|
Zvaz potapacov Slovenska, Centrum volneho casu SalaSTARTOVNA LISTINATRITON CUP VI. rocnik |
|
1/H01/ 101 Kategoria: 1500 PP muzi Sala 30.04.2011 10:15 2 CHRISTOV Adam 90 NEPTUN 13,39.17
3/H01/ 301 Kategoria: 50 PP muzi Sala 30.04.2011 10:34 3 KRAJNAK Andrej 02 NEPTUN 43.06
3/H03/ 303 Kategoria: 50 PP muzi Sala 30.04.2011 10:39 4 DURCO Marek 00 NEPTUN 34.25
3/H04/ 304 Kategoria: 50 PP muzi Sala 30.04.2011 10:42 1 CUNDERLIK David Julius 02 NEPTUN 33.42 3 HOMOLA Tomas 99 NEPTUN 32.76 4 ACHBERGER Matus 99 NEPTUN 32.58 7 NUNUK Tomas 01 NEPTUN 33.16
3/H05/ 305 Kategoria: 50 PP muzi Sala 30.04.2011 10:44 1 MAJERIK Alexander 99 NEPTUN 30.89 7 KRISTOFIC Samuel 00 NEPTUN 30.78
3/H07/ 307 Kategoria: 50 PP muzi Sala 30.04.2011 10:49 1 SKACANYI Filip 98 NEPTUN 25.78
3/H08/ 308 Kategoria: 50 PP muzi Sala 30.04.2011 10:52 1 KUCERA Filip 94 NEPTUN 23.06 7 HORVATH Marek 93 NEPTUN 22.88
3/H09/ 309 Kategoria: 50 PP muzi Sala 30.04.2011 10:54 1 SKACANYI Tomas 96 NEPTUN 19.49
4/H01/ 401 Kategoria: 50 PP zeny Sala 30.04.2011 10:56 3 KOVACOVA Sasa 03 NEPTUN 40.80
4/H02/ 402 Kategoria: 50 PP zeny Sala 30.04.2011 10:59 2 MARCINOVA-HUMENIKOVA Tatiana 98 NEPTUN 35.16 3 MISKIEVICH Mariana 00 NEPTUN 33.66 6 VAJCIKOVA Janka 99 NEPTUN 34.20 7 MISIKOVA Viktoria 99 NEPTUN 35.16
4/H03/ 403 Kategoria: 50 PP zeny Sala 30.04.2011 11:02 1 HUDECOVA Darina 98 NEPTUN 31.20 8 KRISTOFICOVA Dominika 00 NEPTUN 31.49
4/H04/ 404 Kategoria: 50 PP zeny Sala 30.04.2011 11:04 4 MUSILOVA Viktoria 97 NEPTUN 26.62
4/H06/ 406 Kategoria: 50 PP zeny Sala 30.04.2011 11:09 5 ORAVCOVA Lubica 93 NEPTUN 20.73
5/H01/ 501 Kategoria: 400 RP muzi Sala 30.04.2011 11:18 3 FIALA Patrik 90 NEPTUN 3,21.29
7/H02/ 702 Kategoria: 200 PP muzi Sala 30.04.2011 11:37 3 CUNDERLIK David Julius 02 NEPTUN 2,59.85 5 NUNUK Tomas 01 NEPTUN 2,56.75 6 DURCO Marek 00 NEPTUN 3,03.44 8 KRAJNAK Andrej 02 NEPTUN 3,15.07
7/H03/ 703 Kategoria: 200 PP muzi Sala 30.04.2011 11:42 4 MAJERIK Alexander 99 NEPTUN 2,26.82 6 KRISTOFIC Samuel 00 NEPTUN 2,36.31 8 HOMOLA Tomas 99 NEPTUN 2,44.03
7/H04/ 704 Kategoria: 200 PP muzi Sala 30.04.2011 11:47 2 KUCERA Filip 94 NEPTUN 1,59.78 8 ACHBERGER Matus 99 NEPTUN 2,26.70
7/H05/ 705 Kategoria: 200 PP muzi Sala 30.04.2011 11:51 4 CHRISTOV Adam 90 NEPTUN 1,29.65
