Zvaz potapacov Slovenska

STARTOVNA LISTINA

Finale - Liga mladeze a Slovenska liga 2018

v plutvovom plavani a rychlostnom plavani pod vodou


1/H06/ 106 Kategoria: 50 PP muzi Sala 17.11.2018 10:13 1 Mrveèka Oliver 05 DELFÍN 28.92 6 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 28.34

1/H07/ 107 Kategoria: 50 PP muzi Sala 17.11.2018 10:16 2 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 25.52

2/H01/ 201 Kategoria: 50 PP zeny Sala 17.11.2018 10:18 4 Jambrichová Alžbeta 07 DELFÍN

2/H03/ 203 Kategoria: 50 PP zeny Sala 17.11.2018 10:24 5 Funtíková Miriam 06 DELFÍN

2/H07/ 207 Kategoria: 50 PP zeny Sala 17.11.2018 10:36 1 Èandíková Vilma 05 DELFÍN 33.48

2/H09/ 209 Kategoria: 50 PP zeny Sala 17.11.2018 10:41 3 Halajová Bianka 05 DELFÍN 27.61

2/H10/ 210 Kategoria: 50 PP zeny Sala 17.11.2018 10:43 7 Ondrušková Nina 05 DELFÍN 24.60

3/H03/ 303 Kategoria: 50 RP muzi Sala 17.11.2018 10:50 1 Šoška Šimon 03 DELFÍN 21.19 4 Štalmach Michal 98 DELFÍN 18.50

3/H04/ 304 Kategoria: 50 RP muzi Sala 17.11.2018 10:53 1 Vandlík Tomᚠ89 DELFÍN 18.45

4/H02/ 402 Kategoria: 50 RP zeny Sala 17.11.2018 10:58 2 Miartušová Silvia 03 DELFÍN 24.42 5 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 23.14 6 Heglasová Simona 04 DELFÍN 24.39

4/H03/ 403 Kategoria: 50 RP zeny Sala 17.11.2018 11:00 4 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 20.79

4/H04/ 404 Kategoria: 50 RP zeny Sala 17.11.2018 11:03 2 Bielková Beáta 01 DELFÍN 20.36 5 Šimiaková Miroslava 00 DELFÍN 18.83

5/H05/ 505 Kategoria: 200 PP muzi Sala 17.11.2018 12:26 2 Vandlík Tomᚠ89 DELFÍN 1,51.40 6 Štalmach Michal 98 DELFÍN 1,44.24

6/H04/ 604 Kategoria: 200 PP zeny Sala 17.11.2018 12:46 4 Jambrichová Alžbeta 07 DELFÍN

6/H05/ 605 Kategoria: 200 PP zeny Sala 17.11.2018 12:51 3 Baránková Terézia 01 DELFÍN

6/H08/ 608 Kategoria: 200 PP zeny Sala 17.11.2018 13:07 1 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 2,00.65 2 Bielková Beáta 01 DELFÍN 1,49.15 5 Šimiaková Miroslava 00 DELFÍN 1,38.45

7/H02/ 702 Kategoria: 100 PP muzi Sala 17.11.2018 13:14 3 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 1,05.84

7/H03/ 703 Kategoria: 100 PP muzi Sala 17.11.2018 13:17 8 Mrveèka Oliver 05 DELFÍN 1,04.05

7/H04/ 704 Kategoria: 100 PP muzi Sala 17.11.2018 13:20 1 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 57.52 5 Šoška Šimon 03 DELFÍN 52.35 6 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN 54.37

8/H01/ 801 Kategoria: 100 PP zeny Sala 17.11.2018 13:26 3 Halajová Bianka 05 DELFÍN 4 Èandíková Vilma 05 DELFÍN 1,19.76 6 Funtíková Miriam 06 DELFÍN

8/H03/ 803 Kategoria: 100 PP zeny Sala 17.11.2018 13:33 4 Ondrušková Nina 05 DELFÍN 55.11 5 Heglasová Simona 04 DELFÍN 56.14 6 Miartušová Silvia 03 DELFÍN 57.27 8 Kubáòová Miriam 04 DELFÍN 1,03.90

8/H05/ 805 Kategoria: 100 PP zeny Sala 17.11.2018 13:39 5 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 49.04

12/H04/1204 Kategoria: 400 PP zeny Sala 17.11.2018 14:44 2 Jambrichová Alžbeta 07 DELFÍN 6,09.16

13/H01/1301 Kategoria: 800 PP muzi Sala 17.11.2018 14:52 5 Štalmach Michal 98 DELFÍN 6 PYCHTIN Samuel 03 DELFÍN

13/H02/1302 Kategoria: 800 PP muzi Sala 17.11.2018 15:08 2 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 5 Heglas Ladislav 06 DELFÍN

13/H04/1304 Kategoria: 800 PP muzi Sala 17.11.2018 15:39 7 Mrveèka Oliver 05 DELFÍN 13,21.26

13/H05/1305 Kategoria: 800 PP muzi Sala 17.11.2018 15:54 6 Šoška Šimon 03 DELFÍN 9,29.16

14/H01/1401 Kategoria: 800 PP zeny Sala 17.11.2018 16:17 4 Halajová Bianka 05 DELFÍN 5 Bielková Beáta 01 DELFÍN

14/H02/1402 Kategoria: 800 PP zeny Sala 17.11.2018 16:31 2 Heglasová Simona 04 DELFÍN

14/H03/1403 Kategoria: 800 PP zeny Sala 17.11.2018 16:45 2 Baránková Terézia 01 DELFÍN 6 Kubáòová Miriam 04 DELFÍN

14/H04/1404 Kategoria: 800 PP zeny Sala 17.11.2018 16:59 6 Ondrušková Nina 05 DELFÍN

14/H05/1405 Kategoria: 800 PP zeny Sala 17.11.2018 17:13 1 Miartušová Silvia 03 DELFÍN 10,05.91 7 Mrveèková Rebecca 02 DELFÍN 9,54.83

14/H06/1406 Kategoria: 800 PP zeny Sala 17.11.2018 17:26 7 Kušnierová Nina 04 DELFÍN 8,56.97

MATES Timing & Management www.mates.sk