Zvaz potapacov Slovenska

STARTOVNA LISTINA

Majstrovstva Slovenskej republiky 2022

Plávanie s plutvami Rýchlostné potapanie Bi Fins


1/H01/ 101 Kategoria: 50 RP muzi Zilina 14.05.2022 10:10 3 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 4 Gabèo Lukᚠ05 DELFÍN 24.84

1/H02/ 102 Kategoria: 50 RP muzi Zilina 14.05.2022 10:14 7 Šoška Šimon 03 DELFÍN 20.03 8 Serbín Matej 06 DELFÍN 23.99

1/H03/ 103 Kategoria: 50 RP muzi Zilina 14.05.2022 10:19 1 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 18.49 2 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 18.03

2/H01/ 201 Kategoria: 50 RP zeny Zilina 14.05.2022 10:24 5 Toráèová Natália 07 DELFÍN

2/H02/ 202 Kategoria: 50 RP zeny Zilina 14.05.2022 10:28 1 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN 28.66

2/H03/ 203 Kategoria: 50 RP zeny Zilina 14.05.2022 10:33 3 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 19.66 6 Heglasová Simona 04 DELFÍN 19.81 7 Kissová Petra 05 DELFÍN 19.98

4/H01/ 401 Kategoria: 1500 PP zeny Zilina 14.05.2022 11:04 4 Kissová Petra 05 DELFÍN 14,45.24

5/H01/ 501 Kategoria: 100 PP muzi Zilina 14.05.2022 11:24 4 Buèek Filip 12 DELFÍN

5/H02/ 502 Kategoria: 100 PP muzi Zilina 14.05.2022 11:27 3 Dorèík Andrej 09 DELFÍN 4 Babušík Alexander 09 DELFÍN 6 Kocúr Boris 09 DELFÍN

5/H03/ 503 Kategoria: 100 PP muzi Zilina 14.05.2022 11:31 3 Èavojský Ján 10 DELFÍN 1,06.69 4 Václavik Jozef 07 DELFÍN 1,05.56 8 Štalmach Michal 98 DELFÍN

5/H04/ 504 Kategoria: 100 PP muzi Zilina 14.05.2022 11:35 3 Gabèo Lukᚠ05 DELFÍN 1,01.78 4 Serbín Matej 06 DELFÍN 52.62 8 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 1,04.00

5/H05/ 505 Kategoria: 100 PP muzi Zilina 14.05.2022 11:38 5 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 48.00

5/H06/ 506 Kategoria: 100 PP muzi Zilina 14.05.2022 11:41 6 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 43.97 8 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 46.21

6/H02/ 602 Kategoria: 100 PP zeny Zilina 14.05.2022 11:48 3 Kocúrová Alexandra 07 DELFÍN 8 Garbárová Martina 12 DELFÍN

6/H03/ 603 Kategoria: 100 PP zeny Zilina 14.05.2022 11:51 2 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 1,14.13

6/H04/ 604 Kategoria: 100 PP zeny Zilina 14.05.2022 11:55 4 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN 1,02.24 7 Toráèová Natália 07 DELFÍN 1,09.76 8 Cieniková Melinda 09 DELFÍN 1,12.03

6/H07/ 607 Kategoria: 100 PP zeny Zilina 14.05.2022 12:04 6 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 46.43

9/H02/ 902 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 14.05.2022 12:32 3 Kocúr Boris 09 DELFÍN 4 Babušík Alexander 09 DELFÍN 5 Dorèík Andrej 09 DELFÍN 7 Buèek Filip 12 DELFÍN

9/H04/ 904 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 14.05.2022 12:40 3 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 29.85 4 Èavojský Ján 10 DELFÍN 29.65 6 Václavik Jozef 07 DELFÍN 29.94

9/H06/ 906 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 14.05.2022 12:47 3 Serbín Matej 06 DELFÍN 25.54

9/H07/ 907 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 14.05.2022 12:51 2 Gabèo Lukᚠ05 DELFÍN 24.80

9/H08/ 908 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 14.05.2022 12:55 5 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 22.33 8 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 23.46

9/H09/ 909 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 14.05.2022 12:58 5 Šoška Šimon 03 DELFÍN 20.92 7 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 21.68

10/H01/1001 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 14.05.2022 13:02 5 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN 7 Garbárová Martina 12 DELFÍN

10/H03/1003 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 14.05.2022 13:10 3 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 31.66 7 Kocúrová Alexandra 07 DELFÍN 31.79

10/H04/1004 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 14.05.2022 13:14 7 Toráèová Natália 07 DELFÍN 30.63 8 Cieniková Melinda 09 DELFÍN 31.43

10/H07/1007 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 14.05.2022 13:25 6 Heglasová Simona 04 DELFÍN 24.10 7 Bielková Beáta 01 DELFÍN 24.58

