|
Klub sportovych potapacov NEPTUNSTARTOVNA LISTINA47. rocnik memorialu Petra Ladicav plavani s plutvami a rychlostnom plavani pod vodou |
|
1/H01/ 101 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 20.10.2019 10:00
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Horský Richard 05 RALOK 4 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 5 Mijak Duan 94 DELFÍN 6 Barna Tibor 81 NEPTÚN
1/H02/ 102 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 20.10.2019 10:01
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Smolík Adam 04 CochtanK 20.25 2 oka imon 03 DELFÍN 19.58 3 Rehorovský Oliver 03 RALOK 18.63 4 Květon Jan 03 KP Pardu 18.59 5 Osuský Adam 02 RALOK 18.59 6 Maza Lorenzo 05 SpeedFis 18.80 7 Pankiewicz Jakub 04 SC Senec 19.64 8 Uchytil Jáchym 05 NEMO Zli 22.21
1/H03/ 103 Kategoria: 50 RP muzi Bratislava 20.10.2019 10:03
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Matej Nicolas 05 VS ZVOLE 18.37 2 Bielka Marián 99 DELFÍN 17.01 3 Kozmer Jakub 03 Barakuda 16.69 4 Častven Luká 01 RALOK 15.44 5 Homola Patrik 01 RALOK 16.03 6 Schmidt Fabian 02 SpeedFis 17.00 7 Cimburek Daniel 04 KP Pardu 17.34 8 Kamhiyeh Ossama 03 RALOK 18.50
2/H01/ 201 Kategoria: 50 RP zeny Bratislava 20.10.2019 10:05
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Baránková Terézia 01 DELFÍN 2 Neczliová Zuzana Tereza 02 SC Senec 28.54 3 Hubačová Hana 04 RALOK 22.67 4 Heglasová Simona 04 DELFÍN 21.72 5 Gimesi Sara 05 SpeedFis 22.10 6 Bezdeková Nina 04 NEPTÚN 25.43 7 Banduchová Veronika 05 PCP RAK 31.43
2/H02/ 202 Kategoria: 50 RP zeny Bratislava 20.10.2019 10:07
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Vlčková Kristýna 05 NEMO Zli 21.40 2 Sobihardová Natália 03 RALOK 20.63 3 Mateaíková Magdaléna 03 RALOK 20.22 4 Janouková Kristýna 98 KP Pardu 19.94 5 Kissová Petra 05 Barakuda 20.22 6 Rajtárová źuboslava P. 05 VS ZVOLE 20.33 7 Kubová Magdaléna 05 CochtanK 21.37 8 Ondruková Nina 05 DELFÍN 21.62
2/H03/ 203 Kategoria: 50 RP zeny Bratislava 20.10.2019 10:09
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Vasilová Hana 04 Barakuda 19.48 2 Vaneková Violka 02 RALOK 18.91 3 Gabažová Nina 98 RALOK 18.54 4 Suba Sara 04 Hurrican 17.15 5 Chen Ting Ting 02 NEPTÚN 18.50 6 Bielková Beáta 01 DELFÍN 18.77 7 Kunierová Nina 04 DELFÍN 19.35 8 Havlova Lucie 99 CochtanK 19.63
3/H01/ 301 Kategoria: 15 RP muzi Bratislava 20.10.2019 10:12
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Garbar Tomá 08 DELFÍN 3 Křap Matěj 08 Nautilus 14.13 4 Vaník Sebastián 08 PCP RAK 12.17 5 oka Dominik 09 Nautilus 14.11 6 Stovíček Tomá 12 NEPTÚN 7 Vanko Norbert Bence 09 Barakuda
3/H02/ 302 Kategoria: 15 RP muzi Bratislava 20.10.2019 10:16
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Klimek Michal 09 NEPTÚN 10.66 2 Belko Tomá 11 PCP RAK 9.67 3 Zuberec Kubo 08 PCP RAK 9.19 4 Sečkár Oliver 08 NEPTÚN 8.61 5 Urbán Jakub 09 Barakuda 9.11 6 Adamík Bruno 09 RALOK 9.59 7 Torok Róbert 10 RALOK 9.74 8 Buczacki Andrej 09 PCP RAK 10.94
4/H01/ 401 Kategoria: 15 RP zeny Bratislava 20.10.2019 10:19
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Sečkárová Olívia 11 NEPTÚN 2 Spiáková Stella 10 NEPTÚN 3 kulavíková Natália 09 PCP RAK 4 Zahumenská Vivienne 08 SC Senec 17.12 5 Rubecká Lucie 08 Nautilus 17.48 6 inalová Zoja 09 PCP RAK 7 Stanová Alexandra 09 NEPTÚN
4/H02/ 402 Kategoria: 15 RP zeny Bratislava 20.10.2019 10:22
