|
Zvaz potapacov SlovenskaSTARTOVNA LISTINAMajstrovstva Slovenskav plutvovom plavani a rychlostnom plavani pod vodou |
|
1/H03/ 103 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 13.06.2009 2 PRAMUKA Jakub 93 CALYPSO 19.03 8 KARASEK Jakub 94 CALYPSO 19.48
1/H04/ 104 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 13.06.2009 5 HELEJ Markus 92 CALYPSO 16.73
2/H01/ 201 Kategoria: 50 RP zeny Bratislava 13.06.2009 3 UKROPOVA Barbora 92 CALYPSO 25.44
2/H02/ 202 Kategoria: 50 RP zeny Bratislava 13.06.2009 1 JANIGOVA Katarina 93 CALYPSO 23.89 3 FRANCISCIOVA Alzbeta 95 CALYPSO 22.67
5/H02/ 502 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 13.06.2009 4 PLAVEC Peter 99 CALYPSO 1,13.77
5/H03/ 503 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 13.06.2009 1 KOSTUR Samuel 98 CALYPSO 1,12.08
5/H04/ 504 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 13.06.2009 2 ZIGMUND Peter 97 CALYPSO 1,03.43 4 ZLNKA Peter 96 CALYPSO 1,01.07
5/H05/ 505 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 13.06.2009 8 KMETKO Andrej 97 CALYPSO 1,00.50
5/H07/ 507 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 13.06.2009 2 KARASEK Jakub 94 CALYPSO 45.49 4 PRAMUKA Jakub 93 CALYPSO 44.44 7 SLOSIAR Robert 92 CALYPSO 45.75
5/H08/ 508 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 13.06.2009 3 HELEJ Markus 92 CALYPSO 41.26
6/H01/ 601 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 13.06.2009 6 LASKAVA Nina 99 CALYPSO 1,26.13 7 SIMIAKOVA Miroslava 08 CALYPSO 1,33.82
6/H02/ 602 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 13.06.2009 8 KOLENICOVA Alzbeta 99 CALYPSO 1,21.32
6/H03/ 603 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 13.06.2009 2 SEKERESOVA Henrieta 98 CALYPSO 1,13.00 4 SISKOVA Alexandra 98 CALYPSO 1,11.95 5 LASKAVA Alexandra 99 CALYPSO 1,12.49 6 SARVASOVA Katka 00 CALYPSO 1,12.92
6/H04/ 604 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 13.06.2009 7 RIECANOVA Katarina 98 CALYPSO 1,10.58 8 BALOGHOVA Bibiana 98 CALYPSO 1,11.63
6/H05/ 605 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 13.06.2009 2 MURINOVA Zuzana 96 CALYPSO 1,05.34 5 CAJCHANOVA Patricia 98 CALYPSO 1,04.32
6/H06/ 606 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 13.06.2009 2 HYBSKA Karolina 97 CALYPSO 1,02.52 7 HYBSKA Tereza 96 CALYPSO 1,03.01
6/H07/ 607 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 13.06.2009 2 FRANCISCIOVA Alzbeta 95 CALYPSO 58.37
6/H08/ 608 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 13.06.2009 4 JANIGOVA Katarina 93 CALYPSO 54.94 5 UKROPOVA Barbora 92 CALYPSO 55.19
9/H01/ 901 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 13.06.2009 4 KUZMA Robert 98 CALYPSO 46.45
9/H02/ 902 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 13.06.2009 7 SARVAS Matej 98 CALYPSO 38.80
9/H03/ 903 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 13.06.2009 6 KOSTUR Samuel 98 CALYPSO 34.40
9/H04/ 904 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 13.06.2009 4 ZIGMUND Peter 97 CALYPSO 31.20 5 KMETKO Andrej 97 CALYPSO 31.39 8 MELOS Jakub 94 CALYPSO 33.49
9/H05/ 905 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 13.06.2009 7 ZLNKA Peter 96 CALYPSO 30.71
9/H06/ 906 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 13.06.2009 5 SLOSIAR Robert 92 CALYPSO 25.08
