|
Zvaz potapacov SlovenskaSTARTOVNA LISTINA1. kolo - Liga mladeze a Slovensky pohar |
|
1/H01/ 101 Kategoria: 15 RP muzi Zilina 03.02.2018 10:00
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Torok Róbert 10 RALOK 2 Sečkár Oliver 08 NEPTÚN 11.14 3 Miku Michal 07 Barakuda 9.61 4 Dvorák Andrej 08 RALOK 8.62 5 Csikós Peter 07 Barakuda 8.78 6 Muráň Sebastián 07 PCP RAK 10.62 7 Toth Jakub 07 NEPTÚN 8 Berčačin Bruno 09 SC Senec
2/H01/ 201 Kategoria: 15 RP zeny Zilina 03.02.2018 10:04
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Pokorná Simona 08 SC Senec 2 Schwartzová Timea 08 SC Senec 3 Černáková Táňa 08 PCP RAK 4 Szabóová Romana 09 SC Senec 5 talmachová Nina 07 DELFÍN 6 Michvociková Emília 10 RALOK 7 Gilbert Tamara 08 SC Senec 8 Fodorová Kristína 09 RALOK
2/H02/ 202 Kategoria: 15 RP zeny Zilina 03.02.2018 10:08
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Pivková Lenka 08 SC Senec 11.84 2 Pecníková Jana 09 RALOK 9.77 3 Lorinczová Viktória 07 RALOK 8.97 4 Gebhardtová Viktória 07 RALOK 8.30 5 Hegyiová Nella 07 SC Senec 8.91 6 Michvociková źuba 09 RALOK 9.74 7 Brilová Alexandra 08 NEPTÚN 10.78 8 Senková Katka 08 PCP RAK 12.73
3/H01/ 301 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 03.02.2018 10:10
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Vershak Vadym 02 NEPTÚN 2 Bielik Daniel 02 DELFÍN 3 Jesenský Adam 06 PCP RAK 37.36 4 tulajter Dominik 04 RALOK 34.12 5 Abrahamovič Filip 06 PCP RAK 36.63 6 Marchenko Igor 03 NEPTÚN 41.94 7 Čavoj Jakub 05 RALOK 8 Schwartz Richard 05 SC Senec
3/H02/ 302 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 03.02.2018 10:13
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Janits Matú 06 PCP RAK 32.40 2 Lička Daniel 06 RALOK 31.30 3 Senko Ondrej 05 PCP RAK 30.57 4 Mráz Samuel 05 RALOK 30.19 5 Michna Jakub 05 Barakuda 30.23 6 Kuchár Marek 04 PCP RAK 31.03 7 tulajter Samuel 04 RALOK 32.31 8 HUDEC Roman 04 DELFÍN 33.28
3/H03/ 303 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 03.02.2018 10:15
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 29.70 2 Senko Matej 06 NEPTÚN 29.41 3 Taraba Dominik 04 RALOK 27.49 4 Hrako Jakub 05 Swim war 26.94 5 Brilla Adam 04 NEPTÚN 27.32 6 Mrvečka Oliver 05 DELFÍN 29.12 7 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 29.62 8 Oboňa Alexander 06 PCP RAK 29.95
3/H04/ 304 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 03.02.2018 10:18
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Senko Samuel 05 NEPTÚN 26.72 2 Blakovič Peter 06 NEPTÚN 26.43 3 Horský Richard 05 RALOK 25.63 4 Satin Michal 02 RALOK 23.06 5 oka imon 03 DELFÍN 24.40 6 Varady Noel 04 SC Senec 26.36 7 Čapkovič Richard Carlos 04 RALOK 26.61 8 Kamhiyeh Ossama 03 RALOK 26.76
3/H05/ 305 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 03.02.2018 10:20
