|
Zvaz potapacov SlovenskaSTARTOVNA LISTINA2. kolo - Liga mladeze a Slovensky pohar |
|
1/H01/ 101 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 21.04.0208 14:00
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Belko Tomá 11 PCP RAK 3 Stovíček Tomá 12 NEPTÚN 4 Jančík Benjamin 11 SC Senec
2/H01/ 201 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 21.04.0208 14:02
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Kováčová Tereza 11 RALOK 3 Kolenčiak Nikola 12 SC Senec 4 Kriková Stella 11 SC Senec 5 Koovská Nina 11 SC Senec
3/H01/ 301 Kategoria: 400 BF muzi Bratislava 21.04.0208 14:04
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 talmach Michal 98 DELFÍN 4,28.46 3 Satin Michal 02 RALOK 4 Martonka Vincent 00 SC Senec
3/H02/ 302 Kategoria: 400 BF muzi Bratislava 21.04.0208 14:10
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Osuský Dominik 98 RALOK 4,02.98 3 Reko Alexander 97 SC Senec 3,46.52 4 Osuský Adam 02 RALOK 3,49.29 5 Jaica Adam 00 RALOK 4,28.23 6 Homola Patrik 01 RALOK 4,35.84
4/H01/ 401 Kategoria: 400 BF zeny Bratislava 21.04.0208 14:17
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Kozmerová Saa 00 Barakuda 3 Bakičová Lucia 00 NEPTÚN 4 Gabažová Nina 98 RALOK 5 Krsjakova Daniela 99 RALOK 6 Liptáková Miroslava 01 VS ZVOLE
4/H02/ 402 Kategoria: 400 BF zeny Bratislava 21.04.0208 14:24
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 imiaková Miroslava 00 DELFÍN 2 Mrvečková Rebecca 02 DELFÍN 4,40.30 3 Hraková Zuzana 99 Barakuda 3,47.09 4 SIMKOVA Ema 01 Swim war 4,26.09 5 Bielková Beáta 01 DELFÍN 5,07.91 6 Chen Ting Ting 02 NEPTÚN
5/H01/ 501 Kategoria: 400 RP muzi Bratislava 21.04.0208 14:32
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Častven Luká 01 RALOK 3 Lobpreis Filip 00 RALOK 3,19.62 4 Michalčák Daniel 02 VS ZVOLE
6/H01/ 601 Kategoria: 400 RP zeny Bratislava 21.04.0208 14:38
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Chen Ting Ting 02 NEPTÚN 4,44.51 3 Jánoková Katarína 98 RALOK 3,30.84 4 Malinowska Lenka 00 RALOK 4,03.82 5 Bakičová Lucia 00 NEPTÚN
7/H01/ 701 Kategoria: 25 RP muzi Bratislava 21.04.0208 14:47
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Oboňa Alexander 06 PCP RAK 3 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 4 Horský Richard 05 RALOK 5 Blakovič Peter 06 NEPTÚN
7/H02/ 702 Kategoria: 25 RP muzi Bratislava 21.04.0208 14:51
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Lička Daniel 06 RALOK 2 Novák Daniel 05 NEPTÚN 3 Mlynárik Jakub 06 Swim war 4 Hrako Jakub 05 Swim war 5 Petrek Martin 06 VS ZVOLE 6 Hrabovský Michal 06 RALOK
7/H03/ 703 Kategoria: 25 RP muzi Bratislava 21.04.0208 14:55
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Jančík Jonathan 05 SC Senec 2 Schwartz Richard 05 SC Senec 3 Michna Jakub 05 Barakuda 4 Čavoj Jakub 05 RALOK 5 Hupka Filip 06 NEPTÚN 6 Janits Matú 06 PCP RAK
7/H04/ 704 Kategoria: 25 RP muzi Bratislava 21.04.0208 15:00
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Senko Matej 06 NEPTÚN 2 Senko Ondrej 05 PCP RAK 14.16 3 Senko Samuel 05 NEPTÚN 13.44 4 Mrvečka Oliver 05 DELFÍN 14.01 5 Havran Adam 05 NEPTÚN 6 Matej Nicolas 05 VS ZVOLE
8/H01/ 801 Kategoria: 25 RP zeny Bratislava 21.04.0208 15:04
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Baláová Romana 05 RALOK 2 Vargová Anna 06 RALOK 3 Rajtárová źuboslava P. 05 VS ZVOLE 4 Holecová Natália 06 Hurrican 5 Oklepková Lucia 06 VS ZVOLE 6 Stračárová Petra 05 Hurrican
8/H02/ 802 Kategoria: 25 RP zeny Bratislava 21.04.0208 15:08
