Klub sportoveho potapania DELFIN Zilina

STARTOVNA LISTINA

3 FINS CUP


1/H02/ 102 Kategoria: 800 PP muzi Zilina 11.03.2023 10:12 5 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 7,38.46 8 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 10,03.23

2/H01/ 201 Kategoria: 800 PP zeny Zilina 11.03.2023 10:24 4 Toráèová Nataly 07 DELFÍN 10,53.70 6 Kocúrová Alexandra 07 DELFÍN

2/H02/ 202 Kategoria: 800 PP zeny Zilina 11.03.2023 10:40 4 Kissová Petra 05 DELFÍN 7,31.22

3/H01/ 301 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 11.03.2023 10:52 6 DudᚠMatúš 14 DELFÍN

3/H02/ 302 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 11.03.2023 10:57 3 TomᚠFrederik 09 DELFÍN 5 Štefanec Juraj 09 DELFÍN 8 Buèek Filip 12 DELFÍN

3/H03/ 303 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 11.03.2023 11:03 7 Bielik Boris 09 DELFÍN 8 Kocúr Boris 09 DELFÍN

3/H04/ 304 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 11.03.2023 11:08 6 Dorèík Andrej 09 DELFÍN 2,22.03

3/H05/ 305 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 11.03.2023 11:13 1 Václavik Jozef 07 DELFÍN 2,12.76 4 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 1,59.04

3/H06/ 306 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 11.03.2023 11:17 4 Šoška Šimon 03 DELFÍN 1,42.02

4/H01/ 401 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 11.03.2023 11:21 2 Zbranková Terézia 13 DELFÍN 4 Èavojská Veronika 13 DELFÍN 6 Stehurová Karolína 13 DELFÍN

4/H02/ 402 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 11.03.2023 11:26 4 Cieniková Melinda 09 DELFÍN 6 avodová Ema 10 DELFÍN

4/H03/ 403 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 11.03.2023 11:32 3 Ceterová Laura 07 DELFÍN 2,39.83 8 Garbárová Martina 12 DELFÍN 3,35.03

4/H05/ 405 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 11.03.2023 11:42 5 Heglasová Simona 04 DELFÍN 1,57.63

5/H01/ 501 Kategoria: 100 PP muzi Zilina 11.03.2023 11:46 5 Èavojský Ján 10 DELFÍN 58.66

5/H02/ 502 Kategoria: 100 PP muzi Zilina 11.03.2023 11:49 6 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 43.41

7/H01/ 701 Kategoria: 400 PP muzi Zilina 11.03.2023 12:32 5 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 4,39.13

7/H02/ 702 Kategoria: 400 PP muzi Zilina 11.03.2023 12:39 3 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 3,36.62

8/H01/ 801 Kategoria: 400 PP zeny Zilina 11.03.2023 12:45 3 Kocúrová Alexandra 07 DELFÍN 5,43.04 4 Toráèová Nataly 07 DELFÍN 5,08.79

8/H02/ 802 Kategoria: 400 PP zeny Zilina 11.03.2023 12:54 4 Kissová Petra 05 DELFÍN 3,37.46

9/H02/ 902 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 11.03.2023 13:06 5 DudᚠMatúš 14 DELFÍN 51.50 7 TomᚠFrederik 09 DELFÍN

9/H03/ 903 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 11.03.2023 13:10 1 Bielik Boris 09 DELFÍN 36.48 8 Buèek Filip 12 DELFÍN 37.33

9/H05/ 905 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 11.03.2023 13:17 2 Štefanec Juraj 09 DELFÍN 27.71 4 Václavik Jozef 07 DELFÍN 26.84 5 Dorèík Andrej 09 DELFÍN 27.36 6 Kocúr Boris 09 DELFÍN 27.54 7 Èavojský Ján 10 DELFÍN 27.99

9/H07/ 907 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 11.03.2023 13:24 3 Šoška Šimon 03 DELFÍN 20.92 7 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 21.31

10/H01/1001 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 11.03.2023 13:27 6 Stehurová Karolína 13 DELFÍN

10/H02/1002 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 11.03.2023 13:31 1 Zbranková Terézia 13 DELFÍN 46.65 2 Garbárová Martina 12 DELFÍN 39.72 7 Èavojská Veronika 13 DELFÍN 42.61 8 avodová Ema 10 DELFÍN