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Martonková Matilda 09 SC Senec 10.64 2 Szabóová Romana 09 SC Senec 8.69 3 Hagarová Sofija 08 Barakuda 7.52 4 Michvociková źuba 09 RALOK 7.29 5 Hradecká Vera 09 RALOK 7.31 6 Pecníková Jana 09 RALOK 7.87 7 Gilbert Tamara 08 SC Senec 9.74 8 Takacsova Anabela 11 Barakuda 12.13
5/H01/ 501 Kategoria: 25 RP muzi Bratislava 20.10.2019 10:25
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Malý Matú 07 DELFÍN 4 Klimek Martin 07 NEPTÚN 15.08 5 Toth Jakub 07 NEPTÚN 16.24 6 Balkovský Viliam 07 VS ZVOLE
5/H02/ 502 Kategoria: 25 RP muzi Bratislava 20.10.2019 10:28
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Valjent Adam 06 PCP RAK 14.12 2 Lička Daniel 06 RALOK 13.47 3 Janits Matú 06 PCP RAK 11.45 4 Blakovič Peter 06 NEPTÚN 10.01 5 Oboňa Alexander 06 PCP RAK 11.41 6 Csikós Peter 07 Barakuda 12.56 7 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 13.50 8 Hupka Filip 06 NEPTÚN 14.45
6/H01/ 601 Kategoria: 25 RP zeny Bratislava 20.10.2019 10:32
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Andrejkovičová Kristína 07 RALOK 4 Jambrichová Albeta 07 DELFÍN 5 talmachová Nina 07 DELFÍN
6/H02/ 602 Kategoria: 25 RP zeny Bratislava 20.10.2019 10:35
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Čenteová Emma 06 NEPTÚN 3 Gebhardtová Viktória 07 RALOK 12.67 4 Sliková Alexandra 06 Hurrican 10.62 5 Hanzelyová Ema 06 SC Senec 11.48 6 Lorinczová Viktória 07 RALOK 13.19 7 Vályiková Barbora 07 NEPTÚN
7/H01/ 701 Kategoria: 400 PP muzi Bratislava 20.10.2019 10:37
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Gabčo Luká 05 DELFÍN 3 Vaník Sebastián 08 PCP RAK 6,08.37 4 Buczacki Andrej 09 PCP RAK 5,49.59 5 Toth Jakub 07 NEPTÚN 6,01.04 6 Malý Matú 07 DELFÍN
7/H02/ 702 Kategoria: 400 PP muzi Bratislava 20.10.2019 10:44
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Sečkár Oliver 08 NEPTÚN 5,46.40 2 Křap Matěj 08 Nautilus 5,38.69 3 Hupka Filip 06 NEPTÚN 5,27.84 4 Valjent Adam 06 PCP RAK 4,54.35 5 Csikós Peter 07 Barakuda 5,10.00 6 oka Dominik 09 Nautilus 5,31.91 7 Zuberec Kubo 08 PCP RAK 5,42.29 8 Klimek Martin 07 NEPTÚN 5,46.76
7/H03/ 703 Kategoria: 400 PP muzi Bratislava 20.10.2019 10:52
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Pankiewicz Jakub 04 SC Senec 4,32.31 2 Huebel Luca 06 SpeedFis 4,20.00 3 Maza Lorenzo 05 SpeedFis 3,51.20 4 Lobpreis Filip 00 RALOK 3,20.64 5 Pilný Tomá 04 KP Pardu 3,25.78 6 Horský Richard 05 RALOK 3,57.92 7 Oboňa Alexander 06 PCP RAK 4,29.02 8 Janits Matú 06 PCP RAK 4,36.22
8/H01/ 801 Kategoria: 400 PP zeny Bratislava 20.10.2019 10:58
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 inalová Zoja 09 PCP RAK 4 Szaboová Michaela 01 SC Senec 5 kulavíková Natália 09 PCP RAK
8/H02/ 802 Kategoria: 400 PP zeny Bratislava 20.10.2019 11:06
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Rubecká Lucie 08 Nautilus 5,54.79 3 Neczliová Zuzana Tereza 02 SC Senec 5,03.18 4 Sylejmani Alina 06 SpeedFis 4,25.00 5 Vosáhlová Ema 07 VS ZVOLE 4,38.60 6 Dukátová Lucia 05 PCP RAK 5,07.74 7 Gilbert Tamara 08 SC Senec 6,46.70 8 Vályiková Barbora 07 NEPTÚN
8/H03/ 803 Kategoria: 400 PP zeny Bratislava 20.10.2019 11:14
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Kmeková Zuzana 04 VS ZVOLE 4,17.42 2 Lacsková Vanesa 06 SC Senec 4,04.67 3 Kissová Petra 05 Barakuda 3,43.73 4 Havlova Lucie 99 CochtanK 3,37.76 5 Kunierová Nina 04 DELFÍN 3,43.04 6 Sopková źubomíra 04 DELFÍN 4,02.20 7 Makova Klára 04 CochtanK 4,11.08 8 Holle Victoria 07 SpeedFis 4,20.00
9/H01/ 901 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 20.10.2019 11:20
