|
Zvaz potapacov SlovenskaSTARTOVNA LISTINAMajstrovstva Slovenskav plutvovom plavani a rychlostnom plavani pod vodou |
|
1/H01/ 101 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 13.06.2009 2 MINAROVIECH Matej 94 Careta 29.11 3 KULISIAK David 94 Careta 26.38 6 OCENAS Patrik 94 Careta 29.10
1/H02/ 102 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 13.06.2009 5 CHOMUT Miroslav 89 Careta 19.83
1/H03/ 103 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 13.06.2009 3 ANDREANSKY Martin 94 Careta 18.74
2/H01/ 201 Kategoria: 50 RP zeny Bratislava 13.06.2009 2 FIGUROVA Katarina 94 Careta 31.39
2/H02/ 202 Kategoria: 50 RP zeny Bratislava 13.06.2009 6 LACENOVA Erika 90 Careta 22.90
2/H03/ 203 Kategoria: 50 RP zeny Bratislava 13.06.2009 3 CERVIENKOVA Katka 93 Careta 20.80 7 CHOMUTOVA Radka 92 Careta 21.57 8 POLOVINCAKOVA Denisa 94 Careta 21.99
3/H01/ 301 Kategoria: 1500 PP muzi Bratislava 13.06.2009 1 SALI Daniel 94 Careta 22,00.00 2 KULISIAK David 94 Careta 22,00.00 5 CHOMUT Miroslav 89 Careta 15,18.61 7 OCENAS Patrik 94 Careta 22,00.00
5/H01/ 501 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 13.06.2009 3 MURIN Lukas 98 Careta 1,21.73 5 MELICHERCIK Jan 98 Careta 1,45.00
5/H02/ 502 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 13.06.2009 2 PATAC Adam 98 Careta 1,18.05 3 VALKO Matej 99 Careta 1,17.17 6 TUCEK Peter 97 Careta 1,17.20
5/H04/ 504 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 13.06.2009 8 KULISIAK David 94 Careta 1,05.34
5/H05/ 505 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 13.06.2009 1 MAKOVINY Denis 96 Careta 1,00.28 2 MINAROVIECH Matej 94 Careta 58.56
5/H07/ 507 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 13.06.2009 3 ANDREANSKY Martin 94 Careta 45.46
6/H01/ 601 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 13.06.2009 1 JAKOBEIOVA Ivana 98 Careta 1,38.80 4 PALKOVA Barbora 00 Careta 1,22.65 5 VALOVA Kristina 99 Careta 1,23.71
6/H02/ 602 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 13.06.2009 1 MURINOVA Kristina 99 Careta 1,20.40 2 PALOVICOVA Adela 98 Careta 1,18.73 4 ANTALOVA Lenka 96 Careta 1,15.69 7 NULICKOVA Zuzana 01 Careta 1,18.92
6/H04/ 604 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 13.06.2009 1 FIGUROVA Erika 96 Careta 1,11.01 4 ERTELOVA Zuzana 98 Careta 1,07.83
6/H05/ 605 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 13.06.2009 6 MICHALCAKOVA Gabriela 98 Careta 1,04.60
6/H06/ 606 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 13.06.2009 8 JANCOSKOVA Patricia 96 Careta 1,03.32
6/H07/ 607 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 13.06.2009 1 HRASKOVA Zuzana 99 Careta 58.90 5 ZELINOVA Lucia 91 Careta 57.93 8 HOFBAUEROVA Veronika 97 Careta 59.13
6/H08/ 608 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 13.06.2009 7 MICHALIKOVA Simona 96 Careta 57.03
6/H09/ 609 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 13.06.2009 5 CIBULOVA Zuzana 93 Careta 50.70 6 POLOVINCAKOVA Denisa 94 Careta 51.24
7/H01/ 701 Kategoria: 400 RP muzi Bratislava 13.06.2009 1 KULISIAK David 94 Careta 6,03.25 7 OCENAS Patrik 94 Careta 5,46.62