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Kovács Michal 04 SC Senec 22.19 2 Ďurčo Marek 00 NEPTÚN 21.80 3 Jaica Adam 00 RALOK 21.62 4 talmach Michal 98 DELFÍN 20.92 5 Gabri Samuel 01 SC Senec 21.41 6 Reko Alexander 97 SC Senec 21.71 7 Osuský Adam 02 RALOK 21.89 8 Pankiewicz Jakub 04 SC Senec 23.02
3/H06/ 306 Kategoria: 50 PP muzi Zilina 03.02.2018 10:23
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Kozmer Jakub 03 Barakuda 20.82 2 Lobpreis Filip 00 RALOK 19.53 3 Vandlík Tomá 89 DELFÍN 19.16 4 Častven Luká 01 RALOK 17.57 5 Bielka Marián 99 DELFÍN 19.16 6 Petrák Jakub 03 Barakuda 19.33 7 Homola Patrik 01 RALOK 20.62 8 Rehorovský Oliver 03 RALOK 20.91
4/H01/ 401 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 03.02.2018 10:25
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Jánoková Katarína 98 RALOK 3 Holocsy Szóka Szófia 03 SC Senec 4 Valníčková Nela 04 RALOK 33.52 5 Varadová Tamara 04 PCP RAK 35.48 6 Dobroňová Soňa 99 DELFÍN
4/H02/ 402 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 03.02.2018 10:28
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Washinová Rebecca 03 SC Senec 31.05 2 Pecníková Tereza 06 RALOK 29.05 3 Ondruková Nina 05 DELFÍN 28.43 4 Kováčová Alexandra 03 NEPTÚN 28.22 5 Valníčková Alena 04 RALOK 28.38 6 Gabažová Tina 06 RALOK 28.54 7 Vargová Anna 06 RALOK 30.18 8 Dukátová Lucia 05 PCP RAK 31.54
4/H03/ 403 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 03.02.2018 10:30
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Véghová Michaela 01 RALOK 27.86 2 Kopllová Ema 03 DELFÍN 27.63 3 Lacsková Vanesa 06 SC Senec 27.60 4 Miartuová Silvia 03 DELFÍN 26.69 5 Hanzelyová Ema 06 SC Senec 26.94 6 Halajová Bianka 05 DELFÍN 27.61 7 Hálková Sophia 02 DELFÍN 27.65 8 Babíková Michaela 01 Barakuda 27.87
4/H04/ 404 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 03.02.2018 10:33
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Lobpreisová Sophia 99 RALOK 26.21 2 Heglasová Simona 04 DELFÍN 25.42 3 Sobihardová Natália 03 RALOK 24.79 4 Mináčová Victória 03 Swim war 24.46 5 Kissová Petra 05 Barakuda 24.74 6 Mrvečková Rebecca 02 DELFÍN 25.03 7 Bielková Beáta 01 DELFÍN 25.73 8 Baláová Romana 05 RALOK 26.47
4/H05/ 405 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 03.02.2018 10:35
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Augustínová Adela 03 Barakuda 23.68 2 Viríková Vanessa 03 RALOK 22.88 3 Bertóková Anikó 03 Barakuda 22.56 4 Chovancová Tereza 04 Barakuda 22.13 5 taffenová Katarína 97 DELFÍN 22.51 6 Malinowska Paula 98 RALOK 22.73 7 Mateaíková Magdaléna 03 RALOK 23.32 8 Malinowska Lenka 00 RALOK 23.92
4/H06/ 406 Kategoria: 50 PP zeny Zilina 03.02.2018 10:37
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Hraková Zuzana 99 Barakuda 21.11 2 Gabažová Nina 98 RALOK 20.14 3 imiaková Miroslava 00 DELFÍN 20.03 4 Sopková źubomíra 04 Swim war 0.04 5 Ondruková Mária 99 DELFÍN 19.57 6 Vasilová Hana 04 Swim war 20.04 7 Lázničková Lucia 99 RALOK 20.85 8 Chen Ting Ting 02 NEPTÚN 22.12
6/H01/ 601 Kategoria: 50 BF zeny Zilina 03.02.2018 10:40
