|
Zvaz potapacov Slovenska, KSP Triton SalaSTARTOVNA LISTINAMajstrovstva Slovenskav plutvovom plavani a rychlostnom plavani pod vodou |
|
1/H02/ 102 Kategoria: 50 RP muzi Sala 04.06.2011 9:01 1 REVAY Andrej 96 Triton S 22.32
1/H03/ 103 Kategoria: 50 RP muzi Sala 04.06.2011 9:03 6 SCASNY Patrik 89 Triton S 18.00 7 REVAY Roman 94 Triton S 18.18 8 MEDO Martin 92 Triton S 18.55
1/H04/ 104 Kategoria: 50 RP muzi Sala 04.06.2011 9:05 1 FULOP Michal 95 Triton S 17.30 6 MEDO Milan 91 Triton S 17.12
2/H02/ 202 Kategoria: 50 RP zeny Sala 04.06.2011 9:09 5 HORNAKOVA Veronika 96 Triton S 24.78
2/H03/ 203 Kategoria: 50 RP zeny Sala 04.06.2011 9:11 1 ZUSTAKOVA Michaela 96 Triton S 23.20 2 KARACSONYI Emese 97 Triton S 22.42
3/H01/ 301 Kategoria: 1500 PP muzi Sala 04.06.2011 9:13 5 STARKO David 96 Triton S 16,00.48
4/H01/ 401 Kategoria: 1500 PP zeny Sala 04.06.2011 9:36 4 HANAKOVA Ivana 94 Triton S 14,34.95
5/H03/ 503 Kategoria: 100 PP muzi Sala 04.06.2011 10:06 6 TOK Csongor 02 Triton S 1,14.48
5/H04/ 504 Kategoria: 100 PP muzi Sala 04.06.2011 10:09 2 VARGA Akos 99 Triton S 1,10.47 3 LENGYEL Andrej 01 Triton S 1,09.68
5/H05/ 505 Kategoria: 100 PP muzi Sala 04.06.2011 10:11 1 SULEK Simon 98 Triton S 1,07.27 2 AUGUSTIN Samuel 99 Triton S 1,05.39
5/H07/ 507 Kategoria: 100 PP muzi Sala 04.06.2011 10:16 1 BUKOR Adam 99 Triton S 54.22 8 REVAY Andrej 96 Triton S 54.96
5/H09/ 509 Kategoria: 100 PP muzi Sala 04.06.2011 10:21 6 SCASNY Patrik 89 Triton S 41.35 7 FULOP Michal 95 Triton S 42.18
6/H01/ 601 Kategoria: 100 PP zeny Sala 04.06.2011 10:23 3 BERTOKOVA Aniko 03 Triton S 1,26.44 4 TOTH Viktoria 00 Triton S 1,21.65
6/H02/ 602 Kategoria: 100 PP zeny Sala 04.06.2011 10:26 5 FLASKA Vievien Iliana 97 Triton S 1,12.99
6/H04/ 604 Kategoria: 100 PP zeny Sala 04.06.2011 10:32 6 MARTINCOVA Martina 98 Triton S 1,07.94
6/H07/ 607 Kategoria: 100 PP zeny Sala 04.06.2011 10:40 2 HORNAKOVA Veronika 96 Triton S 58.60
6/H08/ 608 Kategoria: 100 PP zeny Sala 04.06.2011 10:42 3 KARACSONYI Emese 97 Triton S 53.55 4 BERTOKOVA Bernadett 98 Triton S 52.87 5 ZUSTAKOVA Michaela 96 Triton S 53.49 7 SKLENAROVA Lea 98 Triton S 55.95
6/H09/ 609 Kategoria: 100 PP zeny Sala 04.06.2011 10:45 6 LISKOVA Ema 97 Triton S 48.19
8/H01/ 801 Kategoria: 400 RP zeny Sala 04.06.2011 10:55 4 POHLOVA Barbora 92 Triton S 3,32.24 7 KARACSONYI Emese 97 Triton S 4,32.71
9/H03/ 903 Kategoria: 50 BF muzi Sala 04.06.2011 11:06 2 LENGYEL Andrej 01 Triton S 34.73