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Blaeková Barbora 06 VS ZVOLE 2 Plevková Lea 05 Hurrican 3 Danková Adéla 05 VS ZVOLE 4 Gabažová Tina 06 RALOK 5 Sliková Alexandra 06 Hurrican 6 Hanzelyová Ema 06 SC Senec
8/H03/ 803 Kategoria: 25 RP zeny Bratislava 21.04.0208 15:12
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Lacsková Vanesa 06 SC Senec 2 Dukátová Lucia 05 PCP RAK 15.67 3 Kissová Petra 05 Barakuda 11.32 4 Waschinová Sarah 05 NEPTÚN 12.14 6 Banduchová Veronika 05 PCP RAK
9/H01/ 901 Kategoria: 15 RP muzi Bratislava 21.04.0208 15:17
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Beňadik Jakob 08 RALOK 2 Zuberec Kubo 08 PCP RAK 3 Balkovský Viliam 07 VS ZVOLE 4 Hupka Dávid 08 NEPTÚN 5 Vaník Sebastián 08 PCP RAK
9/H02/ 902 Kategoria: 15 RP muzi Bratislava 21.04.0208 15:21
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Sliacký Dominik 07 VS ZVOLE 2 Volovár Daniel 07 VS ZVOLE 3 tekláč Dominik 08 PCP RAK 4 Beer Tomá 07 VS ZVOLE 5 Varga Jozef 09 VS ZVOLE 6 Kubo Adam 10 RALOK
9/H03/ 903 Kategoria: 15 RP muzi Bratislava 21.04.0208 15:25
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Baro Patrik 07 VS ZVOLE 2 Torok Róbert 10 RALOK 12.67 3 Muráň Sebastián 07 PCP RAK 10.16 4 Sečkár Oliver 08 NEPTÚN 10.34 5 Remenec Martin 07 PCP RAK 6 Buczacki Andrej 09 PCP RAK
9/H04/ 904 Kategoria: 15 RP muzi Bratislava 21.04.0208 15:29
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Toth Jakub 07 NEPTÚN 9.79 2 Csikós Peter 07 Barakuda 8.43 3 Takáč Denis 08 Barakuda 7.05 4 Dvorák Andrej 08 RALOK 8.00 5 Berčačin Bruno 09 SC Senec 9.15 6 Klimek Martin 07 NEPTÚN 9.89
10/H01/1001 Kategoria: 15 RP zeny Bratislava 21.04.0208 15:33
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Janova Radka 09 Hurrican 2 Čipková Alexandra 07 VS ZVOLE 3 Garajová Ema 09 VS ZVOLE 4 Diaz vihlíková Vera 08 VS ZVOLE 5 Kminiaková Lea 07 VS ZVOLE 6 Tischlerová Laura 10 VS ZVOLE
10/H02/1002 Kategoria: 15 RP zeny Bratislava 21.04.0208 15:38
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Horvathova Laura 08 Hurrican 2 Repková Sára 09 RALOK 3 Beneová Alexandra 07 Hurrican 4 Zahumenská Vivienne 08 SC Senec 5 Kaimírová Ema 09 RALOK 6 Kolenčiak Karolína 08 SC Senec
10/H03/1003 Kategoria: 15 RP zeny Bratislava 21.04.0208 15:42
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Melayova Zuzana 07 Barakuda 2 Hagarová Sofija 08 Barakuda 3 Tringelová Tamara 08 SC Senec 4 Handlovská Pavlína 09 VS ZVOLE 5 Debnárová Katarína 08 VS ZVOLE 6 Polociková Karin 09 Hurrican
10/H04/1004 Kategoria: 15 RP zeny Bratislava 21.04.0208 15:46
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Kováčová Nina 09 RALOK 2 Senková Katka 08 PCP RAK 11.82 3 Szabóová Romana 09 SC Senec 11.62 4 Fodorová Kristína 09 RALOK 11.76 5 Pokorná Simona 08 SC Senec 15.52 6 Martonková Matilda 09 SC Senec
10/H05/1005 Kategoria: 15 RP zeny Bratislava 21.04.0208 15:50
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Gilbert Tamara 08 SC Senec 11.36 3 Pecníková Jana 09 RALOK 9.58 4 Michvociková źuba 09 RALOK 9.74 5 Brilová Alexandra 08 NEPTÚN 10.78 6 Pivková Lenka 08 SC Senec 11.41
10/H06/1006 Kategoria: 15 RP zeny Bratislava 21.04.0208 15:55
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Schwartzová Timea 08 SC Senec 8.83 2 Gebhardtová Viktória 07 RALOK 8.30 3 Andrejkovičová Kristína 07 RALOK 6.90 4 Lorinczová Viktória 07 RALOK 7.82 5 Hradecká Vera 09 RALOK 8.66 6 Hegyiová Nella 07 SC Senec 8.87
11/H01/1101 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 21.04.0208 15:57