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Garbar Tomá 08 DELFÍN 2 Barna Tibor 81 NEPTÚN 3 Barna Oliver Dominik 11 NEPTÚN 4 Mijak Duan 94 DELFÍN 5 Stefula Oliver 07 NEPTÚN 6 Barna Raphael Marco 14 NEPTÚN 7 Malý Matú 07 DELFÍN
9/H02/ 902 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 20.10.2019 11:22
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Belko Tomá 11 PCP RAK 41.10 2 Klimek Michal 09 NEPTÚN 37.85 3 Zuberec Kubo 08 PCP RAK 35.20 4 Buczacki Andrej 09 PCP RAK 34.30 5 Vanko Norbert Bence 09 Barakuda 34.83 6 Vaník Sebastián 08 PCP RAK 37.02 7 Marchenko Igor 03 NEPTÚN 39.12 8 Stovíček Tomá 12 NEPTÚN 44.90
9/H03/ 903 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 20.10.2019 11:25
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Adamík Bruno 09 RALOK 33.32 2 oka Dominik 09 Nautilus 31.17 3 Gimesi Samu 09 SpeedFis 29.30 4 Novák Daniel 05 NEPTÚN 29.11 5 Lička Daniel 06 RALOK 29.26 6 Křap Matěj 08 Nautilus 31.10 7 Salomon Leon 09 SpeedFis 32.80 8 Urbán Jakub 09 Barakuda 33.58
9/H04/ 904 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 20.10.2019 11:27
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Valjent Adam 06 PCP RAK 28.78 2 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 28.34 3 Vershak Vadym 02 NEPTÚN 26.72 4 Uchytil Jáchym 05 NEMO Zli 24.80 5 Gabčo Luká 05 DELFÍN 26.69 6 Sylejmani Leard 06 SpeedFis 27.00 7 Holle Sebastian 07 SpeedFis 28.60 8 Berza Samuel 08 SpeedFis 28.80
9/H05/ 905 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 20.10.2019 11:29
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Oboňa Alexander 06 PCP RAK 24.30 2 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 23.17 3 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 23.06 4 oka imon 03 DELFÍN 22.52 5 Blakovič Peter 06 NEPTÚN 22.73 6 Smolík Adam 04 CochtanK 23.10 7 Anderle imon 04 RALOK 23.44 8 Janits Matú 06 PCP RAK 24.31
9/H06/ 906 Kategoria: 50 PP muzi Bratislava 20.10.2019 11:30
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Matej Nicolas 05 VS ZVOLE 20.83 2 Kamhiyeh Ossama 03 RALOK 20.16 3 Kozmer Jakub 03 Barakuda 18.35 4 Častven Luká 01 RALOK 16.83 5 Homola Patrik 01 RALOK 18.17 6 Bielka Marián 99 DELFÍN 18.85 7 Osuský Adam 02 RALOK 20.30 8 Pankiewicz Jakub 04 SC Senec 21.36
10/H01/1001 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 20.10.2019 11:32
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Spiáková Stella 10 NEPTÚN 3 Bartalová Zuzana 03 RALOK 4 Takacsova Anabela 11 Barakuda 41.60 5 Stanová Alexandra 09 NEPTÚN 6 Ďugelová Aneka 05 DELFÍN 7 inalová Zoja 09 PCP RAK
10/H02/1002 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 20.10.2019 11:35
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 kulavíková Natália 09 PCP RAK 35.25 2 Rubecká Lucie 08 Nautilus 34.38 3 Kurennaya Sofja 09 SpeedFis 33.00 4 Gilbert Tamara 08 SC Senec 31.49 5 Szabóová Romana 09 SC Senec 32.70 6 talmachová Nina 07 DELFÍN 33.71 7 Martonková Matilda 09 SC Senec 34.75 8 Sečkárová Olívia 11 NEPTÚN 39.30
10/H03/1003 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 20.10.2019 11:37
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Dukátová Lucia 05 PCP RAK 30.05 2 Duchajová Veronika 05 SC Senec 28.71 3 Michvociková źuba 09 RALOK 28.09 4 Hagarová Sofija 08 Barakuda 27.54 5 Pecníková Jana 09 RALOK 28.01 6 Jambrichová Albeta 07 DELFÍN 28.55 7 Banduchová Veronika 05 PCP RAK 29.23 8 Gebhardtová Viktória 07 RALOK 30.15
10/H04/1004 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 20.10.2019 11:39