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
4 Sečkárová Olívia 11 NEPTÚN 5 Kováčová Tereza 11 RALOK
7/H01/ 701 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 03.02.2018 11:27
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Berčačin Bruno 09 SC Senec 4 Toth Jakub 07 NEPTÚN 5 Csikós Peter 07 Barakuda
7/H02/ 702 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 03.02.2018 11:30
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Vershak Vadym 02 NEPTÚN 2 Torok Róbert 10 RALOK 3 Remenec Martin 07 PCP RAK 4 Zuberec Kubo 08 PCP RAK 5 Bielik Daniel 02 DELFÍN 6 Schwartz Richard 05 SC Senec 7 Mráz Samuel 05 RALOK 8 Kodaj Juraj 05 DELFÍN
7/H03/ 703 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 03.02.2018 11:34
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Marchenko Igor 03 NEPTÚN 1,38.97 2 Jesenský Adam 06 PCP RAK 1,26.28 3 Miku Michal 07 Barakuda 1,21.53 4 Michna Jakub 05 Barakuda 1,18.97 5 Muráň Sebastián 07 PCP RAK 1,20.97 6 Sečkár Oliver 08 NEPTÚN 1,22.75 7 Abrahamovič Filip 06 PCP RAK 1,30.16 8 Čavoj Jakub 05 RALOK
7/H04/ 704 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 03.02.2018 11:38
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 HUDEC Roman 04 DELFÍN 1,17.29 2 Senko Ondrej 05 PCP RAK 1,15.90 3 Lička Daniel 06 RALOK 1,11.61 4 Senko Matej 06 NEPTÚN 1,09.73 5 Janits Matú 06 PCP RAK 1,10.11 6 tulajter Dominik 04 RALOK 1,15.60 7 tulajter Samuel 04 RALOK 1,16.99 8 Dvorák Andrej 08 RALOK 1,18.96
7/H05/ 705 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 03.02.2018 11:41
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Mrvečka Oliver 05 DELFÍN 1,07.85 2 Blakovič Peter 06 NEPTÚN 1,05.38 3 Brilla Adam 04 NEPTÚN 1,05.09 4 Kamhiyeh Ossama 03 RALOK 1,03.99 5 Kuchár Marek 04 PCP RAK 1,04.82 6 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 1,05.24 7 Oboňa Alexander 06 PCP RAK 1,05.59 8 Horský Richard 05 RALOK 1,08.20
7/H06/ 706 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 03.02.2018 11:44
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Taraba Dominik 04 RALOK 1,03.22 2 Hrako Jakub 05 Swim war 1,00.93 3 Pankiewicz Jakub 04 SC Senec 58.61 4 Rehorovský Oliver 03 RALOK 57.42 5 Satin Michal 02 RALOK 57.50 6 Čapkovič Richard Carlos 04 RALOK 59.73 7 Varady Noel 04 SC Senec 1,02.10 8 Senko Samuel 05 NEPTÚN 1,03.74
7/H07/ 707 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 03.02.2018 11:47
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Kovács Michal 04 SC Senec 56.14 2 Petrák Jakub 03 Barakuda 53.47 3 Ďurčo Marek 00 NEPTÚN 53.23 4 Kozmer Jakub 03 Barakuda 52.68 5 Jaica Adam 00 RALOK 53.16 6 Homola Patrik 01 RALOK 53.45 7 oka imon 03 DELFÍN 55.11 8 Gabri Samuel 01 SC Senec 57.08
7/H08/ 708 Kategoria: 100 BF muzi Zilina 03.02.2018 11:50