9/H07/ 907 Kategoria: 50 BF muzi Bratislava 13.06.2009 1 PRAMUKA Jakub 93 CALYPSO 23.81 7 HELEJ Markus 92 CALYPSO 23.47 8 KARASEK Jakub 94 CALYPSO 23.96
10/H01/1001 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 13.06.2009 6 SIMIAKOVA Miroslava 08 CALYPSO 48.15
10/H02/1002 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 13.06.2009 1 SARVASOVA Katka 00 CALYPSO 41.39 3 KOLENICOVA Alzbeta 99 CALYPSO 39.66 6 SEKERESOVA Henrieta 98 CALYPSO 39.77 7 BALOGHOVA Bibiana 98 CALYPSO 40.86
10/H03/1003 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 13.06.2009 1 LASKAVA Nina 99 CALYPSO 38.26 2 LASKAVA Alexandra 99 CALYPSO 36.58
10/H04/1004 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 13.06.2009 4 MURINOVA Zuzana 96 CALYPSO 33.58
10/H05/1005 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 13.06.2009 1 RIECANOVA Katarina 98 CALYPSO 33.31 4 CAJCHANOVA Patricia 98 CALYPSO 31.57 7 SISKOVA Alexandra 98 CALYPSO 32.90
10/H06/1006 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 13.06.2009 3 HYBSKA Karolina 97 CALYPSO 30.70
10/H07/1007 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 13.06.2009 2 HYBSKA Tereza 96 CALYPSO 29.83
10/H08/1008 Kategoria: 50 BF zeny Bratislava 13.06.2009 5 JANIGOVA Katarina 93 CALYPSO 27.18 8 FRANCISCIOVA Alzbeta 95 CALYPSO 28.52
11/H01/1101 Kategoria: 15 RP muzi Bratislava 13.06.2009 5 KUZMA Robert 98 CALYPSO 8.77 8 SARVAS Matej 98 CALYPSO 17.96
11/H02/1102 Kategoria: 15 RP muzi Bratislava 13.06.2009 6 PLAVEC Peter 99 CALYPSO 8.07 8 KOSTUR Samuel 98 CALYPSO 8.71
12/H01/1201 Kategoria: 15 RP zeny Bratislava 13.06.2009 1 SEKERESOVA Henrieta 98 CALYPSO 17.93 2 KOLENICOVA Alzbeta 99 CALYPSO 17.47 6 SARVASOVA Katka 00 CALYPSO 16.45 7 LASKAVA Nina 99 CALYPSO 17.58 8 SIMIAKOVA Miroslava 08 CALYPSO 19.94
12/H02/1202 Kategoria: 15 RP zeny Bratislava 13.06.2009 8 BALOGHOVA Bibiana 98 CALYPSO 10.23
12/H03/1203 Kategoria: 15 RP zeny Bratislava 13.06.2009 4 RIECANOVA Katarina 98 CALYPSO 7.34 5 LASKAVA Alexandra 99 CALYPSO 8.03 8 SISKOVA Alexandra 98 CALYPSO 9.25
12/H04/1204 Kategoria: 15 RP zeny Bratislava 13.06.2009 5 CAJCHANOVA Patricia 98 CALYPSO 6.67
13/H01/1301 Kategoria: 25 RP muzi Bratislava 13.06.2009 2 ZLNKA Peter 96 CALYPSO 12.29 6 ZIGMUND Peter 97 CALYPSO 12.21 7 KMETKO Andrej 97 CALYPSO 12.51
14/H02/1402 Kategoria: 25 RP zeny Bratislava 13.06.2009 4 MURINOVA Zuzana 96 CALYPSO 11.89
14/H03/1403 Kategoria: 25 RP zeny Bratislava 13.06.2009 1 HYBSKA Tereza 96 CALYPSO 11.60 2 HYBSKA Karolina 97 CALYPSO 11.35
16/H02/1602 Kategoria: 100 RP zeny Bratislava 13.06.2009 4 JANIGOVA Katarina 93 CALYPSO 58.83
17/H02/1702 Kategoria: 400 PP muzi Bratislava 13.06.2009 5 ZIGMUND Peter 97 CALYPSO 5,15.85 8 PLAVEC Peter 99 CALYPSO 5,33.19
17/H03/1703 Kategoria: 400 PP muzi Bratislava 13.06.2009 2 ZLNKA Peter 96 CALYPSO 4,47.22
18/H01/1801 Kategoria: 400 PP zeny Bratislava 13.06.2009 7 SISKOVA Alexandra 98 CALYPSO 6,17.13
18/H03/1803 Kategoria: 400 PP zeny Bratislava 13.06.2009 1 UKROPOVA Barbora 92 CALYPSO 4,01.11
19/H01/1901 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 13.06.2009 3 SARVAS Matej 98 CALYPSO 35.97 6 KUZMA Robert 98 CALYPSO 36.14
19/H02/1902 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 13.06.2009 2 PLAVEC Peter 99 CALYPSO 31.46 5 KOSTUR Samuel 98 CALYPSO 30.80