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 tulajter Samuel 04 RALOK 3 Barczi Benjamín 04 Barakuda 4 Taraba Dominik 04 RALOK
11/H02/1102 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 21.04.0208 15:59
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Matej Dominik 03 VS ZVOLE 3 Musala Branislav Bono 03 RALOK 4 Anderle imon 04 RALOK 5 itina Maximilian 04 RALOK
11/H03/1103 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 21.04.0208 16:02
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Michalčák Daniel 02 VS ZVOLE 2 Gábri Adrián 04 SC Senec 3 Čapkovič Richard Carlos 04 RALOK 4 Martonka Vincent 00 SC Senec 5 Varady Noel 04 SC Senec 6 tulajter Dominik 04 RALOK
11/H04/1104 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 21.04.0208 16:04
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 oka imon 03 DELFÍN 21.80 2 Satin Michal 02 RALOK 20.62 3 Osuský Adam 02 RALOK 20.10 4 Szarka Gergo 03 Barakuda 20.45 5 Pankiewicz Jakub 04 SC Senec 20.77 6 Kamhiyeh Ossama 03 RALOK 24.99
11/H05/1105 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 21.04.0208 16:06
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Rehorovský Oliver 03 RALOK 19.11 2 Kovács Michal 04 SC Senec 18.97 3 Kozmer Jakub 03 Barakuda 18.66 4 talmach Michal 98 DELFÍN 18.83 5 Reko Alexander 97 SC Senec 19.01 6 Jaica Adam 00 RALOK 20.09
11/H06/1106 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 21.04.0208 16:09
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Vandlík Tomá 89 DELFÍN 18.45 2 Homola Patrik 01 RALOK 16.92 3 Častven Luká 01 RALOK 15.79 4 Osuský Dominik 98 RALOK 16.51 5 Petrák Jakub 03 Barakuda 17.56 6 Lobpreis Filip 00 RALOK 18.50
12/H01/1201 Kategoria: 50 RP zeny Bratislava 21.04.0208 16:11
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Kunierová Nina 04 DELFÍN 4 Bielková Beáta 01 DELFÍN 5 Rudnická Erika 04 VS ZVOLE
12/H02/1202 Kategoria: 50 RP zeny Bratislava 21.04.0208 16:14
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Liptáková Miroslava 01 VS ZVOLE 2 Hubačová Hana 04 RALOK 3 Kmeková Zuzana 04 VS ZVOLE 4 Suba Sara 04 Hurrican 5 Valníčková Alena 04 RALOK 6 Heglasová Simona 04 DELFÍN
12/H03/1203 Kategoria: 50 RP zeny Bratislava 21.04.0208 16:16
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Bezdeková Nina 04 NEPTÚN 2 Buranová Juliana 04 Hurrican 3 Kováčová Alexandra 03 NEPTÚN 27.97 4 Bakičová Lucia 00 NEPTÚN 28.69 5 Pistovčáková Karolína 03 NEPTÚN 6 Holocsy Szóka Szófia 03 SC Senec
12/H04/1204 Kategoria: 50 RP zeny Bratislava 21.04.0208 16:19
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Kozmerová Saa 00 Barakuda 24.90 2 Chovancová Tereza 04 Barakuda 23.00 3 Mináčová Victória 03 Swim war 22.82 4 Sobihardová Natália 03 RALOK 22.90 5 SIMKOVA Ema 01 Swim war 23.10 6 Mrvečková Rebecca 02 DELFÍN 25.07
12/H05/1205 Kategoria: 50 RP zeny Bratislava 21.04.0208 16:21
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Bertóková Anikó 03 Barakuda 21.21 2 Augustínová Adela 03 Barakuda 21.00 3 Mateaíková Magdaléna 03 RALOK 20.62 4 Vasilová Hana 04 Swim war 20.85 5 Hraková Zuzana 99 Barakuda 21.01 6 Viríková Vanessa 03 RALOK 21.95
12/H06/1206 Kategoria: 50 RP zeny Bratislava 21.04.0208 16:23
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Gabažová Nina 98 RALOK 19.62 2 imiaková Miroslava 00 DELFÍN 18.83 3 Krsjakova Daniela 99 RALOK 17.83 4 Jánoková Katarína 98 RALOK 18.47 5 Chen Ting Ting 02 NEPTÚN 19.62 6 Malinowska Lenka 00 RALOK 20.21
13/H01/1301 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 21.04.0208 16:26
