Výsledky pretekov

2020

 

logoPotapacVelke02.jpg (4441 bytes)

Výsledky pretekov sú zverejňované  zväčša už počas  pretekov.   


                                     Preteky sú zrušené

 

 

Bratislava,  Liga mládeže a Slovenská liga, 2. kolo (15. 03. 2020, 50 m,  50 m,  Plaváreň Pasienky, Bratislava)  

propozície  program  kompletná štartová listina  (pdf)  časový rozpis  Kompletné výsledky   štatistika     protokol     prihláška na štafety     

Štartové listiny pre kluby aktualizované k XX.00h DD.MM.RR: Barakuda   Delfin   FinsTeam   Hurrican   Neptun   RAK   Senec   Swim warrior   VS Zvolena   Zralok

Výsledkové listiny pre kluby Barakuda   Delfin   FinsTeam   Hurrican   Neptun   RAK   Senec   Swim warrior   VS Zvolena   Zralok

Por.c.pretekov Diciplina Startovne listiny Vysledkove listiny (spolu) Vysledky po rozplavbách Vysledkove listiny (po kategoriach)
1 50 RP st.list Muži Muži A B C
2 50 RP st.list Ženy Ženy A B C
3 50 PP st.list Muži Muži D E E0
4 50 PP st.list Ženy Ženy D E E0
5 400 RP st.list Muži Muži A B
6 400 RP st.list Ženy Ženy A B
7 400 BF st.list Muži Muži A B
8 400 BF st.list Ženy Ženy A B
9 800 PP st.list Muži Muži C D
10 800 PP st.list Ženy Ženy C D
11 200 BF st.list Muži Muži E E0
12 200 BF st.list Ženy Ženy E E0
13 100 BF st.list Muži Muži A B C D E E0
14 100 BF st.list Ženy Ženy A B C D E E0
15 4x100 PP st.list Muži Muži A B C D E E0

wave

 

 Žilina,  3FINS CUP (29. 02. 2020, 50 m,  Mestská krytá plaváreň Žilina)

propozície,  program,  kompletná štartová listina (pdf),  časový rozpis,  kompletné výsledky,   štatistika,     protokol,     prihláška na štafety.     

Výsledky 3FINS:  ŠPRINT   DISTATNCE   BF    

Price moneyŠPRINT   DISTATNCE   BF    

Štartové listiny pre kluby aktualizované k 16.00h 28.02.20: Barakuda   Delfin   FinsTeam   Hurrican   Neptun   RAK   Senec   Swim warrior   VS Zvolena   Zralok

 Modra hviezda, Zlín, Matrai, Subaquaclub, Pardubice,  Ždár, Skorpen,  Viena, FAST FINS, Gyori 

Výsledkové listiny pre kluby Barakuda   Delfin   FinsTeam   Hurrican   Neptun   RAK   Senec   Swim warrior   VS Zvolena   Zralok

Modra hviezda, Zlín, Matrai, Subaquaclub, Pardubice,  Ždár, Skorpen,  Viena, FAST FINS, Gyori 

Por.c.pretekov Diciplina Startovne listiny Vysledkove listiny (spolu) Vysledky po rozplavbách Vysledkove listiny (po kategoriach)
1 800 PP st.list Muži Muži A B C D
2 800 PP st.list Ženy Ženy A B C D
3 200 BF st.list Muži Muži A B C D E
4 200 BF st.list Ženy Ženy A B C D E
5 100 PP st.list Muži Muži A B C D
6 100 PP st.list Ženy Ženy A B C D
7 400 PP st.list Muži Muži A B C D
8 400 PP st.list Ženy Ženy A B C D
9 50 BF st.list Muži Muži A B C D;

SPRINT; BF

E
10 50 BF st.list Ženy Ženy A B C D

SPRINT; BF

E
11 50 RP st.list Muži Muži A B C
12 50 RP st.list Ženy Ženy A B C
13 50 PP st.list Muži Muži A B C D
14 50 PP st.list Ženy Ženy A B C D
15 100 BF st.list Muži Muži A B C D E
16 100 BF st.list Ženy Ženy A B C D E
17 200 PP st.list Muži Muži A B C D
18 200 PP st.list Ženy Ženy A B C D
19 200 3xMIX KAT A st.list Muži Muži A B C  
20 200 3xMIX KAT B st.list Muži Muži       D

E

21 50 PP   Muži   V0        
22 50 PP   Muži   V1        
23 50 PP   Ženy   V01        

 

wave

 

 Trenčín,  Liga mládeže a Slovenská liga, 1. kolo (08. 02. 2020, 25 m,  Mestská krytá plaváreň, Trenčín)

propozície  program  kompletná štartová listina  časový rozpis  Kompletné výsledky   štatistika     protokol     prihláška na štafety     

Štartové listiny pre kluby aktualizované k 18.20h 07.02.20: Barakuda   Delfin   FinsTeam   Hurrican   Neptun   RAK   Senec   Swim warrior   VS Zvolena   Zralok

     Výsledkové listiny pre kluby       Barakuda   Delfin   FinsTeam   Hurrican   Neptun   RAK   Senec   Swim warrior   VS Zvolena   Zralok

Por.c.pretekov Diciplina Startovne listiny Vysledkove listiny (spolu) Vysledky po rozplavbách Vysledkove listiny (po kategoriach)
1 50 BF st.list Muži Muži A B C
2 50 BF st.list Ženy Ženy A B C
3 25 RP st.list Muži Muži D
4 25 RP st.list Ženy Ženy D
5 15 RP st.list Muži Muži E E0
6 15 RP st.list Ženy Ženy E E0
7 100 RP st.list Muži Muži A B C
8 100 RP st.list Ženy Ženy A B C
9 200 PP st.list Muži Muži D
10 200 PP st.list Ženy Ženy D
11 100 BF st.list Muži Muži E E0
12 100 BF st.list Ženy Ženy E E0
13 400 PP st.list Muži Muži A B C
14 400 PP st.list Ženy Ženy A B C
15 400 BF st.list Muži Muži D E E0
16 400 BF st.list Ženy Ženy D E E0
17 4x100 BF st.list Muži Muži A B C D E E0

wave

Home

envelope   Posledná zmena: 09. 02. 2020