Klub sportoveho potapania DELFIN Zilina

STARTOVNA LISTINA

3 FINS CUP


1/H01/ 101 Kategoria: 800 PP muzi Zilina 02.03.2019 10:00
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Balkovský Viliam 07 VS ZVOLE 3 Oboòa Alexander 06 PCP RAK 9,31.63 4 Bukor Ádam 99 Matrai E 6,20.72 5 Takáè Peter 04 Hurrican 7,21.95 6 Janits Matúš 06 PCP RAK 9,31.72

2/H01/ 201 Kategoria: 800 PP zeny Zilina 02.03.2019 10:11
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Vosáhlová Ema 07 VS ZVOLE 4 Oklepková Lucia 06 VS ZVOLE 9,36.79 5 Balvínová Daniela 05 CochtanK 10,42.18

2/H02/ 202 Kategoria: 800 PP zeny Zilina 02.03.2019 10:24
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Zajícová Martina 05 FASTFINS 8,54.50 2 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 8,09.87 3 Mazalová Klára 05 SuaTabor 7,57.04 4 Padalíková Kateøina 03 FASTFINS 7,53.70 5 Oszkiel Wiktoria 04 Nautilus 7,54.90 6 Kissová Petra 05 Barakuda 7,59.01 7 Danková Adéla 05 VS ZVOLE 8,33.87 8 Maškova Klára 04 CochtanK 9,25.18

3/H01/ 301 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 02.03.2019 10:35
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Gál Hugo 06 VS ZVOLE 2 Mlýnek Lukᚠ08 NEMO Zli 3 OKLEPEK Juraj 08 VS ZVOLE 4 DEAK Adam 00 Hurrican 5 Belko Tomᚠ11 PCP RAK 6 Serbín Matej 06 DELFÍN 7 Remenec Martin 07 PCP RAK

3/H02/ 302 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 02.03.2019 10:41
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Buczacki Andrej 09 PCP RAK 3,19.14 2 Trzcinski Jakub 07 Nautilus 3,10.30 3 Bukowski Andrzej 09 Nautilus 3,00.40 4 Sa³adajczyk Mi³osz 08 Nautilus 2,56.60 5 Moravec Matìj 08 KP Pardu 2,58.47 6 Zimoñczyk Szymon 05 Nautilus 3,10.10 7 Zuberec Kubo 08 PCP RAK 3,18.68 8 Novotný Vojtech 09 KP Pardu 3,32.06

3/H03/ 303 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 02.03.2019 10:46
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Valjent Adam 06 PCP RAK 2,48.20 2 Seèkár Oliver 08 NEPTÚN 2,39.94 3 Hudec Roman 04 DELFÍN 2,36.63 4 Mrveèka Oliver 05 DELFÍN 2,34.16 5 Toth Jakub 07 NEPTÚN 2,35.31 6 Senko Ondrej 05 PCP RAK 2,37.71 7 Gabèo Lukᚠ06 DELFÍN 2,44.79 8 Berèaèin Bruno 09 SC Senec 2,55.60

3/H04/ 304 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 02.03.2019 10:51
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Stoczek Robert 07 Nautilus 2,23.50 2 Gotowalski Miko³aj 08 Nautilus 2,15.70 3 Hraško Jakub 05 Swim war 2,15.15 4 Souèek Jáchym 05 SuaTabor 2,11.59 5 Urban Filip 03 KSP Olom 2,12.09 6 Chour Filip 06 CochtanK 2,15.23 7 Bielik Daniel 02 DELFÍN 2,23.17 8 Wa³ach Kamil 08 Nautilus 2,27.90

3/H05/ 305 Kategoria: 200 BF muzi Zilina 02.03.2019 10:56
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Piòos Antonín 06 FASTFINS 2,03.10 2 Sehring Matyᚠ04 KSP Olom 1,58.96 3 Kozmer Jakub 03 Barakuda 1,50.26 4 Rekoš Alexander 97 SC Senec 1,42.72 5 Majda £ukasz 04 Nautilus 1,48.80 6 Duda B³a¿ej 04 Nautilus 1,56.80 7 Miœkowiec Igor 05 Nautilus 2,00.10 8 Schwartz Richard 05 SC Senec 2,04.03

