|
Zvaz potapacov Slovenska, KSP Triton SalaSTARTOVNA LISTINAMajstrovstva Slovenskav plutvovom plavani a rychlostnom plavani pod vodou |
|
1/H01/ 101 Kategoria: 50 RP muzi Sala 04.06.2011 9:00 6 KRSEK Jozef 97 ZRALOK 23.72 7 LISKA Michal 92 ZRALOK 26.58
1/H02/ 102 Kategoria: 50 RP muzi Sala 04.06.2011 9:01 6 JACKULIAK Samuel 96 ZRALOK 21.04
1/H04/ 104 Kategoria: 50 RP muzi Sala 04.06.2011 9:05 2 TERKOVIC Richard 93 ZRALOK 17.14 4 IDESIC Michal 91 ZRALOK 16.18 5 KUBICEK Patrik 93 ZRALOK 16.53 7 NITRIANSKY Rastislav 93 ZRALOK 17.24 8 CIERNY Ondrej 94 ZRALOK 17.60
2/H01/ 201 Kategoria: 50 RP zeny Sala 04.06.2011 9:07 3 FABSOVA Dominika 96 ZRALOK 25.71
2/H02/ 202 Kategoria: 50 RP zeny Sala 04.06.2011 9:09 6 ORMANDYOVA Rebecca 97 ZRALOK 25.10
2/H03/ 203 Kategoria: 50 RP zeny Sala 04.06.2011 9:11 3 SCHULLEROVA Rebecca 95 ZRALOK 21.46
5/H06/ 506 Kategoria: 100 PP muzi Sala 04.06.2011 10:14 7 HALASZ Oliver 98 ZRALOK 1,00.13
5/H07/ 507 Kategoria: 100 PP muzi Sala 04.06.2011 10:16 2 KRSEK Jozef 97 ZRALOK 54.12
5/H08/ 508 Kategoria: 100 PP muzi Sala 04.06.2011 10:19 4 TERKOVIC Richard 93 ZRALOK 42.75 6 JACKULIAK Samuel 96 ZRALOK 47.85
5/H09/ 509 Kategoria: 100 PP muzi Sala 04.06.2011 10:21 4 KUBICEK Patrik 93 ZRALOK 39.93 8 CIERNY Ondrej 94 ZRALOK 42.61
6/H04/ 604 Kategoria: 100 PP zeny Sala 04.06.2011 10:32 7 MALINOWSKA Lenka 00 ZRALOK 1,08.40
6/H06/ 606 Kategoria: 100 PP zeny Sala 04.06.2011 10:37 2 DULAYOVA Alica 98 ZRALOK 1,01.93
6/H07/ 607 Kategoria: 100 PP zeny Sala 04.06.2011 10:40 3 ORMANDYOVA Rebecca 97 ZRALOK 58.16 7 MALINOWSKA Paula 98 ZRALOK 58.60
6/H08/ 608 Kategoria: 100 PP zeny Sala 04.06.2011 10:42 6 GABALOVA Nina 98 ZRALOK 53.67
6/H09/ 609 Kategoria: 100 PP zeny Sala 04.06.2011 10:45 1 SCHULLEROVA Rebecca 95 ZRALOK 51.05 7 JANOSKOVA Katarina 98 ZRALOK 50.76
7/H01/ 701 Kategoria: 400 RP muzi Sala 04.06.2011 10:48 4 IDESIC Michal 91 ZRALOK 3,08.76
8/H01/ 801 Kategoria: 400 RP zeny Sala 04.06.2011 10:55 1 FABSOVA Dominika 96 ZRALOK 4,51.79 6 DEMCAKOVA Lenka 96 ZRALOK 4,10.58
9/H07/ 907 Kategoria: 50 BF muzi Sala 04.06.2011 11:14 4 OBROVAC Lukas 96 ZRALOK 24.50
9/H08/ 908 Kategoria: 50 BF muzi Sala 04.06.2011 11:16 6 CIERNY Ondrej 94 ZRALOK 22.28 8 LISKA Michal 92 ZRALOK 23.74
