Výsledky pretekov2013 |
|
Výsledky pretekov sú zverejňované zväčša po ukončení pretekov.
Banská Bystrica, XXVII. ročník Vianočnej ceny o pohár Zvolena (07.-08. 12. 2013, 50m, Krytá plaváreň na Štiavničkách)
Vianočná cena
Tri najlepšie individuálne
výkony Najlepší
juniorský výkon
Najrýchlejší výkon na 100 PP Kompletné výsledky protokol štatistika propozície
časový rozpis
Štartové listiny pre kluby aktualizované k
22.15h 06.12.13: Calypso Careta Delfin FinsTeam Neptun Ocean SkOlymp Triton Zralok
Aquaklub Liberec
Modra hvezda Praha
KVS Laguna
Uhlomost
KP Pardubice
Klapeida Gintaras
KPM Pulec Praha
Aquamont Beograd
UKS PCM MANTA
Bratislava,
Vianočný trojboj (30.11.2013,
50m, Plaváreň Pasienky)
Kompletné výsledky Vianočný
trojboj
protokol štatistika propozície časový rozpis
Štartové listiny pre kluby aktualizované k
19.00h 29.11. 2013: Calypso Careta Delfin FinsTeam Neptun Ocean SkOlymp Triton Zralok
1
50 PP
Muži
A
B
C
D
E
F
2
50 PP
Ženy
A
B
C
D
E
F
3
50 BF
Muži
A
B
C
D
E
F
4
50 BF
Ženy
A
B
C
D
E
F
5
400 RP
Muži
A
B
C
D
E
F
6
400 RP
Ženy
A
B
C
D
E
F
7
800 PP
Muži
A
B
C
D
E
F
8
800 PP
Ženy
A
B
C
D
E
F
9
100 PP
Muži
A
B
C
D
E
F
10
100 PP
Ženy
A
B
C
D
E
F
11
200 BF
Muži
A
B
C
D
E
F
12
200 BF
Ženy
A
B
C
D
E
F
13
800 RP
Muži
A
B
C
D
E
F
14
800 RP
Ženy
A
B
C
D
E
F
15
4x200 S
Muži
A
B
C
D
E
F
16
4x200 S
Ženy
A
B
C
D
E
F
17
50 RP
Muži
A
B
C
D
E
F
18
50 RP
Ženy
A
B
C
D
E
F
19
200 PP
Muži
A
B
C
D
E
F
20
200 PP
Ženy
A
B
C
D
E
F
21
100 BF
Muži
A
B
C
D
E
F
22
100 BF
Ženy
A
B
C
D
E
F
23
400 PP
Muži
A
B
C
D
E
F
24
400 PP
Ženy
A
B
C
D
E
F
25
100 RP
Muži
A
B
C
D
E
F
26
100 RP
Ženy
A
B
C
D
E
F
27
4x100 S
Muži
A
B
C
D
E
F
28
4x100 S
Ženy
A
B
C
D
E
F
1
100 PP
Muži
A
B
C
D
E
F
2
100 PP
Ženy
A
B
C
D
E
F
3
50 PP
Muži
A
B
C
D
E
F
4
50 PP
Ženy
A
B
C
D
E
F
5
100 BF
Muži
A
B
C
D
E
F
6
100 BF
Ženy
A
B
C
D
E
F
Šaľa, Liga mládeže, 5. kolo - finále (16. 11. 2013, 50m, Krytá plaváreň Duslo a.s.)
Kompletné výsledky protokol štatistika propozície časový rozpisŠtartové listiny pre kluby aktualizované k 18.00h 15.11.2013: Calypso Careta Delfin FinsTeam Neptun Ocean SkOlymp Triton Zralok
1 | 50 PP | Muži | D | E | F | |
2 | 50 PP | Ženy | D | E | F | |
3 | 50 RP | Muži | C | |||
4 | 50 RP | Ženy | C | |||
5 | 200 PP | Muži | E | F | ||
6 | 200 PP | Ženy | E | F | ||
7 | 800 PP | Muži | C | D | ||
8 | 800 PP | Ženy | C | D | ||
9 | 100 BF | Muži | F | |||
10 | 100 BF | Ženy | F | |||
11 | 400 PP | Muži | E | |||
12 | 400 PP | Ženy | E | |||
13 | 100 PP | Muži | C | D | ||
14 | 100 PP | Ženy | C | D | ||
15 | 4x100 S | Muži | C | D | E | F |
Bratislava, Liga mládeže, 4. kolo (26. 10. 2013, 25m, Iuventa)
Kompletné výsledky protokol štatistika propozície
Štartové listiny pre kluby aktualizované k
09.00h 26.10.2013: Calypso Careta Delfin FinsTeam Neptun Ocean SkOlymp Triton Zralok
Bratislava, 41. ročník Memoriálu Petra Ladiča (12. -13. 10. 2013,
50m, Plaváreň Pasienky)
Kompletné výsledky protokol štatistika propozície
Štartové listiny pre kluby aktualizované k
