Zvaz potapacov Slovenska

STARTOVNA LISTINA

1. kolo - Liga mladeze a Slovenska liga

v plutvovom plavani a rychlostnom plavani pod vodou


1/H01/ 101 Kategoria: 50 BF muzi Trencin 11.02.2023 11:00 3 Štefanec Juraj 09 DELFÍN

1/H02/ 102 Kategoria: 50 BF muzi Trencin 11.02.2023 11:03 5 Kocúr Boris 09 DELFÍN 31.45 7 Bielik Boris 09 DELFÍN

1/H03/ 103 Kategoria: 50 BF muzi Trencin 11.02.2023 11:07 1 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 26.94 7 Václavik Jozef 07 DELFÍN 26.93

1/H04/ 104 Kategoria: 50 BF muzi Trencin 11.02.2023 11:10 4 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 22.41

1/H05/ 105 Kategoria: 50 BF muzi Trencin 11.02.2023 11:13 3 Šoška Šimon 03 DELFÍN 20.92 8 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 22.33

2/H01/ 201 Kategoria: 50 BF zeny Trencin 11.02.2023 11:17 2 Kocúrová Alexandra 07 DELFÍN 31.79 3 Toráèová Nataly 07 DELFÍN 30.65 6 Ceterová Laura 07 DELFÍN 31.02 7 Cieniková Melinda 09 DELFÍN 33.69

2/H03/ 203 Kategoria: 50 BF zeny Trencin 11.02.2023 11:24 3 Heglasová Simona 04 DELFÍN 24.10 7 Kissová Petra 05 DELFÍN 25.02

3/H02/ 302 Kategoria: 25 RP muzi Trencin 11.02.2023 11:33 4 Èavojský Ján 10 DELFÍN 11.49

4/H02/ 402 Kategoria: 25 RP zeny Trencin 11.02.2023 11:41 2 avodová Ema 10 DELFÍN

5/H01/ 501 Kategoria: 15 RP muzi Trencin 11.02.2023 11:45 3 DudᚠMatúš 14 DELFÍN

5/H02/ 502 Kategoria: 15 RP muzi Trencin 11.02.2023 11:50 1 Buèek Filip 12 DELFÍN

6/H01/ 601 Kategoria: 15 RP zeny Trencin 11.02.2023 11:54 5 Stehurová Karolína 13 DELFÍN

6/H02/ 602 Kategoria: 15 RP zeny Trencin 11.02.2023 11:58 3 Zbranková Terézia 13 DELFÍN 12.64 4 Èavojská Veronika 13 DELFÍN 12.28 5 Garbárová Martina 12 DELFÍN 12.47

9/H02/ 902 Kategoria: 200 PP muzi Trencin 11.02.2023 12:25 4 Èavojský Ján 10 DELFÍN 2,12.67

10/H01/1001 Kategoria: 200 PP zeny Trencin 11.02.2023 12:30 4 avodová Ema 10 DELFÍN

11/H01/1101 Kategoria: 100 BF muzi Trencin 11.02.2023 12:40 3 DudᚠMatúš 14 DELFÍN

11/H02/1102 Kategoria: 100 BF muzi Trencin 11.02.2023 12:44 8 Buèek Filip 12 DELFÍN 1,26.51

12/H01/1201 Kategoria: 100 BF zeny Trencin 11.02.2023 12:47 3 Stehurová Karolína 13 DELFÍN

12/H02/1202 Kategoria: 100 BF zeny Trencin 11.02.2023 12:51 3 Garbárová Martina 12 DELFÍN 1,29.75 6 Èavojská Veronika 13 DELFÍN 1,38.94 7 Zbranková Terézia 13 DELFÍN 2,12.92

13/H01/1301 Kategoria: 400 PP muzi Trencin 11.02.2023 14:00 1 Štefanec Juraj 09 DELFÍN 2 Kocúr Boris 09 DELFÍN 3 Bielik Boris 09 DELFÍN 5 Václavik Jozef 07 DELFÍN

13/H02/1302 Kategoria: 400 PP muzi Trencin 11.02.2023 14:07 2 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 5,03.03

13/H04/1304 Kategoria: 400 PP muzi Trencin 11.02.2023 14:21 2 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 3,48.85 3 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 3,36.62 7 Šoška Šimon 03 DELFÍN 3,49.68

14/H01/1401 Kategoria: 400 PP zeny Trencin 11.02.2023 14:27 2 Cieniková Melinda 09 DELFÍN 4 Kocúrová Alexandra 07 DELFÍN 5,52.57 6 Ceterová Laura 07 DELFÍN

14/H02/1402 Kategoria: 400 PP zeny Trencin 11.02.2023 14:35 1 Toráèová Nataly 07 DELFÍN 5,08.79

14/H03/1403 Kategoria: 400 PP zeny Trencin 11.02.2023 14:42 2 Heglasová Simona 04 DELFÍN 4,07.17 4 Kissová Petra 05 DELFÍN 3,37.46

15/H02/1502 Kategoria: 400 BF muzi Trencin 11.02.2023 14:58 7 Buèek Filip 12 DELFÍN

15/H03/1503 Kategoria: 400 BF muzi Trencin 11.02.2023 15:07 4 Èavojský Ján 10 DELFÍN 4,56.12

16/H01/1601 Kategoria: 400 BF zeny Trencin 11.02.2023 15:14 6 Garbárová Martina 12 DELFÍN

19/H01/1901 Kategoria: 4x50 BF muzi Trencin 11.02.2023 15:43 1 DudᚠMatúš 14 DELFÍN 2,58.00 Èavojská Veronika 13 Zbranková Terézia 13 Stehurová Karolína 13 4 Èavojský Ján 10 DELFÍN 2,20.00 avodová Ema 10 Buèek Filip 12 Garbárová Martina 12

19/H02/1902 Kategoria: 4x50 BF muzi Trencin 11.02.2023 : 4 Štefanec Juraj 09 DELFÍN 1,53.00 Cieniková Melinda 09 Kocúr Boris 09 Garbar Tomᚠ08

19/H03/1903 Kategoria: 4x50 BF muzi Trencin 11.02.2023 15:56 1 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 1,49.00 Toráèová Nataly 07 Václavik Jozef 07 Kocúrová Alexandra 07 3 Šoška Šimon 03 DELFÍN 1,28.00 Heglasová Simona 04 Kissová Petra 05 Mišjak Dušan 94

MATES Timing & Management www.mates.sk