8/H01/ 801 Kategoria: 200 PP zeny Sala 30.04.2011 11:55 1 KOVACOVA Sasa 03 NEPTUN 3,40.12 2 MISKIEVICH Mariana 00 NEPTUN 3,09.24 3 HUDECOVA Darina 98 NEPTUN 2,56.73 4 MARCINOVA-HUMENIKOVA Tatiana 98 NEPTUN 2,45.12 6 VAJCIKOVA Janka 99 NEPTUN 2,57.25 7 MISIKOVA Viktoria 99 NEPTUN 3,11.98
8/H02/ 802 Kategoria: 200 PP zeny Sala 30.04.2011 12:00 7 KRISTOFICOVA Dominika 00 NEPTUN 2,40.13
8/H03/ 803 Kategoria: 200 PP zeny Sala 30.04.2011 12:05 8 MUSILOVA Viktoria 97 NEPTUN 2,07.70
9/H01/ 901 Kategoria: 100 RP muzi Sala 30.04.2011 12:10 1 SKACANYI Filip 98 NEPTUN 1,07.32 2 FIALA Patrik 90 NEPTUN 43.02 6 SKACANYI Tomas 96 NEPTUN 41.90 7 HORVATH Marek 93 NEPTUN 45.67
10/H01/1001 Kategoria: 100 RP zeny Sala 30.04.2011 12:15 5 ORAVCOVA Lubica 93 NEPTUN 44.98
11/H02/1102 Kategoria: 400 PP muzi Sala 30.04.2011 12:25 4 CHRISTOV Adam 90 NEPTUN 3,15.27
15/H01/1501 Kategoria: 100 PP muzi Sala 30.04.2011 13:03 6 KRAJNAK Andrej 02 NEPTUN 1,26.74
15/H02/1502 Kategoria: 100 PP muzi Sala 30.04.2011 13:07 3 DURCO Marek 00 NEPTUN 1,20.28 4 NUNUK Tomas 01 NEPTUN 1,17.45
15/H03/1503 Kategoria: 100 PP muzi Sala 30.04.2011 13:10 3 HOMOLA Tomas 99 NEPTUN 1,14.47 4 MAJERIK Alexander 99 NEPTUN 1,12.48 6 ACHBERGER Matus 99 NEPTUN 1,15.63 8 CUNDERLIK David Julius 02 NEPTUN 1,17.26
15/H04/1504 Kategoria: 100 PP muzi Sala 30.04.2011 13:14 2 KRISTOFIC Samuel 00 NEPTUN 1,08.72
15/H06/1506 Kategoria: 100 PP muzi Sala 30.04.2011 13:20 4 KUCERA Filip 94 NEPTUN 52.90 8 SKACANYI Filip 98 NEPTUN 59.17
15/H07/1507 Kategoria: 100 PP muzi Sala 30.04.2011 13:23 2 HORVATH Marek 93 NEPTUN 49.84
15/H08/1508 Kategoria: 100 PP muzi Sala 30.04.2011 13:26 3 SKACANYI Tomas 96 NEPTUN 42.01
16/H02/1602 Kategoria: 100 PP zeny Sala 30.04.2011 13:32 3 VAJCIKOVA Janka 99 NEPTUN 1,21.16 4 HUDECOVA Darina 98 NEPTUN 1,16.03 6 MISKIEVICH Mariana 00 NEPTUN 1,22.78 7 KOVACOVA Sasa 03 NEPTUN 1,30.91
16/H03/1603 Kategoria: 100 PP zeny Sala 30.04.2011 13:36 3 KRISTOFICOVA Dominika 00 NEPTUN 1,10.80 6 MARCINOVA-HUMENIKOVA Tatiana 98 NEPTUN 1,11.80
16/H04/1604 Kategoria: 100 PP zeny Sala 30.04.2011 13:39 1 MISIKOVA Viktoria 99 NEPTUN 1,07.88
16/H05/1605 Kategoria: 100 PP zeny Sala 30.04.2011 13:42 5 MUSILOVA Viktoria 97 NEPTUN 57.29
16/H06/1606 Kategoria: 100 PP zeny Sala 30.04.2011 13:45 4 ORAVCOVA Lubica 93 NEPTUN 45.13
17/H01/1701 Kategoria: 800 RP muzi Sala 30.04.2011 13:49 7 FIALA Patrik 90 NEPTUN 7,37.52MATES Timing & Management www.mates.sk