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Jančík Jonathan 05 SC Senec 3 Čavoj Jakub 05 RALOK 4 Havran Adam 05 NEPTÚN 5 Schwartz Richard 05 SC Senec
13/H02/1302 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 21.04.0208 16:29
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Matej Nicolas 05 VS ZVOLE 2 Hupka Filip 06 NEPTÚN 1,17.70 3 Lička Daniel 06 RALOK 1,12.54 4 Hrabovský Michal 06 RALOK 1,14.24 5 Petrek Martin 06 VS ZVOLE 6 Novák Daniel 05 NEPTÚN
13/H03/1303 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 21.04.0208 16:32
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Michna Jakub 05 Barakuda 1,11.14 2 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 1,09.65 3 Mlynárik Jakub 06 Swim war 1,08.76 4 Janits Matú 06 PCP RAK 1,09.03 5 Mrvečka Oliver 05 DELFÍN 1,10.36 6 Senko Ondrej 05 PCP RAK 1,11.77
13/H04/1304 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 21.04.0208 16:35
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Senko Matej 06 NEPTÚN 1,05.08 2 Senko Samuel 05 NEPTÚN 59.73 3 Horský Richard 05 RALOK 57.03 4 Blakovič Peter 06 NEPTÚN 59.24 5 Hrako Jakub 05 Swim war 1,00.56 6 Oboňa Alexander 06 PCP RAK 1,08.62
14/H01/1401 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 21.04.0208 16:39
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Rajtárová źuboslava P. 05 VS ZVOLE 2 Blaeková Barbora 06 VS ZVOLE 4 Danková Adéla 05 VS ZVOLE 5 Oklepková Lucia 06 VS ZVOLE 6 Banduchová Veronika 05 PCP RAK
14/H02/1402 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 21.04.0208 16:42
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Stračárová Petra 05 Hurrican 1,15.88 2 Dukátová Lucia 05 PCP RAK 1,11.66 3 Gabažová Tina 06 RALOK 1,09.51 4 Plevková Lea 05 Hurrican 1,10.83 5 Hanzelyová Ema 06 SC Senec 1,12.93 6 Vargová Anna 06 RALOK 1,16.44
14/H03/1403 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 21.04.0208 16:45
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Lacsková Vanesa 06 SC Senec 1,00.01 2 Baláová Romana 05 RALOK 57.27 3 Kissová Petra 05 Barakuda 54.54 4 Sliková Alexandra 06 Hurrican 54.67 5 Waschinová Sarah 05 NEPTÚN 58.77 6 Holecová Natália 06 Hurrican 1,03.54
15/H01/1501 Kategoria: 100 RP muzi Bratislava 21.04.0208 16:49
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Anderle imon 04 RALOK 3 Barczi Benjamín 04 Barakuda 4 Petrák Jakub 03 Barakuda
15/H02/1502 Kategoria: 100 RP muzi Bratislava 21.04.0208 16:54
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Varady Noel 04 SC Senec 3 Kamhiyeh Ossama 03 RALOK 4 Matej Dominik 03 VS ZVOLE 5 Kovács Michal 04 SC Senec
15/H03/1503 Kategoria: 100 RP muzi Bratislava 21.04.0208 16:58
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Szarka Gergo 03 Barakuda 54.93 2 Gábri Adrián 04 SC Senec 51.97 3 Rehorovský Oliver 03 RALOK 47.05 4 Kozmer Jakub 03 Barakuda 49.91 5 Pankiewicz Jakub 04 SC Senec 52.75 6 Brilla Adam 04 NEPTÚN 1,17.31
16/H01/1601 Kategoria: 100 RP zeny Bratislava 21.04.0208 17:02
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Pistovčáková Karolína 03 NEPTÚN 2 Rudnická Erika 04 VS ZVOLE 3 Bertóková Anikó 03 Barakuda 4 Mateaíková Magdaléna 03 RALOK 5 Sobihardová Natália 03 RALOK
16/H02/1602 Kategoria: 100 RP zeny Bratislava 21.04.0208 17:06
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Viríková Vanessa 03 RALOK 2 Suba Sara 04 Hurrican 3 Bezdeková Nina 04 NEPTÚN 1,13.03 4 Kmeková Zuzana 04 VS ZVOLE 5 Buranová Juliana 04 Hurrican 6 Heglasová Simona 04 DELFÍN
16/H03/1603 Kategoria: 100 RP zeny Bratislava 21.04.0208 17:11