8/H01/ 801 Kategoria: 400 RP zeny Bratislava 13.06.2009 1 FIGUROVA Katarina 94 Careta 6,02.54 2 POLOVINCAKOVA Denisa 94 Careta 4,46.93 3 CERVIENKOVA Katka 93 Careta 3,48.15 4 CHOMUTOVA Radka 92 Careta 3,43.77
9/H01/ 901 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 13.06.2009 5 PATAC Adam 98 Careta 39.99
9/H02/ 902 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 13.06.2009 2 MURIN Lukas 98 Careta 38.58 3 MELICHERCIK Jan 98 Careta 37.30 4 VALKO Matej 99 Careta 36.07
9/H04/ 904 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 13.06.2009 2 TUCEK Peter 97 Careta 31.88 6 MAKOVINY Denis 96 Careta 31.55
9/H05/ 905 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 13.06.2009 2 KULISIAK David 94 Careta 30.49
9/H06/ 906 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 13.06.2009 2 TUCEK Martin 92 Careta 26.60 3 SALI Daniel 94 Careta 25.36
9/H07/ 907 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 13.06.2009 3 PAVLIK Jan 89 Careta 22.56
10/H01/1001 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 13.06.2009 2 JANICZEKOVA Janka 99 Careta 51.30
10/H02/1002 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 13.06.2009 2 NULICKOVA Zuzana 01 Careta 40.82 5 PALKOVA Barbora 00 Careta 39.53
10/H03/1003 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 13.06.2009 8 MURINOVA Kristina 99 Careta 38.40
10/H04/1004 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 13.06.2009 1 PALOVICOVA Adela 98 Careta 35.02 3 BOBENICOVA Barbara 97 Careta 34.30 6 BOBENICOVA Barbora 97 Careta 34.35 8 JAKOBEIOVA Ivana 98 Careta 35.30
10/H05/1005 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 13.06.2009 2 JANCOSKOVA Patricia 96 Careta 32.52 3 VALOVA Kristina 99 Careta 32.10
10/H06/1006 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 13.06.2009 2 ANTALOVA Lenka 96 Careta 31.14 4 ERTELOVA Zuzana 98 Careta 30.50 6 HRASKOVA Zuzana 99 Careta 30.84 8 MICHALCAKOVA Gabriela 98 Careta 31.30
10/H07/1007 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 13.06.2009 1 HOFBAUEROVA Veronika 97 Careta 30.11 3 FIGUROVA Erika 96 Careta 29.20 4 MICHALIKOVA Simona 96 Careta 28.65 7 ZELINOVA Lucia 91 Careta 29.90
10/H08/1008 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 13.06.2009 1 POLOVINCAKOVA Denisa 94 Careta 28.26 7 LACENOVA Erika 90 Careta 27.91
10/H09/1009 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 13.06.2009 3 CIBULOVA Zuzana 93 Careta 26.05 7 CERVIENKOVA Katka 93 Careta 26.71
11/H01/1101 Kategoria: 15 RP muzi Bratislava 13.06.2009 1 MELICHERCIK Jan 98 Careta 11.40 2 PATAC Adam 98 Careta 10.38 3 MURIN Lukas 98 Careta 10.09 7 VALKO Matej 99 Careta 11.39
12/H01/1201 Kategoria: 15 RP zeny Bratislava 13.06.2009 4 NULICKOVA Zuzana 01 Careta 10.55 5 VALOVA Kristina 99 Careta 11.43
12/H02/1202 Kategoria: 15 RP zeny Bratislava 13.06.2009 3 PALKOVA Barbora 00 Careta 9.57 5 MURINOVA Kristina 99 Careta 9.54 6 PALOVICOVA Adela 98 Careta 9.73
12/H03/1203 Kategoria: 15 RP zeny Bratislava 13.06.2009 6 JAKOBEIOVA Ivana 98 Careta 8.51
12/H04/1204 Kategoria: 15 RP zeny Bratislava 13.06.2009 3 MICHALCAKOVA Gabriela 98 Careta 6.69 4 HRASKOVA Zuzana 99 Careta 6.63 6 ERTELOVA Zuzana 98 Careta 6.71
