|
Klub sportoveho potapania DELFIN ZilinaSTARTOVNA LISTINA3 FINS CUP |
|
1/H01/ 101 Kategoria: 800 PP muzi Zilina 11.03.2023 10:00 3 Kugler Timur 08 VS ZVOLE
1/H02/ 102 Kategoria: 800 PP muzi Zilina 11.03.2023 10:12 6 Baroš Patrik 07 VS ZVOLE 9,21.60
2/H01/ 201 Kategoria: 800 PP zeny Zilina 11.03.2023 10:24 2 Machová Nina 11 VS ZVOLE 3 Moravčík Mia Zoe 10 VS ZVOLE 13,37.59
2/H02/ 202 Kategoria: 800 PP zeny Zilina 11.03.2023 10:40 2 Paulenková Martina 08 VS ZVOLE 8,30.36
3/H01/ 301 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 11.03.2023 10:52 4 Čáby Lukáš 12 VS ZVOLE 5 Láskavý Ondrej 12 VS ZVOLE
3/H02/ 302 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 11.03.2023 10:57 4 Kudela Samuel 09 VS ZVOLE
3/H03/ 303 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 11.03.2023 11:03 2 Ihradský Matej Frederik 08 VS ZVOLE 3 Kováč Daniel 12 VS ZVOLE 3,02.73
3/H04/ 304 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 11.03.2023 11:08 1 Ďurica Martin 11 VS ZVOLE 2,33.68 7 Jombik Jan Frederik 10 VS ZVOLE 2,33.62
3/H06/ 306 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 11.03.2023 11:17 2 Varga Jozef 09 VS ZVOLE 1,50.40
4/H03/ 403 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 11.03.2023 11:32 1 Merková Kristína 14 VS ZVOLE 3,01.96 5 Martinkovičová Paula 11 VS ZVOLE 2,38.11
4/H04/ 404 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 11.03.2023 11:38 8 Belovová Alexandra 08 VS ZVOLE 2,22.81
5/H02/ 502 Kategoria: 100 PP muzi Zilina 11.03.2023 11:49 2 Beer Tomáš 07 VS ZVOLE 48.00 8 Novotný Andrej 09 VS ZVOLE 54.39
6/H02/ 602 Kategoria: 100 PP zeny Zilina 11.03.2023 11:56 4 Tischlerová Laura 10 VS ZVOLE 58.17 7 Baranová Michaela 11 VS ZVOLE 1,06.85
7/H01/ 701 Kategoria: 400 PP muzi Zilina 11.03.2023 12:32 6 Kugler Timur 08 VS ZVOLE
7/H02/ 702 Kategoria: 400 PP muzi Zilina 11.03.2023 12:39 7 Baroš Patrik 07 VS ZVOLE 4,22.07
8/H01/ 801 Kategoria: 400 PP zeny Zilina 11.03.2023 12:45 5 Machová Nina 11 VS ZVOLE 5,21.95 6 Moravčík Mia Zoe 10 VS ZVOLE 6,33.95
8/H02/ 802 Kategoria: 400 PP zeny Zilina 11.03.2023 12:54 2 Paulenková Martina 08 VS ZVOLE 3,59.24
9/H02/ 902 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 11.03.2023 13:06 3 Ihradský Matej Frederik 08 VS ZVOLE
9/H03/ 903 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 11.03.2023 13:10 2 Kováč Daniel 12 VS ZVOLE 35.12 3 Čáby Lukáš 12 VS ZVOLE 34.74 5 Jombik Jan Frederik 10 VS ZVOLE 33.76
9/H04/ 904 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 11.03.2023 13:13 3 Láskavý Ondrej 12 VS ZVOLE 29.33
9/H05/ 905 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 11.03.2023 13:17 8 Ďurica Martin 11 VS ZVOLE 28.46
9/H06/ 906 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 11.03.2023 13:20 8 Kudela Samuel 09 VS ZVOLE 26.52
9/H07/ 907 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 11.03.2023 13:24 1 Varga Jozef 09 VS ZVOLE 22.45