4/H01/ 401 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 02.03.2019 11:00
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Neczliová Zuzana Tereza 02 SC Senec 4 Šinalová Zoja 09 PCP RAK 5 Kuèerková Lea 05 SC Senec

4/H02/ 402 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 02.03.2019 11:05
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Halajová Bianka 05 DELFÍN 3 Škulavíková Natália 09 PCP RAK 4 Bandžuchová Veronika 05 PCP RAK 5 Ïugelová Anežka 06 DELFÍN 6 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 7 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN

4/H03/ 403 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 02.03.2019 11:11
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 DUCHAJOVA Veronika 05 SC Senec 2 Schwartzová Timea 08 SC Senec 3 Zimonczyk Justyna 09 Nautilus 3,25.70 4 Gilbert Tamara 08 SC Senec 3,15.34 5 Šulcová Veronika 10 KP Pardu 3,20.56 6 Lietavová Linda 07 Swim war 7 Tringelová Tamara 08 SC Senec 8 Podolská Viktória 05 SC Senec

4/H04/ 404 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 02.03.2019 11:16
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Szabóová Romana 09 SC Senec 3,05.43 2 Èandíková Vilma 05 DELFÍN 2,50.40 3 Stelmach Zofia 08 Nautilus 2,45.70 4 Mazalová Nikola 08 SuaTabor 2,37.16 5 Dukátová Lucia 05 PCP RAK 2,38.35 6 Krupièková Lea 09 KP Pardu 2,50.05 7 Varadová Tamara 04 PCP RAK 2,54.62 8 Senková Katka 08 PCP RAK 3,14.18

4/H05/ 405 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 02.03.2019 11:21
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Baránková Terézia 01 DELFÍN 2,29.51 2 Duda Natalia 09 Nautilus 2,25.80 3 Waschinová Sarah 05 NEPTÚN 2,17.61 4 Oszkiel Tatiana 06 Nautilus 2,10.80 5 Heglasová Simona 04 DELFÍN 2,10.85 6 Kovaèová Leona 06 SuaTabor 2,18.90 7 Zlatošová Katarína 05 Hurrican 2,28.06 8 Kolenèiak Karolína 08 SC Senec 2,35.23

4/H06/ 406 Kategoria: 200 BF zeny Zilina 02.03.2019 11:26
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Janalíková Bára 04 KSP Olom 2,08.67 2 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 2,04.97 3 Zapletalová Adéla 06 FASTFINS 1,59.20 4 Hrašková Zuzana 99 Barakuda 1,44.92 5 Chovancová Tereza 04 Hurrican 1,58.03 6 Gorys Magdalena 04 Nautilus 2,03.80 7 Dastychová Sabina 06 KSP Olom 2,06.57 8 Kubová Magdaléna 05 CochtanK 2,10.32

5/H01/ 501 Kategoria: 100 PP muzi Zilina 02.03.2019 11:30
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Firla Tymoteusz 07 Nautilus 1,06.90 4 Sehring Tomᚠ07 KSP Olom 1,02.56 5 Uchytil Jáchym 05 NEMO Zli 1,06.50 6 Heglas Ladislav 06 DELFÍN

5/H02/ 502 Kategoria: 100 PP muzi Zilina 02.03.2019 11:33
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Blaškoviè Peter 06 NEPTÚN 54.58 2 Pankiewicz Jakub 04 SC Senec 48.28 3 Tok Csongor 02 Hurrican 46.88 4 Barczi Benjamín 04 Barakuda 43.07 5 Štalmach Michal 98 DELFÍN 45.60 6 Kovács Michal 04 SC Senec 46.90 7 Smolík Adam 04 CochtanK 52.84 8 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 55.83