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Hanzelyová Ema 06 SC Senec 27.45 2 Bezdeková Nina 04 NEPTÚN 26.58 3 Ahmedoski Inci 07 SpeedFis 26.50 4 Vosáhlová Ema 07 VS ZVOLE 25.49 5 Neczliová Zuzana Tereza 02 SC Senec 26.24 6 Baránková Terézia 01 DELFÍN 26.51 7 Lorinczová Viktória 07 RALOK 27.28 8 Hradecká Vera 09 RALOK 27.45
10/H05/1005 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 20.10.2019 11:41
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Wojnar Julia 08 SpeedFis 24.76 2 Gimesi Sara 05 SpeedFis 24.50 3 Zlatoová Katarína 05 Hurrican 23.97 4 Hubačová Hana 04 RALOK 23.37 5 Andrejkovičová Kristína 07 RALOK 23.70 6 Szaboová Michaela 01 SC Senec 23.98 7 Miartuová Silvia 03 DELFÍN 24.74 8 Sylejmani Alina 06 SpeedFis 24.80
10/H06/1006 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 20.10.2019 11:43
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Oklepková Lucia 06 VS ZVOLE 23.03 2 Sopková źubomíra 04 DELFÍN 22.26 3 Vlčková Kristýna 05 NEMO Zli 22.10 4 Chovancová Tereza 04 Hurrican 21.91 5 Sobihardová Natália 03 RALOK 22.09 6 Lacsková Vanesa 06 SC Senec 22.18 7 Ondruková Nina 05 DELFÍN 22.79 8 Heglasová Simona 04 DELFÍN 23.05
10/H07/1007 Kategoria: 50 PP zeny Bratislava 20.10.2019 11:44
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Vasilová Hana 04 Barakuda 21.59 2 Chen Ting Ting 02 NEPTÚN 21.02 3 Gabažová Nina 98 RALOK 20.22 4 Suba Sara 04 Hurrican 18.45 5 Bielková Beáta 01 DELFÍN 19.94 6 Sliková Alexandra 06 Hurrican 20.96 7 Rajtárová źuboslava P. 05 VS ZVOLE 21.51 8 Vaneková Violka 02 RALOK 21.68
11/H01/1101 Kategoria: 400 RP muzi Bratislava 20.10.2019 12:17
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Oboňa Alexander 06 PCP RAK 3 Janits Matú 06 PCP RAK 4 Osuský Adam 02 RALOK 4,15.31 5 Korim Robert 63 NEPTÚN 4,29.15 6 Tancík Pavol 88 NEPTÚN
11/H02/1102 Kategoria: 400 RP muzi Bratislava 20.10.2019 12:24
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Stovíček Miroslav 77 NEPTÚN 4,08.29 2 Častven Luká 01 RALOK 3,26.04 3 Cimburek Daniel 04 KP Pardu 3,15.39 4 Cimburek Josef 88 KP Pardu 3,00.16 5 Lobpreis Filip 00 RALOK 3,10.01 6 Rehorovský Oliver 03 RALOK 3,25.40 7 Květon Jan 03 KP Pardu 3,32.45 8 DURAI Peter 81 NEPTÚN 4,14.59
12/H01/1201 Kategoria: 400 RP zeny Bratislava 20.10.2019 12:30
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Malinowska Lenka 00 RALOK 3,43.33 4 Janouková Kristýna 98 KP Pardu 3,28.49 5 Jánoková Katarína 98 RALOK 3,30.73 6 Chen Ting Ting 02 NEPTÚN 3,52.39
13/H01/1301 Kategoria: 200 PP muzi Bratislava 20.10.2019 14:30
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Gabčo Luká 05 DELFÍN 3 Mijak Duan 94 DELFÍN 4 Torok Róbert 10 RALOK 3,10.65 5 Klimek Michal 09 NEPTÚN 3,11.27 6 Novák Daniel 05 NEPTÚN
13/H02/1302 Kategoria: 200 PP muzi Bratislava 20.10.2019 14:34
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Belko Tomá 11 PCP RAK 2,59.82 2 Vaník Sebastián 08 PCP RAK 2,51.44 3 Vanko Norbert Bence 09 Barakuda 2,48.80 4 Malý Matú 07 DELFÍN 2,45.85 5 Sečkár Oliver 08 NEPTÚN 2,46.66 6 Buczacki Andrej 09 PCP RAK 2,49.07 7 Zuberec Kubo 08 PCP RAK 2,54.70 8 Marchenko Igor 03 NEPTÚN 3,00.56
13/H03/1303 Kategoria: 200 PP muzi Bratislava 20.10.2019 14:39
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Křap Matěj 08 Nautilus 2,39.63 2 Urbán Jakub 09 Barakuda 2,35.70 3 Berza Samuel 08 SpeedFis 2,35.00 4 oka Dominik 09 Nautilus 2,30.64 5 Hupka Filip 06 NEPTÚN 2,32.39 6 Gimesi Samu 09 SpeedFis 2,35.00 7 Klimek Martin 07 NEPTÚN 2,35.99 8 Salomon Leon 09 SpeedFis 2,41.00
13/H04/1304 Kategoria: 200 PP muzi Bratislava 20.10.2019 14:43