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Augustínová Adela 03 Barakuda 56.88 2 Hubačová Hana 04 RALOK 52.55 3 Chovancová Tereza 04 Barakuda 51.06 4 Vasilová Hana 04 Swim war 52.02 5 Mináčová Victória 03 Swim war 53.54 6 Kováčová Alexandra 03 NEPTÚN 1,12.59
17/H01/1701 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 21.04.0208 17:14
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Beer Tomá 07 VS ZVOLE 3 Michalčák Daniel 02 VS ZVOLE 4 Volovár Daniel 07 VS ZVOLE
17/H02/1702 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 21.04.0208 17:18
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Varga Jozef 09 VS ZVOLE 3 tekláč Dominik 08 PCP RAK 4 Beňadik Jakob 08 RALOK 5 Buczacki Andrej 09 PCP RAK
17/H03/1703 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 21.04.0208 17:21
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Kubo Adam 10 RALOK 2 Baro Patrik 07 VS ZVOLE 3 Martonka Vincent 00 SC Senec 4 Sliacký Dominik 07 VS ZVOLE 5 Balkovský Viliam 07 VS ZVOLE 6 Matej Dominik 03 VS ZVOLE
17/H04/1704 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 21.04.0208 17:25
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Hupka Dávid 08 NEPTÚN 1,52.30 2 Torok Róbert 10 RALOK 1,39.69 3 Berčačin Bruno 09 SC Senec 1,24.48 4 Zuberec Kubo 08 PCP RAK 1,29.61 5 Remenec Martin 07 PCP RAK 1,41.83 6 Vaník Sebastián 08 PCP RAK
17/H05/1705 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 21.04.0208 17:29
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Toth Jakub 07 NEPTÚN 1,19.12 2 Sečkár Oliver 08 NEPTÚN 1,18.75 3 tulajter Samuel 04 RALOK 1,16.99 4 Muráň Sebastián 07 PCP RAK 1,17.18 5 Dvorák Andrej 08 RALOK 1,18.96 6 Klimek Martin 07 NEPTÚN 1,22.73
17/H06/1706 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 21.04.0208 17:33
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Csikós Peter 07 Barakuda 1,13.05 2 itina Maximilian 04 RALOK 1,05.79 3 Musala Branislav Bono 03 RALOK 1,04.31 4 Brilla Adam 04 NEPTÚN 1,05.09 5 Takáč Denis 08 Barakuda 1,08.19 6 tulajter Dominik 04 RALOK 1,14.71
17/H07/1707 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 21.04.0208 17:36
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Taraba Dominik 04 RALOK 1,02.46 2 Varady Noel 04 SC Senec 58.35 3 Barczi Benjamín 04 Barakuda 57.07 4 Anderle imon 04 RALOK 58.10 5 Čapkovič Richard Carlos 04 RALOK 59.73 6 Kamhiyeh Ossama 03 RALOK 1,03.27
17/H08/1708 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 21.04.0208 17:39
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Kovács Michal 04 SC Senec 56.02 2 Szarka Gergo 03 Barakuda 55.55 3 Pankiewicz Jakub 04 SC Senec 54.28 4 Rehorovský Oliver 03 RALOK 54.38 5 Satin Michal 02 RALOK 55.75 6 Gábri Adrián 04 SC Senec 57.00
17/H09/1709 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 21.04.0208 17:42
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 oka imon 03 DELFÍN 52.62 2 Častven Luká 01 RALOK 51.36 3 Homola Patrik 01 RALOK 50.82 4 Vandlík Tomá 89 DELFÍN 51.05 5 Kozmer Jakub 03 Barakuda 51.69 6 Jaica Adam 00 RALOK 53.16
17/H10/1710 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 21.04.0208 17:45
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 talmach Michal 98 DELFÍN 49.68 2 Osuský Adam 02 RALOK 48.33 3 Osuský Dominik 98 RALOK 45.54 4 Reko Alexander 97 SC Senec 46.09 5 Lobpreis Filip 00 RALOK 49.46 6 Petrák Jakub 03 Barakuda 50.15
18/H01/1801 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 21.04.0208 17:48
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Polociková Karin 09 Hurrican 2 Repková Sára 09 RALOK 3 Diaz vihlíková Vera 08 VS ZVOLE 4 Tischlerová Laura 10 VS ZVOLE 5 Rudnická Erika 04 VS ZVOLE
