|
Zvaz potapacov Slovenska, KSP Triton SalaSTARTOVNA LISTINAMajstrovstva Slovenskav plutvovom plavani a rychlostnom plavani pod vodou |
|
1/H02/ 102 Kategoria: 50 RP muzi Sala 04.06.2011 9:01 3 HORVATH Marek 93 NEPTUN 20.89
1/H03/ 103 Kategoria: 50 RP muzi Sala 04.06.2011 9:03 2 FIALA Patrik 90 NEPTUN 18.12 5 SKACANYI Tomas 96 NEPTUN 17.82
1/H04/ 104 Kategoria: 50 RP muzi Sala 04.06.2011 9:05 3 HORAR Jakub 90 NEPTUN 16.55
2/H01/ 201 Kategoria: 50 RP zeny Sala 04.06.2011 9:07 4 PAVLIKOVA Martina 97 NEPTUN 29.28
2/H03/ 203 Kategoria: 50 RP zeny Sala 04.06.2011 9:11 5 ORAVCOVA Lubica 93 NEPTUN 20.04
3/H01/ 301 Kategoria: 1500 PP muzi Sala 04.06.2011 9:13 4 CHRISTOV Adam 90 NEPTUN 13,39.17
5/H02/ 502 Kategoria: 100 PP muzi Sala 04.06.2011 10:03 1 KRAJNAK Andrej 02 NEPTUN 1,20.64 4 NUNUK Tomas 01 NEPTUN 1,17.45 7 DURCO Marek 00 NEPTUN 1,20.28
5/H03/ 503 Kategoria: 100 PP muzi Sala 04.06.2011 10:06 2 ACHBERGER Matus 99 NEPTUN 1,14.79 3 HOMOLA Tomas 99 NEPTUN 1,14.47 8 CUNDERLIK David Julius 02 NEPTUN 1,17.26
5/H04/ 504 Kategoria: 100 PP muzi Sala 04.06.2011 10:09 4 KRISTOFIC Samuel 00 NEPTUN 1,08.66
5/H06/ 506 Kategoria: 100 PP muzi Sala 04.06.2011 10:14 6 SKACANYI Filip 98 NEPTUN 58.58
5/H07/ 507 Kategoria: 100 PP muzi Sala 04.06.2011 10:16 3 KUCERA Filip 94 NEPTUN 52.90
5/H09/ 509 Kategoria: 100 PP muzi Sala 04.06.2011 10:21 1 SKACANYI Tomas 96 NEPTUN 42.21 5 HORAR Jakub 90 NEPTUN 40.19
6/H02/ 602 Kategoria: 100 PP zeny Sala 04.06.2011 10:26 3 HUDECOVA Darina 98 NEPTUN 1,13.49 4 MISKIEVICH Mariana 00 NEPTUN 1,12.87
6/H03/ 603 Kategoria: 100 PP zeny Sala 04.06.2011 10:29 2 KRISTOFICOVA Dominika 00 NEPTUN 1,11.31 6 MARCINOVA-HUMENIKOVA Tatiana 98 NEPTUN 1,11.26
6/H04/ 604 Kategoria: 100 PP zeny Sala 04.06.2011 10:32 5 PEKAREKOVA Sabina 98 NEPTUN 1,07.42
6/H05/ 605 Kategoria: 100 PP zeny Sala 04.06.2011 10:34 1 PAVLIKOVA Martina 97 NEPTUN 1,07.00
6/H09/ 609 Kategoria: 100 PP zeny Sala 04.06.2011 10:45 5 ORAVCOVA Lubica 93 NEPTUN 45.61
7/H01/ 701 Kategoria: 400 RP muzi Sala 04.06.2011 10:48 3 FIALA Patrik 90 NEPTUN 3,29.34 6 HORVATH Marek 93 NEPTUN 4,27.08
9/H01/ 901 Kategoria: 50 BF muzi Sala 04.06.2011 11:02 3 KRAJNAK Andrej 02 NEPTUN 42.95
9/H02/ 902 Kategoria: 50 BF muzi Sala 04.06.2011 11:04 2 ACHBERGER Matus 99 NEPTUN 36.76 4 KRISTOFIC Samuel 00 NEPTUN 35.77 8 CUNDERLIK David Julius 02 NEPTUN 40.86
9/H03/ 903 Kategoria: 50 BF muzi Sala 04.06.2011 11:06 1 DURCO Marek 00 NEPTUN 35.20
9/H04/ 904 Kategoria: 50 BF muzi Sala 04.06.2011 11:08 3 NUNUK Tomas 01 NEPTUN 33.12 6 HOMOLA Tomas 99 NEPTUN 33.25
9/H06/ 906 Kategoria: 50 BF muzi Sala 04.06.2011 11:12 2 SKACANYI Filip 98 NEPTUN 29.06