10/H03/1003 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 11.03.2023 13:35 8 Cieniková Melinda 09 DELFÍN 33.69

10/H04/1004 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 11.03.2023 13:38 2 Ceterová Laura 07 DELFÍN 29.81

10/H06/1006 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 11.03.2023 13:45 3 Heglasová Simona 04 DELFÍN 24.10

11/H01/1101 Kategoria: 50 RP muzi Zilina 11.03.2023 13:49 6 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 17.81

13/H01/1301 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 11.03.2023 14:59 4 Èavojský Ján 10 DELFÍN 24.94

13/H02/1302 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 11.03.2023 15:02 6 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 19.72

15/H01/1501 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 11.03.2023 15:15 4 Štefanec Juraj 09 DELFÍN 5 TomᚠFrederik 09 DELFÍN

15/H02/1502 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 11.03.2023 15:19 1 Bielik Boris 09 DELFÍN 5 Buèek Filip 12 DELFÍN 1,26.51 6 DudᚠMatúš 14 DELFÍN 1,33.86

15/H04/1504 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 11.03.2023 15:26 3 Dorèík Andrej 09 DELFÍN 1,01.46 6 Kocúr Boris 09 DELFÍN 1,02.89

15/H05/1505 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 11.03.2023 15:29 1 Václavik Jozef 07 DELFÍN 58.83

15/H06/1506 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 11.03.2023 15:32 5 Šoška Šimon 03 DELFÍN 45.96 7 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 48.60

16/H01/1601 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 11.03.2023 15:35 2 avodová Ema 10 DELFÍN 4 Garbárová Martina 12 DELFÍN 1,28.87 5 Èavojská Veronika 13 DELFÍN 1,29.78 6 Zbranková Terézia 13 DELFÍN 1,44.14

16/H02/1602 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 11.03.2023 15:38 1 Stehurová Karolína 13 DELFÍN 1,25.76

16/H03/1603 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 11.03.2023 15:42 1 Cieniková Melinda 09 DELFÍN 1,11.94 7 Ceterová Laura 07 DELFÍN 1,11.53

16/H05/1605 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 11.03.2023 15:48 3 Heglasová Simona 04 DELFÍN 52.58

17/H02/1702 Kategoria: 200 PP muzi Zilina 11.03.2023 15:55 1 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 2,16.97 5 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 1,38.89

18/H01/1801 Kategoria: 200 PP zeny Zilina 11.03.2023 16:00 3 Kocúrová Alexandra 07 DELFÍN

18/H02/1802 Kategoria: 200 PP zeny Zilina 11.03.2023 16:05 1 Toráèová Nataly 07 DELFÍN 2,22.78 4 Kissová Petra 05 DELFÍN 1,41.41

19/H01/1901 Kategoria: 3x1005050 muzi Zilina 11.03.2023 16:41 6 Kocúrová Alexandra 07 DELFÍN 2,10.00 Ceterová Laura 07 Kocúr Boris 09 00

19/H02/1902 Kategoria: 3x1005050 muzi Zilina 11.03.2023 16:47 3 Toráèová Nataly 07 DELFÍN 1,50.00 Garbar Tomᚠ08 Václavik Jozef 07 00 6 Cieniková Melinda 09 DELFÍN 1,57.50 Štefanec Juraj 09 Dorèík Andrej 09 00

19/H03/1903 Kategoria: 3x1005050 muzi Zilina 11.03.2023 16:54 3 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 1,24.50 Kissová Petra 05 Kodaj Juraj 05 00 5 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 1,23.00 Heglasová Simona 04 Šoška Šimon 03 00

20/H01/2001 Kategoria: 3x1005050 muzi Zilina 11.03.2023 16:59 3 Garbárová Martina 12 DELFÍN Èavojská Veronika 13 DudᚠMatúš 14 00

20/H02/2002 Kategoria: 3x1005050 muzi Zilina 11.03.2023 17:06 3 Èavojský Ján 10 DELFÍN 2,05.00 Buèek Filip 12 avodová Ema 10 00

MATES Timing & Management www.mates.sk