|
Zvaz potapacov SlovenskaSTARTOVNA LISTINA2. kolo - Liga mladeze a Slovenska ligav plutvovom plavani a rychlostnom plavani pod vodou |
|
1/H01/ 101 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 22.04.2023 10:30 5 Krč Jakub 14 WD Senec
1/H02/ 102 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 22.04.2023 10:33 5 Časný Viktor 09 WD Senec
1/H04/ 104 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 22.04.2023 10:41 1 Mihalovič Viktor 13 WD Senec 39.25 2 Zabák Lukáš 12 WD Senec 36.46
1/H05/ 105 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 22.04.2023 10:45 1 Dubéci Samuel Peter 13 WD Senec 31.86
1/H08/ 108 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 22.04.2023 10:55 8 Biksadský Jakub 09 WD Senec 22.78
2/H01/ 201 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 22.04.2023 11:02 3 Pavlíková Jana 16 WD Senec
2/H02/ 202 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 22.04.2023 11:06 7 Tkáčová Tereza 14 WD Senec
2/H03/ 203 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 22.04.2023 11:09 2 Molosag Kira 15 WD Senec 48.47 4 Ostrožanská Hana 13 WD Senec 36.96 7 Kučerová Adela 16 WD Senec 49.07
2/H04/ 204 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 22.04.2023 11:13 1 Biksadska Alzbeta 14 WD Senec 36.67 2 Gabrišová Adriana 13 WD Senec 35.17 3 Pomichalová Laura 12 WD Senec 30.88 5 Aly Habiba 11 WD Senec 30.74 7 Pavlíková Katarína 12 WD Senec 36.51 8 Fogelová Lenka 10 WD Senec 36.73
2/H07/ 207 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 22.04.2023 11:24 5 Szaboová Michaela 01 WD Senec 23.00 7 Šmidová Nikola 06 WD Senec 23.72
2/H08/ 208 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 22.04.2023 11:27 8 Tringelová Tamara 08 WD Senec 22.34
3/H01/ 301 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 22.04.2023 11:35 1 Časný Viktor 09 WD Senec
3/H02/ 302 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 22.04.2023 11:38 8 Rekoš Alexander 97 WD Senec
3/H04/ 304 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 22.04.2023 11:44 1 Biksadský Jakub 09 WD Senec 50.51
4/H03/ 403 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 22.04.2023 11:56 2 Šmidová Nikola 06 WD Senec 52.13 4 Tringelová Tamara 08 WD Senec 50.16 7 Szaboová Michaela 01 WD Senec 52.28
5/H01/ 501 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 22.04.2023 12:02 6 Krč Jakub 14 WD Senec
5/H02/ 502 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 22.04.2023 12:05 1 Mihalovič Viktor 13 WD Senec 1,30.94
5/H03/ 503 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 22.04.2023 12:09 1 Zabák Lukáš 12 WD Senec 1,15.45
5/H04/ 504 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 22.04.2023 12:12 1 Dubéci Samuel Peter 13 WD Senec 1,07.28
6/H01/ 601 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 22.04.2023 12:15 3 Molosag Kira 15 WD Senec 3,04.44 4 Kučerová Adela 16 WD Senec 1,39.64 6 Tkáčová Tereza 14 WD Senec 7 Pavlíková Jana 16 WD Senec
6/H02/ 602 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 22.04.2023 12:20 6 Ostrožanská Hana 13 WD Senec 1,24.13
6/H03/ 603 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 22.04.2023 12:24 1 Pavlíková Katarína 12 WD Senec 1,18.49 2 Pomichalová Laura 12 WD Senec 1,14.78 4 Aly Habiba 11 WD Senec 1,12.30 5 Fogelová Lenka 10 WD Senec 1,13.34 6 Gabrišová Adriana 13 WD Senec 1,14.34 8 Biksadska Alzbeta 14 WD Senec 1,18.64
6/H04/ 604 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 22.04.2023 12:27 7 Beličáková Nina 12 WD Senec 1,08.02
9/H01/ 901 Kategoria: 400 BF muzi Bratislava 22.04.2023 14:30 4 Časný Viktor 09 WD Senec
9/H03/ 903 Kategoria: 400 BF muzi Bratislava 22.04.2023 14:45 4 Biksadský Jakub 09 WD Senec 4,59.73 8 Rekoš Alexander 97 WD Senec
10/H02/1002 Kategoria: 400 BF zeny Bratislava 22.04.2023 15:15 2 Šmidová Nikola 06 WD Senec
10/H03/1003 Kategoria: 400 BF zeny Bratislava 22.04.2023 15:23 2 Tringelová Tamara 08 WD Senec 4,55.66
14/H01/1401 Kategoria: 400 PP zeny Bratislava 22.04.2023 16:06 5 Fogelová Lenka 10 WD Senec
14/H02/1402 Kategoria: 400 PP zeny Bratislava 22.04.2023 16:14 7 Aly Habiba 11 WD Senec 5,56.00
15/H01/1501 Kategoria: 200 PP muzi Bratislava 22.04.2023 16:22 4 Zabák Lukáš 12 WD Senec 6 Krč Jakub 14 WD Senec
15/H02/1502 Kategoria: 200 PP muzi Bratislava 22.04.2023 16:28 5 Dubéci Samuel Peter 13 WD Senec 2,50.20 7 Mihalovič Viktor 13 WD Senec 3,51.34
16/H01/1601 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 22.04.2023 16:34 3 Kučerová Adela 16 WD Senec
16/H02/1602 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 22.04.2023 16:39 2 Ostrožanská Hana 13 WD Senec 6 Gabrišová Adriana 13 WD Senec 8 Molosag Kira 15 WD Senec
16/H03/1603 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 22.04.2023 16:44 2 Biksadska Alzbeta 14 WD Senec 3,12.74 4 Beličáková Nina 12 WD Senec 2,27.16 5 Pomichalová Laura 12 WD Senec 2,44.87 7 Pavlíková Katarína 12 WD Senec 3,18.18
17/H01/1701 Kategoria: 4x100 BF muzi Bratislava 22.04.2023 17:22 3 Biksadska Alzbeta 14 WD Senec 5,19.00 Mihalovič Viktor 13 Ostrožanská Hana 13 Zabák Lukáš 12 5 Pavlíková Katarína 12 WD Senec 4,59.00 Gabrišová Adriana 13 Dubéci Samuel Peter 13 Pomichalová Laura 12 6 Kučerová Adela 16 WD Senec 6,10.00 Tkáčová Tereza 14 Krč Jakub 14 Molosag Kira 15
17/H02/1702 Kategoria: 4x100 BF muzi Bratislava 22.04.2023 17:32 1 Beličáková Nina 12 WD Senec 4,38.15 Fogelová Lenka 10 Časný Viktor 09 Aly Habiba 11 4 Tringelová Tamara 08 WD Senec 3,55.27 Šmidová Nikola 06 Biksadský Jakub 09 Rekoš Alexander 97MATES Timing & Management www.mates.sk