6/H01/ 601 Kategoria: 100 PP zeny Zilina 02.03.2019 11:36
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Jaklová Kateøina 07 KP Pardu 1,23.50 2 Granat Martyna 07 Nautilus 1,12.10 3 Hegyiová Nella 07 SC Senec 1,04.10 4 Sklenáøová Eliška 06 SuaTabor 1,03.20 5 Studená Sára 07 SuaTabor 1,03.61 6 Koryntová Alžbìta 06 KP Pardu 1,04.50 7 Stránská Tereza 06 KP Pardu 1,14.16 8 Jambrichová Alžbeta 07 DELFÍN

6/H02/ 602 Kategoria: 100 PP zeny Zilina 02.03.2019 11:39
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Tok Eszter 06 Hurrican 1,00.06 2 Miartušová Silvia 03 DELFÍN 57.27 3 OKLEPKOVA Katarina 02 VS ZVOLE 56.64 4 Chourová Denisa 04 CochtanK 51.95 5 Ondrušková Nina 05 DELFÍN 54.70 6 Kwapisz Martyna 07 Nautilus 56.67 7 Novotná Zuzana 07 SuaTabor 58.77 8 Holecová Natália 06 Hurrican 1,01.73

6/H03/ 603 Kategoria: 100 PP zeny Zilina 02.03.2019 11:42
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Kiliszewska Sonia 06 Nautilus 51.20 2 Chen Ting Ting 02 NEPTÚN 48.59 3 Bielková Beáta 01 DELFÍN 45.77 4 Suba Sara 04 Hurrican 42.85 5 Šimiaková Miroslava 00 DELFÍN 43.40 6 Slišková Alexandra 06 Hurrican 46.91 7 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 49.51 8 Jurová Klára 01 KSP Olom 51.87

7/H01/ 701 Kategoria: 400 PP muzi Zilina 02.03.2019 12:45
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Balkovský Viliam 07 VS ZVOLE 4,48.53 3 Oboòa Alexander 06 PCP RAK 4,37.62 4 Bukor Ádam 99 Matrai E 2,59.85 5 Takáè Peter 04 Hurrican 3,23.61 6 Janits Matúš 06 PCP RAK 4,45.25

8/H01/ 801 Kategoria: 400 PP zeny Zilina 02.03.2019 12:52
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Balvínová Daniela 05 CochtanK 5,07.21 4 Oklepková Lucia 06 VS ZVOLE 4,32.78 5 Vosáhlová Ema 07 VS ZVOLE 4,48.61

8/H02/ 802 Kategoria: 400 PP zeny Zilina 02.03.2019 12:59
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Zajícová Martina 05 FASTFINS 4,13.90 2 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 3,51.27 3 Mazalová Klára 05 SuaTabor 3,46.87 4 Padalíková Kateøina 03 FASTFINS 3,43.00 5 Oszkiel Wiktoria 04 Nautilus 3,45.90 6 Kissová Petra 05 Barakuda 3,50.21 7 Danková Adéla 05 VS ZVOLE 4,11.21 8 Maškova Klára 04 CochtanK 4,24.98

9/H01/ 901 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 02.03.2019 13:06
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Gál Hugo 06 VS ZVOLE 4 OKLEPEK Juraj 08 VS ZVOLE 5 Remenec Martin 07 PCP RAK 6 Serbín Matej 06 DELFÍN

9/H02/ 902 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 02.03.2019 13:08
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Belko Tomᚠ11 PCP RAK 46.00 2 Buczacki Andrej 09 PCP RAK 37.68 3 Zimoñczyk Szymon 05 Nautilus 36.50 4 Bukowski Andrzej 09 Nautilus 35.60 5 Zuberec Kubo 08 PCP RAK 36.20 6 Trzcinski Jakub 07 Nautilus 37.60 7 Novotný Vojtech 09 KP Pardu 43.87 8 Malý Matúš 07 DELFÍN

9/H03/ 903 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 02.03.2019 13:11
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Seèkár Oliver 08 NEPTÚN 34.10 2 Wa³ach Kamil 08 Nautilus 32.98 3 Valjent Adam 06 PCP RAK 31.82 4 Sa³adajczyk Mi³osz 08 Nautilus 30.90 5 Hudec Roman 04 DELFÍN 31.53 6 Toth Jakub 07 NEPTÚN 31.98 7 Berèaèin Bruno 09 SC Senec 33.75 8 Moravec Matìj 08 KP Pardu 34.74

