Zvaz potapacov Slovenska

STARTOVNA LISTINA

2. kolo - Liga mladeze a Slovenska liga

v plutvovom plavani a rychlostnom plavani pod vodou


1/H03/ 103 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 09.04.2022 10:07 2 Dorèík Andrej 09 DELFÍN 3 Václavik Jozef 07 DELFÍN 6 Babušík Alexander 09 DELFÍN

1/H06/ 106 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 09.04.2022 10:19 7 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 30.63 8 Èavojský Ján 10 DELFÍN 32.18

1/H08/ 108 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 09.04.2022 10:27 2 Gabèo Lukᚠ05 DELFÍN 25.30 6 Šoška Šimon 03 DELFÍN 25.23

1/H09/ 109 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 09.04.2022 10:30 4 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 21.43 6 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 22.17 8 Serbín Matej 06 DELFÍN 24.42

1/H10/ 110 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 09.04.2022 10:34 7 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 20.03

2/H02/ 202 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 09.04.2022 10:41 2 Garbárová Martina 12 DELFÍN

2/H03/ 203 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 09.04.2022 10:46 3 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN 6 Kocúrová Alexandra 07 DELFÍN

2/H04/ 204 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 09.04.2022 10:50 3 Hoterová Lujza 12 DELFÍN 40.82

2/H05/ 205 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 09.04.2022 10:54 6 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 33.31

2/H06/ 206 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 09.04.2022 10:57 5 Toráèová Natália 07 DELFÍN 29.92 7 Cieniková Melinda 09 DELFÍN 31.33

2/H10/ 210 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 09.04.2022 11:12 2 Kissová Petra 05 DELFÍN 21.25 6 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 21.17 7 Heglasová Simona 04 DELFÍN 21.30

5/H01/ 501 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 09.04.2022 11:23 5 Václavik Jozef 07 DELFÍN

5/H02/ 502 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 09.04.2022 11:26 5 Šoška Šimon 03 DELFÍN

5/H03/ 503 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 09.04.2022 11:30 1 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 1,08.81 6 Gabèo Lukᚠ05 DELFÍN 1,01.78

5/H04/ 504 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 09.04.2022 11:33 4 Serbín Matej 06 DELFÍN 53.78

5/H05/ 505 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 09.04.2022 11:36 2 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 50.42 3 Mišjak Dušan 94 DELFÍN 47.83 5 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 47.09

6/H01/ 601 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 09.04.2022 11:42 3 Kocúrová Alexandra 07 DELFÍN 4 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN

6/H02/ 602 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 09.04.2022 11:46 3 Toráèová Natália 07 DELFÍN 1,12.21 6 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 1,14.13

6/H05/ 605 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 09.04.2022 11:55 1 Heglasová Simona 04 DELFÍN 48.15 3 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 46.43 7 Kissová Petra 05 DELFÍN 46.81

7/H02/ 702 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 09.04.2022 13:04 1 Babušík Alexander 09 DELFÍN 8 Dorèík Andrej 09 DELFÍN

7/H03/ 703 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 09.04.2022 13:08 6 Èavojský Ján 10 DELFÍN 1,11.07

8/H03/ 803 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 09.04.2022 13:22 4 Hoterová Lujza 12 DELFÍN 1,35.98 8 Garbárová Martina 12 DELFÍN

8/H05/ 805 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 09.04.2022 13:30 4 Cieniková Melinda 09 DELFÍN 1,11.20

12/H03/1203 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 09.04.2022 13:57 2 Garbárová Martina 12 DELFÍN 7 Hoterová Lujza 12 DELFÍN

13/H01/1301 Kategoria: 400 BF muzi Bratislava 09.04.2022 14:08 3 Václavik Jozef 07 DELFÍN

13/H02/1302 Kategoria: 400 BF muzi Bratislava 09.04.2022 14:16 4 Gabèo Lukᚠ05 DELFÍN 5 Kodaj Juraj 05 DELFÍN

13/H03/1303 Kategoria: 400 BF muzi Bratislava 09.04.2022 14:23 4 Serbín Matej 06 DELFÍN 5,19.59 5 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN 5,37.42

13/H05/1305 Kategoria: 400 BF muzi Bratislava 09.04.2022 14:39 4 Šoška Šimon 03 DELFÍN 3,44.53 7 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 4,33.48

14/H02/1402 Kategoria: 400 BF zeny Bratislava 09.04.2022 14:54 1 Kocúrová Alexandra 07 DELFÍN 2 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN 4 Toráèová Natália 07 DELFÍN 5,53.44 5 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 6,15.25

14/H04/1404 Kategoria: 400 BF zeny Bratislava 09.04.2022 15:10 4 Heglasová Simona 04 DELFÍN 4,12.06 6 Kissová Petra 05 DELFÍN 4,18.15

17/H02/1702 Kategoria: 400 PP muzi Bratislava 09.04.2022 15:40 1 Èavojský Ján 10 DELFÍN 3 Dorèík Andrej 09 DELFÍN 4 Babušík Alexander 09 DELFÍN

MATES Timing & Management www.mates.sk