|
Klub sportoveho potapania DELFIN ZilinaSTARTOVNA LISTINA3 FINS CUP |
|
1/H01/ 101 Kategoria: 800 PP muzi Zilina 29.02.2020 10:00 3 Štalmach Michal 98 DELFÍN 9,45.04
1/H02/ 102 Kategoria: 800 PP muzi Zilina 29.02.2020 10:11 8 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 9,00.39
2/H02/ 202 Kategoria: 800 PP zeny Zilina 29.02.2020 10:37 2 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 8,03.59 8 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 8,29.81
3/H01/ 301 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 29.02.2020 10:47 2 Èavojský Ján 10 DELFÍN 3 Chládek Martin 07 DELFÍN
3/H02/ 302 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 29.02.2020 10:53 2 Strnád Jakub 01 DELFÍN 8 Sukeník Peter 08 DELFÍN
3/H03/ 303 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 29.02.2020 10:58 8 Lupták Jakub 06 DELFÍN 2,52.58
3/H04/ 304 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 29.02.2020 11:03 3 Malý Matúš 07 DELFÍN 2,30.41
3/H05/ 305 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 29.02.2020 11:08 4 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 2,06.42 7 Mrveèka Oliver 05 DELFÍN 2,23.30
3/H06/ 306 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 29.02.2020 11:12 5 Šoška Šimon 03 DELFÍN 1,47.74
4/H02/ 402 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 29.02.2020 11:22 3 Sukeníková Sára 09 DELFÍN 6 Michalièková Zuzana 02 DELFÍN
4/H04/ 404 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 29.02.2020 11:34 3 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 2,44.52
4/H05/ 405 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 29.02.2020 11:39 2 Štalmachová Nina 07 DELFÍN 2,34.17 6 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN 2,31.53
4/H08/ 408 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 29.02.2020 11:52 1 Heglasová Simona 04 DELFÍN 2,00.38 7 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 2,00.09
5/H01/ 501 Kategoria: 100 PP muzi Zilina 29.02.2020 11:56 3 Serbín Matej 06 DELFÍN 1,06.35 4 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 56.08 8 Bado Ján 78 DELFÍN
5/H02/ 502 Kategoria: 100 PP muzi Zilina 29.02.2020 12:00 5 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 45.50
6/H02/ 602 Kategoria: 100 PP zeny Zilina 29.02.2020 12:09 1 Jambrichová Alžbeta 07 DELFÍN 1,05.31 2 Baránková Terézia 01 DELFÍN 1,03.22
6/H03/ 603 Kategoria: 100 PP zeny Zilina 29.02.2020 12:12 1 Miartušová Silvia 03 DELFÍN 54.66
6/H04/ 604 Kategoria: 100 PP zeny Zilina 29.02.2020 12:15 6 Bielková Beáta 01 DELFÍN 44.58
7/H02/ 702 Kategoria: 400 PP muzi Zilina 29.02.2020 12:35 7 Štalmach Michal 98 DELFÍN 3,59.71 8 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 4,18.52
8/H02/ 802 Kategoria: 400 PP zeny Zilina 29.02.2020 12:49 1 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 4,02.84 2 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 3,43.04
9/H01/ 901 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 29.02.2020 13:01 4 Èavojský Ján 10 DELFÍN 5 Sukeník Peter 08 DELFÍN 6 Chládek Martin 07 DELFÍN
9/H02/ 902 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 29.02.2020 13:05 1 Strnád Jakub 01 DELFÍN
9/H03/ 903 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 29.02.2020 13:09 2 Lupták Jakub 06 DELFÍN 34.33 5 Malý Matúš 07 DELFÍN 32.72
9/H06/ 906 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 29.02.2020 13:19 3 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 24.44 5 Sarvaš Patrik 99 DELFÍN 24.17 6 Mrveèka Oliver 05 DELFÍN 25.04
9/H07/ 907 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 29.02.2020 13:23 4 Bielka Marián 99 DELFÍN 20.42 6 Šoška Šimon 03 DELFÍN 21.24
10/H02/1002 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 29.02.2020 13:30 2 Sukeníková Sára 09 DELFÍN 3 Michalièková Zuzana 02 DELFÍN 6 Bernátová Alžbeta 10 DELFÍN 7 Toráèová Natália 07 DELFÍN
10/H03/1003 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 29.02.2020 13:34 3 Hoterová Lujza 12 DELFÍN 8 Cielniková Melinda 09 DELFÍN
10/H05/1005 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 29.02.2020 13:42 5 Štalmachová Nina 07 DELFÍN 31.94