9/H04/ 904 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 02.03.2019 13:14
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Firla Tymoteusz 07 Nautilus 29.89 2 Mlýnek Lukᚠ08 NEMO Zli 29.45 3 Gotowalski Miko³aj 08 Nautilus 28.78 4 Sehring Tomᚠ07 KSP Olom 27.80 5 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 28.20 6 Senko Ondrej 05 PCP RAK 29.08 7 Stoczek Robert 07 Nautilus 29.67 8 Gabèo Lukᚠ06 DELFÍN 29.95

9/H05/ 905 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 02.03.2019 13:16
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Mrveèka Oliver 05 DELFÍN 26.96 2 Bielik Daniel 02 DELFÍN 26.15 3 Urban Filip 03 KSP Olom 25.89 4 DEAK Adam 00 Hurrican 25.20 5 Hraško Jakub 05 Swim war 25.21 6 Souèek Jáchym 05 SuaTabor 26.01 7 Chour Filip 06 CochtanK 26.17 8 Blaškoviè Peter 06 NEPTÚN 27.43

9/H06/ 906 Kategoria: 50 BF muzi Zilina 02.03.2019 13:19
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Piòos Antonín 06 FASTFINS 24.30 2 Duda B³a¿ej 04 Nautilus 23.21 3 Kozmer Jakub 03 Barakuda 21.48 4 Rekoš Alexander 97 SC Senec 20.50 5 Majda £ukasz 04 Nautilus 20.89 6 Miœkowiec Igor 05 Nautilus 22.67 7 Sehring Matyᚠ04 KSP Olom 23.21 8 Schwartz Richard 05 SC Senec 25.05

10/H01/1001 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 02.03.2019 13:21
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Lietavová Linda 07 Swim war 4 Šinalová Zoja 09 PCP RAK 5 Ïugelová Anežka 06 DELFÍN

10/H02/1002 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 02.03.2019 13:24
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Kuèerková Lea 05 SC Senec 3 Podolská Viktória 05 SC Senec 4 Škulavíková Natália 09 PCP RAK 5 Halajová Bianka 05 DELFÍN 6 Holecová Natália 06 Hurrican 7 Pivková Alexandra 08 DELFÍN

10/H03/1003 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 02.03.2019 13:27
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Rzeszotová Natália 08 DELFÍN 2 Šulcová Veronika 10 KP Pardu 42.13 3 Szabóová Romana 09 SC Senec 36.67 4 Gilbert Tamara 08 SC Senec 35.62 5 Duda Natalia 09 Nautilus 35.80 6 Senková Katka 08 PCP RAK 42.03 7 Zimonczyk Justyna 09 Nautilus 42.60 8 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN

10/H04/1004 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 02.03.2019 13:29
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Jaklová Kateøina 07 KP Pardu 34.84 2 Schwartzová Timea 08 SC Senec 34.56 3 Èandíková Vilma 05 DELFÍN 32.92 4 Varadová Tamara 04 PCP RAK 32.42 5 Tringelová Tamara 08 SC Senec 32.70 6 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 33.67 7 Krupièková Lea 09 KP Pardu 34.71 8 Mazalová Nikola 08 SuaTabor 35.30

10/H05/1005 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 02.03.2019 13:32
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Sklenáøová Eliška 06 SuaTabor 32.01 2 Jambrichová Alžbeta 07 DELFÍN 31.86 3 Stelmach Zofia 08 Nautilus 31.80 4 Bandžuchová Veronika 05 PCP RAK 30.30 5 Dukátová Lucia 05 PCP RAK 30.39 6 Stránská Tereza 06 KP Pardu 31.84 7 Kolenèiak Karolína 08 SC Senec 31.92 8 Novotná Zuzana 07 SuaTabor 32.40