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 2,20.66 2 Sylejmani Leard 06 SpeedFis 2,10.00 3 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 2,02.48 4 Anderle imon 04 RALOK 1,59.15 5 Huebel Luca 06 SpeedFis 2,00.00 6 Janits Matú 06 PCP RAK 2,05.08 7 Csikós Peter 07 Barakuda 2,10.57 8 Valjent Adam 06 PCP RAK 2,30.49
13/H05/1305 Kategoria: 200 PP muzi Bratislava 20.10.2019 14:47
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 1,56.45 2 oka imon 03 DELFÍN 1,53.16 3 Maza Lorenzo 05 SpeedFis 1,47.30 4 Pilný Tomá 04 KP Pardu 1,32.61 5 Schmidt Fabian 02 SpeedFis 1,37.20 6 Horský Richard 05 RALOK 1,51.26 7 Blakovič Peter 06 NEPTÚN 1,55.60 8 Oboňa Alexander 06 PCP RAK 1,59.06
14/H01/1401 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 20.10.2019 14:50
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 kulavíková Natália 09 PCP RAK 4 Martonková Matilda 09 SC Senec 3,18.65 5 inalová Zoja 09 PCP RAK 6 Vályiková Barbora 07 NEPTÚN
14/H02/1402 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 20.10.2019 14:55
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Szabóová Romana 09 SC Senec 3,04.67 2 Pecníková Jana 09 RALOK 2,33.93 3 Banduchová Veronika 05 PCP RAK 2,28.27 4 Duchajová Veronika 05 SC Senec 2,22.79 5 Ďugelová Aneka 05 DELFÍN 2,25.45 6 Dukátová Lucia 05 PCP RAK 2,28.60 7 talmachová Nina 07 DELFÍN 2,41.33 8 Rubecká Lucie 08 Nautilus 3,05.80
14/H03/1403 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 20.10.2019 15:00
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Baránková Terézia 01 DELFÍN 2,21.28 2 Hradecká Vera 09 RALOK 2,15.44 3 Holle Victoria 07 SpeedFis 2,07.00 4 Miartuová Silvia 03 DELFÍN 2,05.67 5 Ahmedoski Inci 07 SpeedFis 2,07.00 6 Vosáhlová Ema 07 VS ZVOLE 2,07.75 7 Michvociková źuba 09 RALOK 2,18.60 8 Hanzelyová Ema 06 SC Senec 2,21.54
14/H04/1404 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 20.10.2019 15:04
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Gimesi Sara 05 SpeedFis 2,04.00 2 Sylejmani Alina 06 SpeedFis 2,03.00 3 Oklepková Lucia 06 VS ZVOLE 1,59.47 4 Chovancová Tereza 04 Hurrican 1,50.66 5 Kmeková Zuzana 04 VS ZVOLE 1,57.05 6 Zlatoová Katarína 05 Hurrican 2,00.29 7 Ondruková Nina 05 DELFÍN 2,03.44 8 Wojnar Julia 08 SpeedFis 2,05.00
14/H05/1405 Kategoria: 200 PP zeny Bratislava 20.10.2019 15:07
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Sliková Alexandra 06 Hurrican 1,46.34 2 Vaneková Violka 02 RALOK 1,44.52 3 Kunierová Nina 04 DELFÍN 1,42.76 4 Suba Sara 04 Hurrican 1,35.39 5 Virsiková Vanesa 03 RALOK 1,40.79 6 Havlova Lucie 99 CochtanK 1,43.09 7 Rajtárová źuboslava P. 05 VS ZVOLE 1,45.13 8 Sopková źubomíra 04 DELFÍN 1,49.68
15/H01/1501 Kategoria: 100 RP muzi Bratislava 20.10.2019 15:11
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Balkovský Viliam 07 VS ZVOLE 1,00.46 2 Oboňa Alexander 06 PCP RAK 58.98 3 Pankiewicz Jakub 04 SC Senec 50.19 4 Lobpreis Filip 00 RALOK 37.47 5 Rehorovský Oliver 03 RALOK 44.50 6 Smolík Adam 04 CochtanK 50.46 7 Janits Matú 06 PCP RAK 59.67 8 Valjent Adam 06 PCP RAK 1,13.10
16/H01/1601 Kategoria: 100 RP zeny Bratislava 20.10.2019 15:15
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Rajtárová źuboslava P. 05 VS ZVOLE 2 Neczliová Zuzana Tereza 02 SC Senec 3 Banduchová Veronika 05 PCP RAK 1,14.73 4 Waschinová Sarah 05 NEPTÚN 53.16 5 Bezdeková Nina 04 NEPTÚN 1,04.65 6 Dukátová Lucia 05 PCP RAK 1,21.33 7 Szaboová Michaela 01 SC Senec
16/H02/1602 Kategoria: 100 RP zeny Bratislava 20.10.2019 15:18
