Zvaz potapacov Slovenska

STARTOVNA LISTINA

2. kolo - Liga mladeze a Slovensky pohar


1/H03/ 103 Kategoria: 50 PP muzi Sala 06.04.2019 10:05 2 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 23.54 5 Šoška Šimon 03 DELFÍN 22.52 6 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 23.17

1/H05/ 105 Kategoria: 50 PP muzi Sala 06.04.2019 10:10 2 Bielka Marián 99 DELFÍN 18.85 3 Vandlík Tomᚠ89 DELFÍN 18.65

2/H01/ 201 Kategoria: 50 PP zeny Sala 06.04.2019 10:12 4 Baránková Terézia 01 DELFÍN 6 Maslíková Mária 05 DELFÍN 7 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN

2/H03/ 203 Kategoria: 50 PP zeny Sala 06.04.2019 10:17 1 Miartušová Silvia 03 DELFÍN 25.30 2 Heglasová Simona 04 DELFÍN 24.91

2/H04/ 204 Kategoria: 50 PP zeny Sala 06.04.2019 10:20 2 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 22.67 6 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 22.65 7 Ondrušková Nina 05 DELFÍN 22.79

2/H05/ 205 Kategoria: 50 PP zeny Sala 06.04.2019 10:22 3 Bielková Beáta 01 DELFÍN 20.16 7 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 21.30

3/H01/ 301 Kategoria: 50 BF muzi Sala 06.04.2019 10:24 3 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN

3/H04/ 304 Kategoria: 50 BF muzi Sala 06.04.2019 10:32 8 Lupták Jakub 06 DELFÍN

3/H05/ 305 Kategoria: 50 BF muzi Sala 06.04.2019 10:35 2 Malý Matúš 07 DELFÍN 32.98

3/H06/ 306 Kategoria: 50 BF muzi Sala 06.04.2019 10:37 3 Gabèo Lukᚠ06 DELFÍN 27.41 5 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 27.02 7 Serbín Matej 06 DELFÍN 28.92

4/H05/ 405 Kategoria: 50 BF zeny Sala 06.04.2019 10:51 3 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 33.67

4/H06/ 406 Kategoria: 50 BF zeny Sala 06.04.2019 10:54 1 Štalmachová Nina 07 DELFÍN 31.94

4/H07/ 407 Kategoria: 50 BF zeny Sala 06.04.2019 10:56 6 Ïugelová Anežka 06 DELFÍN 29.10

5/H01/ 501 Kategoria: 100 BF muzi Sala 06.04.2019 11:44 5 Malý Matúš 07 DELFÍN

5/H02/ 502 Kategoria: 100 BF muzi Sala 06.04.2019 11:47 2 Lupták Jakub 06 DELFÍN

5/H04/ 504 Kategoria: 100 BF muzi Sala 06.04.2019 11:55 1 Serbín Matej 06 DELFÍN 1,08.65

5/H05/ 505 Kategoria: 100 BF muzi Sala 06.04.2019 11:58 1 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 1,03.66 3 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 1,00.71 4 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 58.14 7 Gabèo Lukᚠ06 DELFÍN 1,02.60

5/H07/ 507 Kategoria: 100 BF muzi Sala 06.04.2019 12:04 3 Šoška Šimon 03 DELFÍN 50.01 7 Vandlík Tomᚠ89 DELFÍN 51.49

5/H08/ 508 Kategoria: 100 BF muzi Sala 06.04.2019 12:07 6 Bielka Marián 99 DELFÍN 46.96

6/H01/ 601 Kategoria: 100 BF zeny Sala 06.04.2019 12:10 3 Maslíková Mária 05 DELFÍN

6/H03/ 603 Kategoria: 100 BF zeny Sala 06.04.2019 12:17 3 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN 1,13.40 5 Štalmachová Nina 07 DELFÍN 1,12.83 7 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 1,15.85

6/H05/ 605 Kategoria: 100 BF zeny Sala 06.04.2019 12:24 5 Ïugelová Anežka 06 DELFÍN 1,04.79

6/H06/ 606 Kategoria: 100 BF zeny Sala 06.04.2019 12:27 5 Miartušová Silvia 03 DELFÍN 1,02.21

6/H07/ 607 Kategoria: 100 BF zeny Sala 06.04.2019 12:30 4 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 59.11 8 Baránková Terézia 01 DELFÍN 1,01.55

6/H08/ 608 Kategoria: 100 BF zeny Sala 06.04.2019 12:33 1 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 58.28 3 Heglasová Simona 04 DELFÍN 56.72 4 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 56.01 5 Bielková Beáta 01 DELFÍN 56.70 8 Ondrušková Nina 05 DELFÍN 59.00

7/H02/ 702 Kategoria: 100 PP muzi Sala 06.04.2019 12:42 7 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN

9/H01/ 901 Kategoria: 200 PP muzi Sala 06.04.2019 13:36 6 Serbín Matej 06 DELFÍN

9/H02/ 902 Kategoria: 200 PP muzi Sala 06.04.2019 13:41 4 Lupták Jakub 06 DELFÍN

9/H03/ 903 Kategoria: 200 PP muzi Sala 06.04.2019 13:46 3 Gabèo Lukᚠ06 DELFÍN 8 Malý Matúš 07 DELFÍN

9/H05/ 905 Kategoria: 200 PP muzi Sala 06.04.2019 13:56 4 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 2,03.30

9/H06/ 906 Kategoria: 200 PP muzi Sala 06.04.2019 14:00 7 Šoška Šimon 03 DELFÍN 1,55.71 8 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 1,59.21

9/H07/ 907 Kategoria: 200 PP muzi Sala 06.04.2019 14:04 1 Bielka Marián 99 DELFÍN 1,46.56

10/H01/1001 Kategoria: 200 PP zeny Sala 06.04.2019 14:08 4 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN 8 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN

10/H02/1002 Kategoria: 200 PP zeny Sala 06.04.2019 14:14 1 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 8 Miartušová Silvia 03 DELFÍN

10/H03/1003 Kategoria: 200 PP zeny Sala 06.04.2019 14:20 2 Štalmachová Nina 07 DELFÍN 4 Ïugelová Anežka 06 DELFÍN 7 Maslíková Mária 05 DELFÍN

10/H05/1005 Kategoria: 200 PP zeny Sala 06.04.2019 14:31 8 Baránková Terézia 01 DELFÍN 2,29.81

10/H06/1006 Kategoria: 200 PP zeny Sala 06.04.2019 14:36 5 Ondrušková Nina 05 DELFÍN 2,03.61 7 Heglasová Simona 04 DELFÍN 2,13.39

10/H07/1007 Kategoria: 200 PP zeny Sala 06.04.2019 14:40 5 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 1,51.18

10/H08/1008 Kategoria: 200 PP zeny Sala 06.04.2019 14:44 3 Bielková Beáta 01 DELFÍN 1,44.71 5 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 1,43.81

11/H03/1103 Kategoria: 400 BF muzi Sala 06.04.2019 15:05 8 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN

MATES Timing & Management www.mates.sk