Zvaz vodactva a raftingu Slovenskej republiky
T E C H N I C A L R E S U L T S
3. kolo GUMOTEX Cup 2001
FINAL Print Date: 24.06.01 Print Time: 15:42:20 ---------------------------------------------------------------------- Category: Sprint M-4 Bratislava Cunovo 24.06.01 ---------------------------------------------------------------------- Or St. Run 1 d. Num COMPETITOR NAT Run 2 Total Difer. -- --- ------------------------------ --- ------------ ------- ------- 1 20 W+D "WC" Prostejov CZE 81.60 166.57 84.97
2 25 CVOK Pardubice CZE 83.16 167.63 +1.06 84.47
3 26 RK Bober Radewska Slovenia SLO 83.70 169.31 +2.74 85.61
4 11 W+D "00" Prostejov CZE 84.65 170.74 +4.17 86.09
5 6 RK Adaco A Tabor CZE 86.63 172.62 +6.05 85.99
6 29 RK Troja Praha CZE 86.27 173.30 +6.73 87.03
7 28 CUNOVO A SVK 87.51 174.44 +7.87 86.93
8 16 HAJCI A spol Praha CZE 87.69 177.14 +10.57 89.45
9 8 JEZEK Team Jihlava CZE 90.40 178.58 +12.01 88.18
10 23 GEORGIA Praha CZE 90.98 181.65 +15.08 90.67
11 24 W+D 2 Prostejov CZE 93.03 182.22 +15.65 89.19
12 1 KOUNICE B CZE 92.65 182.31 +15.74 89.66
13 17 KOSICKY Raftovy klub SVK 96.93 183.00 +16.43 86.07
14 3 TEMELIN Mohykan CZE 93.14 183.56 +16.99 90.42
15 32 RK Adaco XXL Tabor CZE 93.53 185.13 +18.56 91.60
16 30 KV Zamberk CZE 97.90 186.12 +19.55 88.22
17 27 DIVOSI Kaplice B CZE 94.75 187.39 +20.82 92.64
18 12 KV 125 Praha B CZE 90.92 189.00 +22.43 98.08
19 9 KV 125/132 Praha CZE 93.06 190.94 +24.37 97.88
Or St. Run 1 d. Num COMPETITOR NAT Run 2 Total Difer. -- --- ------------------------------ --- ------------ ------- ------- 20 13 TEMELIN TAZ CZE 96.89 191.85 +25.28 94.96
21 14 DKV Market Praha CZE 97.20 196.98 +30.41 99.78
22 5 SIMON 01 SP Pysely CZE 98.87 200.13 +33.56 101.26
23 31 MOBITEL LB Leasing Slovenia SLO 94.24 200.74 +34.17 106.50
24 22 SANDBERG A Kolin CZE 104.39 201.03 +34.46 96.64
25 18 RK Adaco Tabor XCZ CZE 102.30 201.68 +35.11 99.38
26 19 RK Gimpex Slovenia SLO 114.52 203.21 +36.64 88.69
27 4 KV Otava Strakonice CZE 107.71 203.38 +36.81 95.67
28 10 AUREUS Trencin SVK 105.57 207.01 +40.44 101.44
29 7 KOSICKY Raftovy klub B SVK 103.16 218.94 +52.37 115.78
30 21 LAHKE Fecko Bratislava SVK 114.93 229.88 +63.31 114.95
31 15 RAFTING Team Denmark DEN 115.42 231.03 +64.46 115.61
32 2 SK ZIAR N/H A SVK 138.05 242.10 +75.53 104.05
Igor BIELCIK Libor FINGERLAND COMPETITION CHAIRMAN CHIEF JUDGE
MEDIAL Elektronika