|
Zvaz potapacov SlovenskaSTARTOVNA LISTINAMajstrovstva Slovenskav plutvovom plavani a rychlostnom plavani pod vodou |
|
1/H02/ 102 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 13.06.2009 4 FULOP Michal 95 Triton S 19.66
1/H04/ 104 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 13.06.2009 3 SCASNY Patrik 89 Triton S 16.88
2/H03/ 203 Kategoria: 50 RP zeny Bratislava 13.06.2009 5 POHLOVA Barbora 92 Triton S 20.22
3/H01/ 301 Kategoria: 1500 PP muzi Bratislava 13.06.2009 3 STARKO David 96 Triton S 18,28.57 4 SCASNY Patrik 89 Triton S 13,34.23 6 PLEVKA Vladimir 95 Triton S 19,50.55 8 REVAY Andrej 96 Triton S 23,22.00
4/H01/ 401 Kategoria: 1500 PP zeny Bratislava 13.06.2009 4 MARINCAKOVA Nikola 88 Triton S 14,34.26 5 BONDOR Orsolya 91 Triton S 14,54.95
5/H01/ 501 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 13.06.2009 4 REVAY Ivan 98 Triton S 1,40.20
5/H03/ 503 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 13.06.2009 6 DEAK Imre 98 Triton S 1,08.47 8 REVAY Andrej 96 Triton S 1,13.47
5/H04/ 504 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 13.06.2009 3 BUKOR Adam 99 Triton S 1,03.20
5/H06/ 506 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 13.06.2009 6 PAL Peter 94 Triton S 53.43
5/H08/ 508 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 13.06.2009 5 SCASNY Patrik 89 Triton S 39.87
6/H03/ 603 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 13.06.2009 3 MARTINCOVA Martina 98 Triton S 1,12.52 7 BERTOKOVA Bernardeth 98 Triton S 1,13.23
6/H05/ 605 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 13.06.2009 4 KARACSONYI Emese 97 Triton S 1,03.89
6/H07/ 607 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 13.06.2009 4 HORNAKOVA Veronika 96 Triton S 57.62
6/H08/ 608 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 13.06.2009 2 ZUSTAKOVA Michaela 96 Triton S 56.75 6 LISKOVA Ema 97 Triton S 56.65
6/H09/ 609 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 13.06.2009 1 DEMACEKOVA Natalia 94 Triton S 53.90
6/H10/ 610 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 13.06.2009 3 HANAKOVA Ivana 94 Triton S 45.27 4 MARINCAKOVA Nikola 88 Triton S 43.09 6 POHLOVA Barbora 92 Triton S 46.52
7/H01/ 701 Kategoria: 400 RP muzi Bratislava 13.06.2009 4 SCASNY Patrik 89 Triton S 3,15.43
9/H03/ 903 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 13.06.2009 3 DEAK Imre 98 Triton S 34.27 8 REVAY Ivan 98 Triton S 35.60
9/H05/ 905 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 13.06.2009 4 STARKO David 96 Triton S 27.08 6 PLEVKA Vladimir 95 Triton S 28.37 8 REVAY Andrej 96 Triton S 31.13
9/H06/ 906 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 13.06.2009 4 REVAY Roman 94 Triton S 24.73 8 PAL Peter 94 Triton S 26.99
9/H07/ 907 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 13.06.2009 2 FULOP Michal 95 Triton S 23.14
10/H03/1003 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 13.06.2009 3 BERTOKOVA Bernardeth 98 Triton S 35.50 4 MARTINCOVA Martina 98 Triton S 35.40
10/H08/1008 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 13.06.2009 3 BONDOR Orsolya 91 Triton S 27.35 6 LISKOVA Ema 97 Triton S 27.49
10/H09/1009 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 13.06.2009 2 POHLOVA Barbora 92 Triton S 26.48 6 HANAKOVA Ivana 94 Triton S 26.06 8 DEMACEKOVA Natalia 94 Triton S 26.85
11/H01/1101 Kategoria: 15 RP muzi Bratislava 13.06.2009 4 DEAK Imre 98 Triton S 8.73
11/H02/1102 Kategoria: 15 RP muzi Bratislava 13.06.2009 2 BUKOR Adam 99 Triton S 8.13
12/H01/1201 Kategoria: 15 RP zeny Bratislava 13.06.2009 3 BERTOKOVA Bernardeth 98 Triton S 13.96
13/H01/1301 Kategoria: 25 RP muzi Bratislava 13.06.2009 1 REVAY Andrej 96 Triton S 12.79 4 STARKO David 96 Triton S 10.20
14/H02/1402 Kategoria: 25 RP zeny Bratislava 13.06.2009 3 KARACSONYI Emese 97 Triton S 12.48
14/H03/1403 Kategoria: 25 RP zeny Bratislava 13.06.2009 4 LISKOVA Ema 97 Triton S 10.65 5 HORNAKOVA Veronika 96 Triton S 10.90 6 ZUSTAKOVA Michaela 96 Triton S 11.13
16/H01/1601 Kategoria: 100 RP zeny Bratislava 13.06.2009 3 KARACSONYI Emese 97 Triton S 1,08.05
16/H02/1602 Kategoria: 100 RP zeny Bratislava 13.06.2009 1 LISKOVA Ema 97 Triton S 1,03.53 3 ZUSTAKOVA Michaela 96 Triton S 1,03.31
17/H03/1703 Kategoria: 400 PP muzi Bratislava 13.06.2009 1 BUKOR Adam 99 Triton S 4,54.50 5 STARKO David 96 Triton S 4,16.60
17/H04/1704 Kategoria: 400 PP muzi Bratislava 13.06.2009 2 REVAY Roman 94 Triton S 3,44.53 3 FULOP Michal 95 Triton S 3,37.09 4 SCASNY Patrik 89 Triton S 3,07.74
18/H01/1801 Kategoria: 400 PP zeny Bratislava 13.06.2009 2 MARTINCOVA Martina 98 Triton S 5,51.38
