Klub potapacov Amfora Sala
V Y S L E D K Y
V. rocnik Salianskych sprintov
v plutvovom plavani a rychlostnom potapani pod vodou
2 Kategoria: 50 PP zeny Sala 13.04.02
Por. Meno RN Klub T100 T200 T400 T800 cas RR VT
1 SOUCOVA Monika 86 CALYPSO 22.59
2 SLIACKA Maria 79 CALYPSO 23.15
3 TRUBACOVA Lucia 84 NEPTUN 23.55
4 JANKOVICOVA Dana 87 ZRALOK 23.62
5 MIKOVA Petra 84 CALYPSO 23.82
6 SIMAKOVA Michaela 88 CALYPSO 23.90
7 HRONCEKOVA Veroni 90 CALYPSO 24.19
8 RAGANOVA Barbora 88 ZRALOK 24.89
9 SLIACKA Kristina 87 CALYPSO 25.02
10 BARUSOVA Eliska 87 Amfora S 25.03
11 GOGOLOVA Lenka 87 ZRALOK 25.14
12 SEDLAKOVA Barbora 87 Amfora S 25.15
13 VRSKOVA Martina 87 NEPTUN 25.38
14 STEPANKOVA Zuzana 87 KP Pardu 25.50
15 PYSOVA Zuzana 86 NEPTUN 25.69
16 HANAKOVA Kristina 86 NEPTUN 25.87
17 CIGANKOVA Lucia 88 NEPTUN 25.87 RCR
18 BALKOVICOVA Marti 87 CALYPSO 26.05
19 STIAKOVA Michaela 90 CALYPSO 26.10
ZIDEKOVA Dasa 88 NEPTUN 26.10
21 SLIACKA Margareta 91 CALYPSO 26.11
22 SLIACKA Andrea 87 CALYPSO 26.16
23 BOLEDOVICOVA Petr 86 KP Pardu 26.21
24 SAROCHOVA Simona 90 KP Pardu 26.56
25 FEKIACOVA Elena 89 CALYPSO 26.60
26 SLOVAKOVA Gabriel 87 NEMO Zli 26.61
27 ZAHORCOVA Michael 89 CALYPSO 26.65
28 PILUSOVA Barbora 88 NEMO Zli 27.17
29 LENCESOVA Ivana 90 Amfora S 27.30
30 CERHOVA Jarmila 90 CALYPSO 27.37
31 VAVRINOVA Dita 87 KP Pardu 27.39
32 RUZICKOVA Katarin 91 CALYPSO 27.62
33 SZAMKOVA Karolina 91 NEMO Zli 27.65
34 LUCANSKA Maria 91 CALYPSO 27.83
35 LACENOVA Erika 90 CALYPSO 28.05
36 NEDELIAKOVA Stefa 91 CALYPSO 28.20
37 KEMKOVA Nina 89 ZRALOK 28.23
38 ANDRLOVA Dita 91 KP Pardu 28.29
39 POTUCKOVA Kristin 89 KP Pardu 28.69
40 POLANSKA Petra 91 NEMO Zli 28.73
41 MAJKOVA Zuzana 91 KP Pardu 29.02
42 DUNDOVA Katka 85 KP Pardu 29.09
43 MOJZISOVA Alexand 91 CALYPSO 29.11
44 KORCAKOVA Sabina 90 ZRALOK 29.12
45 JARA Veronika 90 KP Pardu 29.17
46 BOCKAYOVA Petra 91 CALYPSO 29.27
47 BOLEDOVICOVA Zden 90 KP Pardu 29.62
48 MASLENOVA Ivana 91 CALYPSO 30.13
49 VLHOVA Eliska 90 Nautilus 30.50
50 SIMSIKOVA Michael 92 CALYPSO 31.08
51 ZELINOVA Lucia 91 CALYPSO 31.66
52 KOSNACOVA Andrea 92 ZRALOK 32.38
53 HUDECOVA Kristina 91 CALYPSO 32.67
54 TEGENOVA Barbora 90 CALYPSO 32.70
55 PILIAROVA Lucia 89 Amfora S 32.75
56 GAJDOSOVA Dominik 90 Delfin Z 33.32
57 CHEBENOVA Dorotka 91 NEPTUN 34.99
58 SIAGIOVA Barbora 93 CALYPSO 35.53
59 MLADA Zuzana 89 Amfora S 36.12
60 BOHUSOVA Lucia 92 CALYPSO 37.01
61 URBANOVA Erika 94 Amfora S 37.79
62 LOZIOVA Beata 92 Amfora S 38.03
63 STEFUCOVA Martina 90 ZRALOK 39.32
64 MYSLIKOVA Nikola 90 Nautilus 39.52
65 POLAKOVA Petra 91 ZRALOK 41.37
66 KLACKOVA Beata 91 CALYPSO 44.40
67 ZIGOVA Nikola 93 CALYPSO 50.34
ANTOSOVA Martina 90 ZRALOK nenastupil na start
BRONCEKOVA Zuzana 87 Delfin Z nenastupil na start
JIROUSOVA Jana 84 Delfin Z nenastupil na start
NOVAKOVA Zuzana 88 Delfin Z nenastupil na start
SAHOVA Romana 90 NEMO Zli nenastupil na start
Mates Timing & Computing