10/H03/1003 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 11.03.2023 13:35 1 Merková Kristína 14 VS ZVOLE 33.18 2 Baranová Michaela 11 VS ZVOLE 31.73 3 Martinkovičová Paula 11 VS ZVOLE 30.61 4 Belovová Alexandra 08 VS ZVOLE 30.33
10/H04/1004 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 11.03.2023 13:38 5 Tischlerová Laura 10 VS ZVOLE 29.25
11/H01/1101 Kategoria: 50 RP muzi Zilina 11.03.2023 13:49 2 Beer Tomáš 07 VS ZVOLE 17.98 8 Novotný Andrej 09 VS ZVOLE
13/H02/1302 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 11.03.2023 15:02 1 Novotný Andrej 09 VS ZVOLE 22.11 7 Beer Tomáš 07 VS ZVOLE 21.19
14/H01/1401 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 11.03.2023 15:06 4 Baranová Michaela 11 VS ZVOLE 28.60
14/H02/1402 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 11.03.2023 15:09 4 Tischlerová Laura 10 VS ZVOLE 25.17
15/H02/1502 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 11.03.2023 15:19 2 Ihradský Matej Frederik 08 VS ZVOLE
15/H03/1503 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 11.03.2023 15:22 1 Čáby Lukáš 12 VS ZVOLE 1,15.79 4 Jombik Jan Frederik 10 VS ZVOLE 1,08.59 8 Kováč Daniel 12 VS ZVOLE 1,19.43
15/H04/1504 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 11.03.2023 15:26 2 Kudela Samuel 09 VS ZVOLE 1,03.91 7 Ďurica Martin 11 VS ZVOLE 1,04.53 8 Láskavý Ondrej 12 VS ZVOLE 1,08.45
15/H06/1506 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 11.03.2023 15:32 1 Varga Jozef 09 VS ZVOLE 48.83
16/H02/1602 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 11.03.2023 15:38 4 Merková Kristína 14 VS ZVOLE 1,14.67
16/H03/1603 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 11.03.2023 15:42 2 Martinkovičová Paula 11 VS ZVOLE 1,11.45 4 Belovová Alexandra 08 VS ZVOLE 1,05.19
17/H01/1701 Kategoria: 200 PP muzi Zilina 11.03.2023 15:51 5 Baroš Patrik 07 VS ZVOLE 6 Kugler Timur 08 VS ZVOLE
18/H01/1801 Kategoria: 200 PP zeny Zilina 11.03.2023 16:00 4 Moravčík Mia Zoe 10 VS ZVOLE 2,52.50 6 Paulenková Martina 08 VS ZVOLE
18/H02/1802 Kategoria: 200 PP zeny Zilina 11.03.2023 16:05 8 Machová Nina 11 VS ZVOLE 2,30.72
19/H03/1903 Kategoria: 3x1005050 muzi Zilina 11.03.2023 16:54 1 Varga Jozef 09 VS ZVOLE 1,45.00 Belovová Alexandra 08 Baroš Patrik 07 00 8 Paulenková Martina 08 VS ZVOLE 1,45.00 Beer Tomáš 07 Kugler Timur 08 00
20/H01/2001 Kategoria: 3x1005050 muzi Zilina 11.03.2023 16:59 2 Merková Kristína 14 VS ZVOLE 2,20.00 Čáby Lukáš 12 Kováč Daniel 12 00
20/H02/2002 Kategoria: 3x1005050 muzi Zilina 11.03.2023 17:06 2 Moravčík Mia Zoe 10 VS ZVOLE 2,15.00 Kubík Martin 12 Jombik Jan Frederik 10 00 4 Tischlerová Laura 10 VS ZVOLE 2,00.00 Baranová Michaela 11 Láskavý Ondrej 12 00 6 Machová Nina 11 VS ZVOLE 2,10.00 Ďurica Martin 11 Martinkovičová Paula 11 00
22/H01/2201 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 11.03.2023 17:11 3 STUBNEROVA Dana 85 VS ZVOLE 5 Oklepkova Miroslava 79 VS ZVOLEMATES Timing & Management www.mates.sk