18/H02/1802 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 21.04.0208 17:51
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Debnárová Katarína 08 VS ZVOLE 2 Kolenčiak Karolína 08 SC Senec 3 Čipková Alexandra 07 VS ZVOLE 4 Zahumenská Vivienne 08 SC Senec 5 Handlovská Pavlína 09 VS ZVOLE 6 Krsjakova Daniela 99 RALOK
18/H03/1803 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 21.04.0208 17:55
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Janova Radka 09 Hurrican 2 Garajová Ema 09 VS ZVOLE 3 Melayova Zuzana 07 Barakuda 4 Horvathova Laura 08 Hurrican 5 Martonková Matilda 09 SC Senec 6 Kminiaková Lea 07 VS ZVOLE
18/H04/1804 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 21.04.0208 17:59
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Kmeková Zuzana 04 VS ZVOLE 2 Kaimírová Ema 09 RALOK 3 Senková Katka 08 PCP RAK 1,35.72 4 Pokorná Simona 08 SC Senec 1,42.34 5 Kováčová Nina 09 RALOK 6 Liptáková Miroslava 01 VS ZVOLE
18/H05/1805 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 21.04.0208 18:02
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Szabóová Romana 09 SC Senec 1,31.32 2 Beneová Alexandra 07 Hurrican 1,23.69 3 Hagarová Sofija 08 Barakuda 1,20.33 4 Pivková Lenka 08 SC Senec 1,21.19 5 Gilbert Tamara 08 SC Senec 1,28.63 6 Brilová Alexandra 08 NEPTÚN 1,31.49
18/H06/1806 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 21.04.0208 18:06
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Varadová Tamara 04 PCP RAK 1,19.65 2 Pecníková Jana 09 RALOK 1,17.38 3 Gebhardtová Viktória 07 RALOK 1,16.24 4 Fodorová Kristína 09 RALOK 1,17.24 5 Hegyiová Nella 07 SC Senec 1,17.85 6 Tringelová Tamara 08 SC Senec 1,20.24
18/H07/1807 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 21.04.0208 18:09
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Buranová Juliana 04 Hurrican 1,14.60 2 Bezdeková Nina 04 NEPTÚN 1,10.83 3 Valníčková Nela 04 RALOK 1,08.84 4 Andrejkovičová Kristína 07 RALOK 1,09.24 5 Michvociková źuba 09 RALOK 1,11.36
18/H08/1808 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 21.04.0208 18:13
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Lorinczová Viktória 07 RALOK 1,07.96 2 Bakičová Lucia 00 NEPTÚN 1,07.43 3 Holocsy Szóka Szófia 03 SC Senec 1,05.66 4 Kováčová Alexandra 03 NEPTÚN 1,07.20 5 Hradecká Vera 09 RALOK 1,07.58 6 Pistovčáková Karolína 03 NEPTÚN 1,08.11
18/H09/1809 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 21.04.0208 18:16
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Valníčková Alena 04 RALOK 1,03.13 2 Sobihardová Natália 03 RALOK 1,01.51 3 Kunierová Nina 04 DELFÍN 1,00.65 4 Malinowska Lenka 00 RALOK 1,00.95 5 Viríková Vanessa 03 RALOK 1,01.95
18/H10/1810 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 21.04.0208 18:19
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Mateaíková Magdaléna 03 RALOK 59.86 2 Mináčová Victória 03 Swim war 59.34 3 Mrvečková Rebecca 02 DELFÍN 58.74 4 Heglasová Simona 04 DELFÍN 59.33 5 Kozmerová Saa 00 Barakuda 59.35 6 Augustínová Adela 03 Barakuda 1,00.62
18/H11/1811 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 21.04.0208 18:22
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Chen Ting Ting 02 NEPTÚN 58.21 2 Chovancová Tereza 04 Barakuda 57.55 3 Bertóková Anikó 03 Barakuda 55.84 4 Suba Sara 04 Hurrican 57.13 5 Hubačová Hana 04 RALOK 57.76 6 Bielková Beáta 01 DELFÍN 58.47
18/H12/1812 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 21.04.0208 18:25
