|
Zvaz potapacov SlovenskaSTARTOVNA LISTINA2. kolo - Liga mladeze a Slovensky pohar |
|
3/H01/ 301 Kategoria: 400 BF muzi Bratislava 21.04.0208 14:04 2 Štalmach Michal 98 DELFÍN 4,28.46
4/H01/ 401 Kategoria: 400 BF zeny Bratislava 21.04.0208 14:17 2 Hálková Sophia 02 DELFÍN
4/H02/ 402 Kategoria: 400 BF zeny Bratislava 21.04.0208 14:24 1 Šimiaková Miroslava 00 DELFÍN 2 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 4,40.30 5 Bielková Beáta 01 DELFÍN 5,07.91
7/H01/ 701 Kategoria: 25 RP muzi Bratislava 21.04.0208 14:47 3 Kodaj Juraj 05 DELFÍN
7/H04/ 704 Kategoria: 25 RP muzi Bratislava 21.04.0208 15:00 4 Mrveèka Oliver 05 DELFÍN 14.01
8/H03/ 803 Kategoria: 25 RP zeny Bratislava 21.04.0208 15:12 5 Halajová Bianka 05 DELFÍN
10/H05/1005 Kategoria: 15 RP zeny Bratislava 21.04.0208 15:50 2 Štalmachová Nina 07 DELFÍN 10.33
11/H04/1104 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 21.04.0208 16:04 1 Šoška Šimon 03 DELFÍN 21.80
11/H05/1105 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 21.04.0208 16:06 4 Štalmach Michal 98 DELFÍN 18.83
11/H06/1106 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 21.04.0208 16:09 1 Vandlík Tomáš 89 DELFÍN 18.45
12/H01/1201 Kategoria: 50 RP zeny Bratislava 21.04.0208 16:11 2 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 3 Hálková Sophia 02 DELFÍN 4 Bielková Beáta 01 DELFÍN
12/H02/1202 Kategoria: 50 RP zeny Bratislava 21.04.0208 16:14 6 Heglasová Simona 04 DELFÍN
12/H04/1204 Kategoria: 50 RP zeny Bratislava 21.04.0208 16:19 6 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 25.07
12/H06/1206 Kategoria: 50 RP zeny Bratislava 21.04.0208 16:23 2 Šimiaková Miroslava 00 DELFÍN 18.83
13/H03/1303 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 21.04.0208 16:32 2 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 1,09.65 5 Mrveèka Oliver 05 DELFÍN 1,10.36
14/H01/1401 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 21.04.0208 16:39 3 Halajová Bianka 05 DELFÍN
16/H02/1602 Kategoria: 100 RP zeny Bratislava 21.04.0208 17:06 6 Heglasová Simona 04 DELFÍN
17/H09/1709 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 21.04.0208 17:42 1 Šoška Šimon 03 DELFÍN 52.62 4 Vandlík Tomáš 89 DELFÍN 51.05
17/H10/1710 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 21.04.0208 17:45 1 Štalmach Michal 98 DELFÍN 49.68
18/H07/1807 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 21.04.0208 18:09 6 Štalmachová Nina 07 DELFÍN 1,15.98
18/H09/1809 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 21.04.0208 18:16 3 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 1,00.65 6 Hálková Sophia 02 DELFÍN 1,04.02
18/H10/1810 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 21.04.0208 18:19 3 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 58.74 4 Heglasová Simona 04 DELFÍN 59.33
18/H11/1811 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 21.04.0208 18:22 6 Bielková Beáta 01 DELFÍN 58.47
18/H12/1812 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 21.04.0208 18:25 5 Šimiaková Miroslava 00 DELFÍN 53.46
19/H07/1907 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 21.04.0208 18:44 2 Mrveèka Oliver 05 DELFÍN 29.12
19/H08/1908 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 21.04.0208 18:46 1 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 27.70
20/H03/2003 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 21.04.0208 18:54 4 Štalmachová Nina 07 DELFÍN
20/H08/2008 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 21.04.0208 19:08 3 Halajová Bianka 05 DELFÍN 27.61MATES Timing & Management www.mates.sk