20.00h 11.10.2013: Calypso Careta Delfin FinsTeam Neptun Ocean SkOlymp Triton Zralok
NEMO Zlin
Delfin Tabor
propozície
Bratislava,
Majstrovstvá
Slovenska
(15.-16. 06. 2013, 50 m, Plaváreň Pasienky)
1
25 RP
Muži
D
2
25 RP
Ženy
D
3
50 BF
Muži
C
E
F
4
50 BF
Ženy
C
E
F
5
100 PP
Muži
D
E
F
6
100 PP
Ženy
D
E
F
7
50 PP
Muži
C
8
50 PP
Ženy
C
9
200 BF
Muži
D
E
F
10
200 BF
Ženy
D
E
F
11
200 PP
Muži
C
12
200 PP
Ženy
C
13
4x50 S
Muži
C
D
E
F
1
50 RP
Muži
A
B
C
2
50 RP
Ženy
A
B
C
D
3
400 PP
Muži
A
B
C
D
E
4
400 PP
Ženy
B
C
D
E
5
100 PP
Muži
A
B
C
D
E
6
100 PP
Ženy
A
B
C
D
E
7
400 RP
Muži
A
B
C
8
400 RP
Ženy
A
C
9
50 PP
Muži
A
B
C
D
E
10
50 PP
Ženy
A
B
C
D
E
11
100 RP
Muži
A
B
C
D
12
100 RP
Ženy
A
C
D
13
200 PP
Muži
A
B
C
D
E
14
200 PP
Ženy
A
B
C
D
E
15
100 BF
Muži
A
B
C
D
E
16
100 BF
Ženy
A
B
C
D
E
17
4x100 S
Muži
A
C
E
18
4x100 S
Ženy
A
B
C
1
400 m
Muži
E
2
400 m
Ženy
E
3
1 000 m
Muži
D
4
1 000 m
Ženy
D
5
1 500 m
Muži
C
6
1 500 m
Ženy
C
7
2 000 m
Muži
A
B
8
2 000 m
Ženy
A
Kompletné výsledky protokol štatistika propozície
Štartové listiny pre kluby aktualizované k
23.00h 14.06.13: Calypso Careta Delfin FinsTeam Neptun Ocean Triton Zralok
Žilina,
Liga mládeže 2. kolo
(11. 05. 2013, 50 m,
Mestská krytá plaváreň Žilina)
Kompletné výsledky protokol štatistika propozície
Aktualizované
k 18.00h 10.05.13.
Štartové listiny pre kluby : Calypso Careta Delfin FinsTeam Neptun Ocean SkOlymp Triton Zralok
Šaľa,
TRITON CUP VIII. ročník
(04. 05. 2013, 50m, Krytá plaváreň Duslo a.s.)
Zvolen, Liga mládeže 1. kolo
(06. 04. 2013,
25m, Mestské kúpele)
Kompletné výsledky protokol štatistika propozície
Štartové listiny pre kluby aktualizované k
19.00h 05.04.13: Calypso Careta Delfin FinsTeam Neptun Ocean SkOlymp Triton Zralok
1
50 RP
Muži
A
B
C
2
50 RP
Ženy
A
B
C
3
1500 PP
Muži
A
B
C
4
1500 PP
Ženy
B
C
5
100 PP
Muži
A
B
C
D
E
6
100 PP
Ženy
A
B
C
D
E
7
15 RP
Muži
E
8
15 RP
Ženy
E
9
400 RP
Muži
A
B
C
10
400 RP
Ženy
A
B
C
11
50 BF
Muži
A
B
C
D
E
12
50 BF
Ženy
A
B
C
D
E
13
25 RP
Muži
C
D
14
25 RP
Ženy
D
15
100 RP
Muži
A
B
C
D
E
16
100 RP
Ženy
A
B
C
D
17
400 PP
Muži
A
B
C
D
E
18
400 PP
Ženy
A
B
C
D
E
19
50 PP
Muži
A
B
C
D
E
20
50 PP
Ženy
A
B
C
D
E
21
800 RP
Muži
A
B
C
E
22
800 RP
Ženy
A
B
C
D
23
4x200 S
Muži
A
B
C
D
E
24
4x200 S
Ženy
A
B
C
D
E
25
100 BF
Muži
A
B
C
D
E
26
100 BF
Ženy
A
B
C
D
E
27
200 PP
Muži
A
B
C
D
E
28
200 PP
Ženy
A
B
C
D
E
29
800 PP
Muži
A
B
C
D
E
30
800 PP
Ženy
B
C
D
31
200 BF
Muži
A
B
C
D
E
32
200 BF
Ženy
A
B
C
D
E
33
4x100 S
Muži
A
B
C
D
E
34
4x100 S
Ženy
A
C
D
E
1
200 BF
Muži
C
E
F
2
200 BF
Ženy
C
E
F
3
100 RP
Muži
D
4
100 RP
Ženy
D
5
100 PP
Muži
C
E
F
6
100 PP
Ženy
C
E
F
7
400 PP
Muži
D
8
400 PP
Ženy
D
9
400 RP
Muži
C
10
400 RP
Ženy
C
11
50 PP
Muži
E
F
12
50 PP
Ženy
E
F
13
50 BF
Muži
D
14
50 BF
Ženy
D
15
4x100 S
Muži
C
D
E
F
1
15 RP
Muži
E
F
2
15 RP
Ženy
E
F
3
50 PP
Muži
D
4
50 PP
Ženy
D
5
100 RP
Muži
C
6
100 RP
Ženy
C
7
100 BF
Muži
C
D
E
F
8
100 BF
Ženy
C
D
E
F
9
200 PP
Muži
D
F
10
200 PP
Ženy
D
F
11
400 PP
Muži
C
E
12
400 PP
Ženy
C
E
13
4x50 S
Muži
C
D
E
F