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Vandlík Tomá 89 DELFÍN 51.05 2 Lobpreis Filip 00 RALOK 49.46 3 Osuský Adam 02 RALOK 48.53 4 Reko Alexander 97 SC Senec 46.18 5 Bielka Marián 99 DELFÍN 48.49 6 Augustín Samuel 99 Barakuda 49.02 7 talmach Michal 98 DELFÍN 49.68 8 Častven Luká 01 RALOK 51.36
8/H01/ 801 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 03.02.2018 13:23
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Gilbert Tamara 08 SC Senec 3 Pecníková Tereza 06 RALOK 4 Chovancová Tereza 04 Barakuda 5 Dobroňová Soňa 99 DELFÍN 6 Halajová Bianka 05 DELFÍN 7 Lázničková Lucia 99 RALOK
8/H02/ 802 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 03.02.2018 13:27
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Holocsy Szóka Szófia 03 SC Senec 2 Brilová Alexandra 08 NEPTÚN 3 Kissová Petra 05 Barakuda 4 Senková Katka 08 PCP RAK 1,37.25 5 Szabóová Romana 09 SC Senec 2,06.45 6 Michvociková Emília 10 RALOK 7 Pokorná Simona 08 SC Senec 8 Schwartzová Timea 08 SC Senec
8/H03/ 803 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 03.02.2018 13:31
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Pivková Lenka 08 SC Senec 1,27.74 2 Varadová Tamara 04 PCP RAK 1,22.17 3 Hegyiová Nella 07 SC Senec 1,18.32 4 Michvociková źuba 09 RALOK 1,16.57 5 Washinová Rebecca 03 SC Senec 1,17.28 6 Pecníková Jana 09 RALOK 1,20.30 7 Fodorová Kristína 09 RALOK 1,27.42 8 Černáková Táňa 08 PCP RAK 1,36.69
8/H04/ 804 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 03.02.2018 13:35
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 talmachová Nina 07 DELFÍN 1,15.98 2 Lorinczová Viktória 07 RALOK 1,14.76 3 Dukátová Lucia 05 PCP RAK 1,10.51 4 Hanzelyová Ema 06 SC Senec 1,09.63 5 Kováčová Alexandra 03 NEPTÚN 1,09.84 6 Vargová Anna 06 RALOK 1,13.54 7 Valníčková Nela 04 RALOK 1,15.77 8 Gebhardtová Viktória 07 RALOK 1,16.24
8/H05/ 805 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 03.02.2018 13:38
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Babíková Michaela 01 Barakuda 1,07.86 2 Lacsková Vanesa 06 SC Senec 1,04.60 3 Malinowska Lenka 00 RALOK 1,04.35 4 Miartuová Silvia 03 DELFÍN 1,03.62 5 Waschinová Sarah 05 SC Senec 1,04.26 6 Kopllová Ema 03 DELFÍN 1,04.38 7 Hálková Sophia 02 DELFÍN 1,06.10 8 Gabažová Tina 06 RALOK 1,09.44
8/H06/ 806 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 03.02.2018 13:41
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Baláová Romana 05 RALOK 1,03.10 2 Sobihardová Natália 03 RALOK 1,02.52 3 Viríková Vanessa 03 RALOK 1,01.95 4 Augustínová Adela 03 Barakuda 1,00.62 5 Mateaíková Magdaléna 03 RALOK 1,00.63 6 Bielková Beáta 01 DELFÍN 1,02.19 7 Ondruková Nina 05 DELFÍN 1,02.92 8 Valníčková Alena 04 RALOK 1,03.13
8/H07/ 807 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 03.02.2018 13:44
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Heglasová Simona 04 DELFÍN 59.33 2 Mrvečková Rebecca 02 DELFÍN 58.74 3 Sopková źubomíra 04 Swim war 58.00 4 Lobpreisová Sophia 99 RALOK 55.91 5 Malinowska Paula 98 RALOK 56.90 6 Chen Ting Ting 02 NEPTÚN 58.21 7 Véghová Michaela 01 RALOK 59.23 8 Mináčová Victória 03 Swim war 59.34
