|
Klub sportoveho potapania DELFIN ZilinaSTARTOVNA LISTINA3 FINS CUP |
|
1/H02/ 102 Kategoria: 800 PP muzi Zilina 29.02.2020 10:11 6 Rehorovský Oliver 03 RALOK 7,36.52
2/H02/ 202 Kategoria: 800 PP zeny Zilina 29.02.2020 10:37 6 Virsiková Vanesa 03 RALOK 7,51.13
3/H03/ 303 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 29.02.2020 10:58 3 Adamík Bruno 09 RALOK 2,39.55
3/H06/ 306 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 29.02.2020 11:12 1 Kamhiyeh Ossama 03 RALOK 2,00.50 6 Anderle imon 04 RALOK 1,54.38
4/H01/ 401 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 29.02.2020 11:16 5 Hradecká Karla 13 RALOK
4/H05/ 405 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 29.02.2020 11:39 3 Pecníková Jana 09 RALOK 2,31.19
4/H06/ 406 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 29.02.2020 11:43 1 Gebhardtová Viktória 07 RALOK 2,28.09
4/H07/ 407 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 29.02.2020 11:48 1 Michvociková źuba 09 RALOK 2,20.25 2 Hradecká Vera 09 RALOK 2,18.91 5 Mateaíková Magdaléna 03 RALOK 2,08.57
4/H08/ 408 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 29.02.2020 11:52 3 Gabažová Nina 98 RALOK 1,54.71
5/H03/ 503 Kategoria: 100 PP muzi Zilina 29.02.2020 12:03 1 Homola Patrik 01 RALOK 41.93 5 Častven Luká 01 RALOK 38.34
6/H03/ 603 Kategoria: 100 PP zeny Zilina 29.02.2020 12:12 3 Vaneková Violka 02 RALOK 50.63
7/H02/ 702 Kategoria: 400 PP muzi Zilina 29.02.2020 12:35 3 Rehorovský Oliver 03 RALOK 3,35.35
8/H02/ 802 Kategoria: 400 PP zeny Zilina 29.02.2020 12:49 3 Virsiková Vanesa 03 RALOK 3,39.53
9/H04/ 904 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 29.02.2020 13:12 3 Adamík Bruno 09 RALOK 30.65
9/H06/ 906 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 29.02.2020 13:19 4 Kamhiyeh Ossama 03 RALOK 23.85
9/H07/ 907 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 29.02.2020 13:23 2 Anderle imon 04 RALOK 22.59
10/H01/1001 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 29.02.2020 13:26 3 Hradecká Karla 13 RALOK
10/H06/1006 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 29.02.2020 13:45 5 Gebhardtová Viktória 07 RALOK 30.18
10/H07/1007 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 29.02.2020 13:49 1 Pecníková Jana 09 RALOK 29.71 5 Hradecká Vera 09 RALOK 29.06
10/H08/1008 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 29.02.2020 13:52 7 Michvociková źuba 09 RALOK 28.91
10/H09/1009 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 29.02.2020 13:56 5 Mateaíková Magdaléna 03 RALOK 25.28
10/H10/1010 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 29.02.2020 13:59 3 Gabažová Nina 98 RALOK 23.20
11/H03/1103 Kategoria: 50 RP muzi Zilina 29.02.2020 14:09 4 Častven Luká 01 RALOK 15.38 6 Homola Patrik 01 RALOK 16.03
12/H03/1203 Kategoria: 50 RP zeny Zilina 29.02.2020 14:20 1 Vaneková Violka 02 RALOK 18.91
13/H04/1304 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 29.02.2020 15:19 1 Homola Patrik 01 RALOK 18.17 4 Častven Luká 01 RALOK 16.83
14/H04/1404 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 29.02.2020 15:32 1 Vaneková Violka 02 RALOK 20.69
15/H03/1503 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 29.02.2020 15:42 5 Adamík Bruno 09 RALOK 1,11.84
15/H06/1506 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 29.02.2020 15:51 2 Anderle imon 04 RALOK 51.18 6 Kamhiyeh Ossama 03 RALOK 50.46
16/H03/1603 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 29.02.2020 16:02 8 Hradecká Karla 13 RALOK 1,46.05
16/H06/1606 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 29.02.2020 16:13 6 Gebhardtová Viktória 07 RALOK 1,07.46
16/H07/1607 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 29.02.2020 16:16 3 Pecníková Jana 09 RALOK 1,04.43
16/H08/1608 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 29.02.2020 16:19 5 Mateaíková Magdaléna 03 RALOK 57.13 7 Hradecká Vera 09 RALOK 1,02.13 8 Michvociková źuba 09 RALOK 1,03.18
16/H09/1609 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 29.02.2020 16:22 3 Gabažová Nina 98 RALOK 50.89
17/H02/1702 Kategoria: 200 PP muzi Zilina 29.02.2020 16:30 3 Rehorovský Oliver 03 RALOK 1,42.81
18/H02/1802 Kategoria: 200 PP zeny Zilina 29.02.2020 16:38 3 Virsiková Vanesa 03 RALOK 1,40.79MATES Timing & Management www.mates.sk