Zvaz potapacov Slovenska

STARTOVNA LISTINA

1. kolo - Liga mladeze a Slovenska liga

v plutvovom plavani a rychlostnom plavani pod vodou


1/H01/ 101 Kategoria: 50 BF muzi Trencin 08.02.2020 10:00 4 Sarvaš Patrik 99 DELFÍN

1/H02/ 102 Kategoria: 50 BF muzi Trencin 08.02.2020 10:01 1 Serbín Matej 06 DELFÍN 28.92 4 Gabèo Lukᚠ05 DELFÍN 26.62 5 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 26.70 8 Štalmach Michal 98 DELFÍN

1/H03/ 103 Kategoria: 50 BF muzi Trencin 08.02.2020 10:03 6 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 25.29 7 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 25.41 8 Mrveèka Oliver 05 DELFÍN 26.33

1/H04/ 104 Kategoria: 50 BF muzi Trencin 08.02.2020 10:05 5 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 23.08

1/H05/ 105 Kategoria: 50 BF muzi Trencin 08.02.2020 10:07 6 Šoška Šimon 03 DELFÍN 21.57

2/H01/ 201 Kategoria: 50 BF zeny Trencin 08.02.2020 10:09 4 Maslíková Mária 05 DELFÍN 31.16 5 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 31.31

2/H02/ 202 Kategoria: 50 BF zeny Trencin 08.02.2020 10:11 2 Ïugelová Anežka 05 DELFÍN 29.10 5 Miartušová Silvia 03 DELFÍN 28.40 8 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN 29.67

2/H04/ 204 Kategoria: 50 BF zeny Trencin 08.02.2020 10:15 2 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 25.87 4 Heglasová Simona 04 DELFÍN 25.05 6 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 25.41

2/H05/ 205 Kategoria: 50 BF zeny Trencin 08.02.2020 10:17 2 Šimiaková Miroslava 00 DELFÍN 23.52

3/H01/ 301 Kategoria: 25 RP muzi Trencin 08.02.2020 10:21 8 Sukeník Peter 08 DELFÍN

3/H02/ 302 Kategoria: 25 RP muzi Trencin 08.02.2020 10:24 8 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN

4/H03/ 403 Kategoria: 25 RP zeny Trencin 08.02.2020 10:34 1 Štalmachová Nina 07 DELFÍN 15.04

6/H01/ 601 Kategoria: 15 RP zeny Trencin 08.02.2020 10:47 3 Hoterová Lujza 12 DELFÍN 7 Sukeníková Sára 09 DELFÍN

7/H03/ 703 Kategoria: 100 RP muzi Trencin 08.02.2020 11:03 2 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 51.27 4 Šoška Šimon 03 DELFÍN 47.46

7/H04/ 704 Kategoria: 100 RP muzi Trencin 08.02.2020 11:06 8 Štalmach Michal 98 DELFÍN 47.39

8/H01/ 801 Kategoria: 100 RP zeny Trencin 08.02.2020 11:09 5 Heglasová Simona 04 DELFÍN

8/H04/ 804 Kategoria: 100 RP zeny Trencin 08.02.2020 11:19 1 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 50.08

9/H01/ 901 Kategoria: 200 PP muzi Trencin 08.02.2020 11:22 6 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 8 Sukeník Peter 08 DELFÍN

10/H03/1003 Kategoria: 200 PP zeny Trencin 08.02.2020 11:42 7 Štalmachová Nina 07 DELFÍN 2,33.46

12/H01/1201 Kategoria: 100 BF zeny Trencin 08.02.2020 12:54 1 Sukeníková Sára 09 DELFÍN 8 Hoterová Lujza 12 DELFÍN

13/H01/1301 Kategoria: 400 PP muzi Trencin 08.02.2020 13:03 3 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 4 Gabèo Lukᚠ05 DELFÍN 5 Mišjak Dušan 94 DELFÍN

13/H02/1302 Kategoria: 400 PP muzi Trencin 08.02.2020 13:12 3 Mrveèka Oliver 05 DELFÍN 5,17.55 7 Serbín Matej 06 DELFÍN 7,30.33

13/H03/1303 Kategoria: 400 PP muzi Trencin 08.02.2020 13:21 2 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 4,36.58 4 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 4,26.72

13/H04/1304 Kategoria: 400 PP muzi Trencin 08.02.2020 13:27 5 Štalmach Michal 98 DELFÍN 4,09.51 7 Šoška Šimon 03 DELFÍN 4,19.86

14/H01/1401 Kategoria: 400 PP zeny Trencin 08.02.2020 13:38 6 Maslíková Mária 05 DELFÍN

14/H02/1402 Kategoria: 400 PP zeny Trencin 08.02.2020 13:46 1 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 6,32.02 5 Ïugelová Anežka 05 DELFÍN 5,08.44 6 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN 5,23.67

14/H03/1403 Kategoria: 400 PP zeny Trencin 08.02.2020 13:55 3 Heglasová Simona 04 DELFÍN 4,38.48 6 Miartušová Silvia 03 DELFÍN 4,50.98

14/H04/1404 Kategoria: 400 PP zeny Trencin 08.02.2020 14:01 4 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 4,02.84

14/H05/1405 Kategoria: 400 PP zeny Trencin 08.02.2020 14:07 1 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 3,58.85

15/H03/1503 Kategoria: 400 BF muzi Trencin 08.02.2020 14:30 3 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 7,04.53

16/H04/1604 Kategoria: 400 BF zeny Trencin 08.02.2020 15:27 1 Štalmachová Nina 07 DELFÍN

MATES Timing & Management www.mates.sk