Výsledky pretekov

2018

 

logoPotapacVelke02.jpg (4441 bytes)

Výsledky pretekov sú zverejňované  zväčša počas  pretekov.   


Senec, Liga mládeže a Slovenská liga 3. kolo DPP  (24.06. 2018, Slnečné jazerá, Senec - juh)

propozície   protokol   štafety   zoznam prihlásených    štatistika
Por.c.pretekov Diciplina Startovne listiny Vysledkove listiny (spolu) Vysledkove listiny (po kategoriach)
1 300 m st.list Muži         E
2 300 m Ženy         E
3 1 000 m Muži       D  
4 1 000 m Ženy       D  
5 2 000 m Muži     C    
6 2 000 m Ženy     C    
7 3 000 m Muži A B      
8 3 000 m Ženy A B      

wave

 

Senec,  Majstrovstvá Slovenska DPP (23.06. 2018, Slnečné jazerá, Senec - juh)

propozície   protokol   štafety   zoznam prihlásených   
Por.c.pretekov Diciplina Startovne listiny Vysledkove listiny (spolu) Vysledkove listiny (po kategoriach)
1 300 m st.list Muži         E
2 300 m Ženy         E
3 1 000 m Muži       D  
4 1 000 m Ženy       D  
5 2 000 m Muži     C    
6 2 000 m Ženy     C    
7 4 000 m Muži A B      
8 4 000 m Ženy A B      

wave

 

 

 Žilina Majstrovstvá Slovenska (19.-20. 05. 2018, 50 m,  Mestská krytá plaváreň Žilina)

propozície  program  kompletná štartová listina  časový rozpis  Kompletné výsledky   štatistika     protokol     prihláška na štafety     

Štartové listiny pre kluby aktualizované k 21.30h 18.05.18: Barakuda   Delfin   FinsTeam   Hurrican   Neptun   RAK   Senec   Swim warrior   VS Zvolena   Zralok

Por.c.pretekov Diciplina Startovne listiny Vysledkove listiny (spolu) Vysledky po rozplavbách Vysledkove listiny (po kategoriach)
1 50 RP st.list Muži Muži A B C
2 50 RP st.list Ženy Ženy A B C
3 1500 PP st.list Muži Muži A B C D
4 1500 PP st.list Ženy Ženy A B C D
5 100 PP st.list Muži Muži A B C D E
6 100 PP st.list Ženy Ženy A B C D E
7 400 RP st.list Muži Muži A B C D
8 400 RP st.list Ženy Ženy A B C D
9 50 BF st.list Muži Muži A B C D E
10 50 BF st.list Ženy Ženy A B C D E
11 100 RP st.list Muži Muži A B C D
12 100 RP st.list Ženy Ženy A B C D
13 400 PP st.list Muži Muži A B C D E
14 400 PP st.list Ženy Ženy A B C D E
15 50 PP st.list Muži Muži A B C D E
16 50 PP st.list Ženy Ženy A B C D E
17 200 BF st.list Muži Muži A B C D E
18 200 BF st.list Ženy Ženy A B C D E
19 4x200 PP st.list Muži Muži A B C D E
20 4x200 PP st.list Ženy Ženy A B C D E
21 400 BF st.list Muži Muži A B C D E
22 400 BF st.list Ženy Ženy A B C D E
23 200 PP st.list Muži Muži A B C D E
24 200 PP st.list Ženy Ženy A B C D E
25 800 PP st.list Muži Muži A B C D
26 800 PP st.list Ženy Ženy A B C D
27 100 BF st.list Muži Muži A B C D E
28 100 BF st.list Ženy Ženy A B C D E
29 4x100 PP st.list Muži Muži A B C D E
30 4x100 PP st.list Ženy Ženy A B C D E

wave

 Bratislava,  Liga mládeže a Slovenská liga 2. kolo (21. 04. 2018, 25 m,  Iuventa, Bratislava)

propozície  program  kompletná štartová listina  časový rozpis  Kompletné výsledky   štatistika     protokol     prihláška na štafety     

Štartové listiny pre kluby aktualizované k21.00 h 20.04.18: Barakuda   Delfin   FinsTeam   Hurrican   Neptun   RAK   Senec   Swim warrior   VS Zvolena   Zralok

Por.c.pretekov Diciplina Startovne listiny Vysledkove listiny (spolu) Vysledky po rozplavbách Vysledkove listiny (po kategoriach)
1 50 BF st.list Muži Muži E0
2 50 BF st.list Ženy Ženy E0
3 400 BF st.list Muži Muži A B
4 400 BF st.list Ženy Ženy A B
5 400 RP st.list Muži Muži A B
6 400 RP st.list Ženy Ženy A B
7 25 RP st.list Muži Muži D
8 25 RP st.list Ženy Ženy D
9 15 RP st.list Muži Muži E E0
10 15 RP st.list Ženy Ženy E E0
11 50 RP st.list Muži Muži A B C
12 50 RP st.list Ženy Ženy A B C
13 100 PP st.list Muži Muži D
14 100 PP st.list Ženy Ženy D
15 100 RP st.list Muži Muži C
16 100 RP st.list Ženy Ženy C
17 100 BF st.list Muži Muži A B C E E0
18 100 BF st.list Ženy Ženy A B C E E0
19 50 PP st.list Muži Muži D E E0
20 50 PP st.list Ženy Ženy D E E0
21 4x50 PP st.list Muži Muži A B C D E E0

wave

 Šaľa,  Liga mládeže a Slovenská liga 1. kolo (03. 02. 2018, 50 m,  Mestská krytá plaváreň Žilina)

propozície  program  kompletná štartová listina  časový rozpis  Kompletné výsledky   štatistika     protokol     prihláška na štafety     

Štartové listiny pre kluby aktualizované k 20.00h 02.02.18: Barakuda   Delfin   FinsTeam   Neptun   Senec   RAK   Swim warrior   Zralok

Por.c.pretekov Diciplina Startovne listiny Vysledkove listiny (spolu) Vysledky po rozplavbách Vysledkove listiny (po kategoriach)
1 15 RP st.list Muži Muži E E0
2 15 RP st.list Ženy Ženy E E0
3 50 PP st.list Muži Muži A B C D
4 50 PP st.list Ženy Ženy A B C D
5 50 BF st.list Muži Muži E0
6 50 BF st.list Ženy Ženy E0
7 100 BF st.list Muži Muži A B C D E E0
8 100 BF st.list Ženy Ženy A B C D E E0
9 200 PP st.list Muži Muži D E0
10 200 PP st.list Ženy Ženy D E0
11 400 PP st.list Muži Muži A B C E
12 400 PP st.list Ženy Ženy A B C E
13 4x100 PP st.list Muži Muži A B C D E F

wave

Home

envelope   Posledná zmena: 28. 01. 2018