11/H02/1102 Kategoria: 4x50 PP mix Zilina 14.05.2022 13:36 3 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 1,20.00 Sopková ¼ubomíra 04 Bielková Beáta 01 Mišjak Dušan 94

12/H01/1201 Kategoria: 100 RP muzi Zilina 14.05.2022 15:00 6 Štalmach Michal 98 DELFÍN 49.18

14/H02/1402 Kategoria: 400 PP muzi Zilina 14.05.2022 15:15 2 Babušík Alexander 09 DELFÍN 5,41.95 3 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 5,17.37 5 Serbín Matej 06 DELFÍN 5,14.81 7 Gabèo Lukᚠ05 DELFÍN

14/H03/1403 Kategoria: 400 PP muzi Zilina 14.05.2022 15:23 2 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 4,04.91 6 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 3,53.98

15/H02/1502 Kategoria: 400 PP zeny Zilina 14.05.2022 15:37 7 Toráèová Natália 07 DELFÍN 5,49.54

15/H03/1503 Kategoria: 400 PP zeny Zilina 14.05.2022 15:45 4 Kissová Petra 05 DELFÍN 3,37.48

16/H01/1601 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 14.05.2022 15:53 1 Buèek Filip 12 DELFÍN 2 Dorèík Andrej 09 DELFÍN 3 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 7 Kocúr Boris 09 DELFÍN

16/H02/1602 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 14.05.2022 15:57 2 Babušík Alexander 09 DELFÍN 31.33

16/H03/1603 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 14.05.2022 16:01 1 Václavik Jozef 07 DELFÍN 29.69

16/H04/1604 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 14.05.2022 16:05 4 Gabèo Lukᚠ05 DELFÍN 25.30 7 Èavojský Ján 10 DELFÍN 27.41 8 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 28.06

16/H05/1605 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 14.05.2022 16:09 4 Serbín Matej 06 DELFÍN 23.05

16/H06/1606 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 14.05.2022 16:12 7 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 21.79

16/H07/1607 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 14.05.2022 16:16 1 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 19.84 7 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 19.72

17/H01/1701 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 14.05.2022 16:19 2 Kocúrová Alexandra 07 DELFÍN 3 Garbárová Martina 12 DELFÍN 40.89 6 Bielková Beáta 01 DELFÍN

17/H02/1702 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 14.05.2022 16:23 5 Cieniková Melinda 09 DELFÍN 31.06 7 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 33.31

17/H03/1703 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 14.05.2022 16:27 2 Toráèová Natália 07 DELFÍN 29.92

17/H04/1704 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 14.05.2022 16:31 7 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN 27.35

17/H06/1706 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 14.05.2022 16:38 2 Kissová Petra 05 DELFÍN 21.25 6 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 21.17

18/H01/1801 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 14.05.2022 16:41 4 Kocúr Boris 09 DELFÍN

18/H02/1802 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 14.05.2022 16:46 1 Babušík Alexander 09 DELFÍN 2 Václavik Jozef 07 DELFÍN 8 Dorèík Andrej 09 DELFÍN

18/H03/1803 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 14.05.2022 16:51 4 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 2,41.24

18/H04/1804 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 14.05.2022 16:56 8 Èavojský Ján 10 DELFÍN 2,40.65

18/H06/1806 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 14.05.2022 17:06 4 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 1,57.77 8 Gabèo Lukᚠ05 DELFÍN 2,13.09

18/H07/1807 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 14.05.2022 17:10 4 Šoška Šimon 03 DELFÍN 1,42.65

19/H01/1901 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 14.05.2022 17:14 4 Garbárová Martina 12 DELFÍN

19/H02/1902 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 14.05.2022 17:20 4 Kocúrová Alexandra 07 DELFÍN

19/H03/1903 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 14.05.2022 17:25 7 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN 8 Funtíková Miriam 06 DELFÍN

19/H04/1904 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 14.05.2022 17:31 7 Cieniková Melinda 09 DELFÍN 2,46.25

19/H06/1906 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 14.05.2022 17:40 3 Heglasová Simona 04 DELFÍN 1,57.63

20/H01/2001 Kategoria: 4x100 BF mix Zilina 14.05.2022 17:47 1 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN Kocúrová Alexandra 07 Václavik Jozef 07 Toráèová Natália 07 7 Heglasová Simona 04 DELFÍN Heglas Ladislav 06 Sopková ¼ubomíra 04 Mišjak Dušan 94

20/H02/2002 Kategoria: 4x100 BF mix Zilina 14.05.2022 17:56 5 Šoška Šimon 03 DELFÍN 3,24.50 Kissová Petra 05 Bielková Beáta 01 Kodaj Juraj 05

21/H01/2101 Kategoria: 400 BF muzi Zilina 15.05.2022 9:00 3 Dorèík Andrej 09 DELFÍN