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Kubová Magdaléna 05 CochtanK 50.00 2 Vasilová Hana 04 Barakuda 45.82 3 Malinowska Lenka 00 RALOK 44.64 4 Janouková Kristýna 98 KP Pardu 43.29 5 Chen Ting Ting 02 NEPTÚN 44.46 6 Jánoková Katarína 98 RALOK 45.56 7 Mateaíková Magdaléna 03 RALOK 49.48 8 Makova Klára 04 CochtanK 52.72
17/H01/1701 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 20.10.2019 15:51
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Stovíček Tomá 12 NEPTÚN 1,45.87 2 Vaník Sebastián 08 PCP RAK 1,24.16 3 Klimek Michal 09 NEPTÚN 1,21.15 4 Zuberec Kubo 08 PCP RAK 1,15.75 5 Vanko Norbert Bence 09 Barakuda 1,16.63 6 Torok Róbert 10 RALOK 1,23.20 7 Marchenko Igor 03 NEPTÚN 1,24.34 8 Stefula Oliver 07 NEPTÚN
17/H02/1702 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 20.10.2019 15:54
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Adamík Bruno 09 RALOK 1,12.68 2 Novák Daniel 05 NEPTÚN 1,12.19 3 Křap Matěj 08 Nautilus 1,11.21 4 Urbán Jakub 09 Barakuda 1,09.05 5 Toth Jakub 07 NEPTÚN 1,09.10 6 oka Dominik 09 Nautilus 1,11.36 7 Klimek Martin 07 NEPTÚN 1,12.62 8 Salomon Leon 09 SpeedFis 1,13.60
17/H03/1703 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 20.10.2019 15:57
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Berza Samuel 08 SpeedFis 1,06.10 2 Holle Sebastian 07 SpeedFis 1,04.50 3 Vershak Vadym 02 NEPTÚN 1,00.80 4 Csikós Peter 07 Barakuda 59.16 5 Uchytil Jáchym 05 NEMO Zli 59.60 6 Valjent Adam 06 PCP RAK 1,01.59 7 Gimesi Samu 09 SpeedFis 1,05.90 8 Lička Daniel 06 RALOK 1,07.27
17/H04/1704 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 20.10.2019 15:59
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Huebel Luca 06 SpeedFis 55.10 2 Oboňa Alexander 06 PCP RAK 52.28 3 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 51.92 4 Matej Nicolas 05 VS ZVOLE 49.37 5 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 50.68 6 Blakovič Peter 06 NEPTÚN 52.17 7 Janits Matú 06 PCP RAK 53.94 8 Sylejmani Leard 06 SpeedFis 56.90
17/H05/1705 Kategoria: 100 PP muzi Bratislava 20.10.2019 16:02
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Pankiewicz Jakub 04 SC Senec 48.28 2 Schmidt Fabian 02 SpeedFis 43.80 3 Cimburek Daniel 04 KP Pardu 41.39 4 Častven Luká 01 RALOK 38.34 5 Pilný Tomá 04 KP Pardu 40.28 6 Kozmer Jakub 03 Barakuda 42.30 7 Kamhiyeh Ossama 03 RALOK 43.99 8 Smolík Adam 04 CochtanK 49.27
18/H01/1801 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 20.10.2019 16:04
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 inalová Zoja 09 PCP RAK 1,28.32 4 Ďugelová Aneka 05 DELFÍN 5 Stanová Alexandra 09 NEPTÚN
18/H02/1802 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 20.10.2019 16:07
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 kulavíková Natália 09 PCP RAK 1,21.42 3 Szabóová Romana 09 SC Senec 1,17.97 4 Gilbert Tamara 08 SC Senec 1,12.18 5 Kurennaya Sofja 09 SpeedFis 1,15.00 6 Rubecká Lucie 08 Nautilus 1,20.78 7 Martonková Matilda 09 SC Senec 1,22.16 8 Takacsova Anabela 11 Barakuda 1,31.80
18/H03/1803 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 20.10.2019 16:10
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Banduchová Veronika 05 PCP RAK 1,07.05 2 Gebhardtová Viktória 07 RALOK 1,04.91 3 Baránková Terézia 01 DELFÍN 1,03.22 4 Michvociková źuba 09 RALOK 1,02.45 5 Hagarová Sofija 08 Barakuda 1,02.66 6 Dukátová Lucia 05 PCP RAK 1,03.46 7 Pecníková Jana 09 RALOK 1,05.21 8 Bartalová Zuzana 03 RALOK 1,09.69
18/H04/1804 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 20.10.2019 16:13