9/H05/ 905 Kategoria: 50 BF muzi Sala 04.06.2011 11:10 6 SULEK Simon 98 Triton S 31.41 8 TOK Csongor 02 Triton S 32.58
9/H06/ 906 Kategoria: 50 BF muzi Sala 04.06.2011 11:12 1 REVAY Andrej 96 Triton S 29.28 7 VARGA Akos 99 Triton S 29.11
9/H08/ 908 Kategoria: 50 BF muzi Sala 04.06.2011 11:16 5 STARKO David 96 Triton S 22.14
9/H09/ 909 Kategoria: 50 BF muzi Sala 04.06.2011 11:18 1 REVAY Roman 94 Triton S 21.78 3 MEDO Martin 92 Triton S 20.89 5 MEDO Milan 91 Triton S 19.62 7 FULOP Michal 95 Triton S 21.27
10/H01/1001 Kategoria: 50 BF zeny Sala 04.06.2011 11:20 6 BERTOKOVA Aniko 03 Triton S 39.37
10/H03/1003 Kategoria: 50 BF zeny Sala 04.06.2011 11:24 7 TOTH Viktoria 00 Triton S 33.89
10/H05/1005 Kategoria: 50 BF zeny Sala 04.06.2011 11:28 2 FLASKA Vievien Iliana 97 Triton S 32.10
10/H06/1006 Kategoria: 50 BF zeny Sala 04.06.2011 11:30 1 SKLENAROVA Lea 98 Triton S 30.43 8 MARTINCOVA Martina 98 Triton S 30.96
10/H08/1008 Kategoria: 50 BF zeny Sala 04.06.2011 11:34 1 ZUSTAKOVA Michaela 96 Triton S 26.78 3 LISKOVA Ema 97 Triton S 25.59 4 HANAKOVA Ivana 94 Triton S 25.17 6 GALIKOVA Lenka 91 Triton S 25.95
12/H03/1203 Kategoria: 100 RP zeny Sala 04.06.2011 15:00 5 POHLOVA Barbora 92 Triton S 44.46
13/H01/1301 Kategoria: 15 RP muzi Sala 04.06.2011 15:02 4 TOK Csongor 02 Triton S 9.64
13/H02/1302 Kategoria: 15 RP muzi Sala 04.06.2011 15:04 7 LENGYEL Andrej 01 Triton S 8.86
14/H01/1401 Kategoria: 15 RP zeny Sala 04.06.2011 15:06 3 BERTOKOVA Aniko 03 Triton S 9.86 6 TOTH Viktoria 00 Triton S 9.89
15/H02/1502 Kategoria: 25 RP muzi Sala 04.06.2011 15:13 1 VARGA Akos 99 Triton S 14.99 7 SULEK Simon 98 Triton S 14.69
15/H03/1503 Kategoria: 25 RP muzi Sala 04.06.2011 15:14 3 AUGUSTIN Samuel 99 Triton S 13.00
15/H04/1504 Kategoria: 25 RP muzi Sala 04.06.2011 15:16 6 BUKOR Adam 99 Triton S 11.54
16/H02/1602 Kategoria: 25 RP zeny Sala 04.06.2011 15:20 8 FLASKA Vievien Iliana 97 Triton S 14.88
16/H03/1603 Kategoria: 25 RP zeny Sala 04.06.2011 15:21 1 SKLENAROVA Lea 98 Triton S 12.77
16/H04/1604 Kategoria: 25 RP zeny Sala 04.06.2011 15:23 5 BERTOKOVA Bernadett 98 Triton S 10.27
17/H02/1702 Kategoria: 400 PP muzi Sala 04.06.2011 15:33 2 LENGYEL Andrej 01 Triton S 5,53.13
17/H03/1703 Kategoria: 400 PP muzi Sala 04.06.2011 15:40 1 SULEK Simon 98 Triton S 5,22.01
17/H05/1705 Kategoria: 400 PP muzi Sala 04.06.2011 15:53 2 BUKOR Adam 99 Triton S 4,06.30 3 FULOP Michal 95 Triton S 3,28.26 5 STARKO David 96 Triton S 3,24.83
