Zvaz potapacov Slovenska

STARTOVNA LISTINA

Majstrovstva Slovenskej republiky 2021

Plávanie s plutvami Rýchlostné potapanie Bi Fins


1/H01/ 101 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 02.10.2021 9:10 5 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 23.26 6 Gabèo Lukᚠ05 DELFÍN 27.36

1/H02/ 102 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 02.10.2021 9:13 1 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 21.51

1/H03/ 103 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 02.10.2021 9:16 7 Šoška Šimon 03 DELFÍN 18.79 8 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 19.14

2/H02/ 202 Kategoria: 50 RP zeny Bratislava 02.10.2021 9:23 2 Heglasová Simona 04 DELFÍN 21.05 5 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 19.41

4/H01/ 401 Kategoria: 1500 PP zeny Bratislava 02.10.2021 9:48 4 Kissová Petra 05 DELFÍN 15,00.09

5/H02/ 502 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 02.10.2021 10:09 5 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN

5/H03/ 503 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 02.10.2021 10:12 1 Èavojský Ján 10 DELFÍN

5/H04/ 504 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 02.10.2021 10:15 1 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 55.32 6 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 52.14

5/H05/ 505 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 02.10.2021 10:18 7 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 45.50

6/H03/ 603 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 02.10.2021 10:27 4 Toráèová Natália 07 DELFÍN 1,12.33 8 Cielniková Melinda 09 DELFÍN

6/H05/ 605 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 02.10.2021 10:34 3 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 46.43 6 Kissová Petra 05 DELFÍN 47.23

9/H03/ 903 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 02.10.2021 11:03 1 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 6 Èavojský Ján 10 DELFÍN 36.75

9/H05/ 905 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 02.10.2021 11:10 3 Gabèo Lukᚠ05 DELFÍN 24.80

9/H06/ 906 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 02.10.2021 11:14 5 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 22.89 7 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 23.81 8 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 24.35

9/H07/ 907 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 02.10.2021 11:17 3 Šoška Šimon 03 DELFÍN 20.98

10/H03/1003 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 02.10.2021 11:28 8 Cielniková Melinda 09 DELFÍN 50.08

10/H04/1004 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 02.10.2021 11:32 1 Toráèová Natália 07 DELFÍN 31.59

10/H06/1006 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 02.10.2021 11:39 3 Heglasová Simona 04 DELFÍN 24.29

14/H02/1402 Kategoria: 400 PP muzi Bratislava 02.10.2021 15:14 2 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 4,41.87

15/H02/1502 Kategoria: 400 PP zeny Bratislava 02.10.2021 15:26 3 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 4,00.62 5 Kissová Petra 05 DELFÍN 3,44.18

16/H01/1601 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 02.10.2021 15:38 6 Šoška Šimon 03 DELFÍN

16/H02/1602 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 02.10.2021 15:42 1 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 7 Gabèo Lukᚠ05 DELFÍN

16/H03/1603 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 02.10.2021 15:46 1 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 32.89 8 Èavojský Ján 10 DELFÍN 33.66

16/H04/1604 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 02.10.2021 15:49 4 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 24.79

16/H05/1605 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 02.10.2021 15:53 6 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 20.26

17/H01/1701 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 02.10.2021 15:56 1 Kissová Petra 05 DELFÍN

17/H02/1702 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 02.10.2021 16:01 3 Toráèová Natália 07 DELFÍN 32.77 4 Cielniková Melinda 09 DELFÍN 31.67

17/H05/1705 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 02.10.2021 16:11 5 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 21.06 6 Heglasová Simona 04 DELFÍN 21.88

18/H01/1801 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 02.10.2021 16:14 2 Gabèo Lukᚠ05 DELFÍN 7 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN

18/H02/1802 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 02.10.2021 16:19 3 Kodaj Juraj 05 DELFÍN

18/H03/1803 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 02.10.2021 16:25 6 Èavojský Ján 10 DELFÍN 2,53.56

18/H05/1805 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 02.10.2021 16:35 4 Šoška Šimon 03 DELFÍN 1,43.33 7 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 2,02.51

19/H01/1901 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 02.10.2021 16:39 4 Toráèová Natália 07 DELFÍN

19/H02/1902 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 02.10.2021 16:46 2 Cielniková Melinda 09 DELFÍN 3,36.70

19/H05/1905 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 02.10.2021 17:02 3 Heglasová Simona 04 DELFÍN 2,00.51

21/H02/2102 Kategoria: 400 BF muzi Bratislava 03.10.2021 9:09 7 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 6,17.53

21/H03/2103 Kategoria: 400 BF muzi Bratislava 03.10.2021 9:17 4 Šoška Šimon 03 DELFÍN 3,48.47

22/H02/2202 Kategoria: 400 BF zeny Bratislava 03.10.2021 9:35 8 Toráèová Natália 07 DELFÍN

22/H04/2204 Kategoria: 400 BF zeny Bratislava 03.10.2021 9:53 5 Heglasová Simona 04 DELFÍN 4,19.07

23/H02/2302 Kategoria: 200 PP muzi Bratislava 03.10.2021 10:05 6 Èavojský Ján 10 DELFÍN

23/H03/2303 Kategoria: 200 PP muzi Bratislava 03.10.2021 10:10 3 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 1,58.38 6 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 2,06.21

24/H03/2403 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 03.10.2021 10:24 3 Cielniková Melinda 09 DELFÍN

24/H04/2404 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 03.10.2021 10:28 3 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 1,46.33 5 Kissová Petra 05 DELFÍN 1,43.00

26/H02/2602 Kategoria: 800 PP zeny Bratislava 03.10.2021 10:59 4 Kissová Petra 05 DELFÍN 7,36.88

27/H02/2702 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 03.10.2021 11:15 3 Èavojský Ján 10 DELFÍN 1,18.49

27/H03/2703 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 03.10.2021 11:19 8 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 1,14.22

27/H05/2705 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 03.10.2021 11:25 2 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 55.84 4 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 53.39 8 Gabèo Lukᚠ05 DELFÍN 58.36

27/H06/2706 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 03.10.2021 11:28 4 Šoška Šimon 03 DELFÍN 45.73 7 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 50.20

28/H03/2803 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 03.10.2021 11:39 1 Cielniková Melinda 09 DELFÍN 1,16.39 6 Toráèová Natália 07 DELFÍN 1,15.20

28/H06/2806 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 03.10.2021 11:48 2 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 56.08 6 Heglasová Simona 04 DELFÍN 54.65

MATES Timing & Management www.mates.sk