Zvaz potapacov Slovenska

STARTOVNA LISTINA

2. kolo - Liga mladeze a Slovenska liga

v plutvovom plavani a rychlostnom plavani pod vodou


1/H01/ 101 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 22.04.2023 10:30 4 DudᚠMatúš 14 DELFÍN

1/H03/ 103 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 22.04.2023 10:37 5 Buèek Filip 12 DELFÍN 50.38 8 Bielik Boris 09 DELFÍN

1/H05/ 105 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 22.04.2023 10:45 7 Kocúr Boris 09 DELFÍN 31.03

1/H06/ 106 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 22.04.2023 10:48 1 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 27.82 7 Václavik Jozef 07 DELFÍN 27.13

1/H07/ 107 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 22.04.2023 10:52 6 Èavojský Ján 10 DELFÍN 24.94

1/H08/ 108 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 22.04.2023 10:55 2 Šoška Šimon 03 DELFÍN 21.08 4 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 19.80

1/H09/ 109 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 22.04.2023 10:59 2 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 19.44 7 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 19.57

2/H02/ 202 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 22.04.2023 11:06 2 Zbranková Terézia 13 DELFÍN 4 avodová Ema 10 DELFÍN 6 Èavojská Veronika 13 DELFÍN

2/H03/ 203 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 22.04.2023 11:09 6 Garbárová Martina 12 DELFÍN 40.60

2/H05/ 205 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 22.04.2023 11:17 1 Ceterová Laura 07 DELFÍN 29.92 2 Cieniková Melinda 09 DELFÍN 28.50 4 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN 27.35 8 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 29.97

2/H06/ 206 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 22.04.2023 11:20 8 Toráèová Nataly 07 DELFÍN 26.71

2/H08/ 208 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 22.04.2023 11:27 2 Heglasová Simona 04 DELFÍN 21.25 3 Kissová Petra 05 DELFÍN 20.98

3/H01/ 301 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 22.04.2023 11:35 2 Bielik Boris 09 DELFÍN

3/H02/ 302 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 22.04.2023 11:38 3 Václavik Jozef 07 DELFÍN 1,01.71 4 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 59.75 7 Kocúr Boris 09 DELFÍN 1,14.11

3/H04/ 304 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 22.04.2023 11:44 3 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 46.21 7 Šoška Šimon 03 DELFÍN 48.00

3/H05/ 305 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 22.04.2023 11:47 2 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 43.67 6 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 42.90

4/H01/ 401 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 22.04.2023 11:50 3 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 1,14.37 5 Cieniková Melinda 09 DELFÍN 1,12.74 6 Ceterová Laura 07 DELFÍN 1,15.10

4/H02/ 402 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 22.04.2023 11:53 1 Toráèová Nataly 07 DELFÍN 1,00.86 2 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN 59.65

4/H04/ 404 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 22.04.2023 11:59 1 Heglasová Simona 04 DELFÍN 49.08 2 Kissová Petra 05 DELFÍN 46.47

5/H02/ 502 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 22.04.2023 12:05 2 Buèek Filip 12 DELFÍN 1,25.59 7 DudᚠMatúš 14 DELFÍN 1,25.98

5/H04/ 504 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 22.04.2023 12:12 5 Èavojský Ján 10 DELFÍN 1,03.24

6/H01/ 601 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 22.04.2023 12:15 5 Zbranková Terézia 13 DELFÍN 1,42.88

6/H02/ 602 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 22.04.2023 12:20 1 Èavojská Veronika 13 DELFÍN 1,28.72 7 Garbárová Martina 12 DELFÍN 1,26.88

6/H04/ 604 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 22.04.2023 12:27 1 avodová Ema 10 DELFÍN 1,10.60

9/H01/ 901 Kategoria: 400 BF muzi Bratislava 22.04.2023 14:30 5 Kocúr Boris 09 DELFÍN

9/H02/ 902 Kategoria: 400 BF muzi Bratislava 22.04.2023 14:37 7 Bielik Boris 09 DELFÍN

9/H03/ 903 Kategoria: 400 BF muzi Bratislava 22.04.2023 14:45 6 Václavik Jozef 07 DELFÍN 5,05.72 7 Mišjak Dušan 94 DELFÍN

9/H04/ 904 Kategoria: 400 BF muzi Bratislava 22.04.2023 14:53 8 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 4,57.96

9/H05/ 905 Kategoria: 400 BF muzi Bratislava 22.04.2023 15:00 2 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 4,03.26 4 Šoška Šimon 03 DELFÍN 3,44.53 8 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 4,23.38

10/H01/1001 Kategoria: 400 BF zeny Bratislava 22.04.2023 15:06 5 Cieniková Melinda 09 DELFÍN

10/H02/1002 Kategoria: 400 BF zeny Bratislava 22.04.2023 15:15 3 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 6,08.70 5 Toráèová Nataly 07 DELFÍN 5,48.87 7 Ceterová Laura 07 DELFÍN

10/H03/1003 Kategoria: 400 BF zeny Bratislava 22.04.2023 15:23 7 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN 4,57.80

10/H04/1004 Kategoria: 400 BF zeny Bratislava 22.04.2023 15:31 3 Heglasová Simona 04 DELFÍN 4,12.37 5 Kissová Petra 05 DELFÍN 4,11.57

13/H02/1302 Kategoria: 400 PP muzi Bratislava 22.04.2023 15:58 4 Èavojský Ján 10 DELFÍN 4,46.46

14/H01/1401 Kategoria: 400 PP zeny Bratislava 22.04.2023 16:06 3 avodová Ema 10 DELFÍN

15/H01/1501 Kategoria: 200 PP muzi Bratislava 22.04.2023 16:22 3 DudᚠMatúš 14 DELFÍN

15/H02/1502 Kategoria: 200 PP muzi Bratislava 22.04.2023 16:28 1 Buèek Filip 12 DELFÍN

16/H02/1602 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 22.04.2023 16:39 3 Èavojská Veronika 13 DELFÍN 7 Zbranková Terézia 13 DELFÍN

16/H03/1603 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 22.04.2023 16:44 1 Garbárová Martina 12 DELFÍN 3,21.83

17/H02/1702 Kategoria: 4x100 BF muzi Bratislava 22.04.2023 17:32 2 Èavojský Ján 10 DELFÍN 4,35.00 avodová Ema 10 Ceterová Laura 07 Funtíková Miriam 06 6 Bielik Boris 09 DELFÍN 4,30.00 Cieniková Melinda 09 Kocúr Boris 09 Garbar Tomᚠ08

17/H03/1703 Kategoria: 4x100 BF muzi Bratislava 22.04.2023 17:41 5 Šoška Šimon 03 DELFÍN 3,20.00 Heglasová Simona 04 Mišjak Dušan 94 Kodaj Juraj 05 6 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 3,40.00 Toráèová Nataly 07 Václavik Jozef 07 Kissová Petra 05

MATES Timing & Management www.mates.sk