13/H01/1301 Kategoria: 25 RP muzi Bratislava 13.06.2009 3 MAKOVINY Denis 96 Careta 11.08 8 TUCEK Peter 97 Careta 13.70
14/H01/1401 Kategoria: 25 RP zeny Bratislava 13.06.2009 4 FIGUROVA Erika 96 Careta 13.70 6 ANTALOVA Lenka 96 Careta 14.16
14/H02/1402 Kategoria: 25 RP zeny Bratislava 13.06.2009 2 BOBENICOVA Barbora 97 Careta 13.00 6 BOBENICOVA Barbara 97 Careta 13.00 8 JANCOSKOVA Patricia 96 Careta 13.60
14/H03/1403 Kategoria: 25 RP zeny Bratislava 13.06.2009 3 HOFBAUEROVA Veronika 97 Careta 11.10 7 MICHALIKOVA Simona 96 Careta 11.46
15/H01/1501 Kategoria: 100 RP muzi Bratislava 13.06.2009 2 TUCEK Peter 97 Careta 1,20.00 3 KULISIAK David 94 Careta 1,10.39 4 MINAROVIECH Matej 94 Careta 1,08.91 5 MAKOVINY Denis 96 Careta 1,09.48 6 OCENAS Patrik 94 Careta 1,11.10
15/H02/1502 Kategoria: 100 RP muzi Bratislava 13.06.2009 1 SALI Daniel 94 Careta 1,02.21
15/H03/1503 Kategoria: 100 RP muzi Bratislava 13.06.2009 7 ANDREANSKY Martin 94 Careta 43.92 8 CHOMUT Miroslav 89 Careta 45.83
16/H01/1601 Kategoria: 100 RP zeny Bratislava 13.06.2009 6 FIGUROVA Katarina 94 Careta 1,08.20
16/H02/1602 Kategoria: 100 RP zeny Bratislava 13.06.2009 2 BOBENICOVA Barbora 97 Careta 1,03.51 6 BOBENICOVA Barbara 97 Careta 1,03.50 7 JANCOSKOVA Patricia 96 Careta 1,03.51 8 MICHALIKOVA Simona 96 Careta 1,03.71
16/H03/1603 Kategoria: 100 RP zeny Bratislava 13.06.2009 1 ZELINOVA Lucia 91 Careta 55.05 2 CIBULOVA Zuzana 93 Careta 50.61 6 CHOMUTOVA Radka 92 Careta 48.51 7 POLOVINCAKOVA Denisa 94 Careta 53.71
18/H01/1801 Kategoria: 400 PP zeny Bratislava 13.06.2009 5 HRASKOVA Zuzana 99 Careta 5,22.40 6 ERTELOVA Zuzana 98 Careta 5,41.64
18/H02/1802 Kategoria: 400 PP zeny Bratislava 13.06.2009 1 MICHALCAKOVA Gabriela 98 Careta 5,08.35 7 HOFBAUEROVA Veronika 97 Careta 4,48.32 8 FIGUROVA Erika 96 Careta 5,11.46
18/H03/1803 Kategoria: 400 PP zeny Bratislava 13.06.2009 3 CERVIENKOVA Katka 93 Careta 3,43.91
19/H01/1901 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 13.06.2009 1 MELICHERCIK Jan 98 Careta 45.60 4 MURIN Lukas 98 Careta 35.53 5 VALKO Matej 99 Careta 35.78
19/H02/1902 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 13.06.2009 6 PATAC Adam 98 Careta 31.36 7 TUCEK Peter 97 Careta 32.76
19/H03/1903 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 13.06.2009 3 KULISIAK David 94 Careta 28.54 5 OCENAS Patrik 94 Careta 28.20 6 MAKOVINY Denis 96 Careta 28.77
19/H05/1905 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 13.06.2009 8 SALI Daniel 94 Careta 25.61
19/H06/1906 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 13.06.2009 5 CHOMUT Miroslav 89 Careta 20.94 6 ANDREANSKY Martin 94 Careta 20.98
20/H01/2001 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 13.06.2009 4 BOBENICOVA Barbara 97 Careta 36.40 5 VALOVA Kristina 99 Careta 36.74 7 JAKOBEIOVA Ivana 98 Careta 40.30
20/H02/2002 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 13.06.2009 2 PALKOVA Barbora 00 Careta 35.94 6 NULICKOVA Zuzana 01 Careta 35.90 7 MURINOVA Kristina 99 Careta 35.98 8 BOBENICOVA Barbora 97 Careta 36.39