18/H05/1805 Kategoria: 400 PP zeny Sala 04.06.2011 16:29 4 BERTOKOVA Bernadett 98 Triton S 4,27.99 6 HORNAKOVA Veronika 96 Triton S 4,44.87
18/H06/1806 Kategoria: 400 PP zeny Sala 04.06.2011 16:35 4 HANAKOVA Ivana 94 Triton S 3,31.96 5 LISKOVA Ema 97 Triton S 3,58.29
20/H01/2001 Kategoria: 800 RP zeny Sala 04.06.2011 17:13 5 POHLOVA Barbora 92 Triton S 7,44.80
21/H02/2102 Kategoria: 200 BF muzi Sala 04.06.2011 17:30 2 AUGUSTIN Samuel 99 Triton S 3,00.42
21/H03/2103 Kategoria: 200 BF muzi Sala 04.06.2011 17:35 3 SULEK Simon 98 Triton S 2,49.66
21/H04/2104 Kategoria: 200 BF muzi Sala 04.06.2011 17:39 3 LENGYEL Andrej 01 Triton S 2,36.78
21/H05/2105 Kategoria: 200 BF muzi Sala 04.06.2011 17:43 6 VARGA Akos 99 Triton S 2,27.99
21/H07/2107 Kategoria: 200 BF muzi Sala 04.06.2011 17:51 3 REVAY Roman 94 Triton S 1,46.65 4 MEDO Milan 91 Triton S 1,39.46 5 FULOP Michal 95 Triton S 1,45.10
22/H02/2202 Kategoria: 200 BF zeny Sala 04.06.2011 17:59 6 BERTOKOVA Aniko 03 Triton S 3,06.98
22/H05/2205 Kategoria: 200 BF zeny Sala 04.06.2011 18:13 7 TOTH Viktoria 00 Triton S 2,40.33 8 MARTINCOVA Martina 98 Triton S 2,42.37
22/H06/2206 Kategoria: 200 BF zeny Sala 04.06.2011 18:17 4 FLASKA Vievien Iliana 97 Triton S 2,30.12 6 SKLENAROVA Lea 98 Triton S 2,33.34
22/H07/2207 Kategoria: 200 BF zeny Sala 04.06.2011 18:21 1 HORNAKOVA Veronika 96 Triton S 2,24.71
22/H08/2208 Kategoria: 200 BF zeny Sala 04.06.2011 18:25 4 HANAKOVA Ivana 94 Triton S 1,57.25 5 POHLOVA Barbora 92 Triton S 1,59.91 7 GALIKOVA Lenka 91 Triton S 2,05.25
25/H02/2502 Kategoria: 50 PP muzi Sala 05.06.2011 8:42 6 TOK Csongor 02 Triton S 32.58
25/H03/2503 Kategoria: 50 PP muzi Sala 05.06.2011 8:44 6 VARGA Akos 99 Triton S 31.37
25/H04/2504 Kategoria: 50 PP muzi Sala 05.06.2011 8:46 5 SULEK Simon 98 Triton S 29.21
25/H05/2505 Kategoria: 50 PP muzi Sala 05.06.2011 8:48 8 AUGUSTIN Samuel 99 Triton S 28.69
25/H08/2508 Kategoria: 50 PP muzi Sala 05.06.2011 8:54 3 REVAY Roman 94 Triton S 19.37
25/H09/2509 Kategoria: 50 PP muzi Sala 05.06.2011 8:55 2 SCASNY Patrik 89 Triton S 18.86 6 FULOP Michal 95 Triton S 18.72 7 STARKO David 96 Triton S 19.10
26/H01/2601 Kategoria: 50 PP zeny Sala 05.06.2011 8:57 5 BERTOKOVA Aniko 03 Triton S 36.88
26/H03/2603 Kategoria: 50 PP zeny Sala 05.06.2011 9:02 7 FLASKA Vievien Iliana 97 Triton S 32.10
26/H05/2605 Kategoria: 50 PP zeny Sala 05.06.2011 9:06 4 MARTINCOVA Martina 98 Triton S 28.79
