Výsledky pretekov

2021

 

logoPotapacVelke02.jpg (4441 bytes)

Výsledky pretekov sú zverejňované  zväčša už počas  pretekov.   


 Bratislava Majstrovstvá Slovenska (02.-03. 10. 2021, 50 m,  Plaváreň Pasienky)

propozície   program   kompletná štartová listina   (pdf)   časový rozpis   kompletné výsledky    statistika      najlepsie CMAS body      protokol      prihláška na štafety     

Štartové listiny pre kluby aktualizované k XX:00 h DD.MM.RR: Barakuda    Delfin    Hurrican    Kraken    Neptun    RAK    Senec    Swim warriors    VS Zvolena    Zralok   

Výsledkové listiny pre kluby Barakuda    Delfin    Hurrican    Kraken    Neptun    RAK    Senec    Swim warriors    VS Zvolena    Zralok   

Por.c.pretekov Diciplina Startovne listiny Vysledkove listiny (spolu) Vysledky po rozplavbách Vysledkove listiny (po kategoriach)
1 50 RP st.list Muži Muži A B C
2 50 RP st.list Ženy Ženy A B C
3 1500 PP st.list Muži Muži A B C D
4 1500 PP st.list Ženy Ženy A B C D
5 100 PP st.list Muži Muži A B C D E
6 100 PP st.list Ženy Ženy A B C D E
7 400 RP st.list Muži Muži A B C D
8 400 RP st.list Ženy Ženy A B C D
9 50 BF st.list Muži Muži A B C D E
10 50 BF st.list Ženy Ženy A B C D E
11 4x50 PP st.list MIX MIX A B C D E
12 100 RP st.list Muži Muži A B C D
13 100 RP st.list Ženy Ženy A B C D
14 400 PP st.list Muži Muži A B C D E
15 400 PP st.list Ženy Ženy A B C D E
16 50 PP st.list Muži Muži A B C D E
17 50 PP st.list Ženy Ženy A B C D E
18 200 BF st.list Muži Muži A B C D E
19 200 BF st.list Ženy Ženy A B C D E
20 4x100 BF st.list MIX MIX A B C D E
21 400 BF st.list Muži Muži A B C D E
22 400 BF st.list Ženy Ženy A B C D E
23 200 PP st.list Muži Muži A B C D E
24 200 PP st.list Ženy Ženy A B C D E
25 800 PP st.list Muži Muži A B C D
26 800 PP st.list Ženy Ženy A B C D
27 100 BF st.list Muži Muži A B C D E
28 100 BF st.list Ženy Ženy A B C D E
29 4x100 PP st.list Muži Muži A B C D E
30 4x100 PP st.list Ženy Ženy A B C D E

wave

 ZRUŠENÉ!!!  Bratislava,  Liga mládeže a Slovenská liga, 3. kolo (25. 09. 2021, 25 m,  krytá plaváreň Iuventa)  

propozície   program   kompletná štartová listina   (pdf)   časový rozpis   kompletné výsledky    statistika      najlepsie CMAS body   NOVÉ         protokol      prihláška na štafety     

Štartové listiny pre kluby aktualizované k XX:00 h DD.MM.RR: Barakuda    Delfin    Hurrican    Kraken    Neptun    RAK    Senec    Swim warriors    VS Zvolena    Zralok   

Výsledkové listiny pre kluby Barakuda    Delfin    Hurrican    Kraken    Neptun    RAK    Senec    Swim warriors    VS Zvolena    Zralok       NOVÉ  

