Zvaz potapacov Slovenska

STARTOVNA LISTINA

Majstrovstva Slovenskej republiky 2022

Plávanie s plutvami Rýchlostné potapanie Bi Fins


1/H02/ 102 Kategoria: 50 RP muzi Zilina 20.05.2023 10:13 3 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 17.24 6 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 17.81 7 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 18.51

2/H02/ 202 Kategoria: 50 RP zeny Zilina 20.05.2023 10:20 3 Kissová Petra 05 DELFÍN 20.14 5 Heglasová Simona 04 DELFÍN 19.46

4/H01/ 401 Kategoria: 1500 PP zeny Zilina 20.05.2023 10:49 4 Kissová Petra 05 DELFÍN 14,31.18

5/H01/ 501 Kategoria: 100 PP muzi Zilina 20.05.2023 11:08 1 DudᚠMatúš 14 DELFÍN 3 TomᚠFrederik 09 DELFÍN 4 Dorèík Andrej 09 DELFÍN 5 Štefanec Juraj 09 DELFÍN

5/H02/ 502 Kategoria: 100 PP muzi Zilina 20.05.2023 11:12 4 Bielik Boris 09 DELFÍN 1,10.16 8 Buèek Filip 12 DELFÍN 1,34.89

5/H03/ 503 Kategoria: 100 PP muzi Zilina 20.05.2023 11:16 2 Kocúr Boris 09 DELFÍN 1,00.82 3 Èavojský Ján 10 DELFÍN 58.66 6 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 59.22

5/H04/ 504 Kategoria: 100 PP muzi Zilina 20.05.2023 11:19 1 Václavik Jozef 07 DELFÍN 57.58

5/H05/ 505 Kategoria: 100 PP muzi Zilina 20.05.2023 11:22 3 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 42.90 6 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 43.56

6/H01/ 601 Kategoria: 100 PP zeny Zilina 20.05.2023 11:25 3 Stehurová Karolína 13 DELFÍN 4 avodová Ema 10 DELFÍN 5 Èavojská Veronika 13 DELFÍN

6/H02/ 602 Kategoria: 100 PP zeny Zilina 20.05.2023 11:28 7 Garbárová Martina 12 DELFÍN 1,33.90

6/H03/ 603 Kategoria: 100 PP zeny Zilina 20.05.2023 11:32 1 Cieniková Melinda 09 DELFÍN 1,12.74 7 Kocúrová Alexandra 07 DELFÍN 1,11.99

6/H04/ 604 Kategoria: 100 PP zeny Zilina 20.05.2023 11:35 3 Toráèová Nataly 07 DELFÍN 1,00.86 8 Ceterová Laura 07 DELFÍN 1,08.97

9/H02/ 902 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 20.05.2023 12:09 2 DudᚠMatúš 14 DELFÍN 40.73 4 Buèek Filip 12 DELFÍN 34.60

9/H03/ 903 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 20.05.2023 12:13 5 Bielik Boris 09 DELFÍN 31.08

9/H04/ 904 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 20.05.2023 12:16 4 TomᚠFrederik 09 DELFÍN 28.70

9/H05/ 905 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 20.05.2023 12:20 1 Èavojský Ján 10 DELFÍN 27.65 3 Kocúr Boris 09 DELFÍN 26.33 6 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 26.76

9/H06/ 906 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 20.05.2023 12:23 1 Dorèík Andrej 09 DELFÍN 25.90 6 Václavik Jozef 07 DELFÍN 25.80 8 Štefanec Juraj 09 DELFÍN 25.97

9/H07/ 907 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 20.05.2023 12:27 4 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 22.33

9/H08/ 908 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 20.05.2023 12:30 1 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 21.31 6 Šoška Šimon 03 DELFÍN 20.92

10/H01/1001 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 20.05.2023 12:33 3 Èavojská Veronika 13 DELFÍN 38.94 4 Stehurová Karolína 13 DELFÍN 37.48

10/H02/1002 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 20.05.2023 12:37 2 Garbárová Martina 12 DELFÍN 36.70

10/H03/1003 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 20.05.2023 12:41 6 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 31.84

10/H04/1004 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 20.05.2023 12:44 2 Ceterová Laura 07 DELFÍN 29.46 5 Toráèová Nataly 07 DELFÍN 29.16 7 avodová Ema 10 DELFÍN 29.47 8 Kocúrová Alexandra 07 DELFÍN 30.90

10/H05/1005 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 20.05.2023 12:48 7 Cieniková Melinda 09 DELFÍN 28.94

10/H07/1007 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 20.05.2023 12:55 6 Heglasová Simona 04 DELFÍN 24.10