10/H06/1006 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 02.03.2019 13:34
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Hegyiová Nella 07 SC Senec 30.08 2 Studená Sára 07 SuaTabor 29.81 3 Baránková Terézia 01 DELFÍN 29.74 4 DUCHAJOVA Veronika 05 SC Senec 28.50 5 Kovaèová Leona 06 SuaTabor 28.92 6 Granat Martyna 07 Nautilus 29.80 7 Kwapisz Martyna 07 Nautilus 29.83 8 Koryntová Alžbìta 06 KP Pardu 30.13

10/H07/1007 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 02.03.2019 13:37
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Waschinová Sarah 05 NEPTÚN 27.86 2 Neczliová Zuzana Tereza 02 SC Senec 27.02 3 Kubová Magdaléna 05 CochtanK 26.30 4 Heglasová Simona 04 DELFÍN 25.91 5 Kiliszewska Sonia 06 Nautilus 26.10 6 Oszkiel Tatiana 06 Nautilus 26.80 7 Zlatošová Katarína 05 Hurrican 27.22 8 Tok Eszter 06 Hurrican 28.47

10/H08/1008 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 02.03.2019 13:39
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Dastychová Sabina 06 KSP Olom 25.59 2 Slišková Alexandra 06 Hurrican 24.83 3 Gorys Magdalena 04 Nautilus 24.12 4 Zapletalová Adéla 06 FASTFINS 22.90 5 Hrašková Zuzana 99 Barakuda 22.96 6 Chovancová Tereza 04 Hurrican 24.60 7 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 25.41 8 Janalíková Bára 04 KSP Olom 25.78

11/H01/1101 Kategoria: 50 RP muzi Zilina 02.03.2019 13:42
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Uchytil Jáchym 05 NEMO Zli 28.20 2 Pankiewicz Jakub 04 SC Senec 20.46 3 Barczi Benjamín 04 Barakuda 18.95 4 Kovács Michal 04 SC Senec 18.45 5 Štalmach Michal 98 DELFÍN 18.50 6 Tok Csongor 02 Hurrican 19.52 7 Smolík Adam 04 CochtanK 22.75 8 Kodaj Juraj 05 DELFÍN

12/H01/1201 Kategoria: 50 RP zeny Zilina 02.03.2019 13:44
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 22.97 4 Miartušová Silvia 03 DELFÍN 5 Ondrušková Nina 05 DELFÍN

12/H02/1202 Kategoria: 50 RP zeny Zilina 02.03.2019 13:47
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Jurová Klára 01 KSP Olom 21.10 3 Šimiaková Miroslava 00 DELFÍN 18.84 4 Suba Sara 04 Hurrican 17.16 5 Chen Ting Ting 02 NEPTÚN 18.54 6 Bielková Beáta 01 DELFÍN 20.36 7 Chourová Denisa 04 CochtanK 22.65 8 OKLEPKOVA Katarina 02 VS ZVOLE 24.81

13/H01/1301 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 02.03.2019 14:49
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Mlýnek Lukᚠ08 NEMO Zli 2 OKLEPEK Juraj 08 VS ZVOLE 3 Trzcinski Jakub 07 Nautilus 1,35.80 4 Remenec Martin 07 PCP RAK 1,28.51 5 Novotný Vojtech 09 KP Pardu 1,35.52 6 DEAK Adam 00 Hurrican 7 Malý Matúš 07 DELFÍN 8 Serbín Matej 06 DELFÍN

13/H02/1302 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 02.03.2019 14:53
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Berèaèin Bruno 09 SC Senec 1,19.41 2 Zuberec Kubo 08 PCP RAK 1,18.86 3 Belko Tomᚠ11 PCP RAK 1,17.62 4 Seèkár Oliver 08 NEPTÚN 1,14.06 5 Bukowski Andrzej 09 Nautilus 1,16.80 6 Moravec Matìj 08 KP Pardu 1,18.86 7 Buczacki Andrej 09 PCP RAK 1,19.18 8 Zimoñczyk Szymon 05 Nautilus 1,27.80

