štalmach Michal 98 DELFÍN 18.50 8 Kodaj Juraj 05 DELFÍN

12/H01/1201 Kategoria: 50 RP zeny Zilina 02.03.2019 13:44 3 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 22.97 4 Miartušová Silvia 03 DELFÍN 5 Ondrušková Nina 05 DELFÍN

12/H02/1202 Kategoria: 50 RP zeny Zilina 02.03.2019 13:47 3 Šimiaková Miroslava 00 DELFÍN 18.84 6 Bielková Beáta 01 DELFÍN 20.36

13/H01/1301 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 02.03.2019 14:49 7 Malý Matúš 07 DELFÍN 8 Serbín Matej 06 DELFÍN

13/H03/1303 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 02.03.2019 14:56 2 Hudec Roman 04 DELFÍN 1,09.64 5 Mrveèka Oliver 05 DELFÍN 1,08.15 8 Gabèo Lukᚠ06 DELFÍN 1,10.47

13/H04/1304 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 02.03.2019 14:59 7 Bielik Daniel 02 DELFÍN 1,00.55

14/H01/1401 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 02.03.2019 15:05 3 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN

14/H02/1402 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 02.03.2019 15:09 2 Ïugelová Anežka 06 DELFÍN 6 Pivková Alexandra 08 DELFÍN

14/H04/1404 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 02.03.2019 15:16 1 Èandíková Vilma 05 DELFÍN 1,15.64 8 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 1,15.85

14/H05/1405 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 02.03.2019 15:19 1 Baránková Terézia 01 DELFÍN 1,05.90 8 Halajová Bianka 05 DELFÍN 1,06.38

14/H06/1406 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 02.03.2019 15:23 1 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 56.01 8 Heglasová Simona 04 DELFÍN 56.84

15/H01/1501 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 02.03.2019 15:26 5 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 28.34

15/H02/1502 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 02.03.2019 15:28 3 Štalmach Michal 98 DELFÍN 20.23 7 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 24.97

16/H01/1601 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 02.03.2019 15:30 2 Jambrichová Alžbeta 07 DELFÍN 30.38

16/H02/1602 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 02.03.2019 15:33 5 Ondrušková Nina 05 DELFÍN 24.60 6 Miartušová Silvia 03 DELFÍN 26.31

16/H03/1603 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 02.03.2019 15:36 1 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 22.76 3 Bielková Beáta 01 DELFÍN 20.71 5 Šimiaková Miroslava 00 DELFÍN 20.25

18/H02/1802 Kategoria: 200 PP zeny Zilina 02.03.2019 15:47 3 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 1,45.00

MATES Timing & Management www.mates.sk