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Vasilová Hana 04 Swim war 54.01 2 Jánoková Katarína 98 RALOK 51.74 3 Hraková Zuzana 99 Barakuda 48.27 4 Gabažová Nina 98 RALOK 49.61 5 imiaková Miroslava 00 DELFÍN 53.46 6 SIMKOVA Ema 01 Swim war 54.96
19/H01/1901 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 21.04.0208 18:28
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Matej Nicolas 05 VS ZVOLE 3 Baro Patrik 07 VS ZVOLE 4 Volovár Daniel 07 VS ZVOLE
19/H02/1902 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 21.04.0208 18:30
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Torok Róbert 10 RALOK 2 Buczacki Andrej 09 PCP RAK 3 Jančík Jonathan 05 SC Senec 4 Čavoj Jakub 05 RALOK 5 Kubo Adam 10 RALOK 6 Havran Adam 05 NEPTÚN
19/H03/1903 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 21.04.0208 18:33
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Sliacký Dominik 07 VS ZVOLE 2 Novák Daniel 05 NEPTÚN 3 Remenec Martin 07 PCP RAK 4 Varga Jozef 09 VS ZVOLE 5 Beer Tomá 07 VS ZVOLE 6 Balkovský Viliam 07 VS ZVOLE
19/H04/1904 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 21.04.0208 18:36
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Zuberec Kubo 08 PCP RAK 2 Berčačin Bruno 09 SC Senec 3 Hupka Dávid 08 NEPTÚN 45.43 4 tekláč Dominik 08 PCP RAK 5 Beňadik Jakob 08 RALOK 6 Petrek Martin 06 VS ZVOLE
19/H05/1905 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 21.04.0208 18:39
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Sečkár Oliver 08 NEPTÚN 37.73 2 Dvorák Andrej 08 RALOK 35.48 3 Muráň Sebastián 07 PCP RAK 33.87 4 Toth Jakub 07 NEPTÚN 34.24 5 Klimek Martin 07 NEPTÚN 36.59 6 Vaník Sebastián 08 PCP RAK 39.71
19/H06/1906 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 21.04.0208 18:41
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Csikós Peter 07 Barakuda 31.65 2 Hrabovský Michal 06 RALOK 30.86 3 Takáč Denis 08 Barakuda 30.17 4 Mlynárik Jakub 06 Swim war 30.35 5 Lička Daniel 06 RALOK 31.30 6 Hupka Filip 06 NEPTÚN 32.26
19/H07/1907 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 21.04.0208 18:44
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Senko Matej 06 NEPTÚN 29.41 2 Mrvečka Oliver 05 DELFÍN 29.12 3 Oboňa Alexander 06 PCP RAK 28.02 4 Senko Ondrej 05 PCP RAK 29.01 5 Michna Jakub 05 Barakuda 29.39 6 Janits Matú 06 PCP RAK 30.08
19/H08/1908 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 21.04.0208 18:46
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 27.70 2 Blakovič Peter 06 NEPTÚN 26.09 3 Horský Richard 05 RALOK 24.82 4 Senko Samuel 05 NEPTÚN 25.51 5 Hrako Jakub 05 Swim war 26.11 6 Schwartz Richard 05 SC Senec 27.74
20/H01/2001 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 21.04.0208 18:49
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Pokorná Simona 08 SC Senec 2 Zahumenská Vivienne 08 SC Senec 3 Kminiaková Lea 07 VS ZVOLE 4 Danková Adéla 05 VS ZVOLE 5 Melayova Zuzana 07 Barakuda 6 Banduchová Veronika 05 PCP RAK
20/H02/2002 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 21.04.0208 18:52
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Garajová Ema 09 VS ZVOLE 2 Horvathova Laura 08 Hurrican 3 Martonková Matilda 09 SC Senec 4 Repková Sára 09 RALOK 5 Gilbert Tamara 08 SC Senec 6 Kaimírová Ema 09 RALOK
20/H03/2003 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 21.04.0208 18:54
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Handlovská Pavlína 09 VS ZVOLE 2 Rajtárová źuboslava P. 05 VS ZVOLE 3 Debnárová Katarína 08 VS ZVOLE 5 Diaz vihlíková Vera 08 VS ZVOLE 6 Kolenčiak Karolína 08 SC Senec