Por.c.pretekov Diciplina Startovne listiny Vysledkove listiny (spolu) Vysledky po rozplavbách Vysledkove listiny (po kategoriach)
1 15 RP st.list Muži Muži E E0
2 15 RP st.list Ženy Ženy E E0
3 25 RP st.list Muži Muži D
4 25 RP st.list Ženy Ženy D
5 50 PP st.list Muži Muži A B C
6 50 PP st.list Ženy Ženy A B C
7 100 PP st.list Muži Muži D E E0
8 100 PP st.list Ženy Ženy D E E0
9 200 PP st.list Muži Muži C
10 200 PP st.list Ženy Ženy C
11 50 BF st.list Muži Muži E0
12 50 BF st.list Ženy Ženy E0
13 100 BF st.list Muži Muži A B C
14 100 BF st.list Ženy Ženy A B C
15 400 PP st.list Muži Muži A B E E0
16 400 PP st.list Ženy Ženy A B E E0
17 400 BF st.list Muži Muži D
18 400 BF st.list Ženy Ženy D
19 4x50 BF st.list MIX MIX A B C D E E0

wave

 Zlaté piesky, Majstrovstvá Slovenskej republiky a 2. kolo Ligy mládeže a Slovenskej ligy 2021 v dištančnom plávaní s plutvami
 
(04. 09. 2021, Areál zdravia Zlaté piesky,  Bratislava)

propozície   protokol  

Por.c.pretekov Diciplina Startovne listiny Vysledkove listiny (spolu) Vysledkove listiny (po kategoriach)
1 400 m st.list Liga mládeže s Slovenská liga    Muži         E
2 400 m Liga mládeže s Slovenská liga    Ženy         E
3 1 000 m Liga mládeže s Slovenská liga    Muži       D  
4 1 000 m Liga mládeže s Slovenská liga    Ženy       D  
5 2 000 m Liga mládeže s Slovenská liga    Muži     C    
6 2 000 m Liga mládeže s Slovenská liga    Ženy     C    
7 3 000 m Liga mládeže s Slovenská liga    Muži A B      
8 3 000 m Liga mládeže s Slovenská liga    Ženy A B      
9 4 x 500 m Liga mládeže s Slovenská liga    Mix A B C D E
10 3 000 m Majstrovstvá Slovenska Muži          
11 3 000 m Majstrovstvá Slovenska Ženy          
12 4 x 500 m Majstrovstvá Slovenska Mix          

wave

 

Žilina,  Liga mládeže a Slovenská liga, 1. kolo (27. 06. 2021, 50 m,  Mestská krytá plaváreň Žilina)  

propozície   program   kompletná štartová listina   (pdf)   časový rozpis   kompletné výsledky    statistika      najlepsie CMAS body   NOVÉ         protokol      prihláška na štafety     

Štartové listiny pre kluby aktualizované k 17:45 h 26.06.2021: Barakuda    Delfin    Hurrican    Kraken    Neptun    RAK    Senec    Swim warriors    VS Zvolena    Zralok   

Výsledkové listiny pre kluby Barakuda    Delfin    Hurrican    Kraken    Neptun    RAK    Senec    Swim warriors    VS Zvolena    Zralok       NOVÉ  

Por.c.pretekov Diciplina Startovne listiny Vysledkove listiny (spolu) Vysledky po rozplavbách Vysledkove listiny (po kategoriach)
1 50 BF st.list Muži Muži A B C
2 50 BF st.list Ženy Ženy A B C
3 50 PP st.list Muži Muži D E E0
4 50 PP st.list Ženy Ženy D E E0
5 100 PP st.list Muži Muži A B C
6 100 PP st.list Ženy Ženy A B C
7 100 BF st.list Muži Muži D E E0
8 100 BF st.list Ženy Ženy D E E0
9 200 PP st.list Muži Muži A B
10 200 PP st.list Ženy Ženy A B
11 200 BF st.list Muži Muži D E E0
12 200 BF st.list Ženy Ženy D E E0
13 400 BF st.list Muži Muži C
14 400 BF st.list Ženy Ženy C
15 400 RP st.list Muži Muži C
16 400 RP st.list Ženy Ženy C
17 4x100 BF st.list Muži Muži A B C D E E0

wave

Home

envelope   Posledná zmena: 14. 09. 2021