19/H03/1903 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 13.06.2009 2 ZIGMUND Peter 97 CALYPSO 28.97
19/H04/1904 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 13.06.2009 1 ZLNKA Peter 96 CALYPSO 27.17 7 KMETKO Andrej 97 CALYPSO 26.93
19/H06/1906 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 13.06.2009 1 SLOSIAR Robert 92 CALYPSO 21.41 3 KARASEK Jakub 94 CALYPSO 20.97
19/H07/1907 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 13.06.2009 3 HELEJ Markus 92 CALYPSO 18.57 8 PRAMUKA Jakub 93 CALYPSO 20.51
20/H01/2001 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 13.06.2009 1 LASKAVA Nina 99 CALYPSO 41.19 6 SIMIAKOVA Miroslava 08 CALYPSO 36.84 8 KOLENICOVA Alzbeta 99 CALYPSO 41.96
20/H02/2002 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 13.06.2009 1 SARVASOVA Katka 00 CALYPSO 36.18 3 SEKERESOVA Henrieta 98 CALYPSO 35.27 4 RIECANOVA Katarina 98 CALYPSO 34.75 5 BALOGHOVA Bibiana 98 CALYPSO 35.08
20/H03/2003 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 13.06.2009 2 LASKAVA Alexandra 99 CALYPSO 33.13
20/H04/2004 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 13.06.2009 7 SISKOVA Alexandra 98 CALYPSO 30.65
20/H05/2005 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 13.06.2009 7 CAJCHANOVA Patricia 98 CALYPSO 28.84 8 MURINOVA Zuzana 96 CALYPSO 29.56
20/H07/2007 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 13.06.2009 1 FRANCISCIOVA Alzbeta 95 CALYPSO 26.40 7 HYBSKA Karolina 97 CALYPSO 26.16 8 HYBSKA Tereza 96 CALYPSO 26.41
20/H08/2008 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 13.06.2009 7 JANIGOVA Katarina 93 CALYPSO 24.52
23/H01/2301 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 13.06.2009 3 MELOS Jakub 94 CALYPSO 1,22.67 4 KUZMA Robert 98 CALYPSO 1,20.66 5 SARVAS Matej 98 CALYPSO 1,21.64
23/H03/2303 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 13.06.2009 2 KMETKO Andrej 97 CALYPSO 1,09.22 4 ZIGMUND Peter 97 CALYPSO 1,07.61 6 ZLNKA Peter 96 CALYPSO 1,08.94 7 KOSTUR Samuel 98 CALYPSO 1,10.04
23/H05/2305 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 13.06.2009 4 SLOSIAR Robert 92 CALYPSO 52.89
23/H06/2306 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 13.06.2009 1 PRAMUKA Jakub 93 CALYPSO 52.12 7 KARASEK Jakub 94 CALYPSO 51.71
24/H01/2401 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 13.06.2009 4 SIMIAKOVA Miroslava 08 CALYPSO 1,29.00 5 SARVASOVA Katka 00 CALYPSO 1,31.83 6 BALOGHOVA Bibiana 98 CALYPSO 1,34.93
24/H02/2402 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 13.06.2009 1 KOLENICOVA Alzbeta 99 CALYPSO 1,28.58 6 LASKAVA Nina 99 CALYPSO 1,27.10 7 SEKERESOVA Henrieta 98 CALYPSO 1,28.00
24/H03/2403 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 13.06.2009 7 LASKAVA Alexandra 99 CALYPSO 1,20.34
24/H04/2404 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 13.06.2009 1 SISKOVA Alexandra 98 CALYPSO 1,17.59
24/H05/2405 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 13.06.2009 7 RIECANOVA Katarina 98 CALYPSO 1,13.17
24/H06/2406 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 13.06.2009 3 MURINOVA Zuzana 96 CALYPSO 1,08.38 4 HYBSKA Tereza 96 CALYPSO 1,07.73 8 CAJCHANOVA Patricia 98 CALYPSO 1,10.71
24/H07/2407 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 13.06.2009 2 HYBSKA Karolina 97 CALYPSO 1,05.24