26/H08/2608 Kategoria: 50 PP zeny Sala 05.06.2011 9:12 2 ZUSTAKOVA Michaela 96 Triton S 25.02 6 SKLENAROVA Lea 98 Triton S 24.95 7 HORNAKOVA Veronika 96 Triton S 25.14
26/H09/2609 Kategoria: 50 PP zeny Sala 05.06.2011 9:13 1 BERTOKOVA Bernadett 98 Triton S 23.12 3 LISKOVA Ema 97 Triton S 21.44
27/H02/2702 Kategoria: 200 PP muzi Sala 05.06.2011 9:20 3 SULEK Simon 98 Triton S 2,45.36
27/H03/2703 Kategoria: 200 PP muzi Sala 05.06.2011 9:24 2 TOK Csongor 02 Triton S 2,35.29
27/H04/2704 Kategoria: 200 PP muzi Sala 05.06.2011 9:29 7 AUGUSTIN Samuel 99 Triton S 2,18.49
27/H05/2705 Kategoria: 200 PP muzi Sala 05.06.2011 9:32 3 BUKOR Adam 99 Triton S 1,54.72
27/H06/2706 Kategoria: 200 PP muzi Sala 05.06.2011 9:36 3 SCASNY Patrik 89 Triton S 1,33.35 6 FULOP Michal 95 Triton S 1,33.47
28/H03/2803 Kategoria: 200 PP zeny Sala 05.06.2011 9:49 7 MARTINCOVA Martina 98 Triton S 2,42.54
28/H06/2806 Kategoria: 200 PP zeny Sala 05.06.2011 10:01 3 HORNAKOVA Veronika 96 Triton S 2,08.88
28/H07/2807 Kategoria: 200 PP zeny Sala 05.06.2011 10:05 1 BERTOKOVA Bernadett 98 Triton S 1,55.46 4 HANAKOVA Ivana 94 Triton S 1,38.22 5 POHLOVA Barbora 92 Triton S 1,41.26 8 KARACSONYI Emese 97 Triton S 1,57.77
29/H04/2904 Kategoria: 100 BF muzi Sala 05.06.2011 10:17 2 TOK Csongor 02 Triton S 1,15.81
29/H05/2905 Kategoria: 100 BF muzi Sala 05.06.2011 10:20 1 VARGA Akos 99 Triton S 1,11.97
29/H06/2906 Kategoria: 100 BF muzi Sala 05.06.2011 10:23 8 AUGUSTIN Samuel 99 Triton S 1,05.54
29/H07/2907 Kategoria: 100 BF muzi Sala 05.06.2011 10:25 6 MEDO Martin 92 Triton S 50.30
29/H08/2908 Kategoria: 100 BF muzi Sala 05.06.2011 10:28 1 REVAY Roman 94 Triton S 48.66 2 FULOP Michal 95 Triton S 47.00 4 MEDO Milan 91 Triton S 43.49
30/H01/3001 Kategoria: 100 BF zeny Sala 05.06.2011 10:30 5 BERTOKOVA Aniko 03 Triton S 1,22.47
30/H04/3004 Kategoria: 100 BF zeny Sala 05.06.2011 10:39 5 MARTINCOVA Martina 98 Triton S 1,12.25 8 FLASKA Vievien Iliana 97 Triton S 1,13.51
30/H07/3007 Kategoria: 100 BF zeny Sala 05.06.2011 10:47 8 SKLENAROVA Lea 98 Triton S 1,04.03
30/H08/3008 Kategoria: 100 BF zeny Sala 05.06.2011 10:49 3 GALIKOVA Lenka 91 Triton S 57.95 4 POHLOVA Barbora 92 Triton S 55.65 8 ZUSTAKOVA Michaela 96 Triton S 1,00.80
31/H03/3103 Kategoria: 800 PP muzi Sala 05.06.2011 11:19 3 BUKOR Adam 99 Triton S 8,30.00 5 STARKO David 96 Triton S 7,03.12
32/H01/3201 Kategoria: 800 PP zeny Sala 05.06.2011 11:30 4 HANAKOVA Ivana 94 Triton S 7,34.19MATES Timing & Management www.mates.sk