13/H03/1303 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 02.03.2019 14:56
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Toth Jakub 07 NEPTÚN 1,10.29 2 Hudec Roman 04 DELFÍN 1,09.64 3 Wa³ach Kamil 08 Nautilus 1,08.60 4 Senko Ondrej 05 PCP RAK 1,05.78 5 Mrveèka Oliver 05 DELFÍN 1,08.15 6 Valjent Adam 06 PCP RAK 1,09.62 7 Sa³adajczyk Mi³osz 08 Nautilus 1,09.80 8 Gabèo Lukᚠ06 DELFÍN 1,10.47

13/H04/1304 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 02.03.2019 14:59
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Gotowalski Miko³aj 08 Nautilus 1,03.90 2 Urban Filip 03 KSP Olom 59.26 3 Chour Filip 06 CochtanK 57.95 4 Gál Hugo 06 VS ZVOLE 56.37 5 Souèek Jáchym 05 SuaTabor 56.84 6 Hraško Jakub 05 Swim war 58.84 7 Bielik Daniel 02 DELFÍN 1,00.55 8 Stoczek Robert 07 Nautilus 1,05.30

13/H05/1305 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 02.03.2019 15:02
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Schwartz Richard 05 SC Senec 54.21 2 Sehring Matyᚠ04 KSP Olom 51.84 3 Kozmer Jakub 03 Barakuda 49.40 4 Rekoš Alexander 97 SC Senec 45.70 5 Majda £ukasz 04 Nautilus 47.45 6 Miœkowiec Igor 05 Nautilus 51.07 7 Duda B³a¿ej 04 Nautilus 52.80 8 Piòos Antonín 06 FASTFINS 55.10

14/H01/1401 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 02.03.2019 15:05
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Gajdošíková Katarína 05 DELFÍN 4 Škulavíková Natália 09 PCP RAK 5 Lietavová Linda 07 Swim war

14/H02/1402 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 02.03.2019 15:09
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Ïugelová Anežka 06 DELFÍN 3 Šinalová Zoja 09 PCP RAK 4 Zimonczyk Justyna 09 Nautilus 1,40.00 5 Podolská Viktória 05 SC Senec 6 Pivková Alexandra 08 DELFÍN 7 Kuèerková Lea 05 SC Senec 8 Neczliová Zuzana Tereza 02 SC Senec

14/H03/1403 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 02.03.2019 15:13
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Duda Natalia 09 Nautilus 1,35.00 2 Gilbert Tamara 08 SC Senec 1,21.70 3 Senková Katka 08 PCP RAK 1,19.63 4 Mazalová Nikola 08 SuaTabor 1,16.10 5 Schwartzová Timea 08 SC Senec 1,18.53 6 Krupièková Lea 09 KP Pardu 1,21.24 7 Szabóová Romana 09 SC Senec 1,24.56 8 Šulcová Veronika 10 KP Pardu 1,35.01

14/H04/1404 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 02.03.2019 15:16
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Èandíková Vilma 05 DELFÍN 1,15.64 2 Bandžuchová Veronika 05 PCP RAK 1,13.73 3 Stelmach Zofia 08 Nautilus 1,10.60 4 Dukátová Lucia 05 PCP RAK 1,09.83 5 Kolenèiak Karolína 08 SC Senec 1,10.12 6 Tringelová Tamara 08 SC Senec 1,12.48 7 Varadová Tamara 04 PCP RAK 1,14.80 8 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 1,15.85

14/H05/1405 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 02.03.2019 15:19
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Baránková Terézia 01 DELFÍN 1,05.90 2 DUCHAJOVA Veronika 05 SC Senec 1,02.51 3 Kovaèová Leona 06 SuaTabor 1,02.00 4 Dastychová Sabina 06 KSP Olom 57.24 5 Oszkiel Tatiana 06 Nautilus 59.80 6 Waschinová Sarah 05 NEPTÚN 1,02.13 7 Zlatošová Katarína 05 Hurrican 1,02.96 8 Halajová Bianka 05 DELFÍN 1,06.38