24/H08/2408 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 13.06.2009 1 FRANCISCIOVA Alzbeta 95 CALYPSO 1,04.29 8 JANIGOVA Katarina 93 CALYPSO 1,04.42
27/H01/2701 Kategoria: 200 PP muzi Bratislava 14.06.2009 4 KOSTUR Samuel 98 CALYPSO 2,41.18
27/H02/2702 Kategoria: 200 PP muzi Bratislava 14.06.2009 1 PLAVEC Peter 99 CALYPSO 2,40.30
27/H03/2703 Kategoria: 200 PP muzi Bratislava 14.06.2009 3 KMETKO Andrej 97 CALYPSO 2,13.99 5 ZLNKA Peter 96 CALYPSO 2,12.35 7 ZIGMUND Peter 97 CALYPSO 2,20.19
27/H05/2705 Kategoria: 200 PP muzi Bratislava 14.06.2009 5 SLOSIAR Robert 92 CALYPSO 1,43.59
28/H01/2801 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 14.06.2009 1 SEKERESOVA Henrieta 98 CALYPSO 3,42.27 5 RIECANOVA Katarina 98 CALYPSO 2,51.76
28/H02/2802 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 14.06.2009 4 SISKOVA Alexandra 98 CALYPSO 2,40.96 6 LASKAVA Alexandra 99 CALYPSO 2,45.65
28/H03/2803 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 14.06.2009 3 MURINOVA Zuzana 96 CALYPSO 2,26.59 4 CAJCHANOVA Patricia 98 CALYPSO 2,25.69
28/H04/2804 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 14.06.2009 4 FRANCISCIOVA Alzbeta 95 CALYPSO 2,19.23 5 HYBSKA Karolina 97 CALYPSO 2,19.59
28/H05/2805 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 14.06.2009 8 HYBSKA Tereza 96 CALYPSO 2,18.66
28/H06/2806 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 14.06.2009 5 UKROPOVA Barbora 92 CALYPSO 1,54.04
30/H01/3001 Kategoria: 800 PP zeny Bratislava 14.06.2009 3 UKROPOVA Barbora 92 CALYPSO 8,29.53 6 JANIGOVA Katarina 93 CALYPSO 11,16.39
31/H01/3101 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 14.06.2009 3 MELOS Jakub 94 CALYPSO 3,06.65 7 SARVAS Matej 98 CALYPSO 3,16.96
31/H02/3102 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 14.06.2009 4 KOSTUR Samuel 98 CALYPSO 2,45.33 6 KUZMA Robert 98 CALYPSO 2,48.00
31/H03/3103 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 14.06.2009 1 ZIGMUND Peter 97 CALYPSO 2,43.75 2 ZLNKA Peter 96 CALYPSO 2,38.69 8 KMETKO Andrej 97 CALYPSO 2,45.11
31/H05/3105 Kategoria: 200 BF muzi Bratislava 14.06.2009 2 PRAMUKA Jakub 93 CALYPSO 1,56.53 3 KARASEK Jakub 94 CALYPSO 1,56.34 8 SLOSIAR Robert 92 CALYPSO 2,05.28
32/H01/3201 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 14.06.2009 3 SARVASOVA Katka 00 CALYPSO 3,38.29 4 SIMIAKOVA Miroslava 08 CALYPSO 3,34.44 5 SEKERESOVA Henrieta 98 CALYPSO 3,36.00 6 BALOGHOVA Bibiana 98 CALYPSO 3,43.73
32/H02/3202 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 14.06.2009 1 LASKAVA Nina 99 CALYPSO 3,30.67 2 KOLENICOVA Alzbeta 99 CALYPSO 3,21.48 6 RIECANOVA Katarina 98 CALYPSO 3,09.00
32/H03/3203 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 14.06.2009 1 SISKOVA Alexandra 98 CALYPSO 3,03.44
32/H05/3205 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 14.06.2009 4 CAJCHANOVA Patricia 98 CALYPSO 2,40.76 8 LASKAVA Alexandra 99 CALYPSO 2,48.43
32/H06/3206 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 14.06.2009 2 HYBSKA Karolina 97 CALYPSO 2,38.25 6 HYBSKA Tereza 96 CALYPSO 2,36.89
32/H07/3207 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 14.06.2009 3 FRANCISCIOVA Alzbeta 95 CALYPSO 2,23.32
32/H08/3208 Kategoria: 200 BF zeny Bratislava 14.06.2009 8 JANIGOVA Katarina 93 CALYPSO 2,18.21