Klub potapacov Amfora Sala
V Y S L E D K Y
V. rocnik Salianskych sprintov
v plutvovom plavani a rychlostnom potapani pod vodou
7 Kategoria: 100 PP muzi Sala 13.04.02
Por. Meno RN Klub T100 T200 T400 T800 cas RR VT
1 DURAI Peter 81 NEPTUN 43.83
2 SLASTAN Martin 84 CALYPSO 44.28
3 SCHMIDT Jozef 84 ZRALOK 44.94
4 VACULCIK Pavol 85 ZRALOK 45.30
5 SLASTAN Ivan 83 CALYPSO 45.48
6 NOVAK Jakub 86 ZRALOK 45.82
7 HORAR Simon 87 NEPTUN 46.12
8 PSENICKA Radek 84 KP Pardu 46.66
9 SLASTAN Michal 87 CALYPSO 47.20
10 GOGOL Peter 85 ZRALOK 47.31
11 BARAN Tomas 85 NEMO Zli 47.37
12 SULC Tomas 71 KP Pardu 47.99
13 HASTIK Vratislav 86 CALYPSO 48.04
14 BESINSKY Milan 88 CALYPSO 48.40
15 ONDRUS Miroslav 86 Delfin Z 50.02
16 KOSNAC Filip 88 ZRALOK 50.08
17 KALOUSEK Jakub 83 KP Pardu 50.77
18 CIMBUREK Josef 88 KP Pardu 51.06
19 SKULTETY Daniel 86 ZRALOK 51.84
20 WEIS Peter 85 Delfin Z 51.89
21 MIKUS Milan 90 CALYPSO 52.04
22 SLADEK Lubomir 85 NEPTUN 52.07
23 MATLOVIC Matej 86 ZRALOK 52.08
24 GBUR Dusan 88 Amfora S 52.56
25 SCASTNY Patrik 89 Amfora S 52.86
26 HANULA Milan 87 ZRALOK 53.15
27 NOVAK Mario 89 Amfora S 54.48
28 VAVRINA Jan 88 KP Pardu 55.56
29 STLOUKAL Filip 87 KP Pardu 56.14
30 BALLANY Tomas 87 NEPTUN 56.42
31 VOLCEK Marek 89 ZRALOK 57.09
32 TANCIK Pavol 88 NEPTUN 57.22
33 ONDRUS Matej 89 Delfin Z 57.76
34 KERAK Roman 85 Delfin Z 57.88
35 VASKO Lukas 88 ZRALOK 57.97
36 KOSNAC Matus 88 ZRALOK 58.19
37 HOMOLA Igor 89 NEPTUN 58.84
38 HOMOLA Lubos 87 NEPTUN 58.88
39 HORAR Jakub 90 NEPTUN 59.01
40 CILTA Adam 87 KP Pardu 59.39
HOLUB Vaclav 88 KP Pardu 59.39
42 KALAMAR Matus 89 CALYPSO 1,00.59
ZUBO Martin 88 ZRALOK 1,00.59
44 BABAL Marian 88 ZRALOK 1,00.77
45 ZELINA Peter 89 CALYPSO 1,01.40
46 CHEBEN Jozef 89 NEPTUN 1,01.85
47 HOLIK Petr 90 NEMO Zli 1,02.10
48 KRATOCHVIL Martin 90 KP Pardu 1,02.67
49 HLADKY Adam 88 ZRALOK 1,03.80
50 BOSIAK Vladimir 90 ZRALOK 1,03.84
51 IDESIC Michal 91 ZRALOK 1,04.85
52 COUFAL Jan 90 NEMO Zli 1,05.24
53 KOCAR Dominik 93 ZRALOK 1,05.54
54 NEDOROST Pavol 92 ZRALOK 1,05.77
55 SCHULLER Hugo 88 ZRALOK 1,06.20
56 LUPTAK Adam 90 ZRALOK 1,07.47
57 FIALA Patrik 90 NEPTUN 1,08.01
58 HIRTL Lukas 91 ZRALOK 1,08.18
59 LACENA Boris 91 CALYPSO 1,09.56
60 PRAMUKA Jakub 93 CALYPSO 1,10.49
61 MIHEL Richard 90 ZRALOK 1,11.20
62 LINSKY Matus 91 NEPTUN 1,11.59
63 CAJCHAN Tomas 92 CALYPSO 1,11.73
64 BLAHUSIAK Matej 90 ZRALOK 1,11.87
65 STIAK Jakub 92 CALYPSO 1,12.12
66 BRANKOVIC Michal 91 ZRALOK 1,12.16
67 VANO Jakub 92 Delfin Z 1,12.40
68 KUZMA Martin 90 CALYPSO 1,12.66
69 SLOSIAR Robert 92 CALYPSO 1,12.83
70 HANULA Maxim 90 ZRALOK 1,14.90
71 GOGOLA Martin 91 Amfora S 1,15.23
72 BALAZS Vedrody 89 Amfora S 1,16.34
73 HEDERA Tomas 94 NEPTUN 1,18.55
74 KOMADA Michal 92 CALYPSO 1,18.71
75 SUCHINA David 93 Nautilus 1,18.85
76 JANOS Miroslav 90 ZRALOK 1,18.90
77 KOPANIC Otakar 91 Nautilus 1,19.12
78 DURIS Lukas 89 Delfin Z 1,19.24
79 HALAJ Markus 91 CALYPSO 1,19.89
80 CIGANEK Lukas 92 NEPTUN 1,20.01
81 KUNDRAT David 92 CALYPSO 1,21.60
82 HANUSEK Patrik 93 ZRALOK 1,22.03
83 MELICHERCIK Filip 93 CALYPSO 1,23.84
84 MLADY Roman 90 Amfora S 1,24.02
85 SVRCEK Zbynek 91 Nautilus 1,25.20
86 BRODANSKY Matej 90 Amfora S 1,25.41
87 ONDRUS Marek 92 Delfin Z 1,26.77
88 MATEJOV Maros 92 CALYPSO 1,29.02
89 POLAK Viktor 91 ZRALOK 1,29.08
90 KOMADA Marek 93 CALYPSO 1,30.31
91 HEDERA Jakub 93 NEPTUN 1,33.15
92 CISAR Lubos 91 Amfora S 1,34.95
93 ZEMANEK Petr 91 Nautilus 1,36.45
94 SVENDA Jaroslav 90 Nautilus 1,43.08
BRECHTL Jan 92 ZRALOK nenastupil na start
FOTI Tibor 89 ZRALOK nenastupil na start
JOST Adam 92 KP Pardu chybny start
SATRAPA Adam 87 KP Pardu 15m pasmo
STURM Vlado 88 ZRALOK nenastupil na start
TISAR Marek 91 Nautilus nedoplaval
Mates Timing & Computing