20/H04/2004 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 21.04.0208 18:57
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Szabóová Romana 09 SC Senec 2 Kováčová Nina 09 RALOK 3 Oklepková Lucia 06 VS ZVOLE 4 Tischlerová Laura 10 VS ZVOLE 5 Janova Radka 09 Hurrican 6 Blaeková Barbora 06 VS ZVOLE
20/H05/2005 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 21.04.0208 19:00
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Senková Katka 08 PCP RAK 45.87 2 Pivková Lenka 08 SC Senec 39.39 3 Tringelová Tamara 08 SC Senec 37.00 4 Brilová Alexandra 08 NEPTÚN 37.57 5 Polociková Karin 09 Hurrican 40.69 6 Čipková Alexandra 07 VS ZVOLE
20/H06/2006 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 21.04.0208 19:03
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Fodorová Kristína 09 RALOK 36.16 2 Pecníková Jana 09 RALOK 35.38 3 Stračárová Petra 05 Hurrican 32.34 4 Hagarová Sofija 08 Barakuda 34.37 5 Beneová Alexandra 07 Hurrican 36.02 6 Schwartzová Timea 08 SC Senec 36.85
20/H07/2007 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 21.04.0208 19:05
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Hradecká Vera 09 RALOK 30.81 2 Gebhardtová Viktória 07 RALOK 30.22 3 Dukátová Lucia 05 PCP RAK 30.05 4 Lorinczová Viktória 07 RALOK 30.19 5 Plevková Lea 05 Hurrican 30.60 6 Hegyiová Nella 07 SC Senec 31.47
20/H08/2008 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 21.04.0208 19:08
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Vargová Anna 06 RALOK 29.13 2 Holecová Natália 06 Hurrican 28.13 4 Hanzelyová Ema 06 SC Senec 27.81 5 Gabažová Tina 06 RALOK 28.49 6 Michvociková źuba 09 RALOK 29.80
20/H09/2009 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 21.04.0208 19:10
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Andrejkovičová Kristína 07 RALOK 26.94 2 Baláová Romana 05 RALOK 25.93 3 Sliková Alexandra 06 Hurrican 23.87 4 Kissová Petra 05 Barakuda 24.74 5 Waschinová Sarah 05 NEPTÚN 25.93 6 Lacsková Vanesa 06 SC Senec 26.96
21/H01/2101 Kategoria: 4x50 PP muzi Bratislava 21.04.0208 :
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Zuberec Kubo 08 PCP RAK 3,02.10 3 Toth Jakub 07 NEPTÚN 6,00.00 4 Repková Sára 09 RALOK
21/H02/2102 Kategoria: 4x50 PP muzi Bratislava 21.04.0208 :
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Varga Jozef 09 VS ZVOLE 2,20.00 3 Hagarová Sofija 08 Barakuda 2,15.00 4 Dukátová Lucia 05 PCP RAK 2,15.20 5 Szabóová Romana 09 SC Senec 2,30.00 6 Belko Tomá 11 PCP RAK 3,50.11
21/H03/2103 Kategoria: 4x50 PP muzi Bratislava 21.04.0208 :
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Volovár Daniel 07 VS ZVOLE 2,10.00 2 Matej Nicolas 05 VS ZVOLE 1,55.00 3 Lacsková Vanesa 06 SC Senec 1,50.00 4 Baláová Romana 05 RALOK 1,53.00 5 Andrejkovičová Kristína 07 RALOK 2,08.00 6 Torok Róbert 10 RALOK 2,15.00
21/H04/2104 Kategoria: 4x50 PP muzi Bratislava 21.04.0208 :
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Bielková Beáta 01 DELFÍN 1,48.00 2 Senko Samuel 05 NEPTÚN 1,48.00 3 Bezdeková Nina 04 NEPTÚN 1,40.00 4 Pankiewicz Jakub 04 SC Senec 1,40.00 5 Matej Dominik 03 VS ZVOLE 1,48.00 6 Rehorovský Oliver 03 RALOK 1,49.00
21/H05/2105 Kategoria: 4x50 PP muzi Bratislava 21.04.0208 :
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 oka imon 03 DELFÍN 1,35.00 2 Jaica Adam 00 RALOK 1,32.00 3 Petrák Jakub 03 Barakuda 1,18.00 4 Osuský Dominik 98 RALOK 1,30.00 5 Szarka Gergo 03 Barakuda 1,35.00 6 Osuský Adam 02 RALOK 1,39.00MATES Timing & Management www.mates.sk