Zvaz potapacov Slovenska

STARTOVNA LISTINA

5. kolo, finale - Liga mladeze a Slovenska liga

v plavani s plutvami a rychlostnom potapani


1/H01/ 101 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 19.11.2022 11:00 3 Václavik Jozef 07 DELFÍN 6 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN

1/H02/ 102 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 19.11.2022 11:03 4 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 18.78 5 Šoška Šimon 03 DELFÍN 19.01 7 Gabèo Lukᚠ05 DELFÍN 22.73

1/H03/ 103 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 19.11.2022 11:06 2 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 17.89 6 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 17.81

2/H01/ 201 Kategoria: 50 RP zeny Bratislava 19.11.2022 11:10 5 Ceterová Laura 07 DELFÍN

2/H02/ 202 Kategoria: 50 RP zeny Bratislava 19.11.2022 11:13 1 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN 28.66

2/H03/ 203 Kategoria: 50 RP zeny Bratislava 19.11.2022 11:17 6 Heglasová Simona 04 DELFÍN 19.46 7 Kissová Petra 05 DELFÍN 19.98

3/H01/ 301 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 19.11.2022 11:20 5 Štefanec Juraj 09 DELFÍN

3/H02/ 302 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 19.11.2022 11:23 3 Dorèík Andrej 09 DELFÍN 29.10 7 Kocúr Boris 09 DELFÍN 31.03

3/H03/ 303 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 19.11.2022 11:27 7 Èavojský Ján 10 DELFÍN 25.60

4/H01/ 401 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 19.11.2022 11:30 5 Cieniková Melinda 09 DELFÍN 30.37

5/H01/ 501 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 19.11.2022 11:38 5 Buèek Filip 12 DELFÍN 44.13

6/H02/ 602 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 19.11.2022 11:49 8 Garbárová Martina 12 DELFÍN 39.72

7/H01/ 701 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 19.11.2022 12:00 3 Kocúr Boris 09 DELFÍN 4 Buèek Filip 12 DELFÍN 1,34.65 6 Štefanec Juraj 09 DELFÍN

7/H03/ 703 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 19.11.2022 12:07 4 Èavojský Ján 10 DELFÍN 1,03.24 7 Dorèík Andrej 09 DELFÍN 1,08.64

8/H02/ 802 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 19.11.2022 12:17 6 Garbárová Martina 12 DELFÍN 1,32.87

8/H04/ 804 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 19.11.2022 12:24 2 Cieniková Melinda 09 DELFÍN 1,11.20

9/H01/ 901 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 19.11.2022 12:30 3 Heglas Ladislav 06 DELFÍN

9/H02/ 902 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 19.11.2022 12:35 5 Václavik Jozef 07 DELFÍN 2,22.08 6 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 2,26.41

9/H03/ 903 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 19.11.2022 12:39 2 Gabèo Lukᚠ05 DELFÍN 2,10.18

9/H04/ 904 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 19.11.2022 12:44 4 Šoška Šimon 03 DELFÍN 1,42.02 6 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 1,53.39 7 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 1,57.77

10/H01/1001 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 19.11.2022 12:48 2 Kissová Petra 05 DELFÍN 7 Ceterová Laura 07 DELFÍN

10/H02/1002 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 19.11.2022 12:52 7 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN 2,20.09 8 Toráèová Nataly 07 DELFÍN 2,34.57

10/H03/1003 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 19.11.2022 12:57 5 Heglasová Simona 04 DELFÍN 1,57.63

11/H01/1101 Kategoria: 400 PP muzi Bratislava 19.11.2022 14:00 3 Buèek Filip 12 DELFÍN

12/H01/1201 Kategoria: 400 PP zeny Bratislava 19.11.2022 14:07 3 Garbárová Martina 12 DELFÍN

15/H01/1501 Kategoria: 800 PP muzi Bratislava 19.11.2022 14:41 4 Èavojský Ján 10 DELFÍN

15/H02/1502 Kategoria: 800 PP muzi Bratislava 19.11.2022 14:54 3 Štefanec Juraj 09 DELFÍN

15/H03/1503 Kategoria: 800 PP muzi Bratislava 19.11.2022 15:06 1 Dorèík Andrej 09 DELFÍN 4 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 8 Kocúr Boris 09 DELFÍN

15/H04/1504 Kategoria: 800 PP muzi Bratislava 19.11.2022 15:19 8 Václavik Jozef 07 DELFÍN

15/H05/1505 Kategoria: 800 PP muzi Bratislava 19.11.2022 15:31 1 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 2 Šoška Šimon 03 DELFÍN 7 Gabèo Lukᚠ05 DELFÍN

15/H06/1506 Kategoria: 800 PP muzi Bratislava 19.11.2022 15:44 1 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 5 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 7,43.10

16/H02/1602 Kategoria: 800 PP zeny Bratislava 19.11.2022 16:09 1 Cieniková Melinda 09 DELFÍN

16/H03/1603 Kategoria: 800 PP zeny Bratislava 19.11.2022 16:21 1 Ceterová Laura 07 DELFÍN 5 Heglasová Simona 04 DELFÍN 6 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN 8 Toráèová Nataly 07 DELFÍN

16/H04/1604 Kategoria: 800 PP zeny Bratislava 19.11.2022 16:34 4 Kissová Petra 05 DELFÍN 7,31.22

MATES Timing & Management www.mates.sk