14/H06/1406 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 02.03.2019 15:23
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 56.01 2 Kubová Magdaléna 05 CochtanK 55.58 3 Gorys Magdalena 04 Nautilus 53.50 4 Hrašková Zuzana 99 Barakuda 48.27 5 Zapletalová Adéla 06 FASTFINS 53.40 6 Chovancová Tereza 04 Hurrican 53.77 7 Janalíková Bára 04 KSP Olom 55.87 8 Heglasová Simona 04 DELFÍN 56.84

15/H01/1501 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 02.03.2019 15:26
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Firla Tymoteusz 07 Nautilus 29.67 4 Uchytil Jáchym 05 NEMO Zli 28.00 5 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 28.34 6 Tok Csongor 02 Hurrican

15/H02/1502 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 02.03.2019 15:28
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Blaškoviè Peter 06 NEPTÚN 25.09 2 Smolík Adam 04 CochtanK 23.93 3 Štalmach Michal 98 DELFÍN 20.23 4 Barczi Benjamín 04 Barakuda 19.52 5 Kovács Michal 04 SC Senec 20.15 6 Pankiewicz Jakub 04 SC Senec 21.81 7 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 24.97 8 Sehring Tomᚠ07 KSP Olom 27.99

16/H01/1601 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 02.03.2019 15:30
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Jaklová Kateøina 07 KP Pardu 32.88 2 Jambrichová Alžbeta 07 DELFÍN 30.38 3 Granat Martyna 07 Nautilus 28.56 4 Tok Eszter 06 Hurrican 28.16 5 Sklenáøová Eliška 06 SuaTabor 28.37 6 Hegyiová Nella 07 SC Senec 29.15 7 Stránská Tereza 06 KP Pardu 32.44 8 OKLEPKOVA Katarina 02 VS ZVOLE

16/H02/1602 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 02.03.2019 15:33
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Studená Sára 07 SuaTabor 28.01 2 Novotná Zuzana 07 SuaTabor 26.54 3 Kwapisz Martyna 07 Nautilus 25.10 4 Jurová Klára 01 KSP Olom 23.70 5 Ondrušková Nina 05 DELFÍN 24.60 6 Miartušová Silvia 03 DELFÍN 26.31 7 Holecová Natália 06 Hurrican 27.05 8 Koryntová Alžbìta 06 KP Pardu 28.15

16/H03/1603 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 02.03.2019 15:36
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 22.76 2 Slišková Alexandra 06 Hurrican 21.65 3 Bielková Beáta 01 DELFÍN 20.71 4 Suba Sara 04 Hurrican 18.91 5 Šimiaková Miroslava 00 DELFÍN 20.25 6 Chen Ting Ting 02 NEPTÚN 21.09 7 Kiliszewska Sonia 06 Nautilus 22.60 8 Chourová Denisa 04 CochtanK 23.31

17/H01/1701 Kategoria: 200 PP muzi Zilina 02.03.2019 15:38
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Janits Matúš 06 PCP RAK 2,21.97 3 Balkovský Viliam 07 VS ZVOLE 2,11.87 4 Bukor Ádam 99 Matrai E 1,22.75 5 Takáè Peter 04 Hurrican 1,30.74 6 Oboòa Alexander 06 PCP RAK 2,16.84

18/H01/1801 Kategoria: 200 PP zeny Zilina 02.03.2019 15:42
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Balvínová Daniela 05 CochtanK 2,26.30 4 Maškova Klára 04 CochtanK 2,07.03 5 Vosáhlová Ema 07 VS ZVOLE 2,14.64

18/H02/1802 Kategoria: 200 PP zeny Zilina 02.03.2019 15:47
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Danková Adéla 05 VS ZVOLE 1,53.55 2 Kissová Petra 05 Barakuda 1,48.56 3 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 1,45.00 4 Padalíková Kateøina 03 FASTFINS 1,41.00 5 Mazalová Klára 05 SuaTabor 1,43.82 6 Oszkiel Wiktoria 04 Nautilus 1,47.80 7 Zajícová Martina 05 FASTFINS 1,52.10 8 Oklepková Lucia 06 VS ZVOLE 1,59.75

MATES Timing & Management www.mates.sk