10/H02/1002 Kategoria: 50 BF zeny Sala 04.06.2011 11:22 3 PEKAREKOVA Sabina 98 NEPTUN 34.40 5 HUDECOVA Darina 98 NEPTUN 34.36 8 KRISTOFICOVA Dominika 00 NEPTUN 36.48
10/H04/1004 Kategoria: 50 BF zeny Sala 04.06.2011 11:26 4 PAVLIKOVA Martina 97 NEPTUN 32.45 8 MISKIEVICH Mariana 00 NEPTUN 33.16
10/H05/1005 Kategoria: 50 BF zeny Sala 04.06.2011 11:28 7 MARCINOVA-HUMENIKOVA Tatiana 98 NEPTUN 32.16
11/H04/1104 Kategoria: 100 RP muzi Sala 04.06.2011 14:50 1 FIALA Patrik 90 NEPTUN 43.02 2 SKACANYI Tomas 96 NEPTUN 41.43 8 HORVATH Marek 93 NEPTUN 43.89
12/H03/1203 Kategoria: 100 RP zeny Sala 04.06.2011 15:00 3 ORAVCOVA Lubica 93 NEPTUN 44.55
13/H01/1301 Kategoria: 15 RP muzi Sala 04.06.2011 15:02 1 DURCO Marek 00 NEPTUN 15.52 2 CUNDERLIK David Julius 02 NEPTUN 10.61 7 KRAJNAK Andrej 02 NEPTUN 12.06
13/H02/1302 Kategoria: 15 RP muzi Sala 04.06.2011 15:04 1 NUNUK Tomas 01 NEPTUN 9.29 6 KRISTOFIC Samuel 00 NEPTUN 8.64
14/H01/1401 Kategoria: 15 RP zeny Sala 04.06.2011 15:06 1 MISKIEVICH Mariana 00 NEPTUN 15.82
14/H03/1403 Kategoria: 15 RP zeny Sala 04.06.2011 15:09 1 KRISTOFICOVA Dominika 00 NEPTUN 7.80
15/H02/1502 Kategoria: 25 RP muzi Sala 04.06.2011 15:13 5 ACHBERGER Matus 99 NEPTUN 13.96 6 HOMOLA Tomas 99 NEPTUN 14.39
15/H04/1504 Kategoria: 25 RP muzi Sala 04.06.2011 15:16 3 SKACANYI Filip 98 NEPTUN 11.48
16/H02/1602 Kategoria: 25 RP zeny Sala 04.06.2011 15:20 1 HUDECOVA Darina 98 NEPTUN 14.34 6 MARCINOVA-HUMENIKOVA Tatiana 98 NEPTUN 14.12
16/H03/1603 Kategoria: 25 RP zeny Sala 04.06.2011 15:21 8 PEKAREKOVA Sabina 98 NEPTUN 13.40
17/H04/1704 Kategoria: 400 PP muzi Sala 04.06.2011 15:47 6 KUCERA Filip 94 NEPTUN 4,31.71
17/H05/1705 Kategoria: 400 PP muzi Sala 04.06.2011 15:53 4 CHRISTOV Adam 90 NEPTUN 3,17.84
19/H01/1901 Kategoria: 800 RP muzi Sala 04.06.2011 17:02 3 HORVATH Marek 93 NEPTUN 8,50.17 5 FIALA Patrik 90 NEPTUN 7,37.52
21/H01/2101 Kategoria: 200 BF muzi Sala 04.06.2011 17:25 2 ACHBERGER Matus 99 NEPTUN 3,09.57 5 KRAJNAK Andrej 02 NEPTUN 3,05.02 6 DURCO Marek 00 NEPTUN 3,09.10
21/H03/2103 Kategoria: 200 BF muzi Sala 04.06.2011 17:35 1 KRISTOFIC Samuel 00 NEPTUN 2,52.95 2 HOMOLA Tomas 99 NEPTUN 2,51.21
21/H04/2104 Kategoria: 200 BF muzi Sala 04.06.2011 17:39 2 NUNUK Tomas 01 NEPTUN 2,40.12 4 SKACANYI Filip 98 NEPTUN 2,35.50 8 CUNDERLIK David Julius 02 NEPTUN 2,43.88
22/H03/2203 Kategoria: 200 BF zeny Sala 04.06.2011 18:04 4 PEKAREKOVA Sabina 98 NEPTUN 2,48.97 8 KRISTOFICOVA Dominika 00 NEPTUN 2,59.62
22/H04/2204 Kategoria: 200 BF zeny Sala 04.06.2011 18:08 1 MISKIEVICH Mariana 00 NEPTUN 2,48.43 8 HUDECOVA Darina 98 NEPTUN 2,48.56
22/H05/2205 Kategoria: 200 BF zeny Sala 04.06.2011 18:13 1 PAVLIKOVA Martina 97 NEPTUN 2,42.20