20/H03/2003 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 13.06.2009 6 JANICZEKOVA Janka 99 Careta 33.00 7 ANTALOVA Lenka 96 Careta 33.81 8 PALOVICOVA Adela 98 Careta 34.51
20/H04/2004 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 13.06.2009 1 FIGUROVA Katarina 94 Careta 31.08
20/H05/2005 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 13.06.2009 4 JANCOSKOVA Patricia 96 Careta 28.01 6 MICHALCAKOVA Gabriela 98 Careta 28.70
20/H06/2006 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 13.06.2009 4 ZELINOVA Lucia 91 Careta 26.56 5 HRASKOVA Zuzana 99 Careta 26.70 7 ERTELOVA Zuzana 98 Careta 27.92
20/H07/2007 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 13.06.2009 5 MICHALIKOVA Simona 96 Careta 25.24
20/H08/2008 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 13.06.2009 3 LACENOVA Erika 90 Careta 23.40 5 CIBULOVA Zuzana 93 Careta 23.22
20/H09/2009 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 13.06.2009 7 POLOVINCAKOVA Denisa 94 Careta 22.75
21/H01/2101 Kategoria: 800 RP muzi Bratislava 13.06.2009 3 MINAROVIECH Matej 94 Careta 10,40.00
22/H01/2201 Kategoria: 800 RP zeny Bratislava 13.06.2009 3 CIBULOVA Zuzana 93 Careta 9,55.20 4 CHOMUTOVA Radka 92 Careta 7,50.07 5 CERVIENKOVA Katka 93 Careta 8,11.80
23/H01/2301 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 13.06.2009 6 MELICHERCIK Jan 98 Careta 1,24.90 7 PATAC Adam 98 Careta 1,31.31
23/H02/2302 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 13.06.2009 1 VALKO Matej 99 Careta 1,19.56 8 TUCEK Peter 97 Careta 1,20.01
23/H03/2303 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 13.06.2009 8 MAKOVINY Denis 96 Careta 1,12.40
23/H04/2304 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 13.06.2009 1 KULISIAK David 94 Careta 1,06.89
23/H05/2305 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 13.06.2009 2 TUCEK Martin 92 Careta 57.80 7 SALI Daniel 94 Careta 58.36
23/H06/2306 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 13.06.2009 4 PAVLIK Jan 89 Careta 49.19
24/H01/2401 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 13.06.2009 2 MURINOVA Kristina 99 Careta 1,39.14 7 VALOVA Kristina 99 Careta 2,00.71
24/H02/2402 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 13.06.2009 2 JANICZEKOVA Janka 99 Careta 1,27.60 8 NULICKOVA Zuzana 01 Careta 1,28.82
24/H03/2403 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 13.06.2009 2 BOBENICOVA Barbora 97 Careta 1,19.00 6 BOBENICOVA Barbara 97 Careta 1,19.00 8 JAKOBEIOVA Ivana 98 Careta 1,21.20
24/H04/2404 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 13.06.2009 7 ANTALOVA Lenka 96 Careta 1,17.33
24/H05/2405 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 13.06.2009 8 JANCOSKOVA Patricia 96 Careta 1,14.43
24/H06/2406 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 13.06.2009 5 FIGUROVA Katarina 94 Careta 1,08.27 6 FIGUROVA Erika 96 Careta 1,09.43 7 MICHALCAKOVA Gabriela 98 Careta 1,10.00
24/H07/2407 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 13.06.2009 4 HOFBAUEROVA Veronika 97 Careta 1,04.96 6 ZELINOVA Lucia 91 Careta 1,05.06
