Výsledky pretekov

2017

 

logoPotapacVelke02.jpg (4441 bytes)

Výsledky pretekov sú zverejňované  zväčša po ukončení  pretekov.   


Senec, Liga mládeže a Slovenský pohár 3. kolo DPP  (25.06. 2016, Slnečné jazerá, Senec - juh)

propozície   protokol   štafety   zoznam prihlásených    štatistika
Por.c.pretekov Diciplina Startovne listiny Vysledkove listiny (spolu) Vysledkove listiny (po kategoriach)
1 300 m st.list Muži         E
2 300 m st.list Ženy         E
3 1 000 m st.list Muži       D  
4 1 000 m st.list Ženy       D  
5 2 000 m st.list Muži     C    
6 2 000 m st.list Ženy     C    
7 3 000 m st.list Muži A B      
8 3 000 m st.list Ženy A B      

wave

 

Senec,  Majstrovstvá Slovenska DPP (24.06. 2016, Slnečné jazerá, Senec - juh)

propozície   protokol   štafety   zoznam prihlásených   
Por.c.pretekov Diciplina Startovne listiny Vysledkove listiny (spolu) Vysledkove listiny (po kategoriach)
1 300 m st.list Muži         E
2 300 m st.list Ženy         E
3 1 000 m st.list Muži       D  
4 1 000 m st.list Ženy       D  
5 2 000 m st.list Muži     C    
6 2 000 m st.list Ženy     C    
7 4 000 m st.list Muži A B      
8 4 000 m st.list Ženy A B      

wave

 

 Šaľa Majstrovstvá Slovenska (20.-21. 05. 2017, 50 m,  Plaváreň Aquasport - Areál Duslo, a.s. Šaľa)

propozície  program  kompletná štartová listina  časový rozpis  Kompletné výsledky   štatistika     protokol     prihláška na štafety     

Štartové listiny pre kluby aktualizované k 20.00h 19.05.17: Barakuda   Delfin   FinsTeam  Hurrican Neptun   Senec   RAK   Swim warrior  Vienna Dolphins  Zralok

Por.c.pretekov Diciplina Startovne listiny Vysledkove listiny (spolu) Vysledkove listiny (po kategoriach)
1 50 RP st.list Muži A B C D E
2 50 RP st.list Ženy A B C D E
3 1500 PP st.list Muži A B C D E
4 1500 PP st.list Ženy A B C D E
5 100 PP st.list Muži A B C D E
6 100 PP st.list Ženy A B C D E
7 400 RP st.list Muži A B C D E
8 400 RP st.list Ženy A B C D E
9 50 BF st.list Muži A B C D E
10 50 BF st.list Ženy A B C D E
11 100 RP st.list Muži A B C D E
12 100 RP st.list Ženy A B C D E
13 400 PP st.list Muži A B C D E
14 400 PP st.list Ženy A B C D E
15 50 PP st.list Muži A B C D E
16 50 PP st.list Ženy A B C D E
17 200 BF st.list Muži A B C D E
18 200 BF st.list Ženy A B C D E
19 4x200 PP st.list Muži A B C D E
20 4x200 PP st.list Ženy A B C D E
21 400 BF st.list Muži A B C D E
22 400 BF st.list Ženy A B C D E
23 200 PP st.list Muži A B C D E
24 200 PP st.list Ženy A B C D E
25 800 PP st.list Muži A B C D E
26 800 PP st.list Ženy A B C D E
27 100 BF st.list Muži A B C D E
28 100 BF st.list Ženy A B C D E
29 4x100 PP st.list Muži A B C D E
30 4x100 PP st.list Ženy A B C D E

wave

 Trenčín,  Liga mládeže a Slovenský pohár 2. kolo (08. 04. 2017, 25 m,  Mestská krytá plaváreň, Trenčín)

 

propozície  program  kompletná štartová listina  časový rozpis  Kompletné výsledky   štatistika     protokol     prihláška na štafety     

Štartové listiny pre kluby aktualizované k 20.12h 07.04.2017: Barakuda   Delfin   FinsTeam   Neptun   Senec   RAK   Zralok  Swim warrior

Por.c.pretekov Diciplina Startovne listiny Vysledkove listiny (spolu) Vysledkove listiny (po kategoriach)
1 50 PP st.list Muži         E F
2 50 PP st.list Ženy         E F
3 50 BF st.list Muži       D    
4 50 BF st.list Ženy       D    
5 50 RP st.list Muži A B C      
6 50 RP st.list Ženy A B C      
7 100 PP st.list Muži       D E F
8 100 PP st.list Ženy       D E F
9 100 BF st.list Muži A B C      
10 100 BF st.list Ženy A B C      
11 200 BF st.list Muži       D E F
12 200 BF st.list Ženy       D E F
13 200 PP st.list Muži A B C      
14 200 PP st.list Ženy A B C      
15 4x50 PP st.list Muži A B C      

 

wave

 

 Šaľa,  Liga mládeže a Slovenský pohár 1. kolo (11. 02. 2017, 50 m,  Plaváreň Aquasport - Areál Duslo, a.s. Šaľa)

propozície  program  kompletná štartová listina  časový rozpis  Kompletné výsledky   štatistika     protokol     prihláška na štafety     

Štartové listiny pre kluby aktualizované k 17:30h 10.02.2017: Barakuda  Delfin  FinsTeam   Neptun   Senec   RAK   Zralok

Por.c.pretekov Diciplina Startovne listiny Vysledkove listiny (spolu) Vysledkove listiny (po kategoriach)
1 15 RP st.list Muži         E F
2 15 RP st.list Ženy         E F
3 50 PP st.list Muži A B C D    
4 50 PP st.list Ženy A B C D    
5 100 BF st.list Muži A B C D E F
6 100 BF st.list Ženy A B C D E F
7 200 PP st.list Muži       D   F
8 200 PP st.list Ženy       D   F
9 400 PP st.list Muži A B C   E  
10 400 PP st.list Ženy A B C   E  
11 4x100 PP st.list Muži A B C D E F

wave

Home

envelope   Posledná zmena: 20. 06. 2017