8/H08/ 808 Kategoria: 100 BF zeny Zilina 03.02.2018 13:47
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 taffenová Katarína 97 DELFÍN 55.43 2 imiaková Miroslava 00 DELFÍN 53.46 3 Jánoková Katarína 98 RALOK 51.74 4 Hraková Zuzana 99 Barakuda 48.27 5 Gabažová Nina 98 RALOK 49.61 6 Ondruková Mária 99 DELFÍN 53.21 7 Vasilová Hana 04 Swim war 54.73 8 Bertóková Anikó 03 Barakuda 55.84
9/H01/ 901 Kategoria: 200 PP muzi Zilina 03.02.2018 13:50
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Michna Jakub 05 Barakuda 4 Schwartz Richard 05 SC Senec 5 Hrako Jakub 05 Swim war
9/H02/ 902 Kategoria: 200 PP muzi Zilina 03.02.2018 13:56
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Mráz Samuel 05 RALOK 2 Berčačin Bruno 09 SC Senec 3 Jesenský Adam 06 PCP RAK 3,21.15 4 Lička Daniel 06 RALOK 2,48.40 5 Mrvečka Oliver 05 DELFÍN 3,11.17 6 Abrahamovič Filip 06 PCP RAK 3,24.55 7 Kodaj Juraj 05 DELFÍN 8 Čavoj Jakub 05 RALOK
9/H03/ 903 Kategoria: 200 PP muzi Zilina 03.02.2018 14:01
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Janits Matú 06 PCP RAK 2,35.75 2 Senko Matej 06 NEPTÚN 2,28.12 3 Senko Samuel 05 NEPTÚN 2,16.31 4 Horský Richard 05 RALOK 2,07.69 5 Blakovič Peter 06 NEPTÚN 2,14.28 6 Heglas Ladislav 06 DELFÍN 2,26.96 7 Oboňa Alexander 06 PCP RAK 2,34.27 8 Senko Ondrej 05 PCP RAK 2,46.43
10/H01/1001 Kategoria: 200 PP zeny Zilina 03.02.2018 14:06
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Halajová Bianka 05 DELFÍN 2 Fodorová Kristína 09 RALOK 3 Szabóová Romana 09 SC Senec 4 Hanzelyová Ema 06 SC Senec 2,42.46 5 Michvociková źuba 09 RALOK 2,58.89 6 Pecníková Jana 09 RALOK 7 Michvociková Emília 10 RALOK
10/H02/1002 Kategoria: 200 PP zeny Zilina 03.02.2018 14:11
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Dukátová Lucia 05 PCP RAK 2,32.66 2 Ondruková Nina 05 DELFÍN 2,27.72 3 Lacsková Vanesa 06 SC Senec 2,20.45 4 Baláová Romana 05 RALOK 2,08.23 5 Kissová Petra 05 Barakuda 2,14.15 6 Gabažová Tina 06 RALOK 2,27.71 7 Vargová Anna 06 RALOK 2,29.28 8 Pecníková Tereza 06 RALOK 2,33.10
11/H01/1101 Kategoria: 400 PP muzi Zilina 03.02.2018 14:15
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Dvorák Andrej 08 RALOK 4 Varady Noel 04 SC Senec 5 Sečkár Oliver 08 NEPTÚN
11/H02/1102 Kategoria: 400 PP muzi Zilina 03.02.2018 14:24
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
2 Toth Jakub 07 NEPTÚN 3 Marchenko Igor 03 NEPTÚN 4 tulajter Dominik 04 RALOK 5 Pankiewicz Jakub 04 SC Senec 6 Kamhiyeh Ossama 03 RALOK 7 Taraba Dominik 04 RALOK
11/H03/1103 Kategoria: 400 PP muzi Zilina 03.02.2018 14:32
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 tulajter Samuel 04 RALOK 2 Satin Michal 02 RALOK 3 Muráň Sebastián 07 PCP RAK 4 Csikós Peter 07 Barakuda 5,40.56 5 Miku Michal 07 Barakuda 6,29.56 6 HUDEC Roman 04 DELFÍN 7 Bielik Daniel 02 DELFÍN 8 Vershak Vadym 02 NEPTÚN