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Hanzelyová Ema 06 SC Senec 1,01.81 2 Hradecká Vera 09 RALOK 1,01.19 3 Ahmedoski Inci 07 SpeedFis 57.00 4 Gimesi Sara 05 SpeedFis 55.50 5 Holle Victoria 07 SpeedFis 55.80 6 Neczliová Zuzana Tereza 02 SC Senec 59.51 7 Lorinczová Viktória 07 RALOK 1,01.23 8 Duchajová Veronika 05 SC Senec 1,02.45
18/H05/1805 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 20.10.2019 16:15
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Sylejmani Alina 06 SpeedFis 55.00 2 Heglasová Simona 04 DELFÍN 54.68 3 Andrejkovičová Kristína 07 RALOK 54.42 4 Szaboová Michaela 01 SC Senec 53.98 5 Zlatoová Katarína 05 Hurrican 54.22 6 Wojnar Julia 08 SpeedFis 54.50 7 Miartuová Silvia 03 DELFÍN 54.68 8 Vosáhlová Ema 07 VS ZVOLE 55.44
18/H06/1806 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 20.10.2019 16:18
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Kubová Magdaléna 05 CochtanK 52.51 2 Ondruková Nina 05 DELFÍN 52.09 3 Sobihardová Natália 03 RALOK 50.52 4 Vlčková Kristýna 05 NEMO Zli 48.50 5 Lacsková Vanesa 06 SC Senec 49.74 6 Oklepková Lucia 06 VS ZVOLE 51.81 7 Hubačová Hana 04 RALOK 52.32 8 Makova Klára 04 CochtanK 53.54
18/H07/1807 Kategoria: 100 PP zeny Bratislava 20.10.2019 16:20
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Sopková źubomíra 04 DELFÍN 48.29 2 Virsiková Vanesa 03 RALOK 46.61 3 Kunierová Nina 04 DELFÍN 46.33 4 Suba Sara 04 Hurrican 41.91 5 Bielková Beáta 01 DELFÍN 44.58 6 Sliková Alexandra 06 Hurrican 46.36 7 Rajtárová źuboslava P. 05 VS ZVOLE 47.79 8 Chovancová Tereza 04 Hurrican 48.34
19/H01/1901 Kategoria: 800 PP muzi Bratislava 20.10.2019 16:22
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Hupka Filip 06 NEPTÚN 11,51.07 3 Horský Richard 05 RALOK 8,14.80 4 Květon Jan 03 KP Pardu 7,45.14 5 Maza Lorenzo 05 SpeedFis 7,58.00 6 Balkovský Viliam 07 VS ZVOLE 9,26.77
20/H01/2001 Kategoria: 800 PP zeny Bratislava 20.10.2019 16:36
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Kmeková Zuzana 04 VS ZVOLE 9,00.07 4 Havlova Lucie 99 CochtanK 7,45.38 5 Kissová Petra 05 Barakuda 7,46.63
21/H01/2101 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 20.10.2019 17:06
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Barna Tibor 81 NEPTÚN 3 Garbar Tomá 08 DELFÍN 4 Marchenko Igor 03 NEPTÚN 1,22.52 5 Klimek Michal 09 NEPTÚN 1,22.65 6 Mijak Duan 94 DELFÍN 7 Barna Oliver Dominik 11 NEPTÚN
21/H02/2102 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 20.10.2019 17:09
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Vaník Sebastián 08 PCP RAK 1,20.86 2 Belko Tomá 11 PCP RAK 1,17.62 3 Novák Daniel 05 NEPTÚN 1,15.94 4 Křap Matěj 08 Nautilus 1,14.41 5 Zuberec Kubo 08 PCP RAK 1,15.01 6 oka Dominik 09 Nautilus 1,16.97 7 Buczacki Andrej 09 PCP RAK 1,17.87 8 Vanko Norbert Bence 09 Barakuda 1,21.79
21/H03/2103 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 20.10.2019 17:12
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Sečkár Oliver 08 NEPTÚN 1,12.96 2 Vershak Vadym 02 NEPTÚN 1,09.32 3 Toth Jakub 07 NEPTÚN 1,08.44 4 Klimek Martin 07 NEPTÚN 1,07.77 5 Holle Sebastian 07 SpeedFis 1,08.20 6 Urbán Jakub 09 Barakuda 1,08.53 7 Malý Matú 07 DELFÍN 1,12.53 8 Adamík Bruno 09 RALOK 1,13.66
21/H04/2104 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 20.10.2019 17:15
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 1,01.28 2 Gabčo Luká 05 DELFÍN 1,00.68 3 Kamhiyeh Ossama 03 RALOK 1,00.14 4 Uchytil Jáchym 05 NEMO Zli 59.90 5 Hupka Filip 06 NEPTÚN 1,00.02 6 Lička Daniel 06 RALOK 1,00.45 7 Balkovský Viliam 07 VS ZVOLE 1,00.96 8 Valjent Adam 06 PCP RAK 1,02.27