21/H02/2102 Kategoria: 400 BF muzi Zilina 15.05.2022 9:08 6 Václavik Jozef 07 DELFÍN 5,32.90 8 Babušík Alexander 09 DELFÍN 5,53.45

21/H03/2103 Kategoria: 400 BF muzi Zilina 15.05.2022 9:16 2 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 5,03.29 8 Èavojský Ján 10 DELFÍN 5,20.58

21/H05/2105 Kategoria: 400 BF muzi Zilina 15.05.2022 9:31 5 Šoška Šimon 03 DELFÍN 3,44.53

22/H01/2201 Kategoria: 400 BF zeny Zilina 15.05.2022 9:37 7 Kocúrová Alexandra 07 DELFÍN

22/H02/2202 Kategoria: 400 BF zeny Zilina 15.05.2022 9:46 8 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 6,09.93

22/H03/2203 Kategoria: 400 BF zeny Zilina 15.05.2022 9:54 7 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN 5,00.94

22/H04/2204 Kategoria: 400 BF zeny Zilina 15.05.2022 10:02 3 Heglasová Simona 04 DELFÍN 4,12.06 5 Kissová Petra 05 DELFÍN 4,11.57

23/H01/2301 Kategoria: 200 PP muzi Zilina 15.05.2022 10:08 1 Dorèík Andrej 09 DELFÍN 3 Václavik Jozef 07 DELFÍN 4 Štalmach Michal 98 DELFÍN 5 Serbín Matej 06 DELFÍN 6 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 7 Babušík Alexander 09 DELFÍN

23/H02/2302 Kategoria: 200 PP muzi Zilina 15.05.2022 10:14 7 Èavojský Ján 10 DELFÍN 2,34.82 8 Kocúr Boris 09 DELFÍN 3,36.40

23/H03/2303 Kategoria: 200 PP muzi Zilina 15.05.2022 10:20 3 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 1,46.48 4 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 1,43.05 8 Gabèo Lukᚠ05 DELFÍN 2,10.53

24/H01/2401 Kategoria: 200 PP zeny Zilina 15.05.2022 10:24 3 Toráèová Natália 07 DELFÍN 5 Kocúrová Alexandra 07 DELFÍN

24/H02/2402 Kategoria: 200 PP zeny Zilina 15.05.2022 10:30 5 Cieniková Melinda 09 DELFÍN 2,42.54 8 Garbárová Martina 12 DELFÍN 3,37.96

24/H04/2404 Kategoria: 200 PP zeny Zilina 15.05.2022 10:41 5 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 1,46.55

25/H01/2501 Kategoria: 800 PP muzi Zilina 15.05.2022 10:45 2 Heglas Ladislav 06 DELFÍN

26/H01/2601 Kategoria: 800 PP zeny Zilina 15.05.2022 10:58 4 Kissová Petra 05 DELFÍN 7,38.26

27/H01/2701 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 15.05.2022 11:10 2 Václavik Jozef 07 DELFÍN 7 Kocúr Boris 09 DELFÍN

27/H02/2702 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 15.05.2022 11:14 1 Bielka Marián 99 DELFÍN 2 Dorèík Andrej 09 DELFÍN 1,36.97 6 Buèek Filip 12 DELFÍN 1,34.65

27/H03/2703 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 15.05.2022 11:17 3 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 1,11.52 5 Babušík Alexander 09 DELFÍN 1,11.06

27/H05/2705 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 15.05.2022 11:24 7 Èavojský Ján 10 DELFÍN 1,03.34

27/H06/2706 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 15.05.2022 11:27 1 Serbín Matej 06 DELFÍN 59.32

27/H07/2707 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 15.05.2022 11:31 8 Gabèo Lukᚠ05 DELFÍN 55.18

27/H08/2708 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 15.05.2022 11:34 5 Šoška Šimon 03 DELFÍN 45.73 8 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 48.70

28/H01/2801 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 15.05.2022 11:37 3 Kocúrová Alexandra 07 DELFÍN 4 Garbárová Martina 12 DELFÍN 1,36.98 5 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN

28/H02/2802 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 15.05.2022 11:40 3 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 1,16.15

28/H03/2803 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 15.05.2022 11:44 2 Cieniková Melinda 09 DELFÍN 1,11.20 3 Toráèová Natália 07 DELFÍN 1,08.78

28/H07/2807 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 15.05.2022 11:57 2 Heglasová Simona 04 DELFÍN 53.18

29/H01/2901 Kategoria: 4x100 PP muzi Zilina 15.05.2022 12:02 3 Èavojský Ján 10 DELFÍN Babušík Alexander 09 Kocúr Boris 09 Dorèík Andrej 09

29/H02/2902 Kategoria: 4x100 PP muzi Zilina 15.05.2022 12:11 5 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 3,04.50 Štalmach Michal 98 Heglas Ladislav 06 Kodaj Juraj 05

MATES Timing & Management www.mates.sk