10/H06/1006 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 29.02.2020 13:45 2 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 31.31
10/H07/1007 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 29.02.2020 13:49 3 Jambrichová Alžbeta 07 DELFÍN 29.16 4 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN 29.06
10/H09/1009 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 29.02.2020 13:56 4 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 24.62
10/H10/1010 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 29.02.2020 13:59 1 Heglasová Simona 04 DELFÍN 24.45
11/H01/1101 Kategoria: 50 RP muzi Zilina 29.02.2020 14:03 4 Bado Ján 78 DELFÍN 5 Serbín Matej 06 DELFÍN
11/H02/1102 Kategoria: 50 RP muzi Zilina 29.02.2020 14:06 1 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 25.88 2 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 20.44
12/H02/1202 Kategoria: 50 RP zeny Zilina 29.02.2020 14:16 1 Baránková Terézia 01 DELFÍN 24.65 2 Miartušová Silvia 03 DELFÍN 22.90
12/H03/1203 Kategoria: 50 RP zeny Zilina 29.02.2020 14:20 6 Bielková Beáta 01 DELFÍN 18.75
13/H01/1301 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 29.02.2020 15:08 3 Bado Ján 78 DELFÍN
13/H02/1302 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 29.02.2020 15:12 3 Serbín Matej 06 DELFÍN 28.49 5 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 26.22
13/H03/1303 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 29.02.2020 15:15 5 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 20.28
14/H02/1402 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 29.02.2020 15:25 2 Baránková Terézia 01 DELFÍN 26.08 4 Miartušová Silvia 03 DELFÍN 24.50 8 Jambrichová Alžbeta 07 DELFÍN 28.55
14/H04/1404 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 29.02.2020 15:32 3 Šimiaková Miroslava 00 DELFÍN 19.93 6 Bielková Beáta 01 DELFÍN 19.94
15/H01/1501 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 29.02.2020 15:35 2 Chládek Martin 07 DELFÍN 4 Èavojský Ján 10 DELFÍN 5 Strnád Jakub 01 DELFÍN
15/H02/1502 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 29.02.2020 15:38 8 Sukeník Peter 08 DELFÍN
15/H03/1503 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 29.02.2020 15:42 1 Lupták Jakub 06 DELFÍN 1,16.87
15/H05/1505 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 29.02.2020 15:48 4 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 55.80 6 Mrveèka Oliver 05 DELFÍN 59.66 8 Malý Matúš 07 DELFÍN 1,06.41
15/H06/1506 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 29.02.2020 15:51 5 Šoška Šimon 03 DELFÍN 47.87
16/H01/1601 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 29.02.2020 15:54 4 Cielniková Melinda 09 DELFÍN
16/H02/1602 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 29.02.2020 15:58 2 Bernátová Alžbeta 10 DELFÍN 5 Sukeníková Sára 09 DELFÍN 2,01.62 6 Toráèová Natália 07 DELFÍN 7 Michalièková Zuzana 02 DELFÍN
16/H03/1603 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 29.02.2020 16:02 7 Hoterová Lujza 12 DELFÍN 1,44.47
16/H05/1605 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 29.02.2020 16:10 2 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 1,13.37
16/H07/1607 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 29.02.2020 16:16 2 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN 1,05.32 8 Štalmachová Nina 07 DELFÍN 1,06.74
16/H08/1608 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 29.02.2020 16:19 4 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 55.79
16/H09/1609 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 29.02.2020 16:22 1 Heglasová Simona 04 DELFÍN 54.72
17/H02/1702 Kategoria: 200 PP muzi Zilina 29.02.2020 16:30 6 Štalmach Michal 98 DELFÍN 1,43.23 7 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 1,45.96
18/H02/1802 Kategoria: 200 PP zeny Zilina 29.02.2020 16:38 1 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 1,51.18 6 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 1,42.76MATES Timing & Management www.mates.sk