21/H05/2105 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 20.10.2019 17:17
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 56.75 2 Janits Matú 06 PCP RAK 55.97 3 Matej Nicolas 05 VS ZVOLE 54.03 4 Pankiewicz Jakub 04 SC Senec 52.03 5 Rehorovský Oliver 03 RALOK 52.23 6 Oboňa Alexander 06 PCP RAK 55.75 7 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 56.57 8 Blakovič Peter 06 NEPTÚN 57.44
21/H06/2106 Kategoria: 100 BF muzi Bratislava 20.10.2019 17:20
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Homola Patrik 01 RALOK 50.09 2 Lobpreis Filip 00 RALOK 47.77 3 Kozmer Jakub 03 Barakuda 47.41 4 Osuský Adam 02 RALOK 45.66 5 Bielka Marián 99 DELFÍN 45.95 6 Schmidt Fabian 02 SpeedFis 47.55 7 oka imon 03 DELFÍN 49.93 8 Anderle imon 04 RALOK 51.18
22/H01/2201 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 20.10.2019 17:22
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Vályiková Barbora 07 NEPTÚN 2 Takacsova Anabela 11 Barakuda 1,34.48 3 Sečkárová Olívia 11 NEPTÚN 1,27.15 4 Rubecká Lucie 08 Nautilus 1,24.85 5 kulavíková Natália 09 PCP RAK 1,25.42 6 inalová Zoja 09 PCP RAK 1,30.16 7 Stanová Alexandra 09 NEPTÚN 8 Spiáková Stella 10 NEPTÚN
22/H02/2202 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 20.10.2019 17:25
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Kurennaya Sofja 09 SpeedFis 1,15.00 2 Gilbert Tamara 08 SC Senec 1,13.21 3 talmachová Nina 07 DELFÍN 1,11.28 4 Jambrichová Albeta 07 DELFÍN 1,09.42 5 Hagarová Sofija 08 Barakuda 1,09.59 6 Zahumenská Vivienne 08 SC Senec 1,13.13 7 Szabóová Romana 09 SC Senec 1,13.78 8 Martonková Matilda 09 SC Senec 1,22.27
22/H03/2203 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 20.10.2019 17:28
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Gebhardtová Viktória 07 RALOK 1,07.46 2 Lorinczová Viktória 07 RALOK 1,06.51 3 Dukátová Lucia 05 PCP RAK 1,04.99 4 Ďugelová Aneka 05 DELFÍN 1,03.89 5 Hradecká Vera 09 RALOK 1,04.55 6 Banduchová Veronika 05 PCP RAK 1,06.36 7 Pecníková Jana 09 RALOK 1,07.06 8 Michvociková źuba 09 RALOK 1,07.80
22/H04/2204 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 20.10.2019 17:31
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Bezdeková Nina 04 NEPTÚN 1,03.55 2 Neczliová Zuzana Tereza 02 SC Senec 1,02.02 3 Baránková Terézia 01 DELFÍN 1,01.02 4 Andrejkovičová Kristína 07 RALOK 1,00.65 5 Waschinová Sarah 05 NEPTÚN 1,00.81 6 Szaboová Michaela 01 SC Senec 1,01.71 7 Duchajová Veronika 05 SC Senec 1,02.39 8 Hanzelyová Ema 06 SC Senec 1,03.56
22/H05/2205 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 20.10.2019 17:33
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Zlatoová Katarína 05 Hurrican 58.01 2 Mateaíková Magdaléna 03 RALOK 57.16 3 Sopková źubomíra 04 DELFÍN 55.79 4 Vlčková Kristýna 05 NEMO Zli 55.40 5 Kubová Magdaléna 05 CochtanK 55.58 6 Rajtárová źuboslava P. 05 VS ZVOLE 55.96 7 Hubačová Hana 04 RALOK 57.78 8 Oklepková Lucia 06 VS ZVOLE 59.17
22/H06/2206 Kategoria: 100 BF zeny Bratislava 20.10.2019 17:36
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Lacsková Vanesa 06 SC Senec 55.13 2 Bielková Beáta 01 DELFÍN 53.77 3 Vasilová Hana 04 Barakuda 52.71 4 Gabažová Nina 98 RALOK 50.89 5 Suba Sara 04 Hurrican 50.92 6 Sliková Alexandra 06 Hurrican 53.02 7 Chen Ting Ting 02 NEPTÚN 54.50 8 Heglasová Simona 04 DELFÍN 55.21MATES Timing & Management www.mates.sk