24/H08/2408 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 13.06.2009 2 POLOVINCAKOVA Denisa 94 Careta 1,03.64 4 LACENOVA Erika 90 Careta 1,01.66 7 MICHALIKOVA Simona 96 Careta 1,03.69
24/H09/2409 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 13.06.2009 3 CIBULOVA Zuzana 93 Careta 57.03
27/H01/2701 Kategoria: 200 PP muzi Bratislava 14.06.2009 2 MURIN Lukas 98 Careta 3,08.56
27/H02/2702 Kategoria: 200 PP muzi Bratislava 14.06.2009 7 MINAROVIECH Matej 94 Careta 2,36.65
27/H04/2704 Kategoria: 200 PP muzi Bratislava 14.06.2009 3 ANDREANSKY Martin 94 Careta 1,58.56
28/H01/2801 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 14.06.2009 2 PALKOVA Barbora 00 Careta 3,02.55 3 PALOVICOVA Adela 98 Careta 2,57.70
28/H03/2803 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 14.06.2009 8 ERTELOVA Zuzana 98 Careta 2,40.27
28/H04/2804 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 14.06.2009 2 HRASKOVA Zuzana 99 Careta 2,23.60
28/H07/2807 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 14.06.2009 2 CERVIENKOVA Katka 93 Careta 1,46.54 8 CHOMUTOVA Radka 92 Careta 1,50.21
29/H01/2901 Kategoria: 800 PP muzi Bratislava 14.06.2009 6 CHOMUT Miroslav 89 Careta 7,53.84 7 ANDREANSKY Martin 94 Careta 9,44.93 8 KULISIAK David 94 Careta 11,51.00
31/H01/3101 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 14.06.2009 4 PATAC Adam 98 Careta 3,04.95 5 VALKO Matej 99 Careta 3,05.63 6 MELICHERCIK Jan 98 Careta 3,08.00
31/H02/3102 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 14.06.2009 1 MURIN Lukas 98 Careta 2,57.64 8 TUCEK Peter 97 Careta 2,58.96
31/H04/3104 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 14.06.2009 5 TUCEK Martin 92 Careta 2,10.00 6 SALI Daniel 94 Careta 2,13.53
31/H05/3105 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 14.06.2009 5 PAVLIK Jan 89 Careta 1,49.65
32/H01/3201 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 14.06.2009 2 JANICZEKOVA Janka 99 Careta 3,54.10
32/H02/3202 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 14.06.2009 3 MURINOVA Kristina 99 Careta 3,08.00 4 NULICKOVA Zuzana 01 Careta 3,04.87 5 JAKOBEIOVA Ivana 98 Careta 3,05.60 8 VALOVA Kristina 99 Careta 3,31.47
32/H03/3203 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 14.06.2009 2 ANTALOVA Lenka 96 Careta 2,58.26 4 PALOVICOVA Adela 98 Careta 2,54.45 7 PALKOVA Barbora 00 Careta 3,00.97
32/H04/3204 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 14.06.2009 3 BOBENICOVA Barbara 97 Careta 2,51.20 4 JANCOSKOVA Patricia 96 Careta 2,49.62 6 BOBENICOVA Barbora 97 Careta 2,51.24
32/H05/3205 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 14.06.2009 6 ERTELOVA Zuzana 98 Careta 2,43.50
32/H06/3206 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 14.06.2009 1 FIGUROVA Erika 96 Careta 2,39.78 3 MICHALCAKOVA Gabriela 98 Careta 2,36.85
32/H07/3207 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 14.06.2009 2 HRASKOVA Zuzana 99 Careta 2,25.96 6 HOFBAUEROVA Veronika 97 Careta 2,23.61 7 FIGUROVA Katarina 94 Careta 2,28.17
32/H08/3208 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 14.06.2009 2 CIBULOVA Zuzana 93 Careta 2,08.15