11/H01/1101 Kategoria: 4x50 PP mix Zilina 20.05.2023 15:00 7 Èavojský Ján 10 DELFÍN 2,30.00 avodová Ema 10 Garbárová Martina 12 Buèek Filip 12

14/H01/1401 Kategoria: 400 PP muzi Zilina 20.05.2023 15:22 2 TomᚠFrederik 09 DELFÍN 3 Kocúr Boris 09 DELFÍN 5,43.09 4 Václavik Jozef 07 DELFÍN 4,47.35 6 Štefanec Juraj 09 DELFÍN 5,43.65

14/H02/1402 Kategoria: 400 PP muzi Zilina 20.05.2023 15:30 1 Èavojský Ján 10 DELFÍN 4,34.12 4 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 3,36.62 8 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 4,39.13

15/H01/1501 Kategoria: 400 PP zeny Zilina 20.05.2023 15:37 6 Toráèová Nataly 07 DELFÍN 5,08.79

15/H02/1502 Kategoria: 400 PP zeny Zilina 20.05.2023 15:45 4 Kissová Petra 05 DELFÍN 3,34.48

16/H01/1601 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 20.05.2023 15:57 3 DudᚠMatúš 14 DELFÍN

16/H02/1602 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 20.05.2023 16:01 2 Buèek Filip 12 DELFÍN 36.69

16/H03/1603 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 20.05.2023 16:05 5 Bielik Boris 09 DELFÍN 29.10

16/H04/1604 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 20.05.2023 16:08 4 Èavojský Ján 10 DELFÍN 24.94 8 Dorèík Andrej 09 DELFÍN 27.16

16/H06/1606 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 20.05.2023 16:15 1 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 19.80 2 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 19.44 7 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 19.57

17/H01/1701 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 20.05.2023 16:18 1 Stehurová Karolína 13 DELFÍN 3 Èavojská Veronika 13 DELFÍN 38.71 6 Garbárová Martina 12 DELFÍN 38.87

17/H02/1702 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 20.05.2023 16:22 4 Ceterová Laura 07 DELFÍN 29.92 5 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 29.93 6 Kocúrová Alexandra 07 DELFÍN 32.51

17/H03/1703 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 20.05.2023 16:26 2 avodová Ema 10 DELFÍN 28.52 6 Cieniková Melinda 09 DELFÍN 28.50

17/H04/1704 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 20.05.2023 16:29 7 Toráèová Nataly 07 DELFÍN 26.71

17/H05/1705 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 20.05.2023 16:32 5 Heglasová Simona 04 DELFÍN 21.25

18/H02/1802 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 20.05.2023 16:45 1 DudᚠMatúš 14 DELFÍN 3,05.70 4 Bielik Boris 09 DELFÍN 2,46.57 8 Buèek Filip 12 DELFÍN 3,07.92

18/H03/1803 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 20.05.2023 16:50 4 TomᚠFrederik 09 DELFÍN 2,26.69 6 Kocúr Boris 09 DELFÍN 2,31.85

18/H04/1804 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 20.05.2023 16:55 4 Èavojský Ján 10 DELFÍN 2,19.03 7 Štefanec Juraj 09 DELFÍN 2,24.91

18/H05/1805 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 20.05.2023 16:59 1 Dorèík Andrej 09 DELFÍN 2,14.98 2 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 2,12.49

18/H06/1806 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 20.05.2023 17:04 1 Václavik Jozef 07 DELFÍN 2,08.60

18/H07/1807 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 20.05.2023 17:08 4 Šoška Šimon 03 DELFÍN 1,42.02

19/H01/1901 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 20.05.2023 17:12 6 Stehurová Karolína 13 DELFÍN

19/H02/1902 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 20.05.2023 17:17 6 Garbárová Martina 12 DELFÍN 3,00.95 8 Èavojská Veronika 13 DELFÍN 3,09.76

19/H03/1903 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 20.05.2023 17:22 3 avodová Ema 10 DELFÍN 2,43.82 7 Kocúrová Alexandra 07 DELFÍN 2,46.19

19/H04/1904 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 20.05.2023 17:27 2 Ceterová Laura 07 DELFÍN 2,30.95 8 Cieniková Melinda 09 DELFÍN 2,34.17

20/H01/2001 Kategoria: 4x100 BF mix Zilina 20.05.2023 17:42 5 Cieniková Melinda 09 DELFÍN 4,10.00 Garbar Tomᚠ08 Václavik Jozef 07 Ceterová Laura 07