11/H04/1104 Kategoria: 400 PP muzi Zilina 03.02.2018 14:41
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Brilla Adam 04 NEPTÚN 5,26.33 2 Kovács Michal 04 SC Senec 4,56.35 3 Jaica Adam 00 RALOK 4,27.00 4 Osuský Adam 02 RALOK 4,19.25 5 Ďurčo Marek 00 NEPTÚN 4,23.38 6 oka imon 03 DELFÍN 4,34.27 7 Gabri Samuel 01 SC Senec 5,16.20 8 Kuchár Marek 04 PCP RAK 5,27.28
11/H05/1105 Kategoria: 400 PP muzi Zilina 03.02.2018 14:48
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 talmach Michal 98 DELFÍN 4,05.18 2 Bielka Marián 99 DELFÍN 3,51.17 3 Petrák Jakub 03 Barakuda 3,34.93 4 Častven Luká 01 RALOK 3,19.26 5 Lobpreis Filip 00 RALOK 3,26.46 6 Rehorovský Oliver 03 RALOK 3,50.99 7 Kozmer Jakub 03 Barakuda 3,53.39 8 Homola Patrik 01 RALOK 4,16.82
12/H01/1201 Kategoria: 400 PP zeny Zilina 03.02.2018 14:55
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
3 Valníčková Nela 04 RALOK 4 Malinowska Paula 98 RALOK 5 Kopllová Ema 03 DELFÍN
12/H02/1202 Kategoria: 400 PP zeny Zilina 03.02.2018 15:03
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Černáková Táňa 08 PCP RAK 2 Holocsy Szóka Szófia 03 SC Senec 3 Lázničková Lucia 99 RALOK 4 Véghová Michaela 01 RALOK 5 talmachová Nina 07 DELFÍN 6 Washinová Rebecca 03 SC Senec 7 Mrvečková Rebecca 02 DELFÍN 8 Brilová Alexandra 08 NEPTÚN
12/H03/1203 Kategoria: 400 PP zeny Zilina 03.02.2018 15:11
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Schwartzová Timea 08 SC Senec 2 Heglasová Simona 04 DELFÍN 3 Pokorná Simona 08 SC Senec 4 Varadová Tamara 04 PCP RAK 6,12.15 5 Pivková Lenka 08 SC Senec 6 Vasilová Hana 04 Swim war 7 Gilbert Tamara 08 SC Senec 8 taffenová Katarína 97 DELFÍN
12/H04/1204 Kategoria: 400 PP zeny Zilina 03.02.2018 15:19
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Lorinczová Viktória 07 RALOK 5,35.19 2 Gebhardtová Viktória 07 RALOK 5,20.01 3 Valníčková Alena 04 RALOK 5,04.56 4 Lobpreisová Sophia 99 RALOK 4,49.15 5 Sobihardová Natália 03 RALOK 5,00.86 6 Kováčová Alexandra 03 NEPTÚN 5,15.40 7 Hálková Sophia 02 DELFÍN 5,26.08 8 Hegyiová Nella 07 SC Senec 6,09.93
12/H05/1205 Kategoria: 400 PP zeny Zilina 03.02.2018 15:27
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Miartuová Silvia 03 DELFÍN 4,45.65 2 Gabažová Nina 98 RALOK 4,42.07 3 Augustínová Adela 03 Barakuda 4,34.51 4 Bertóková Anikó 03 Barakuda 4,12.66 5 Mateaíková Magdaléna 03 RALOK 4,27.82 6 Chen Ting Ting 02 NEPTÚN 4,37.53 7 Babíková Michaela 01 Barakuda 4,42.93 8 Bielková Beáta 01 DELFÍN 4,46.73
12/H06/1206 Kategoria: 400 PP zeny Zilina 03.02.2018 15:34
Draha Meno RN Klub cas nasadenia
1 Sopková źubomíra 04 Swim war 4,09.79 2 Viríková Vanessa 03 RALOK 3,53.90 3 imiaková Miroslava 00 DELFÍN 3,48.27 4 Jánoková Katarína 98 RALOK 3,24.68 5 Hraková Zuzana 99 Barakuda 3,30.59 6 Malinowska Lenka 00 RALOK 3,53.80 7 Chovancová Tereza 04 Barakuda 4,05.01 8 Mináčová Victória 03 Swim war 4,10.07MATES Timing & Management www.mates.sk