Klub sportovych potapacov NEPTUN

STARTOVNA LISTINA

48. rocnik memorialu Petra Ladica

v plavani s plutvami a rychlostnom plavani pod vodou


1/H01/ 101 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 23.10.2021 9:45 5 Serbín Matej 06 DELFÍN 29.52

1/H02/ 102 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 23.10.2021 9:48 1 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 21.16 5 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 19.55

1/H03/ 103 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 23.10.2021 9:51 1 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 19.14

2/H02/ 202 Kategoria: 50 RP zeny Bratislava 23.10.2021 9:58 1 Kissová Petra 05 DELFÍN 20.08 2 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 19.41 6 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 18.66

3/H02/ 302 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 23.10.2021 10:11 8 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 2,41.24

3/H03/ 303 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 23.10.2021 10:16 4 Šoška Šimon 03 DELFÍN 1,43.33

4/H01/ 401 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 23.10.2021 10:20 4 Toráèová Natália 07 DELFÍN 2,43.89 5 Cieniková Melinda 09 DELFÍN 2,46.25

4/H03/ 403 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 23.10.2021 10:30 3 Heglasová Simona 04 DELFÍN 1,58.12 6 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 2,01.67

6/H02/ 602 Kategoria: 15 RP zeny Bratislava 23.10.2021 10:49 3 Hoterová Lujza 12 DELFÍN 11.12

7/H01/ 701 Kategoria: 25 RP muzi Bratislava 23.10.2021 10:53 3 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN

8/H01/ 801 Kategoria: 25 RP zeny Bratislava 23.10.2021 11:01 2 Cieniková Melinda 09 DELFÍN

9/H02/ 902 Kategoria: 400 PP muzi Bratislava 23.10.2021 11:18 2 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 4,13.76

10/H02/1002 Kategoria: 400 PP zeny Bratislava 23.10.2021 11:33 4 Kissová Petra 05 DELFÍN 3,38.23

11/H03/1103 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 23.10.2021 11:54 6 Serbín Matej 06 DELFÍN 27.26 8 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 31.04

11/H05/1105 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 23.10.2021 12:01 1 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 22.62 2 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 22.36 4 Šoška Šimon 03 DELFÍN 20.98

12/H01/1201 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 23.10.2021 12:05 3 Hoterová Lujza 12 DELFÍN 42.27

12/H02/1202 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 23.10.2021 12:08 4 Cieniková Melinda 09 DELFÍN 31.43 5 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 31.67

12/H03/1203 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 23.10.2021 12:12 8 Toráèová Natália 07 DELFÍN 31.18

12/H04/1204 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 23.10.2021 12:15 3 Heglasová Simona 04 DELFÍN 24.22

13/H02/1302 Kategoria: 200 PP muzi Bratislava 23.10.2021 12:28 2 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 1,57.03 6 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 1,52.90

14/H02/1402 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 23.10.2021 12:38 5 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 1,41.83 6 Kissová Petra 05 DELFÍN 1,42.74

17/H01/1701 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 23.10.2021 14:28 3 Serbín Matej 06 DELFÍN

17/H03/1703 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 23.10.2021 14:35 6 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 1,11.52

17/H06/1706 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 23.10.2021 14:44 4 Šoška Šimon 03 DELFÍN 45.73 6 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 49.94

18/H01/1801 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 23.10.2021 14:47 5 Hoterová Lujza 12 DELFÍN 1,44.43

18/H02/1802 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 23.10.2021 14:51 3 Toráèová Natália 07 DELFÍN 1,13.10 6 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 1,13.39

18/H03/1803 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 23.10.2021 14:54 8 Cieniková Melinda 09 DELFÍN 1,11.20

18/H04/1804 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 23.10.2021 14:58 5 Heglasová Simona 04 DELFÍN 53.55

19/H02/1902 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 23.10.2021 15:05 6 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 30.63

19/H03/1903 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 23.10.2021 15:09 6 Serbín Matej 06 DELFÍN 26.93

19/H04/1904 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 23.10.2021 15:12 2 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 22.87 6 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 22.15

19/H05/1905 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 23.10.2021 15:16 1 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 20.03

20/H01/2001 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 23.10.2021 15:19 2 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 3 Hoterová Lujza 12 DELFÍN 41.33

20/H02/2002 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 23.10.2021 15:23 1 Toráèová Natália 07 DELFÍN 31.92

20/H04/2004 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 23.10.2021 15:30 2 Kissová Petra 05 DELFÍN 21.25 3 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 21.06 6 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 21.20 7 Heglasová Simona 04 DELFÍN 21.30

23/H02/2302 Kategoria: 400 BF muzi Bratislava 23.10.2021 16:20 4 Šoška Šimon 03 DELFÍN 3,46.45

24/H01/2401 Kategoria: 400 BF zeny Bratislava 23.10.2021 16:27 3 Cieniková Melinda 09 DELFÍN 5 Kissová Petra 05 DELFÍN

24/H02/2402 Kategoria: 400 BF zeny Bratislava 23.10.2021 16:35 3 Toráèová Natália 07 DELFÍN 5,53.44

25/H03/2503 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 23.10.2021 16:58 5 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 50.87 7 Serbín Matej 06 DELFÍN 56.91

25/H04/2504 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 23.10.2021 17:01 1 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 49.32 6 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 45.50

26/H01/2601 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 23.10.2021 17:04 1 Hoterová Lujza 12 DELFÍN 5 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 1,14.13

26/H03/2603 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 23.10.2021 17:10 1 Heglasová Simona 04 DELFÍN 48.15 2 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 46.43 6 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 45.83

MATES Timing & Management www.mates.sk