Zvaz potapacov Slovenska

STARTOVNA LISTINA

1. kolo - Liga mladeze a Slovensky pohar

v plutvovom plavani a rychlostnom plavani pod vodou


3/H02/ 302 Kategoria: 100 PP muzi Trencin 09.02.2019 10:04 2 Serbín Matej 06 DELFÍN

3/H04/ 304 Kategoria: 100 PP muzi Trencin 09.02.2019 10:13 8 Mrveèka Oliver 05 DELFÍN 1,04.05

3/H05/ 305 Kategoria: 100 PP muzi Trencin 09.02.2019 10:16 2 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 53.21 8 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 55.83

3/H06/ 306 Kategoria: 100 PP muzi Trencin 09.02.2019 10:19 6 Bielka Marián 99 DELFÍN 43.91

4/H02/ 402 Kategoria: 100 PP zeny Trencin 09.02.2019 10:25 3 Funtíková Miriam 06 DELFÍN 1,25.14 5 Èandíková Vilma 05 DELFÍN 1,15.71

4/H05/ 405 Kategoria: 100 PP zeny Trencin 09.02.2019 10:35 1 Ondrušková Nina 05 DELFÍN 55.11 5 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 52.53

4/H06/ 406 Kategoria: 100 PP zeny Trencin 09.02.2019 10:38 3 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 49.42

4/H07/ 407 Kategoria: 100 PP zeny Trencin 09.02.2019 10:41 4 Šimiaková Miroslava 00 DELFÍN 43.40

5/H02/ 502 Kategoria: 15 RP muzi Trencin 09.02.2019 10:50 2 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN

7/H02/ 702 Kategoria: 25 RP muzi Trencin 09.02.2019 11:16 4 Serbín Matej 06 DELFÍN

8/H02/ 802 Kategoria: 25 RP zeny Trencin 09.02.2019 11:29 5 Funtíková Miriam 06 DELFÍN

9/H01/ 901 Kategoria: 400 PP muzi Trencin 09.02.2019 11:35 4 Serbín Matej 06 DELFÍN

9/H03/ 903 Kategoria: 400 PP muzi Trencin 09.02.2019 11:54 4 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 4,48.99

9/H04/ 904 Kategoria: 400 PP muzi Trencin 09.02.2019 12:03 2 Bielka Marián 99 DELFÍN 3,47.28

10/H02/1002 Kategoria: 400 PP zeny Trencin 09.02.2019 12:19 6 Funtíková Miriam 06 DELFÍN

10/H03/1003 Kategoria: 400 PP zeny Trencin 09.02.2019 12:28 3 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 4,41.41

10/H04/1004 Kategoria: 400 PP zeny Trencin 09.02.2019 12:37 6 Šimiaková Miroslava 00 DELFÍN 3,51.37

11/H02/1102 Kategoria: 100 BF muzi Trencin 09.02.2019 12:47 3 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN

13/H02/1302 Kategoria: 400 BF muzi Trencin 09.02.2019 13:14 3 Mrveèka Oliver 05 DELFÍN 5,33.80 8 Kodaj Juraj 05 DELFÍN

14/H01/1401 Kategoria: 400 BF zeny Trencin 09.02.2019 13:22 4 Ondrušková Nina 05 DELFÍN

14/H02/1402 Kategoria: 400 BF zeny Trencin 09.02.2019 13:30 7 Èandíková Vilma 05 DELFÍN

14/H03/1403 Kategoria: 400 BF zeny Trencin 09.02.2019 13:38 4 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 4,28.31

15/H01/1501 Kategoria: 200 PP muzi Trencin 09.02.2019 13:46 4 Garbar Tomᚠ08 DELFÍN

17/H01/1701 Kategoria: 50 BF muzi Trencin 09.02.2019 14:20 4 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN

17/H03/1703 Kategoria: 50 BF muzi Trencin 09.02.2019 14:26 1 Mrveèka Oliver 05 DELFÍN 26.96 8 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 27.15

17/H04/1704 Kategoria: 50 BF muzi Trencin 09.02.2019 14:28 5 Bielka Marián 99 DELFÍN 21.16 6 Vandlík Tomᚠ89 DELFÍN 22.46

18/H03/1803 Kategoria: 50 BF zeny Trencin 09.02.2019 14:36 2 Èandíková Vilma 05 DELFÍN 32.92

18/H04/1804 Kategoria: 50 BF zeny Trencin 09.02.2019 14:38 6 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 26.57 7 Ondrušková Nina 05 DELFÍN 26.85

18/H05/1805 Kategoria: 50 BF zeny Trencin 09.02.2019 14:41 1 Sopková ¼ubomíra 04 DELFÍN 25.63 2 Šimiaková Miroslava 00 DELFÍN 24.98

MATES Timing & Management www.mates.sk