9/H09/ 909 Kategoria: 50 BF muzi Sala 04.06.2011 11:18 2 TERKOVIC Richard 93 ZRALOK 21.03 6 NAVARA Michal 86 ZRALOK 20.89 8 NITRIANSKY Rastislav 93 ZRALOK 22.08
10/H06/1006 Kategoria: 50 BF zeny Sala 04.06.2011 11:30 3 MALINOWSKA Paula 98 ZRALOK 29.98
10/H07/1007 Kategoria: 50 BF zeny Sala 04.06.2011 11:32 3 GABALOVA Nina 98 ZRALOK 27.70 7 DULAYOVA Alica 98 ZRALOK 28.89
11/H04/1104 Kategoria: 100 RP muzi Sala 04.06.2011 14:50 4 IDESIC Michal 91 ZRALOK 37.54 6 KUBICEK Patrik 93 ZRALOK 40.85 7 TERKOVIC Richard 93 ZRALOK 41.94
12/H02/1202 Kategoria: 100 RP zeny Sala 04.06.2011 14:57 1 ORMANDYOVA Rebecca 97 ZRALOK 1,02.00 3 GABALOVA Nina 98 ZRALOK 58.43 5 FABSOVA Dominika 96 ZRALOK 56.19
12/H03/1203 Kategoria: 100 RP zeny Sala 04.06.2011 15:00 7 SCHULLEROVA Rebecca 95 ZRALOK 53.77
14/H03/1403 Kategoria: 15 RP zeny Sala 04.06.2011 15:09 8 MALINOWSKA Lenka 00 ZRALOK 7.84
15/H03/1503 Kategoria: 25 RP muzi Sala 04.06.2011 15:14 4 HALASZ Oliver 98 ZRALOK 12.57
16/H04/1604 Kategoria: 25 RP zeny Sala 04.06.2011 15:23 1 MALINOWSKA Paula 98 ZRALOK 11.28 2 GABALOVA Nina 98 ZRALOK 11.12 6 JANOSKOVA Katarina 98 ZRALOK 10.60 8 DULAYOVA Alica 98 ZRALOK 11.37
17/H04/1704 Kategoria: 400 PP muzi Sala 04.06.2011 15:47 3 KRSEK Jozef 97 ZRALOK 4,31.13 7 HALASZ Oliver 98 ZRALOK 4,39.35
18/H02/1802 Kategoria: 400 PP zeny Sala 04.06.2011 16:07 4 MALINOWSKA Lenka 00 ZRALOK 5,43.73
18/H04/1804 Kategoria: 400 PP zeny Sala 04.06.2011 16:22 4 MALINOWSKA Paula 98 ZRALOK 4,59.67
18/H05/1805 Kategoria: 400 PP zeny Sala 04.06.2011 16:29 2 DULAYOVA Alica 98 ZRALOK 4,48.58 7 ORMANDYOVA Rebecca 97 ZRALOK 4,51.87
18/H06/1806 Kategoria: 400 PP zeny Sala 04.06.2011 16:35 7 JANOSKOVA Katarina 98 ZRALOK 4,14.17 8 SCHULLEROVA Rebecca 95 ZRALOK 4,21.31
19/H01/1901 Kategoria: 800 RP muzi Sala 04.06.2011 17:02 4 IDESIC Michal 91 ZRALOK 6,46.17
20/H01/2001 Kategoria: 800 RP zeny Sala 04.06.2011 17:13 3 DEMCAKOVA Lenka 96 ZRALOK 9,00.00
21/H06/2106 Kategoria: 200 BF muzi Sala 04.06.2011 17:47 3 JACKULIAK Samuel 96 ZRALOK 2,07.58 8 OBROVAC Lukas 96 ZRALOK 2,15.65
21/H07/2107 Kategoria: 200 BF muzi Sala 04.06.2011 17:51 1 LISKA Michal 92 ZRALOK 1,57.00 6 NAVARA Michal 86 ZRALOK 1,47.00
25/H06/2506 Kategoria: 50 PP muzi Sala 05.06.2011 8:50 8 HALASZ Oliver 98 ZRALOK 26.23