20/H02/2002 Kategoria: 4x100 BF mix Zilina 20.05.2023 17:51 4 Šoška Šimon 03 DELFÍN 3,20.00 Heglasová Simona 04 Mišjak Dušan 94 Kissová Petra 05 7 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 3,50.00 Toráèová Nataly 07 Kodaj Juraj 05 Kocúrová Alexandra 07

21/H01/2101 Kategoria: 400 BF muzi Zilina 21.05.2023 9:00 5 TomᚠFrederik 09 DELFÍN

21/H02/2102 Kategoria: 400 BF muzi Zilina 21.05.2023 9:08 3 Štefanec Juraj 09 DELFÍN 6,05.73 6 Bielik Boris 09 DELFÍN 6,13.15

21/H04/2104 Kategoria: 400 BF muzi Zilina 21.05.2023 9:25 2 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 4,47.97 6 Václavik Jozef 07 DELFÍN 4,39.03 8 Èavojský Ján 10 DELFÍN 4,56.12

22/H01/2201 Kategoria: 400 BF zeny Zilina 21.05.2023 9:38 4 Kocúrová Alexandra 07 DELFÍN 5 avodová Ema 10 DELFÍN

22/H03/2203 Kategoria: 400 BF zeny Zilina 21.05.2023 9:56 4 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN 4,57.80 7 Toráèová Nataly 07 DELFÍN 5,22.42

22/H04/2204 Kategoria: 400 BF zeny Zilina 21.05.2023 10:04 5 Kissová Petra 05 DELFÍN 4,08.66

23/H02/2302 Kategoria: 200 PP muzi Zilina 21.05.2023 10:16 1 Kocúr Boris 09 DELFÍN 2,59.89 2 Dorèík Andrej 09 DELFÍN 2,42.54

23/H03/2303 Kategoria: 200 PP muzi Zilina 21.05.2023 10:21 1 Èavojský Ján 10 DELFÍN 2,12.67 3 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 1,38.89 6 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 1,38.91

24/H02/2402 Kategoria: 200 PP zeny Zilina 21.05.2023 10:30 2 Cieniková Melinda 09 DELFÍN 2,44.29

25/H02/2502 Kategoria: 800 PP muzi Zilina 21.05.2023 10:53 1 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 9,51.43 4 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 7,38.46

26/H02/2602 Kategoria: 800 PP zeny Zilina 21.05.2023 11:18 4 Kissová Petra 05 DELFÍN 7,31.22

27/H01/2701 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 21.05.2023 11:31 4 DudᚠMatúš 14 DELFÍN 1,25.98

27/H02/2702 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 21.05.2023 11:34 8 Buèek Filip 12 DELFÍN 1,23.97

27/H04/2704 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 21.05.2023 11:41 1 TomᚠFrederik 09 DELFÍN 1,05.70 3 Štefanec Juraj 09 DELFÍN 1,03.08

27/H05/2705 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 21.05.2023 11:44 3 Dorèík Andrej 09 DELFÍN 59.33 5 Václavik Jozef 07 DELFÍN 58.05 8 Kocúr Boris 09 DELFÍN 1,00.65

27/H07/2707 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 21.05.2023 11:50 1 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 48.60 3 Šoška Šimon 03 DELFÍN 45.96

28/H01/2801 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 21.05.2023 11:53 3 Kocúrová Alexandra 07 DELFÍN 4 Garbárová Martina 12 DELFÍN 1,26.13 5 Èavojská Veronika 13 DELFÍN 1,28.72

28/H02/2802 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 21.05.2023 11:56 8 Stehurová Karolína 13 DELFÍN 1,25.76

28/H03/2803 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 21.05.2023 12:00 4 Cieniková Melinda 09 DELFÍN 1,07.32 5 Toráèová Nataly 07 DELFÍN 1,08.01

28/H04/2804 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 21.05.2023 12:03 6 avodová Ema 10 DELFÍN 1,05.45

28/H06/2806 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 21.05.2023 12:09 6 Heglasová Simona 04 DELFÍN 52.58

29/H01/2901 Kategoria: 4x100 PP muzi Zilina 21.05.2023 12:14 5 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 3,22.00 Šoška Šimon 03 Kodaj Juraj 05 Heglas Ladislav 06 7 Štefanec Juraj 09 DELFÍN 4,40.00 TomᚠFrederik 09 Dorèík Andrej 09 Kocúr Boris 09

30/H01/3001 Kategoria: 4x100 PP zeny Zilina 21.05.2023 12:23 6 Heglasová Simona 04 DELFÍN 3,45.00 Kocúrová Alexandra 07 Toráèová Nataly 07 Kissová Petra 05

MATES Timing & Management www.mates.sk