22/H06/2206 Kategoria: 200 BF zeny Sala 04.06.2011 18:17 7 MARCINOVA-HUMENIKOVA Tatiana 98 NEPTUN 2,36.08
25/H01/2501 Kategoria: 50 PP muzi Sala 05.06.2011 8:40 7 KRAJNAK Andrej 02 NEPTUN 36.79
25/H02/2502 Kategoria: 50 PP muzi Sala 05.06.2011 8:42 2 HOMOLA Tomas 99 NEPTUN 32.76 3 NUNUK Tomas 01 NEPTUN 32.57 8 DURCO Marek 00 NEPTUN 34.07
25/H03/2503 Kategoria: 50 PP muzi Sala 05.06.2011 8:44 4 CUNDERLIK David Julius 02 NEPTUN 30.97
25/H04/2504 Kategoria: 50 PP muzi Sala 05.06.2011 8:46 3 KRISTOFIC Samuel 00 NEPTUN 29.79 8 ACHBERGER Matus 99 NEPTUN 30.74
25/H06/2506 Kategoria: 50 PP muzi Sala 05.06.2011 8:50 2 SKACANYI Filip 98 NEPTUN 25.50
25/H07/2507 Kategoria: 50 PP muzi Sala 05.06.2011 8:52 2 KUCERA Filip 94 NEPTUN 23.08
25/H08/2508 Kategoria: 50 PP muzi Sala 05.06.2011 8:54 6 SKACANYI Tomas 96 NEPTUN 19.41
25/H09/2509 Kategoria: 50 PP muzi Sala 05.06.2011 8:55 4 HORAR Jakub 90 NEPTUN 17.89
26/H02/2602 Kategoria: 50 PP zeny Sala 05.06.2011 8:59 4 MARCINOVA-HUMENIKOVA Tatiana 98 NEPTUN 33.08
26/H03/2603 Kategoria: 50 PP zeny Sala 05.06.2011 9:02 1 MISKIEVICH Mariana 00 NEPTUN 32.48 3 KRISTOFICOVA Dominika 00 NEPTUN 31.49 5 PAVLIKOVA Martina 97 NEPTUN 31.40 6 HUDECOVA Darina 98 NEPTUN 31.70
26/H04/2604 Kategoria: 50 PP zeny Sala 05.06.2011 9:04 6 PEKAREKOVA Sabina 98 NEPTUN 30.22
26/H09/2609 Kategoria: 50 PP zeny Sala 05.06.2011 9:13 5 ORAVCOVA Lubica 93 NEPTUN 20.91
27/H05/2705 Kategoria: 200 PP muzi Sala 05.06.2011 9:32 1 KUCERA Filip 94 NEPTUN 1,59.78
27/H06/2706 Kategoria: 200 PP muzi Sala 05.06.2011 9:36 4 CHRISTOV Adam 90 NEPTUN 1,31.30 7 SKACANYI Tomas 96 NEPTUN 1,37.72
29/H02/2902 Kategoria: 100 BF muzi Sala 05.06.2011 10:11 4 KRISTOFIC Samuel 00 NEPTUN 1,22.37 5 ACHBERGER Matus 99 NEPTUN 1,23.97 7 KRAJNAK Andrej 02 NEPTUN 1,29.99 8 DURCO Marek 00 NEPTUN 1,35.44
29/H03/2903 Kategoria: 100 BF muzi Sala 05.06.2011 10:14 3 HOMOLA Tomas 99 NEPTUN 1,18.28 4 CUNDERLIK David Julius 02 NEPTUN 1,17.27
29/H04/2904 Kategoria: 100 BF muzi Sala 05.06.2011 10:17 3 NUNUK Tomas 01 NEPTUN 1,14.16
29/H05/2905 Kategoria: 100 BF muzi Sala 05.06.2011 10:20 4 SKACANYI Filip 98 NEPTUN 1,06.04
30/H02/3002 Kategoria: 100 BF zeny Sala 05.06.2011 10:33 7 MISKIEVICH Mariana 00 NEPTUN 1,20.18 8 KRISTOFICOVA Dominika 00 NEPTUN 1,21.99
30/H03/3003 Kategoria: 100 BF zeny Sala 05.06.2011 10:36 2 MARCINOVA-HUMENIKOVA Tatiana 98 NEPTUN 1,16.20 6 HUDECOVA Darina 98 NEPTUN 1,16.15 8 PEKAREKOVA Sabina 98 NEPTUN 1,17.35
30/H05/3005 Kategoria: 100 BF zeny Sala 05.06.2011 10:42 3 PAVLIKOVA Martina 97 NEPTUN 1,09.12
31/H03/3103 Kategoria: 800 PP muzi Sala 05.06.2011 11:19 4 CHRISTOV Adam 90 NEPTUN 7,01.11MATES Timing & Management www.mates.sk