25/H07/2507 Kategoria: 50 PP muzi Sala 05.06.2011 8:52 1 KRSEK Jozef 97 ZRALOK 24.48
25/H08/2508 Kategoria: 50 PP muzi Sala 05.06.2011 8:54 4 CIERNY Ondrej 94 ZRALOK 19.36 5 NITRIANSKY Rastislav 93 ZRALOK 19.37 7 JACKULIAK Samuel 96 ZRALOK 20.93
25/H09/2509 Kategoria: 50 PP muzi Sala 05.06.2011 8:55 5 KUBICEK Patrik 93 ZRALOK 18.06 8 TERKOVIC Richard 93 ZRALOK 19.28
26/H05/2605 Kategoria: 50 PP zeny Sala 05.06.2011 9:06 2 MALINOWSKA Lenka 00 ZRALOK 29.49
26/H06/2606 Kategoria: 50 PP zeny Sala 05.06.2011 9:08 4 DULAYOVA Alica 98 ZRALOK 27.14
26/H07/2607 Kategoria: 50 PP zeny Sala 05.06.2011 9:10 4 ORMANDYOVA Rebecca 97 ZRALOK 25.80 7 MALINOWSKA Paula 98 ZRALOK 26.37
26/H08/2608 Kategoria: 50 PP zeny Sala 05.06.2011 9:12 3 GABALOVA Nina 98 ZRALOK 24.58
26/H09/2609 Kategoria: 50 PP zeny Sala 05.06.2011 9:13 7 SCHULLEROVA Rebecca 95 ZRALOK 23.05 8 JANOSKOVA Katarina 98 ZRALOK 23.13
27/H04/2704 Kategoria: 200 PP muzi Sala 05.06.2011 9:29 3 KRSEK Jozef 97 ZRALOK 2,13.05
27/H06/2706 Kategoria: 200 PP muzi Sala 05.06.2011 9:36 2 CIERNY Ondrej 94 ZRALOK 1,35.74 5 IDESIC Michal 91 ZRALOK 1,31.99
28/H04/2804 Kategoria: 200 PP zeny Sala 05.06.2011 9:53 8 MALINOWSKA Lenka 00 ZRALOK 2,36.31
28/H05/2805 Kategoria: 200 PP zeny Sala 05.06.2011 9:57 3 MALINOWSKA Paula 98 ZRALOK 2,20.62
28/H06/2806 Kategoria: 200 PP zeny Sala 05.06.2011 10:01 4 GABALOVA Nina 98 ZRALOK 2,01.93 5 FABSOVA Dominika 96 ZRALOK 2,05.93
28/H07/2807 Kategoria: 200 PP zeny Sala 05.06.2011 10:05 6 JANOSKOVA Katarina 98 ZRALOK 1,52.73
29/H06/2906 Kategoria: 100 BF muzi Sala 05.06.2011 10:23 2 OBROVAC Lukas 96 ZRALOK 59.91
29/H07/2907 Kategoria: 100 BF muzi Sala 05.06.2011 10:25 7 LISKA Michal 92 ZRALOK 54.08
29/H08/2908 Kategoria: 100 BF muzi Sala 05.06.2011 10:28 3 NAVARA Michal 86 ZRALOK 45.44 6 TERKOVIC Richard 93 ZRALOK 46.47 7 NITRIANSKY Rastislav 93 ZRALOK 48.27
30/H06/3006 Kategoria: 100 BF zeny Sala 05.06.2011 10:44 2 ORMANDYOVA Rebecca 97 ZRALOK 1,07.22 8 DULAYOVA Alica 98 ZRALOK 1,08.30
30/H07/3007 Kategoria: 100 BF zeny Sala 05.06.2011 10:47 5 SCHULLEROVA Rebecca 95 ZRALOK 1,02.13
32/H01/3201 Kategoria: 800 PP zeny Sala 05.06.2011 11:30 6 DEMCAKOVA Lenka 96 ZRALOK 8,36.86MATES Timing & Management www.mates.sk