18/H02/1802 Kategoria: 400 PP zeny Bratislava 13.06.2009 2 HORNAKOVA Veronika 96 Triton S 4,40.71 6 ZUSTAKOVA Michaela 96 Triton S 4,37.87
18/H03/1803 Kategoria: 400 PP zeny Bratislava 13.06.2009 4 MARINCAKOVA Nikola 88 Triton S 3,26.46 5 HANAKOVA Ivana 94 Triton S 3,42.89 6 POHLOVA Barbora 92 Triton S 3,46.02
19/H01/1901 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 13.06.2009 7 REVAY Ivan 98 Triton S 36.97
19/H03/1903 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 13.06.2009 4 REVAY Andrej 96 Triton S 27.70 7 DEAK Imre 98 Triton S 29.53
19/H04/1904 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 13.06.2009 2 PLEVKA Vladimir 95 Triton S 26.68 5 PAL Peter 94 Triton S 26.30
19/H05/1905 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 13.06.2009 3 STARKO David 96 Triton S 23.25
19/H07/1907 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 13.06.2009 5 SCASNY Patrik 89 Triton S 17.92
20/H03/2003 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 13.06.2009 5 BERTOKOVA Bernardeth 98 Triton S 32.10
20/H05/2005 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 13.06.2009 3 KARACSONYI Emese 97 Triton S 28.40
20/H07/2007 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 13.06.2009 2 HORNAKOVA Veronika 96 Triton S 25.82
20/H08/2008 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 13.06.2009 1 LISKOVA Ema 97 Triton S 24.56 2 DEMACEKOVA Natalia 94 Triton S 23.51
20/H09/2009 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 13.06.2009 5 MARINCAKOVA Nikola 88 Triton S 20.20
23/H02/2302 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 13.06.2009 3 DEAK Imre 98 Triton S 1,16.16
23/H03/2303 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 13.06.2009 5 BUKOR Adam 99 Triton S 1,08.11
23/H04/2304 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 13.06.2009 4 PAL Peter 94 Triton S 1,00.82
23/H06/2306 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 13.06.2009 8 FULOP Michal 95 Triton S 52.21
24/H03/2403 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 13.06.2009 3 MARTINCOVA Martina 98 Triton S 1,18.96
24/H04/2404 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 13.06.2009 6 BERTOKOVA Bernardeth 98 Triton S 1,15.50
24/H08/2408 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 13.06.2009 5 ZUSTAKOVA Michaela 96 Triton S 1,01.68
24/H09/2409 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 13.06.2009 5 POHLOVA Barbora 92 Triton S 56.79 6 HANAKOVA Ivana 94 Triton S 57.09 8 DEMACEKOVA Natalia 94 Triton S 59.22
27/H01/2701 Kategoria: 200 PP muzi Bratislava 14.06.2009 5 DEAK Imre 98 Triton S 2,46.09
27/H03/2703 Kategoria: 200 PP muzi Bratislava 14.06.2009 6 BUKOR Adam 99 Triton S 2,17.36
27/H04/2704 Kategoria: 200 PP muzi Bratislava 14.06.2009 5 STARKO David 96 Triton S 1,57.06
27/H06/2706 Kategoria: 200 PP muzi Bratislava 14.06.2009 4 SCASNY Patrik 89 Triton S 1,25.68 7 REVAY Roman 94 Triton S 1,41.45
28/H01/2801 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 14.06.2009 7 BERTOKOVA Bernardeth 98 Triton S 3,03.43
28/H04/2804 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 14.06.2009 6 KARACSONYI Emese 97 Triton S 2,22.68
28/H05/2805 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 14.06.2009 2 ZUSTAKOVA Michaela 96 Triton S 2,12.83 5 LISKOVA Ema 97 Triton S 2,09.49
28/H06/2806 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 14.06.2009 8 HORNAKOVA Veronika 96 Triton S 2,07.57
28/H07/2807 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 14.06.2009 3 HANAKOVA Ivana 94 Triton S 1,42.12 4 MARINCAKOVA Nikola 88 Triton S 1,34.74 6 POHLOVA Barbora 92 Triton S 1,42.76
29/H01/2901 Kategoria: 800 PP muzi Bratislava 14.06.2009 2 STARKO David 96 Triton S 9,02.46 3 FULOP Michal 95 Triton S 7,45.39 4 SCASNY Patrik 89 Triton S 6,39.24
30/H01/3001 Kategoria: 800 PP zeny Bratislava 14.06.2009 4 MARINCAKOVA Nikola 88 Triton S 7,32.60 5 BONDOR Orsolya 91 Triton S 7,46.43
31/H03/3103 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 14.06.2009 7 DEAK Imre 98 Triton S 2,40.45
31/H04/3104 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 14.06.2009 8 BUKOR Adam 99 Triton S 2,25.12
31/H05/3105 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 14.06.2009 6 FULOP Michal 95 Triton S 1,56.47 7 REVAY Roman 94 Triton S 1,57.40
32/H04/3204 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 14.06.2009 2 BERTOKOVA Bernardeth 98 Triton S 2,52.19
32/H07/3207 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 14.06.2009 4 ZUSTAKOVA Michaela 96 Triton S 2,18.35
32/H08/3208 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 14.06.2009 3 HANAKOVA Ivana 94 Triton S 2,02.03 5 POHLOVA Barbora 92 Triton S 2,01.26